Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
200 produktů
-23%

Arcchio Kejan LED nástěnné světlo

Nástěnné koupelnové nástěnné svítidlo Kejan se třemi žárovkami s válcovými akrylovými stínítky v částečně satinovaném vzhledu Kejan vypadá velmi moderně s vysoce lesklým povrchem v chromu a je také vynikajícím osvětlovacím objektem pro koupelnová zrcadla, protože s vysokým stupněm ochrany je vyžadována ochrana proti stříkající vodě a LED nástěnné světlo lze použít ve vlhkých místnostech bez ohledu na to, zda se jedná o rodinnou koupelnu nebo toaletu pro hosty. Kejan krájí všude jemnou postavu a má tři kompaktní stínítka ve tvaru válce, která mají zvenčí čistý povrch, zatímco uvnitř jsou saténovaná. Integrované LED diody jsou teplé bílé a vyznačují se dobrou účinností a jsou zdroji světla s dlouhou životností.

2 899 Kč
-38%

Arcchio Nortra LED podhledové světlo 3ks černá

Hliníkové svítidlo LED Nortra pod skříňku v černé barvě s praktickou funkcí stmívání v sadě tří kusů Nortra poskytuje účinné osvětlení a je ideální pro instalaci nad pracovní desky v kuchyni. LED svítidlo pod skříňku se prezentuje hranatým designem a má trvale instalované LED diody, které vytvářejí univerzální bílé světlo. Díky dotykovému stmívači lze svítidlo snadno a plynule stmívat a v každém okamžiku poskytuje správný jas. Kromě toho je vyrobeno z hliníku a v rámci konceptu vybavení interiéru šíří harmonickou atmosféru.  

1 299 Kč
-27%

Arcchio LED reflektor Munin

LED spot Munin: stmívatelný LED reflektor s jasným světlem Chladný vzhled a vysoký světelný výkon se snoubí v LED reflektoru Munin. Jeho hliníkové pouzdro se svým hranatým tvarem a jasnou strukturou odvolává na minimalismus a upevňuje se velice snadno a rychle přímo ke stropu nebo stěně. Díky robustnímu spojovacímu kusu je k tomuto pouzdru připojena světelná hlava s LED lampou a díky kloubu umožňuje individuální nastavení reflektoru. Spot je jednobodový a stmívatelný, pokud je k regulaci jasu použit externí stmívač.

1 299 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 3 ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 3 kusůJednosvítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

2 499 Kč
-3%

Arcchio Rocco nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo Rocco s účinným vyzařováním světla směrem nahoru a dolů v sadě 2 kusůSvítidlo Rocco má kompaktní tvar krychle a je vyrobeno z hliníku s černou povrchovou úpravou. Uvnitř svítidla je osazena výbojka G9, jejíž světlo může unikat směrem nahoru i dolů a poskytuje účinné světlo na stěnu. Design je moderní a zároveň nadčasový a lze jej dobře začlenit do mnoha prostředí, přičemž lampa může bodovat útulným světlem. – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

2 499 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 2ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 2 kusůJednosvítidlové bodové svítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

1 699 Kč
-27%

Arcchio Yasna zapuštěné světlo

Čtvercové zapuštěné svítidlo Yasna s jemným charakterem z pískově bílé oceli Každý, kdo hledá diskrétní a stylové osvětlení domácnosti nebo obchodu, nebude zapuštěným svítidlem Yasna zklamán. Je vyroben z pískově bílé oceli a má hranatý tvar, který zmizí ve stropě. Uvnitř světel jsou dvě objímky, které lze naplnit výbojkami GU10 ES111, které jsou definovány svým zvláštním průměrem. Kromě toho mají zásuvky funkci náklonu, která umožňuje vyrovnat světelné zdroje v různých směrech. Zapuštěné svítidlo Yasna má navíc svorku pro rychlé připojení WAGO, která umožňuje bezšroubovou montáž. To je zajištěno odolným, bezpečným pružinovým mechanismem bez použití nástrojů a dává svítidlu určitou míru jednoduchosti.

