Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
33 produktů
-7%

Arcchio Answin LED závěsné světlo 35

Závěsné svítidlo LED Answin v pískově černé optice s trvale instalovanými LED diodamiToto svítidlo se ideálně hodí pro vaše čtyři stěny. Teplé bílé světlo dodá vašemu obytnému prostoru atmosféru. Svítidlo je provedeno v pískově černé barvě. Inspiruje ve značkové kvalitě Arcchio vynikajícím pocitem z bydlení a vkusným designem. Stropní svítidlo z kovu poskytuje nejen krásné světlo, ale plní i dekorativní účel.

6 499 Kč
-34%

Arcchio Finix LED závěsné světlo bílá 60W dim

Bílá závěsná LED lampa Finix v hranatém tvaru s funkcí stmíváníTato závěsná LED lampa je ideální i pro vaši domácnost. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí DALI a umožňuje regulovat jas pomocí kompatibilního stmívacího systému podle vašich představ a najde si místo ve vaší pracovně. U této závěsné lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Arcchio. Svítidlo vyniká svým moderním designem a přesvědčí nejen krásným světlem, ale plní i dekorativní účel. technické vlastnosti- vhodné pro VDU pracoviště díky nízké hodnotě oslnění (UGR<18)- externě stmívatelné prostřednictvím DALI

9 399 Kč
-22%

Arcchio Vroni LED stropní světlo

Stropní svítidlo LED Vroni se třemi žárovkami a nastavitelnými světelnými hlavami, stmívatelné, CRI 90Toto stropní svítidlo LED s teplými bílými LED diodami má moderní design a lze jej použít v mnoha obytných a obchodních prostorách k efektivnímu osvětlení. Tři kulatá kompaktní stínidla jsou zde uspořádána v řadě vedle sebe a v případě potřeby je lze nastavit a natočit podle situace, aby lépe usměrňovala světelný paprsek. Díky vysokému CRI je zaručeno mimořádně dobré podání barev, i když do místnosti již neproniká denní světlo a je třeba se spoléhat pouze na umělé osvětlení LED diodami. Stropní svítidlo je vybaveno reflektory, takže světlo proniká do místnosti cíleněji, a bílý povrch působí nadčasově. Díky tomu je stropní svítidlo Vroni LED světelným zdrojem, který lze použít nejen v obývacích pokojích, ale také v chodbách nebo kuchyních

7 799 Kč
-30%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 6zdrojů kulaté

Černá závěsná lampa Brinja se šesti stínidly ve tvaru válceTato závěsná lampa se jistě stane ozdobou vašeho interiéru. Závěsné svítidlo lze pomocí externího stmívače a kompatibilních světelných zdrojů ztlumit podle nálady. skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně a svým moderním designem dokáže i vizuálně inspirovat. Kulaté interiérové svítidlo je černé a je přizpůsobeno pro použití světelných zdrojů s paticí GU10. Nechte se inspirovat prvotřídní kvalitou a vkusným designem značky Arcchio. Závěsné svítidlo nabízí nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému přitažlivému vzhledu postupuje i na pěkný dekorativní předmět.

7 599 Kč
-40%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 6zdrojů kulaté

Kulatá závěsná lampa Brinja v bílém provedení – ideální nad jídelní stůlNechte se inspirovat touto závěsnou lampou. Lampa nabízí možnost regulace jasu podle vaší nálady pomocí externího stmívače. V této lampě se snoubí všechny přednosti a hlavní rysy značky Arcchio. Závěsné svítidlo je ideální do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Závěsné svítidlo v moderním designu je uzpůsobeno k použití svítidel s paticí GU10. Závěsné svítidlo kulatého tvaru může i ve vypnutém stavu plnit dekorativní funkci.

