Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
80 produktů
-52%

Arcchio Efilius stropní spot kulatý černý 1zdroj

Elegantní stropní bod Efilius mě inspiruje cíleným osvětlením Moderní stropní bod Efilius se skládá z černé stropní konzoly, ke které je připevněno odpovídající svítidlo. Toto tělo je válcovité a obsahuje lampu. Světelný zdroj není součástí dodávky. Vhodné modely však najdete v příslušenství. Díky cílenému osvětlení může Efilius osvětlovat jednotlivé objekty. Bodové světlo lze také připevnit jako skupinu a zajistit tak nádherné světelné akcenty.

524 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 3 ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 3 kusůJednosvítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

2 499 Kč
-37%

Arcchio Mitara LED závěsné světlo černozlaté

Kulaté LED závěsné světlo Mitara v černé a zlaté barvě – vhodné pro osvětlení jídelního prostoru Mitara je kulatá LED závěsná lampa, která se směrem nahoru mírně zužuje. Jeho odstín je vyroben z kovu a je zvenčí zbarvený černě a zevnitř zlatem. To vytváří krásné lákavé odrazy světla. Závěsnou lampu lze dobře použít pro osvětlení stolu v kuchyni a vyzařuje z ní moderní vkus. Integrovaný difuzor pod světelnými zdroji zajišťuje příjemně rovnoměrné osvětlení bez oslnění a účinné světelné diody za ním poskytují jasné světlo s relativně nízkou spotřebou energie. Pokud chcete upravit jas LED diod, můžete to udělat pomocí externího stmívače, protože jsou stmívatelné a lze regulovat jejich svítivost.

3 899 Kč
-6%

Arcchio Answin LED závěsné světlo 88 W černá

Moderní, jednoduché a efektivní – závěsné svítidlo LED Answin v kruhovém designuToto tvarově povedené svítidlo se bude ve vašem interiéru vyjímat. Teplá bílá barva světla zalije váš obývací prostor atmosférou. Pískově černé stropní svítidlo je vyrobeno z kovu. S touto interiérovou lampou vnesete do svého domova obvyklou kvalitu značky Arcchio. Ať už je zapnutá, nebo vypnutá: stropní lampa vás přesvědčí.

19 499 Kč
-3%

Arcchio Rocco nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo Rocco s účinným vyzařováním světla směrem nahoru a dolů v sadě 2 kusůSvítidlo Rocco má kompaktní tvar krychle a je vyrobeno z hliníku s černou povrchovou úpravou. Uvnitř svítidla je osazena výbojka G9, jejíž světlo může unikat směrem nahoru i dolů a poskytuje účinné světlo na stěnu. Design je moderní a zároveň nadčasový a lze jej dobře začlenit do mnoha prostředí, přičemž lampa může bodovat útulným světlem. – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

2 499 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 2ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 2 kusůJednosvítidlové bodové svítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

1 699 Kč
-35%

Arcchio Padilum

Závěsné svítidlo Padilum v nápadné černé barvě s cíleným zářením dolů Závěsná lampa Padilum má moderní design, který se vyznačuje především štíhlým válcovitým tvarem stínidla a poutavou černou povrchovou úpravou. Stínidlo i kulatý stropní držák jsou vyrobeny z hliníku. Světlo je vyzařováno přímo dolů válcovým stínidlem, takže oblast pod svítidlem je dobře osvětlena a všude kolem není žádné oslnění. Proto je Padilum vhodný pro použití nad pultem, jídelním stolem nebo v kuchyni. Rovněž není vyloučeno komerční použití tohoto svítidla, např. B. jako stylové osvětlení obchodů.