2 099 Kč
-50%

Arcchio Walisa stropní světlo

Čtvercové stropní svítidlo Walisa v tmavém provedení Tento krásný světelný zdroj boduje svým výrazným designem, který se skvěle hodí do moderně zařízených místností. Stropní svítidlo Walisa má čtvercový tvar krytu, který je vyroben z hliníku. Vyzařuje přímé světlo směrem dolů i nepřímé světlo směrem nahoru ke stropu, a vyniká tak jako zvláštní světelný objekt. Kromě toho lze jas regulovat pomocí nástěnného stmívače (dimmer exclusive) a sklon reflektoru lze také nastavit podle vlastních potřeb. Stylový zdroj světla pro soukromé i komerční prostory.

1 199 Kč
-33%

Arcchio Nástěnné světlo Zuzana

Bílá hranatá nástěnná lampa Zuzana s nastavitelným úhlem světla v sadě 2 kusů Zuzana se skládá z hliníkového těla ve tvaru krychle a má jednoduchou povrchovou úpravu v bílé barvě, která je velmi nadčasová a lze ji kombinovat s mnoha druhy nábytku. Zvláštní pozornost si zaslouží také světelný efekt, který lze samozřejmě pozorovat pouze při zapnutém svítidle. V závislosti na nastavení pak světlo vyzařuje nahoru a dolů ve stejně širokém paprsku nebo se skládá z úzkého a širšího paprsku, přičemž toto lze realizovat na horní nebo spodní straně – Nástěnné svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 399 Kč
-33%

Arcchio Hranaté nástěnné světlo Zuzana černo-zlatá

Svítící kostka v černo-zlaté barvě: nástěnné svítidlo Zuzana s proměnlivým vyzařováním světla v sadě 2 kusů. U svítidla Zuzana světlo uniká směrem nahoru i dolů, takže vyzařování světla je proměnlivé a lze jej nastavit podle potřeby. Vypadá to velmi efektně a je to patrné i jako hra světla na stěně. Podle toho, jak se vám to líbí, může světlo unikat nahoru i dolů pod stejným úhlem nebo si můžete zvolit kombinaci širokých a úzkých světelných paprsků – obojí vypadá velmi efektivně a obohacuje atmosféru. Další vizuální zajímavostí je kombinace černé vnější strany a zlatého odstínu na vnitřní straně stínidla. Světlo tak vyzařuje mimořádně teplým a útulným způsobem – nástěnné svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 399 Kč
-35%

Arcchio Aldrina LED nástěnné světlo

Úhlové nástěnné svítidlo LED Aldrina s hliníkovým stínidlem v sadě 2 kusůToto nástěnné svítidlo s LED diodami poskytuje účinné světlo a lze je namontovat nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice nebo na chodbu. Všude inspiruje svým teplým světelným svitem, protože vnitřní strana hranatého hliníkového stínidla je zbarvena do zlaté barvy – což dokonale doplňuje černou vnější povrchovou úpravu a dodává místnosti na útulnosti. Světelný paprsek uniká směrem nahoru a dolů, což nejenže vypadá velmi pěkně na stěně za ním, ale je také zodpovědné za efekt nepřímého osvětlení, který většina lidí vnímá jako útulný a přívětivý. – nástěnné svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů

2 199 Kč
-29%

Arcchio Brinja bodovka

Bílé bodové svítidlo Brinja z hliníku v praktické sadě 3ksBílé bodové svítidlo Brinja zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný.

2 199 Kč
-33%

Arcchio Brinja bodovka

Bílé bodové svítidlo Brinja z hliníku v praktické sadě 2ksBílé bodové svítidlo Brinja zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný.

1 399 Kč
-12%

Arcchio Brinja bodovka hranatá 2 zdroje černá 2ks

balení 2 kusů: Černá bodová lampa Brinja z hliníkuČerná lampa Brinja se skládá ze dvou válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou připevněny k obdélníkovému držáku a lze je naklápět různými směry, aby osvětlovaly různé části místnosti.lampa je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a svým nadčasovým designem se hodí do mnoha interiérových stylů. Ať už ve velkém obývacím pokoji, nebo v malé kanceláři – s ušlechtilými bodovými světly bude každá místnost atmosféricky osvětlena. brinja zde zakoupíte ve dvojbalení.