6 499 Kč
-21%

Arcchio Noabelle LED závěsné světlo

Velké černé kovové LED závěsné svítidlo Noabelle v kulatém tvaru, změna CCT pomocí DIP přepínače Noabelle visí ze stropu na filigránových lanech a kombinuje funkčnost s jednoduchým, ale stylovým designem. Závěsná lampa má poměrně velké rozměry a velmi dobrou svítivost, takže může osvětlovat i větší místnosti a plochy. Spotřeba energie zůstává na poměrně nízké úrovni, takže lze hovořit o účinném svítidle, které je technicky zcela aktuální. Za to samozřejmě vděčí moderní LED technologii, kde právě tyto body jasně patří mezi výhody a které se také vyznačují dlouhou životností a dobou osvětlení. Minimalistický design se hodí stejně dobře v obytných oblastech, jako v komerčním prostředí, a skutečnost, že během instalace můžete upravit barvu světla, zvyšuje možnosti použití. Teplé bílé světlo působí obzvláště útulně, zatímco univerzální bílá je vhodnější pro koncentrovanou práci. Jídelní a pracovní stoly jsou dobrou oblastí použití velké kulaté LED závěsné lampy s černým kovovým stínidlem a bílým plastovým difuzorem, který umožňuje rovnoměrné světlo.

7 799 Kč
-26%

Arcchio Tadej závěsné světlo

Třížárovkové závěsné svítidlo Tadej pro jídelnu s černými kovovými stínidly ve tvaru trychtýře Tadej přesvědčí moderním vzhledem bez detailů a jedná se o třížárovkové závěsné světlo, které se dobře hodí pro osvětlení jídelního stolu nebo vyššího pultu. Protože stínidla z kovu fungují jako reflektory, světlo svítí ve svazku a zvyšuje jas na povrchu stolu, zatímco v okolí je hlavně nepřímé světlo. Světlo je téměř neoslňující a v jídelně je obzvlášť útulné. Stínidlo je na vnější straně černé, uvnitř je prostě bílé. Volba žárovek E27 může být na přání dle libosti a lze využít moderní LED technologii nebo si vybrat žárovky, které mají obzvláště teplou bílou barvu světla, takže podtrhují útulnou atmosféru v obývacím pokoji a pohodu domova.

5 699 Kč
-28%

Arcchio Stropní bodové světlo Ronka

Bílé stropní svítidlo Ronka pro žárovky GU10Všechny tři vložky tohoto stropního reflektoru jsou otočné a lze je osadit jasnými, energeticky úspornými žárovkami GU10. Ve verzi se třemi žárovkami vydává stropní svítidlo velmi jasné světlo, takže toto bílé stropní svítidlo můžete výborně použít pro základní osvětlení místnosti. Je však vhodné i pro použití v komerčním prostředí, například jako osvětlení prodejny. Vestavěná připojovací svorka je navíc bezšroubová, takže můžete rychle a bezpečně připojit jedno-, jemno- i vícevodičové vodiče bez použití nářadí. K dispozici je také možnost průchozího zapojení. Vizuálně stropní svítidlo Ronka zaujme nenápadným, funkčním vzhledem, který zůstává pěkně v pozadí a lze jej použít různými způsoby.

5 299 Kč
-37%

Arcchio Stropní bodové světlo Ronka

Podlouhlé stropní bodové svítidlo Ronka s tmavě šedým povrchem – ideální pro osvětlení prodejny Vložku s paticí GU10, které jsou zde instalovány čtyři, lze podle potřeby natáčet, aby bylo možné světlo nastavit podle potřeby. Díky tomu je stropní svítidlo ideální pro použití v komerčním sektoru, kde může Ronka krásně posloužit například jako osvětlení v dobře zásobeném obchodě. Profesionální použití stropního reflektoru podporuje také skutečnost, že je vybaven bezšroubovou připojovací svorkou, která umožňuje rychlé, bezpečné a beznástrojové připojení kabeláže. Nabízí také možnost průchozího zapojení. Tmavě šedý povrch hliníkového krytu působí nenápadně a nadčasově. Proto lze svítidlo použít v mnoha různých interiérech, aniž by působilo nepatřičně

5 699 Kč
-23%

Arcchio Albiona LED závěsné světlo

Závěsná LED závěsná lampa Albiona v černé barvě – ideální do kuchyně a jídelny Albiona je světelný zdroj, který se v moderních zařízeních jeví jako obzvláště stylový díky svému minimalistickému tvaru prstenu. To lze někdy považovat za reinterpretaci klasické kuchyňské lampy, přičemž závěsná lampa vyčnívá do místnosti na třech filigránových ocelových lanech a opticky jí dominuje černý kovový prsten, na jehož spodní straně jsou zabudovány jasné a účinné LED diody, které září teple bílou a tím útulně. Stylový design se zvláštním výrazem!