899 Kč
-18%

Arcchio Zuzana nástěnné světlo hliník kulaté černá

Černé nástěnné svítidlo Zuzana z hliníku a oceli v černo-zlatém barevném provedení Nástěnné svítidlo Zuzana si jistě najde vhodné místo pro osvětlení vašeho domova. Nástěnnou lampu lze snadno zapnout nebo vypnout pomocí vypínače a pomocí externího stmívače ji lze ztlumit podle osobní nálady. Kulatá lampa přesvědčí v černé a zlaté barvě. Model Zuzana se dokonale hodí do různých místností. Dovedně v sobě spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které s sebou značka Arcchio přináší. Kromě toho může lampa inspirovat i vizuálně svým moderním stylem a byla optimalizována pro použití žárovek s paticí G9. Bez nástěnného svítidla Zuzana se v budoucnu nebudete chtít obejít.

899 Kč
-50%

Arcchio Walisa stropní světlo

Čtvercové stropní svítidlo Walisa v tmavém provedení Tento krásný světelný zdroj boduje svým výrazným designem, který se skvěle hodí do moderně zařízených místností. Stropní svítidlo Walisa má čtvercový tvar krytu, který je vyroben z hliníku. Vyzařuje přímé světlo směrem dolů i nepřímé světlo směrem nahoru ke stropu, a vyniká tak jako zvláštní světelný objekt. Kromě toho lze jas regulovat pomocí nástěnného stmívače (dimmer exclusive) a sklon reflektoru lze také nastavit podle vlastních potřeb. Stylový zdroj světla pro soukromé i komerční prostory.

1 199 Kč
-27%

Arcchio Rocco nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo Rocco s účinným vyzařováním světla směrem nahoru a dolůSvítidlo Rocco má kompaktní tvar krychle a je vyrobeno z hliníku s černou povrchovou úpravou. Vnitřek svítidla je vybaven žárovkou G9, jejíž světlo může unikat směrem nahoru i dolů a poskytuje účinné světlo na stěnu. Design je moderní, a přesto nadčasový a lze jej dobře začlenit do mnoha prostředí, čímž lampa může zabodovat útulným světlem.

649 Kč
-31%

Arcchio Brinja bodovka

Černá bodová lampa Brinja z hliníku v balení po 2 ksČerná lampa Brinja z vysoce kvalitního hliníku se skládá ze tří válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou umístěny na obdélníkovém držáku, který lze namontovat na strop i na zeď. Díky třem výkonným reflektorům lze optimálně osvětlit i velké místnosti s velkým úhlem. Aby bylo možné osvětlit různé části místnosti jejich atmosférickým světlem, lze reflektory libovolně nastavit. v této nabídce je Brinja k dispozici ve dvojitém balení.

3 899 Kč
-12%

Arcchio Brinja bodovka hranatá 2 zdroje černá 2ks

balení 2 kusů: Černá bodová lampa Brinja z hliníkuČerná lampa Brinja se skládá ze dvou válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou připevněny k obdélníkovému držáku a lze je naklápět různými směry, aby osvětlovaly různé části místnosti.lampa je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a svým nadčasovým designem se hodí do mnoha interiérových stylů. Ať už ve velkém obývacím pokoji, nebo v malé kanceláři – s ušlechtilými bodovými světly bude každá místnost atmosféricky osvětlena. brinja zde zakoupíte ve dvojbalení.

2 899 Kč
-4%

Arcchio Talima LED stropní světlo kulaté černá 3ks

Minimalistické stropní svítidlo Talima LED s funkcí stmívání v balení po 3ksStropní svítidlo Talima LED boduje svým geometrickým designem a praktickými funkcemi. Jas svítidla Talima lze regulovat pomocí běžného nástěnného stmívače (dimmer exclusive). Úhel sklonu reflektoru lze individuálně nastavit, takže můžete lépe osvětlit určité části místnosti. Teplé bílé světlo LED, které nepřímo osvětluje strop, navíc dosahuje velmi krásných světelných efektů. svítidlo má válcový kryt s černou povrchovou úpravou, který upoutá pozornost, ale netlačí se do popředí. Dobře se kombinuje s různými styly interiérů a lze jej použít i v komerčních prostorech. Svítidlo Talima je zde k dispozici v sadě 3 kusů.