2 899 Kč
-12%

Arcchio Brinja bodovka

Bílá bodová lampa Brinja z hliníku ve dvojitém baleníBílá lampa Brinja se skládá ze dvou válcových reflektorů, které lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 350 stupňů kolem vlastní osy. Reflektory jsou připevněny k obdélníkovému držáku, který umožňuje jejich montáž na stěny i stropy. Svítidlo je vyrobeno z hliníku a svým jednoduchým designem se dobře hodí do různých místností. Ať už ve funkční kanceláři, nebo v útulném bytě – nadčasová lampa je ideálním doplňkem pro mnoho typů využití. brinja lze v této nabídce zakoupit jako praktickou sadu 2 kusů.

2 899 Kč
-28%

Arcchio Brinja bodovka

Bílá bodová lampa Brinja z hliníku, sada 4 kusů Bodová lampa Brinja v bílé barvě zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. Lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný. V této nabídce lze svítidlo Brinja zakoupit v praktickém balení po 4 kusech.

2 999 Kč
-36%

Arcchio Nikora stropní spot

Čtyřplamenový stropní bod Norika z černého hliníku se zlatými akcenty Stropní bodové světlo Norika zaujme elegantním designem a atraktivním barevným schématem. Na čtvercovém stropním držáku jsou čtyři stínítka, která lze otočit o 350 ° a otočit až o 90 °. Černý exteriér má spíše klidný charakter, zatímco zlatý proužek, který zdobí každé stínidlo, dává reflektoru něco jistého. Stropní bod Norika může být vybaven lampami GU10, které generují správné světlo, které díky flexibilním hlavám lamp osvětlí každý tmavý roh místnosti. Moderní design se hodí dobře do soukromých místností, ale lze jej instalovat také do obchodních místností. V případě potřeby lze bod kombinovat s dalšími světly v jeho sérii a vytvořit tak harmonický celkový obraz.

2 099 Kč
-3%

Arcchio Brinja stropní bodovka dlouhá černá 4zdroj

Čtyřplamenné stropní bodové svítidlo Brinja s válcovými stínidlyS tímto dekorativním svítidlem můžete ve svých místnostech šikovně nastavit praktické a příjemné osvětlení. Svítidlo Brinja lze v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) stmívat podle vlastních potřeb. Černé svítidlo svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Je vhodné pro svítidla s paticí GU10 a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje a kuchyně. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které definují značku Arcchio. Vytvořte si s tímto svítidlem nové světelné zážitky ve své domácnosti.

2 999 Kč
-16%

Arcchio Lavo stropní bodové světlo 4 zdroje hliník

Hliníkový barevný stropní bod Lavo v moderním designuTento bod zaručuje krásné osvětlení vašeho domova. V kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) lze svítidlo ztlumit podle vašich představ. Skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně a bylo vyrobeno pro použití žárovek s paticí GU10. Lampa se prezentuje vzhledem v barvě hliníku. Vaše osobní pojetí vybavení interiéru doplní díky modernímu designu. V každé domácnosti tato lampa vykouzlí útulné osvětlení.

2 999 Kč
-30%

Arcchio Lavo stropní bodové světlo

Štíhlé stropní bodové svítidlo Lavo z hliníku se čtyřmi stínidlyToto bodové svítidlo nabízí nádherné osvětlení a zároveň harmonický design. Svítidlo lze kombinovat s externím stmívačem (není součástí dodávky) a stmívat podle vašich představ pro individuální regulaci jasu. Bylo navrženo pro světelné zdroje s paticí GU10. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Arcchio přináší. Lampa navíc svým moderním designem obohatí váš osobní koncept vybavení a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Zajistěte si s touto lampou mimořádně zdařilý koncept osvětlení ve vaší domácnosti.

