Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
11 produktů
-29%

Astro Taro Round Adjustable zapuštěné Ø 9

Bílé zapuštěné bodové světlo Taro Round Nastavitelné Taro Round Adjustable nabízí možnost nastavení akcentů v obývacích pokojích, ložnicích a chodbách pomocí jediného bodového osvětlení nebo vytvoření adekvátního a individuálně nastavitelného osvětlení místnosti umístěním několika vestavěných lamp. Ve vestavěné patici GU10 je použit světelný zdroj LED s odpovídající základnou. Světelný zdroj není součástí dodávky. Odpovídající žárovky lze zakoupit z příslušenství. – lze otočit o 35 stupňů – otočný o 360 stupňů

524 Kč
-28%

Astro Kappa LED nástěnné světlo

Jasně strukturované nástěnné nástěnné svítidlo Kappa Kappa se představuje jako silný světelný zdroj pro koupelny a lázeňské oblasti, stejně jako pro chodby a také pro obývací pokoje a ložnice: malá nástěnná lampa zaujme hranatým designem a lesklým chromováním. Integrované LED osvětlení zaujme světlem, které svítí nahoru i dolů ve velmi útulné barva sv?tla teplé bílé.

2 599 Kč
-38%

Astro Apollo Single stropní reflektor

Orientovatelný přisazený stropní reflektor Apollo Single Jednoplamenový stropní bodový reflektor Apollo Single je jednoduchým řešením osvětlení pro mnoho oblastí, které je pečlivě promyšlené a dokonale vyvážené. Reflektor je také vhodný pro montáž na stěnu a lze jej podle potřeby nastavit, protože je otočný o 330 ° a otočný o 90 °. Bodové světlo může být vybaveno LED žárovkou GU10 a poskytuje energeticky účinné osvětlení. Volně volitelný světelný zdroj umožňuje zvolit vhodnou barva sv?tla a požadovaný úhel paprsku v závislosti na aplikaci.

1 949 Kč
-39%

Astro Hashira Pendant závěsné světlo

Závěsné svítidlo Hashira s fazetovým stínidlem Závěsné svítidlo Hashira je ideální pro obě použití, ať už nad jídelním stolem, nebo nad kuchyňským ostrůvkem. Moderní fasetový tvar modelu Hashira je jednoduchý, ale elegantní. Materiál závěsného svítidla je vyroben z vysoce kvalitního hliníku. Světelný paprsek je nasměrován dolů, takže divákovi nehrozí oslnění. Objímku GU10 ve štíhlém stínidle lze vybavit reflektorem LED (není součástí dodávky). Kromě toho lze systém Hashira inteligentně ovládat a stmívat vložením vhodného světelného zdroje, pokud je k dispozici běžný nástěnný stmívač nebo systém inteligentní domácnosti.

3 899 Kč
-37%

Astro Hashira Pendant závěsné světlo

Závěsné svítidlo Hashira s fazetovým stínidlem Závěsné svítidlo Hashira je ideální pro obě použití, ať už nad jídelním stolem, nebo nad kuchyňským ostrůvkem. Moderní fasetový tvar modelu Hashira je jednoduchý, ale elegantní. Materiál závěsného svítidla je vyroben z vysoce kvalitního hliníku. Světelný paprsek je nasměrován dolů, takže divákovi nehrozí oslnění. Objímku GU10 ve štíhlém stínidle lze vybavit reflektorem LED (není součástí dodávky). Kromě toho lze systém Hashira inteligentně ovládat a stmívat vložením vhodného světelného zdroje, pokud je k dispozici běžný nástěnný stmívač nebo systém inteligentní domácnosti.

3 899 Kč
-36%

Astro Kyoto LED nástěnné světlo

Kyoto – funkční a jednoduché nástěnné LED svítidlo s krytím IP44 Nástěnné LED svítidlo Kyoto vypadá jako osvětlený sloup a uplatní se jak samostatně, tak v kombinaci s dalšími nástěnnými svítidly Kyoto. Díky krytí IP44 jej lze instalovat i v koupelně vedle zrcadla. Trvale instalované diody LED vyzařují přes difuzor do místnosti teplé bílé světlo bez oslnění. Jsou nejen energeticky úsporné, ale také mají dlouhou životnost.