11 199 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka

Reflektor Brinja v černé barvě v balení po 4 ksEdnolampový reflektor Brinja dotváří světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dorazilo na požadované místo a zapadlo do zbytku konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují přehlednost tohoto atraktivního svítidla. v této nabídce je Brinja k dispozici v sadě 4 kusů.

3 399 Kč
-34%

Arcchio Finix LED stojací lampa černá 100W dim

Štíhlá stojací lampa LED Finix do kanceláře nebo pracovny Zdokonalte svůj domov touto stojací lampou LED. Stojací lampa je vybavena možností stmívání, která zajišťuje příjemnou atmosféru. Pomocí vypínače můžete stojací lampu snadno zapnout a vypnout. Lampa navíc obohatí váš osobní koncept vybavení moderním designem, skvěle se hodí do každé domácí pracovny a prezentuje se v černé barvě. V této stojací lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Arcchio. Stojací lampa je vynikající volbou pro doplnění vašich čtyř stěn. technické vlastnosti- vhodná pro pracovní místa s počítačovou obrazovkou díky nízké hodnotě oslnění (UGR<18)- plynule stmívatelná pomocí dotykového panelu

16 899 Kč
-27%

Arcchio Finix LED stojací lampa černá 80 W dim

Černá stojací lampa LED Finix z hliníku a plastu s funkcí stmívání Doplňte svůj interiér touto stojací lampou LED. Stojací lampu lze pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí vypínače, je stmívatelná podle vašeho přání a přesvědčí černým provedením. S touto lampou si do svého domova přinesete značkovou kvalitu od společnosti Arcchio. Lampa si najde místo ve vaší domácí kanceláři. Svým moderním stylem vytváří optimální obraz. Tato lampa je prvotřídní volbou, která doplní váš nábytek. technické vlastnosti- vhodná pro VDU pracovní stanice díky nízké hodnotě oslnění (UGR<18)- plynule stmívatelná pomocí dotykového panelu

16 099 Kč
-10%

Arcchio Finix LED závěsné světlo černá 60W dim

Závěsné svítidlo LED Finix s možností stmívání DALI v hranatém tvaru a černé barvěToto tvarované závěsné svítidlo LED vytvoří příjemné světelné podmínky ve vaší pracovně nebo kanceláři. Funkce stmívání DALI umožňuje individuální nastavení jasu pomocí kompatibilního stmívacího systému. Černá závěsná lampa se skvěle hodí do vaší domácí kanceláře. Svítidlo v moderním designu umně kombinuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které definují značku Arcchio. technické vlastnosti- vhodné pro pracovní místa s počítačovou obrazovkou díky nízké hodnotě oslnění (UGR<18)- externě stmívatelné pomocí DALI

13 999 Kč
-3%

Arcchio Brinja stropní bodovka dlouhá černá 4zdroj

Čtyřplamenné stropní bodové svítidlo Brinja s válcovými stínidlyS tímto dekorativním svítidlem můžete ve svých místnostech šikovně nastavit praktické a příjemné osvětlení. Svítidlo Brinja lze v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) stmívat podle vlastních potřeb. Černé svítidlo svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Je vhodné pro svítidla s paticí GU10 a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje a kuchyně. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které definují značku Arcchio. Vytvořte si s tímto svítidlem nové světelné zážitky ve své domácnosti.

2 999 Kč
-39%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 4zdroje kulaté

Černá závěsná lampa Brinja v kulatém designu se čtyřmi stínidlyTato závěsná lampa je ideální i pro váš domov. Závěsné svítidlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače a je černé. Přesvědčuje o kvalitě značky Arcchio a představuje tak skvělý pocit z bydlení a stylový design. Lampa svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení, skvěle se hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorace.

4 399 Kč
-30%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 6zdrojů kulaté

Černá závěsná lampa Brinja se šesti stínidly ve tvaru válceTato závěsná lampa se jistě stane ozdobou vašeho interiéru. Závěsné svítidlo lze pomocí externího stmívače a kompatibilních světelných zdrojů ztlumit podle nálady. skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně a svým moderním designem dokáže i vizuálně inspirovat. Kulaté interiérové svítidlo je černé a je přizpůsobeno pro použití světelných zdrojů s paticí GU10. Nechte se inspirovat prvotřídní kvalitou a vkusným designem značky Arcchio. Závěsné svítidlo nabízí nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému přitažlivému vzhledu postupuje i na pěkný dekorativní předmět.