2 499 Kč
-33%

Arcchio Atreus LED stropní světlo

Kulaté stropní svítidlo LED Atreus s čočkou, bílé, stmívatelné, CRI 90Toto stropní svítidlo LED je velmi jednoduchý osvětlovací prvek kulatého tvaru, ale s působivým světelným efektem, protože místo běžného stínidla nebo difuzoru je zde použita skleněná čočka, která poskytuje jasně tvarovaný světelný akcent. Povrch stropního svítidla Atreus LED je bílý, a proto je velmi nadčasový a univerzální. Hodnota CRI je mimořádně vysoká, takže svítidlo zaručuje také mimořádně dobré podání barev, a díky technologii LED je zaručena také efektivní spotřeba. Kromě toho lze kompaktní stropní svítidlo v případě potřeby externě stmívat. Efektivní světelný prvek v moderním stylu!

2 599 Kč
-34%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 3zdroje dlouhé

Závěsné svítidlo se třemi lampami Brinja v jednoduchém designu z hliníkuToto tvarované závěsné svítidlo vytvoří ve vašich čtyřech stěnách vynikající světelné podmínky a útulnou atmosféru. Závěsná lampa umožňuje pomocí externího stmívače nastavit jas podle vašich představ a je optimální volbou do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Černé závěsné svítidlo značky Arcchio v kvalitě značky Arcchio představuje vkusný design a jedinečný pocit z bydlení. Svým moderním designem dokáže také vizuálně inspirovat, byl optimalizován pro žárovky s paticí GU10 a nejenže zaujme krásným světlem, ale plní i dekorativní funkci.

2 899 Kč
-40%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 3zdroje dlouhé

Bílá závěsná lampa Brinja z hliníku se třemi stínidly Tato tvarově zajímavá závěsná lampa kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Závěsné svítidlo lze podle nálady ztlumit externím stmívačem a najde své místo v jídelně, obývacím pokoji nebo kuchyni. U této lampy si můžete vybrat vysokou kvalitu značky Arcchio. Závěsná lampa byla navržena pro použití žárovek s paticí GU10. Kromě toho dokáže zabodovat i vizuálně díky svému modernímu designu. Interiérová lampa nabízí nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému atraktivnímu vzhledu se stává i dekorativním prvkem.

2 599 Kč
-25%

Arcchio Brinja spot

Černý stropní bod Brinja se dvěma lampami a nastavitelnými stínidlyS bodem Brinja můžete ve svém interiéru vytvořit svěží akcenty. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Svítidlo se dokonale hodí do všech vašich místností. Díky modernímu designu je vaše osobní představa o vybavení interiéru dokonalá. V této černé lampě se snoubí všechny vlastnosti a prvky, které tvoří značku Arcchio. Je vhodný pro žárovky s paticí GU10. S lampou Brinja budou vaše čtyři stěny také atraktivně osvětleny.

1 799 Kč
-12%

Arcchio Brinja stropní spot kulatý

Bílé stropní bodové svítidlo Brinja se dvěma světelnými zdroji pro flexibilní nastavení Toto krásné interiérové svítidlo se prezentuje jasným a jednoduchým designem. Ke kulatému plochému stropnímu držáku jsou připevněna dvě válcová světelná tělesa, která vyzařují do různých směrů. Reflektory i stropní držák jsou vyrobeny z robustního hliníku a opatřeny bílým povrchem. V případě potřeby lze oba světelné zdroje stropního reflektoru Brinja naklonit o 90 stupňů a otočit o 350 stupňů. Díky těmto funkcím je možné individuální nastavení světla, což se může ukázat jako velmi praktické nejen v domácnosti, ale i v komerčních prostorách. Součástí dodávky jsou bílé a černé ozdobné kroužky pro reflektory.