4 949 Kč
-38%

Astro Apollo 100 Recessed stropní reflektor bílá

Jednoplamenový stropní bodový reflektor Apollo 100 Zapuštěný se zabudovaným stropním držákem V závislosti na výběru světelného zdroje (1 x max. 6 W LED, exkluzivně) je zapuštěné bodové světlo Apollo 100 vhodné pro nastavení světelných akcentů nebo pro oblastní osvětlení. Kruhový stropní prvek je určen k montážní montáži; pod stropem se usazuje pouze plochá část. Počínaje tím vyčnívá místo, které lze otočit o 330 ° a otočit o 90 °, na jeho svislé rameno. Jednoduše navržený, dokonale proporcionální a dobře promyšlený, jednoplamenové zapuštěné stropní bodové světlo Apollo 100 je ideální pro širokou škálu oblastí.

1 949 Kč
-37%

Astro Yuma Surface LED stropní světlo černá matná

Yuma Surface LED stropní světlo – poutavý dávkovač světla pro povrchovou montáž S trubkovým LED stropním světlem Yuma Surface vyrobeným z hliníku může být každý moderní obývací pokoj vybaven světelným zdrojem, který architektonicky harmonizuje s mnoha styly a zajišťuje osvětlení, které svítí přímo dolů. Nejprve se namontuje stropní deska, do které se potom zaháknou vnitřní součásti. Poté se hlavní skříň otočí a přišroubuje ke stropní desce. Yuma Surface obsahuje snadno instalovatelné zásuvné připojení a nabízí možnost paralelního zapojení smyčky ve smyčce. Stropní světlo, které vypadá jako solitér velmi dekorativní, s několika světly namontovanými v řadě, je dosaženo ještě většího světelného výkonu a vyšší estetiky. – fázově stmívatelné – Úhel paprsku: 34 °

5 199 Kč
-39%

Astro Boston 370 nástěnné světlo koupelna

Koupelnové nástěnné svítidlo Boston 370 s LED diodami Těleso svítidla ve tvaru krychle LED nástěnného svítidla Boston 370 se skládá převážně z opálového skla, které je žebrované. Na rozdíl od čirého skla vytváří opálové, neprůhledné sklo rovnoměrné a především neoslňující rozložení světla. Skleněné stínidlo svítidla je ohraničeno kovovým rámem bronzové barvy. Čisté linie dodávají svítidlu Boston 370 puristický nádech, který díky bronzově zbarvenému rámu působí lehce starožitným dojmem. Svítidlo Boston 370 se ideálně hodí jako osvětlení zrcadel v koupelně. K tomuto účelu se na stranu zrcadla montuje jedno nebo dvě svítidla. Boston 370 se montuje pouze vertikálně.

9 099 Kč
-24%

Astro Rio 190 LED nástěnné světlo sádra 2 700 K

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Rio 190 ze sádry Sádra se nejen široce používá jako stavební materiál, ale také se stále častěji používá jako materiál pro osvětlení, jako je např. Například LED nástěnné světlo Rio 190, které vypadá velmi moderně a nadčasově nejen díky svému hranatému designu. Na přání lze bílou obrazovku natřít vysoce kvalitní emulzní barvou. Tímto způsobem lze svítidlo dokonale sladit s barvou interiéru nebo stěny. Vestavěné světelné diody září v příjemné teplé bílé barvě. Jas světla lze také regulovat pomocí externího stmívače (stmívače přední a zadní hrany).

6 499 Kč
-26%

Astro Joel flexibilní nástěnné světlo

Vysoce flexibilní a ultramoderní: Nástěnná lampa Joel Wall s integrovaným vypínačem Nástěnná lampa Joel Wall zaujme nejen svým extrémně moderním vzhledem – v neposlední řadě díky černému laku stínu a pochromovanému rámu, díky kterému je lampa skvělým poutačem – ale také svou flexibilitou, která umožňuje vestavěné pružné rameno, které umožňuje variabilní vyrovnání úhlu světla. Svítidlo je proto vhodné pro nejrůznější použití, od ložnice přes chodbu až po obývací pokoj. Integrovaný vypínač také zajišťuje snadné zapnutí / vypnutí světla.

2 399 Kč