7 599 Kč
-34%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 3zdroje dlouhé

Závěsné svítidlo se třemi lampami Brinja v jednoduchém designu z hliníkuToto tvarované závěsné svítidlo vytvoří ve vašich čtyřech stěnách vynikající světelné podmínky a útulnou atmosféru. Závěsná lampa umožňuje pomocí externího stmívače nastavit jas podle vašich představ a je optimální volbou do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Černé závěsné svítidlo značky Arcchio v kvalitě značky Arcchio představuje vkusný design a jedinečný pocit z bydlení. Svým moderním designem dokáže také vizuálně inspirovat, byl optimalizován pro žárovky s paticí GU10 a nejenže zaujme krásným světlem, ale plní i dekorativní funkci.

2 899 Kč
-38%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 4zdroje dlouhé

Černá závěsná lampa se čtyřmi válcovými stínidlyTato závěsná lampa optimálně osvětlí váš domov. Závěsná lampa nabízí možnost nastavení jasu pomocí externího stmívače podle vaší nálady. Černé závěsné svítidlo se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Vyberte si vynikající kvalitu značky Arcchio s touto lampou. Lampa je vhodná pro použití žárovek s paticí GU10, vyniká svým moderním stylem a skvěle se hodí k obohacení vašich čtyř stěn.

3 399 Kč
-21%

Arcchio Brinja závěsné světlo černá 5zdrojů dlouhé

Dlouhá závěsná lampa Brinja z hliníku v jednoduchém designuTato závěsná lampa také skvěle osvětlí váš domov. Pomocí externího stmívače a kompatibilních světelných zdrojů můžete regulovat jas a zajistit si tak osobní příjemnou atmosféru. Závěsná lampa stojí na kvalitě značky Arcchio pro přesvědčivý zážitek z bydlení a promyšleném designu. Černá závěsná lampa se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Byla optimalizována pro použití žárovek s paticí GU10 a je nejen vynikajícím zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

4 699 Kč
-25%

Arcchio Brinja spot

Černý stropní bod Brinja se dvěma lampami a nastavitelnými stínidlyS bodem Brinja můžete ve svém interiéru vytvořit svěží akcenty. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Svítidlo se dokonale hodí do všech vašich místností. Díky modernímu designu je vaše osobní představa o vybavení interiéru dokonalá. V této černé lampě se snoubí všechny vlastnosti a prvky, které tvoří značku Arcchio. Je vhodný pro žárovky s paticí GU10. S lampou Brinja budou vaše čtyři stěny také atraktivně osvětleny.

1 799 Kč
-30%

Arcchio Maruba nástěnné světlo

Nástěnná lampa Maruba v tmavém provedení jako krásné světlo a světlo Nástěnná lampa Maruba má nápadný design – svým hranatým designem a černou povrchovou úpravou je moderní. Díky tomuto klasickému barevnému schématu jej lze integrovat téměř kdekoli. Tato lampa si přijde na své, pokud je instalována v řadě, například v galerii nebo na dlouhé chodbě. Je vhodný nejen pro soukromé použití, ale také pro pohostinství nebo hotelnictví. Svým dvojitým směrem záření nahoru a dolů přitahuje pozornost každého.

899 Kč
-27%

Arcchio Brinja spot

Černý bodový reflektor Brinja s nastavitelnou světelnou hlavouBodový reflektor Brinja nabízí vynikající osvětlení v odpovídajícím designu. Lampu lze ztlumit podle vašich představ pomocí externího stmívače. V moderním designu svítidla se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Arcchio. Je to skutečný doplněk do různých místností vašeho domova. Model Brinja byl optimalizován pro světelné zdroje s paticí GU10. Barva lampy je rovněž černá. S touto lampou vytvoříte ve svém domově nové světelné zážitky.