2 099 Kč
-22%

Arcchio Vexi LED podhledové světlo CCT bílá Ø7

Bílé nástěnné svítidlo LED Vexi v moderním designu z bílého hliníku Nástěnné svítidlo LED Vexi je dokonalým společníkem do interiéru. Je ideální pro osvětlení schodiště nebo chodby a v noci odhaluje možné nebezpečí zakopnutí. Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku a téměř úplně se ztrácí ve stěně, na povrchu zůstává pouze tenká deska. Její trvale instalované LED diody lze nastavit podle barvy světla (2 700 K, 3 000 K a 4 000 K) pomocí přepínače na zadní straně. Pro dosažení harmonického celkového dojmu lze Vexi kombinovat s dalšími svítidly z její řady. – CCT – Dobré podání barev – Možnost průchozího zapojení

1 399 Kč
-4%

Arcchio Lasca zapuštěné světlo

Úhlové vestavné svítidlo Lasca z hliníku v černé barvě Lasca přesvědčí svým jednoduchým designem v hranatém tvaru. Tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku a téměř úplně se ztrácí ve stěně, takže na povrchu zůstává jen kompaktní hranatý čtverec. Vestavné svítidlo Lasca šíří světlo směrem k podlaze a může být vybaveno vhodnými světelnými zdroji. Z tohoto důvodu lze výběr barvy světla přizpůsobit osobním potřebám. Kromě toho je Lasca vhodná i pro venkovní použití díky stupni krytí IP65 a je chráněna proti prachu a proudu vody. Výborně se hodí k osvětlení schodiště.

1 999 Kč
-23%

Arcchio Harlow LED svítidlo černá 109cm 3000K

Černé lineární svítidlo LED Harlow pro kolejnicový systém se 3 fázemi Harlow je namontován na třífázové dráze a poskytuje jasné a rovnoměrné světlo. LED diody lineárního svítidla svítí jasně a zároveň jsou mimořádně účinné, takže spotřeba energie zůstává na relativně nízké úrovni. Použitím svítidla na kolejnici je možné jej v případě potřeby kombinovat s celou řadou dalších svítidel a vytvořit tak jedinečný koncept osvětlení podle vlastních požadavků. To platí jak pro soukromé použití, tak i v případě, že je Harlow určen pro komerční použití nebo ve veřejném prostředí. Vzhled svítidla je vždy diskrétní a relativně nadčasový, ale černý povrch je zároveň výrazem modernosti. – Lineární svítidlo pro montáž na kolejnici (3 fáze) – SDCM < 4 - UGR 29,9

2 899 Kč
-27%

Arcchio Samory LED stropní světlo

Jednoduché LED stropní světlo Samory vyrobené z bílého plastu s funkcí změny barvy světla Stropní svítidlo Samory LED kombinuje jednoduchý design s praktickými funkcemi. Vypadá to v kulatém tvaru, je vyrobeno z bílého plastu a sedí přímo na stropě. Vaše trvale instalované LED diody za difuzorem lze přednastavit s ohledem na jejich barva sv?tla . Lze tedy vybrat barva sv?tla 3 000 K, 4 000 K nebo 5 700 K a vytvořit vhodné prostředí. To se provádí pomocí DIP přepínače přímo na vašem krytu. Subtilní exteriér působí nenápadně na stropy bytů a lze jej snadno integrovat do nejrůznějších stylů zařízení. Stropní svítidlo Samory LED vypadá obzvláště dobře na chodbě nebo ve studovně, ale skvěle vypadá i v jiných místnostech. Subtilní, bílá barevná škála se dobře hodí ke zbytku nábytku, aniž by ho zakrsla.

1 299 Kč
-26%

Arcchio Samory LED stropní světlo

Samory LED stropní světlo v subtilním designu s přepínačem DIP pro nastavení barva sv?tla LED stropní svítidlo Samory poskytuje spolehlivé osvětlení a přichází také s praktickými funkcemi. Je vyroben z plastu a má kulatý tvar, přičemž lampa sedí přímo na stropě. Trvale instalované LED diody jsou umístěny za bílým difuzorem, který generuje potřebné světlo a lze je ovládat z hlediska jejich barva sv?tla (3 000 K, 4 000 K nebo 5 700 K). To se provádí před montáží stisknutím DIP spínače přímo na krytu svítidla. Díky svému jemnému barevnému schématu se stropní svítidlo Samory LED hodí do různých stylů zařízení a je nenápadným společníkem, pokud jde o osvětlení pracovny nebo chodby. Jednoduchý design se pěkně integruje do zbytku nábytku, aniž by jej zastínil.

