Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
4 produktů
-17%

Ailati Bridge – nástěnné světlo LED z hliníkového odlitku

Nástěnné svítidlo LED Bridge z tlakově litého hliníku s bílou povrchovou úpravouMost je mimořádně estetický světelný zdroj s moderním efektem. Přední prvek, který ukrývá světelné zdroje, připomíná konzolu, ale přesto poskytuje dostatečný výhled na spíše oválný prvek rámu. Obojí v kombinaci představuje nástěnné svítidlo LED a poskytuje působivý světelný zážitek v moderním stylu. Svítivost LED diod je dobrá, ale spotřeba energie je poměrně nízká.

2 799 Kč
-12%

Ailati Kulaté LED stropní svítidlo Mine

Kompaktní stropní svítidlo LED Mine v kulatém tvaru Díky svému kompaktnímu designu lze stropní svítidlo LED Mine použít na neskutečně mnoho způsobů a bílý povrch také hovoří pro jeho použití na všech možných místech, protože kombinace kulatého tvaru a bílého provedení vypadá velmi nadčasově. Integrovány jsou energeticky úsporné diody LED s teplou bílou barvou světla, které splňují moderní standardy a patří mezi lampy s nejdelší životností vůbec.

1 399 Kč
-10%

Ailati LED stropní světlo Mine v bílé barvě

Mine – LED stropní svítidlo s dobrou svítivostí Toto LED stropní svítidlo je kulaté a bílé, díky čemuž dobře zapadne do mnoha stávajících stylů a zaboduje svým decentním vzhledem. Konstrukce je poměrně kompaktní, má průměr pouhých 12 cm, což z Mine dělá světelný zdroj s poměrně jednoduchým vzhledem. LED diody za plastovým difuzorem dosahují poměrně vysokého světelného toku, a mohou tak dostatečně osvětlit místnost při nízké spotřebě energie.

1 799 Kč
-9%

Ailati Jednoduché LED stropní svítidlo Mine

Diskrétní světelný zdroj s černým povrchem: stropní svítidlo LED Mine Mine se skládá z černého kruhu z tlakově litého hliníku a difuzoru z plastu. Díky tomu má poměrně jednoduchý vzhled a patří mezi světelné zdroje, které lze instalovat velmi univerzálně. Stropní svítidlo LED je vhodné nejen k montáži na strop, ale lze jej namontovat i na stěnu. Zejména na stropě je však vysoká svítivost velmi vítaná, protože pak můžete použít Mine prvotřídní pro celkové osvětlení.

1 899 Kč