649 Kč
-4%

Arcchio Lasca zapuštěné světlo

Úhlové vestavné svítidlo Lasca z hliníku v černé barvě Lasca přesvědčí svým jednoduchým designem v hranatém tvaru. Tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku a téměř úplně se ztrácí ve stěně, takže na povrchu zůstává jen kompaktní hranatý čtverec. Vestavné svítidlo Lasca šíří světlo směrem k podlaze a může být vybaveno vhodnými světelnými zdroji. Z tohoto důvodu lze výběr barvy světla přizpůsobit osobním potřebám. Kromě toho je Lasca vhodná i pro venkovní použití díky stupni krytí IP65 a je chráněna proti prachu a proudu vody. Výborně se hodí k osvětlení schodiště.

1 999 Kč
-9%

Arcchio Černé stropní světlo Carson

Válcovité stropní světlo Carson z hliníku Toto stropní světlo neskrývá svou jednoduchost a funkční vzhled. To také zajišťuje, že vás Carson zbytečně neodvádí od své nejdůležitější vlastnosti, konkrétně od jasného a zacíleného osvětlení. Kuchyně, chodby a pracovny jsou pro toto světlo vhodným místem. Těleso stropního světla, které je vyrobeno z hliníku, je natřeno černým lakem, což ještě podporuje jeho decentnost. – s vysoce kvalitním, bezšroubovacím vysokorychlostním upínáním (odolným, bezpečným a neřízeným pružinovým mechanismem)

724 Kč
-23%

Arcchio Harlow LED svítidlo černá 109cm 3000K

Černé lineární svítidlo LED Harlow pro kolejnicový systém se 3 fázemi Harlow je namontován na třífázové dráze a poskytuje jasné a rovnoměrné světlo. LED diody lineárního svítidla svítí jasně a zároveň jsou mimořádně účinné, takže spotřeba energie zůstává na relativně nízké úrovni. Použitím svítidla na kolejnici je možné jej v případě potřeby kombinovat s celou řadou dalších svítidel a vytvořit tak jedinečný koncept osvětlení podle vlastních požadavků. To platí jak pro soukromé použití, tak i v případě, že je Harlow určen pro komerční použití nebo ve veřejném prostředí. Vzhled svítidla je vždy diskrétní a relativně nadčasový, ale černý povrch je zároveň výrazem modernosti. – Lineární svítidlo pro montáž na kolejnici (3 fáze) – SDCM < 4 - UGR 29,9

2 899 Kč
-4%

Arcchio Franka LED závěsné světlo

Kulaté závěsné svítidlo LED Franka se třemi úzkými válcovými stínidly v černé barvě Franka přesvědčí vytříbeným vzhledem, který je v neposlední řadě způsoben úzkými, vysokými stínidly z hliníku, jež se velmi dobře hodí k modernímu nábytku a svým černým povrchem působí mimořádně elegantně. Závěsné svítidlo je ideální pro osvětlení obytných prostor, zejména stolů v obývacím a jídelním prostoru. Světlo je vyzařováno směrem dolů a při úhlu vyzařování 24 stupňů je světlo na stínítko spíše bodové. Pouzdro je velmi odolné proti nárazu a robustní, o čemž svědčí i stupeň odolnosti proti nárazu IK08. Teplé bílé světlo účinných LED diod, které jasně svítí, podtrhuje útulnost závěsného svítidla a jeho vhodnost pro osvětlení vhodných místností.

4 699 Kč
-34%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Černé štíhlé bílé závěsné světlo Ejona z hliníkovým stínidlem a vyměnitelným reflektorem Ejona zapadá do mnoha moderních zařízení a použití se zdaleka neomezuje na soukromé prostory, ale lze jej také použít v komerčním prostředí. Zde se například nabízejí prodejní prostory atraktivních butiků jako vhodné místnosti, které Ejona velmi dobře osvětlí. V případě potřeby lze vnitřní reflektor vyměnit, protože kromě černé vložky je také kroužek v přitažlivém zlatém odstínu, který nejen vytváří efektivní barevný kontrast, ale působí teplé bílé a atraktivní osvětlení. Vhodnou žárovku lze vybrat individuálně, protože pro patici GU10 nyní existuje řada žárovek, zejména s energeticky úspornou technologií s dlouhou životností. Kromě toho si můžete také vybrat různé úhly světla, takže světlo svítí do místnosti buď bodově, nebo osvětluje místnost širším paprskem.