5 999 Kč
-24%

Arcchio Noabelle LED stropní světlo

Velké stropní LED svítidlo Noabelle z černého kovu, lze zvolit kulatý tvar, barvu světla Se svým kulatým tvarem a velkými rozměry je Noabelle vhodná pro soukromé obytné prostory, ale stropní LED světlo lze použít také v komerčním prostředí. Možnost přizpůsobení barvy světla před instalací hovoří ve prospěch různých použití. Přepínač DIP lze použít k volbě mezi teplou bílou a univerzální bílou a má tak možnost učinit světlo útulnějším nebo více zaměřeným na pracovní prostředí. Černý, válcový kovový rám vypadá moderně a jednoduše, takže zapadá do mnoha prostředí, zatímco bílý akrylový difuzor na spodní straně umožňuje rovnoměrnému úniku světla.

6 499 Kč
-13%

Arcchio Ivano LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Ivano LED v neformálním bílém provedení Díky jemné bílé barvě a štíhlému designu je nástěnná lampa Ivano ideální volbou, pokud jde o osvětlení chodby. Jeho tělo svítidla se skládá ze vzpěry, která je připevněna svisle ke dvěma nástěnným držákům. Na zadní straně vzpěry jsou LED diody, které generují teplé bílé světlo a promítají ho na zeď, což vytváří příjemnou hru světla. Kompaktní šířka a malá hloubka nástěnného svítidla Ivano LED je úspornější než prostorné nástěnné svítidlo Ivano a je ideální pro montáž na stěny chodby. Bílá barva lampy je příjemná na pohled a spíše nenápadná, což umožňuje snadnou integraci lampy do nejrůznějších stylů vybavení.

6 499 Kč
-6%

Arcchio Vanida LED stropní světlo

Černé kulaté stropní svítidlo LED Vanida s funkcí uplight a downlight pro krásné všestranné osvětlení Vanida přesvědčí svým černým hliníkovým obalem, který dodává stropnímu svítidlu LED moderní vzhled a chladnou eleganci. Difuzor je naproti tomu vyroben z bílého akrylu a dodává svítidlu Vanida rovnoměrné světlo s mimořádně domáckým efektem. Vysoce kvalitní stropní svítidlo LED září jasným světlem, a proto je stejně vhodné do kuchyně, předsíně, pracovny i obývacího prostoru. Vždy boduje dobrou účinností a vyzařuje světlo především směrem dolů, ale také trochu nahoru, takže světelné podmínky působí obzvlášť přirozeně a lze zaručit krásné všestranné osvětlení.

6 099 Kč
-21%

Arcchio Noabelle LED závěsné světlo

Velké bílé závěsné světlo Noabelle LED s odpružením lanem a přepínačem DIP pro nastavení barvy světla Noabelle je zcela bílá a šíří tak harmonický výraz, zejména proto, že celý design je minimalistický a moderní. Závěsná lampa má také co nabídnout technicky díky své jasné a energeticky úsporné LED technologii, protože to zajišťuje dobré osvětlení obytných a komerčních prostor, aniž by to bylo spojeno s vysokou spotřebou energie. Naopak: Při dobrém světelném výkonu je spotřeba obzvláště nízká. Další výhodou je, že při montáži můžete pomocí přepínače DIP vybrat ze dvou barev světla, takže účel použití není určen teplotou barev. Můžete si vybrat z příjemného světla v teplé bílé nebo univerzální bílé, které se lépe hodí do práce. Kulatý tvar vypadá jednoduše, ale závěsné světlo Noabelle LED je poměrně velké, takže má v místnosti určitou přítomnost. Filigránové zavěšení tří ocelových lan efektivně završuje design a dodává mu určitou lehkost, která již vyzařuje z bílého povrchu.

7 799 Kč
-14%

Arcchio Noabelle LED stropní světlo

Kulaté, bílé LED stropní světlo Noabelle s kovovým rámečkem, barvu světla lze vybrat předem Noabelle se vyznačuje jednoduchým, univerzálním designem, který lze použít v mnoha různých prostředích. Stropní svítidlo s integrovanými LED diodami a kovovým stínidlem v bílé barvě je navrženo zcela kulaté a přímočaré, takže působí obzvláště diskrétně. Jeho použití je vždy dobrým doporučením, zejména v moderních místnostech, protože generování světla je v minimalistickém designu vždy v popředí. Technologie LED stropního světla se vyznačuje vysokou svítivostí a dobrou účinností, takže s kulatým světlem v bílé barvě lze dosáhnout velké jasnosti, v soukromém i komerčním prostředí. Další výhodou různých použití je, že barvu světla lze vybrat pomocí přepínače DIP před konečnou instalací Noabelle. Teplé bílé světlo vypadá útulněji, zatímco univerzální barva bílého světla je vhodnější pro práci.