2 499 Kč
-11%

Arcchio Vivy LED stropní svítidlo

Kulaté bílé stropní LED svítidlo Vivy s dobrou svítivostí Vivy lze rozhodně považovat za reinterpretaci klasické kuchyňské lampy, což je dáno hlavně kulatým tvarem a kruhovým vyzařováním světla. Ve srovnání s předchozími světly je stropní světlo obzvláště účinné a produkuje jasné světlo, i když je spotřeba energie relativně nízká. To jsou výhody, které jsou vždy vítány v soukromém i obchodním prostředí. Design s kulatým tvarem a bílým povrchem vypadá jednoduše a moderně – atraktivní LED stropní světlo pro mnoho účelů!

2 999 Kč
-31%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Podlouhlá zrcadlová LED lampa Birkos z hliníku a akrylu Birkos vytváří teplé bílé osvětlení, které je ideální pro použití v interiéru. Zrcadlová LED lampa je vyrobena z hliníku a akrylu a prezentuje se v chromovém provedení. Má trvale instalované LED diody a zapíná a vypíná se pomocí kabelového spínače. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo Birkos ideální do koupelny.

1 099 Kč
-5%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Válcové závěsné svítidlo Ejona v bílé barvě, přídavný reflektor v černé barvě Ejona je pozoruhodný osvětlovací objekt v moderním stylu, který je prezentován ve tvaru válce, má stínidlo z hliníku a matný bílý povrch. Světlo je bodově vyzařováno použitou žárovkou GU10 a v závislosti na prostoru je vhodné použít několik závěsných svítidel v řadě pro zlepšení světelného efektu, například při osvětlení pultu. K dispozici je další reflektor v černé barvě, pomocí kterého můžete vytvořit pěkný kontrast k bílému povrchu.

1 699 Kč
-34%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Černé štíhlé bílé závěsné světlo Ejona z hliníkovým stínidlem a vyměnitelným reflektorem Ejona zapadá do mnoha moderních zařízení a použití se zdaleka neomezuje na soukromé prostory, ale lze jej také použít v komerčním prostředí. Zde se například nabízejí prodejní prostory atraktivních butiků jako vhodné místnosti, které Ejona velmi dobře osvětlí. V případě potřeby lze vnitřní reflektor vyměnit, protože kromě černé vložky je také kroužek v přitažlivém zlatém odstínu, který nejen vytváří efektivní barevný kontrast, ale působí teplé bílé a atraktivní osvětlení. Vhodnou žárovku lze vybrat individuálně, protože pro patici GU10 nyní existuje řada žárovek, zejména s energeticky úspornou technologií s dlouhou životností. Kromě toho si můžete také vybrat různé úhly světla, takže světlo svítí do místnosti buď bodově, nebo osvětluje místnost širším paprskem.

1 699 Kč
-18%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Jednoduché zrcadlové LED svítidlo Birkos v moderním designu v chromových barváchBirkos je dokonalým společníkem do koupelny. Je vyrobeno z hliníku a akrylu a má podlouhlý světelný pás. Jeho pevné LED diody vytvářejí intenzivní univerzální bílé osvětlení, které se dobře hodí k osvětlení zrcadla. Pomocí přepínače na napájecím kabelu se zrcadlová LED lampa Birkos nekomplikovaně zapíná a vypíná. Díky stupni krytí IP44 je ideální do koupelny.

1 299 Kč
-31%

Arcchio Iavo stropní spot

Stropní reflektor Iavo v bílé barvě Stropní reflektor Iavo se čtyřmi svítidly kombinuje vysokou míru flexibility s vynikajícím světelným efektem. Díky lineárnímu designu v bílé a černé barvě a pohyblivým bodovým světlům lze svítidlo snadno začlenit do jakéhokoli konceptu osvětlení. Díky stínidlům, z nichž každé lze otočit o 350 stupňů, lze čtyři reflektory z hliníku umístit nezávisle na sobě tak, aby světlo směřovalo přesně tam, kam je skutečně potřeba. Čtvercová základna poskytuje velkorysý základ pro bezpečné upevnění svítidla na strop.

1 999 Kč