1 699 Kč
-22%

Arcchio Karuna LED závěsné světlo černozlaté

Černé a zlaté LED závěsné svítidlo Karuna v kulatém tvaru Karuna je závěsná lampa ovládaná LED, která je vhodná pro komerční i soukromé účely a zaujme svým stylovým designem. Jeho stínidlo je vyrobeno ze zakřiveného hliníku, který je z vnější strany černý a zevnitř zlatý, zatímco difuzor z bílého akrylu zakrývá světelné zdroje a zajišťuje měkké rozložení světla, což je obzvláště příjemné nad stolem. Světlo je vyzařováno více dolů hliníkovou clonou, která je neprůhledná a odpovídajícím způsobem osvětluje oblast pod ní. Zlatá vnitřní část stínítka zajišťuje teplé odlesky a díky LED diodám tato závěsná lampa zajišťuje, že svítí jasně, ale spotřebovává poměrně málo energie. Je-li to žádoucí, lze k regulaci jasu použít externí stmívač.

3 799 Kč
-5%

Arcchio Jasina LED nástěnné světlo půlkulaté černé

Půlkruhová nástěnná lampa Jasina s vyzařováním světla nahoru a dolů Jasina má světelné tělo vyrobené z hliníku, které je půlkruhové a na vnější straně má černý povrch. Vnitřek je naproti tomu udržován v atraktivním zlatém tónu, který upřednostňuje vyzařování teplého světla a přispívá tak k útulnému světelnému efektu v obývacím pokoji. Nástěnná lampa s účinnými LED je stejně vhodná pro chodby a obývací pokoje i pro osvětlení ložnice. Světlo neoslňuje a uniká nahoru a dolů.

1 699 Kč
-40%

Arcchio Kammeron LED závěsné světlo

Puristická závěsná LED lampa Kammeron v černé barvěKammeron je závěsná LED lampa, která se dokonale hodí do moderní domácnosti. Důvodem je puristický design svítidla, který z něj dělá módní prvek vybavení interiéru. Svítidlo se skládá z úzkého stropního držáku, ke kterému jsou připevněny čtyři závěsy. V každém závěsu je umístěna žárovka.

3 599 Kč
-25%

Arcchio Stropní světlo Vince

Kompaktní stropní svítidlo Vince pro žárovku GU10, s otočnou vložkouStropní svítidlo řady Vince má funkční vzhled a čtvercové tělo z matně černě lakovaného kovu. Vnitřní vložku s žárovkou GU10 lze otočit, aby bylo možné lépe nastavit směr vyzařování světla. Stropní svítidlo má bezšroubovou svorku pro rychlou a bezpečnou montáž a jeho vzhled se vyznačuje funkčním výrazem. Vince se hodí stejně dobře do komerčních i soukromých prostor.

1 199 Kč
-45%

Arcchio Carson – přídavný stropní reflektor

Černý, hranatý stropní bod Carson Svítidla řady Carson se vyznačují jednoduchým, funkčním designem a jsou bez ozdobných detailů. Zůstává tak volný výhled pro to nejdůležitější: jasné, vycentrované světlo. Hranaté tělo svítidla pro povrchovou montáž je vyrobeno z černě lakovaného hliníku a uvnitř je umístěna výbojka GU10 podle vašeho výběru. Lze použít klasické halogenové žárovky do 50 W, ale za zvážení stojí i úsporné LED žárovky, které mnohonásobně snižují spotřebu energie. – s vysoce kvalitní bezšroubovou rychlospojkou (odolný, bezpečný a beznástrojový pružinový mechanismus)

649 Kč