7 799 Kč
-5%

Arcchio Vivy LED závěsné světlo

Kruhová závěsná LED lampa Vivy s bílým rámečkem – příjemná jako osvětlení jídelního prostoru Vivy lze také interpretovat jako redesign klasické kuchyňské lampy, protože jako závěsná lampa velmi připomíná prstencová světla z dávných dob, ale vypadá obzvláště moderně. Kromě toho je vybaven moderní technologií LED, která je energeticky účinná a odolná. Kruhový tvar závěsné svítilny LED, spolu s bílým povrchem a třemi vodičovými kabely zavěšení, vypadá velmi lehce a přitažlivě, takže Vivy je obzvláště stylový světelný zdroj, který má v moderních zařízeních něco jistého.

5 199 Kč
-22%

Arcchio Sharelyn LED stropní světlo

Kruhové LED stropní svítidlo Sharelyn v bílé barvě – moderní vzhled a vysoký jas Sharelyn je stropní svítidlo, které vypadá tak jednoduše, jak je moderní a díky svému prstencovému tvaru může být někdy vnímáno jako nová interpretace klasické kuchyňské lampy. Jeho kryt je zcela bílý a difuzor z robustního polypropylenu se používá k zakrytí světelných zdrojů LED, které jsou umístěny uvnitř prstence, a zajišťuje také rovnoměrné osvětlení bez oslnění v místnosti. LED diody se vyznačují dobrou účinností a extrémně vysokou svítivostí, a proto se již dlouho používají nejen v kuchyni, ale také v komerčním prostředí, například k osvětlení chodby. V závislosti na zamýšleném použití lze barvu světla nastavit pomocí přepínače DIP před připojením lampy a generovat buď teplé bílé nebo univerzální bílé světlo.

8 099 Kč
-5%

Arcchio Vanida LED závěsné světlo

Kulatá závěsná LED lampa Vanida v bílé barvě – ideální jako osvětlení kuchyně Design závěsné LED lampy Vanida je jednoduchý a moderní, ale mimořádně stylový, takže volba této závěsné lampy je vždy dobrým doporučením, pokud jde o osvětlení obývacích a jídelních prostor. Světlo vyzařuje především směrem dolů, ale v malé míře také nahoru. Díky tomu působí světlo v okolí přirozeněji a rovnoměrněji. LED diody mají také dobrou svítivost s nízkou spotřebou, takže zde lze hovořit o dobré účinnosti, což je zcela ve smyslu moderních požadavků. Závěsné LED svítidlo visí ze stropu na úzkých drátěných kabelech, což mu spolu s bílým provedením dodává výraz lehkosti – skutečně se zdá, že se svítidlo téměř vznáší.

6 599 Kč
-30%

Arcchio Ivano LED nástěnné světlo

Černé LED nástěnné svítidlo Ivano s tenkým designem Nástěnné LED světlo Ivano je neformální a atraktivní volbou pro osvětlení chodby nebo úzké místnosti. Tělo lampy je černé a skládá se z dlouhé vzpěry, která je svisle připevněna ke dvěma nástěnným držákům. Světlo je generováno trvale instalovanými LED diodami, které jsou umístěny na zadní straně této vzpěry a vytvářejí zajímavou hru světla na zdi. Nenápadný vzhled nástěnného svítidla Ivano LED se bez námahy přizpůsobí zbytku nábytku a klidné černé barevné schéma vytváří příjemné prostředí. Ve srovnání s jinými expanzivními nástěnnými světly je jeho kompaktní tvar ideální pro zvýrazňující osvětlení chodeb.

5 699 Kč
-25%

Arcchio Ivano LED nástěnné světlo

Stylová LED nástěnná lampa Ivano vyrobená z hliníku Příležitostná LED nástěnná lampa Ivano zaujme štíhlým designem a jemnou černou barvou. Skládá se z dlouhé vzpěry, která je svisle připevněna ke dvěma nástěnným držákům. Integrované LED diody vytvářejí fascinující hru světla na zadní straně vzpěry tím, že promítají světlo na zeď. Tato hra světla obklopuje lampu a dává jí vyniknout ze zdi. Nástěnné LED světlo Ivano je ideální pro osvětlení chodby, protože díky svému kompaktnímu vzhledu je prostorově úspornější než rozsáhlé nástěnné světlo. Moderní design se bez námahy integruje do nejrůznějších stylů vybavení a do řad dalšího vybavení.

5 199 Kč
-33%

Arcchio Arthuria závěsné světlo

Ušlechtilé, třížárovkové závěsné světlo Arthuria v jídelně v černé a zlaté barvě Arthuria je závěsné světlo složené ze tří kovových stínidel, která jsou otevřená pouze směrem dolů a mají široký, kulatý a poněkud baňatý tvar, zatímco horní prvek, který přechází do závěsu, se podobá válci. Světlo je proto orientováno dolů a slouží především k jasnému osvětlení povrchu stolu, zatímco ostatní prostředí v místnosti není oslněno. Závěsné světlo Arthuria je proto velmi příjemné pro použití v jídelně nebo nad stolem v moderní kuchyni. Černý povrch stínidel, textilních kabelů a stropní základny vyzařuje chladnou eleganci, přičemž zlatý povrch uvnitř stínidel je vnímán jako teplý kontrast. Kromě toho příjemně ovlivňuje osvětlení a přispívá k větší útulnosti v místnosti.

5 199 Kč
-5%

Arcchio Stropní bodovka Ronka

Podlouhlé stropní svítidlo Ronka se čtyřmi žárovkami pro žárovky GU10Svítidlo Ronka se hodí jak do soukromých prostor – zde například do kuchyní, chodeb a pracoven -, tak do komerčních objektů, kde lze stropní reflektor dobře využít například jako osvětlení prodejny. Svítidla lze podle potřeby natáčet, protože vložky jsou pohyblivé. Stropní svítidlo LED bylo opatřeno bezšroubovou připojovací svorkou, která umožňuje rychlou instalaci bez použití nářadí. Umožňuje také průchozí zapojení, což je velmi praktické. Bílý povrch působí příjemně nadčasově a celkový vzhled se vyznačuje funkčním vzhledem s omezením detailů.

8 299 Kč
-20%

Arcchio Vanida LED stropní světlo

Kulaté stropní svítidlo LED Vanida s funkcí uplight a downlight a bílým povrchem Vanida je moderní světelný objekt s jednoduchým, minimalistickým vzhledem, který lze použít v mnoha místnostech, od chodby přes kuchyň až po obývací pokoj. Hlavní důraz je kladen na funkci vytváření přiměřeně jasného světla, ale vzhled je i přes svou nenápadnost nebo právě díky ní také stylový. Stínidlo s bílým akrylovým difuzorem je orámováno bílým hliníkovým obalem a bílé provedení přispívá k harmonickému vzhledu tohoto světelného zdroje, který jako stropní svítidlo účinně a rovnoměrně poskytuje jasné světlo, které je vyzařováno nejen směrem dolů, ale v malé míře i nahoru.

5 199 Kč
-39%

Arcchio Albiona LED závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo LED Albiona ze dvou kroužků v hladké bílé barvě Albiona je závěsné svítidlo LED, které přitahuje všechny pohledy svým zvláštním designem. Má kulatý stropní držák a filigránská drátěná lana, k nimž jsou připevněna dvě vyčnívající stínidla ve tvaru kruhu. Prsteny v hladké bílé barvě visí asymetricky dolů a dodávají tak designu určitou lehkost a eleganci. Trvale instalované LED diody jsou svítivé a jejich jas lze individuálně nastavit pomocí stmívače s fázovým řezem nebo stmívače s fázovým řezem. Teplé bílé světlo vytváří příjemnou atmosféru, která je velmi vítaná nad jídelním stolem nebo také nad kuchyňskou linkou při společných večerech.

6 799 Kč
-18%

Arcchio Ivano LED nástěnné světlo

Tenké nástěnné svítidlo Ivano LED v ležérním designu Nástěnná lampa Ivano LED zaujme svým jednoduchým, ale stylovým designem. Tělo svítidla se skládá z tenké vzpěry, která je připevněna svisle ke dvěma nástěnným držákům. Díky klidnému zbarvení kartáčovaného hliníku a úzké velikosti je lampa ideální pro osvětlení chodby. Vestavěné LED diody sedí na zadní straně hliníkové vzpěry a vrhají své světlo ve směru ke zdi, čímž se světlo zvedá ze stěny světlem. Nástěnné svítidlo Ivano LED je ideální pro zvýrazňující osvětlení a díky svému jemnému vzhledu se perfektně integruje do stávajícího stylu vybavení. Relativně neutrální barevné schéma je příjemné pro oko a neodvádí pozornost od zbytku nábytku nebo dekorace.

5 699 Kč
-12%

Arcchio Tadej závěsné světlo

Třížárovkové závěsné svítidlo Tadej s černo-zlatými kovovými stínidly – pěkné osvětlené jídelního stolu. Tadej je moderní závěsné svítidlo, které se dobře uplatní zejména nad jídelním stolem, a zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Jeho stínidla jsou navržena jako trychtýře a neustále se zužují směrem nahoru a ústí do úzké kovové tyče. Protože je známo, že kov je neprůhledný materiál, může světlo unikat pouze otvorem na spodní straně a stínidla také slouží jako reflektory, které koncentrují a zesilují světlo. To je výhodné pro povrch stolu, který pak lze osvětlit jasně a rovnoměrně, zatímco zbytek místnosti je osvětlen příjemným světlem bez oslnění. Patice E27 v každém stínidle mohou být vybaveny žárovkou dle vašeho výběru, přičemž LED žárovky jsou zvláště vhodné díky mnoha výhodám, také s velmi teplým bílým světlem a stylovou technologií Filament, takže si můžete i nadále užívat klasického vzhledu žárovky, která byla běžná po celá desetiletí a nyní je doprovázena s určitou nostalgií. Stylový vzhled doplňuje barevný design v černé a zlaté barvě. Oba tóny se postarají o harmonický kontrast a zlatý vnitřek má také pozitivní vliv na světelný obraz, protože charakter útulnosti lze tak dále posílit. To jsou nejlepší předpoklady pro to, abyste se cítili jako doma ve svých čtyřech stěnách a především se cítili opravdu pohodlně.

6 799 Kč
-11%

Arcchio Stropní bodové světlo Ronka

Stropní svítidlo Ronka se čtyřmi žárovkami čtvercového tvaru, otočné vložky Svítidlo Ronka je vhodné jak pro soukromé prostory, např. chodby, kuchyně a kanceláře, tak pro komerční prostředí, především pro klasické osvětlení obchodů. Ve všech případech je pro uživatele výhodou, že vložky s jasně svítícími lampami lze otáčet. Za zmínku stojí také možnost regulace jasu při použití externího stmívače. Povrch je laděn do zcela nadčasového tmavě šedého odstínu, který lze dobře kombinovat s různými interiéry a působí příjemně nenápadně spolu s celkovým vzhledem. Připojovací svorka je vysoce kvalitní bezšroubový výrobek, který umožňuje rychlou a bezpečnou instalaci kabeláže, kterou lze provést bez použití nářadí. K dispozici je také možnost průchozího zapojení. Obě tyto vlastnosti jsou v komerčním sektoru velmi výhodné

8 299 Kč
-28%

Arcchio Stropní bodové světlo Ronka

Tmavě šedé stropní svítidlo Ronka pro tři stmívatelné žárovky LED GU10Svítidlo Ronka se hodí do soukromých i firemních prostor a je to stropní svítidlo, které vytváří jasné světlo a lze jej dobře použít jako hlavní osvětlení. Tři vložky v tmavě šedém hranatém krytu lze pohodlně otáčet, což znamená, že si můžete lépe nastavit rozložení světla. Odpovídající svítidla GU10 lze zakoupit samostatně prostřednictvím příslušenství. při připojování je velmi užitečná bezšroubová připojovací svorka, která umožňuje rychlé, bezpečné připojení kabelů bez použití nářadí. Možné je také průchozí zapojení. Design stropního bodového svítidla působí moderně i decentně a je především funkční. Svítidlo lze kombinovat s různými typy – pro žárovky GU10 v provedení ES111 (max. 20 W) / klasické žárovky GU10 (max. 10 W)

5 199 Kč
-29%

Arcchio Lio LED závěsné světlo 3 000 K 60cm

Jednoduchá závěsná LED lampa Lio s výkonnými LED diodami Závěsná LED lampa Lio se představuje jako chytrý světelný prvek pro moderní obývací pokoj. Skládá se z kruhového stínidla, které je připevněno ke třem filigránovým závěsům. Ty se sbíhají u stříšky a vytvářejí celkový dynamický vzhled. Otevřená konstrukce dodává lampě Lio lehkost a působí, jako by se vznášela. Jednoduchý design je kombinován s elegantním ocelovým krytem, který z Lio dělá přizpůsobivé a zároveň robustní svítidlo. Kromě toho lze Lio stmívat pomocí systému DALI.

5 699 Kč
-32%

Arcchio Pietro závěsné světlo stříbrné 70cm 45W

LED závěsné svítidlo Pietro v minimalistickém designu Závěsné svítidlo Pietro vypadá jako puristický světelný prstenec, který působí, jako by se vznášel. Tento efekt vytvářejí tři nenápadné vzpěry, kterými je lampa připevněna ke stropu. Kruh je vyroben z ocelového pouzdra, ve kterém jsou trvale integrované LED diody. Jasné, teplé bílé světlo z LED diod směřuje dolů a je jemně tlumeno bílým plastovým difuzorem. Vytváří se tak příjemné osvětlení, které je přesto dostatečně jasné, aby například osvětlilo velký jídelní stůl dostatečným světlem. Minimalistický design závěsného světla Pietro dokáže přesvědčit jen několika detaily a obzvláště dobře ladí s nábytkem v moderním stylu.

6 499 Kč
-33%

Arcchio Pietro závěsné světlo stříbrné 50cm 30W

Puristické LED závěsné svítidlo Pietro Závěsné svítidlo Pietro svým minimalistickým designem podtrhuje především moderní koncepce místností. Zde přitahuje pozornost každého jako plovoucí, zářící kruh a naplňuje místnost teplým bílým světlem. Za tímto účelem je Pietro vybaveno výkonnými LED diodami zabudovanými do ocelového prstence. LED diody jsou pokryty bílým plastovým difuzorem, který zajišťuje příjemné rozptýlení světla bez oslnění.

5 199 Kč
-19%

Arcchio Vanida LED závěsné světlo

Černá závěsná LED lampa Vanida kulatého tvaru Rám závěsné lampy Vanida je vyroben z černě tónovaného hliníku, stejně jako stropní držák, což vytváří výraz chladné elegance. Stínidlo doplňuje rozptylná deska z bílého akrylu, která rozptyluje světlo měkčeji a rovnoměrněji, čímž umocňuje domácký výraz tohoto svítidla. Světlo nesvítí pouze směrem dolů, malá část uniká také směrem nahoru, takže do místnosti vstupuje světlo jako celoplošné, což působí přirozeněji. Díky technologii LED zajišťuje závěsné svítidlo jasné světlo s poměrně nízkou spotřebou, což odpovídá moderním představám. Závěsné ocelové lanko vhodně doplňuje moderní vzhled a dodává svítidlu Vanida výraz příjemné lehkosti.

5 699 Kč
-23%

Arcchio Sharelyn LED závěsné svítidlo 80 cm

Závěsné LED svítidlo ve tvaru prstence Sharelyn v bílé barvě s filigránovým zavěšením lana, nastavitelnou barvou světla Jako závěsná lampa se Sharelyn vyznačuje relativně velkými rozměry, a proto se dá dobře použít i v komerčním prostředí, zejména proto, že svítivost LED je obzvláště vysoká a získáte odpovídající jasné světlo, které dosahuje relativně nízké spotřeby energie. Lampu, která visí ze stropu na úzkých lanech, lze také považovat za osvětlení nad stolem v konferenční místnosti, ale je samozřejmě také vhodné jako kuchyňské osvětlení, které zajistí dobrý jas stolu. Design vždy působí moderně a jednoduchý kruhový tvar v kombinaci s povrchovou úpravou v bílé barvě rozhodně připomíná klasické kuchyňské lampy z dřívějších dob, samozřejmě jako módní reinterpretaci známého vzhledu. Před instalací lze barvu světla nastavit pomocí přepínače DIP a podle účelu můžete zvolit teplé bílé nebo univerzální bílé světlo.

8 299 Kč