Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Noční světla / Světla do zásuvky
77 produktů

MrMaria Mr Maria Snuffy noční světlo Bundle of Light

Snuffy Bundle of Light: bateriový zdroj světla do dětského pokojeNoční světlo Snuffy Bundle of Light je dokonalým doplňkem pro relaxační závěr dne. Svým klidným svitem vytváří v pokoji příjemnou atmosféru. To nejlepší na něm? Po 15 minutách se automaticky vypne, a tím šetří energii. Noční světlo je na baterie a dodává se s knoflíkovým článkem. Snadno se používá a lze ji umístit kamkoli. Se Snuffy Bundle of Light se usínání stane opravdovou hračkou. Nejenže dětem dodá pocit klidu a bezpečí.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Lion dětská lampa Bundle of Light

Praktické noční LED světlo Lion Bundle of Light do dětského pokojeNoční světlo Lion Bundle of Light je dokonalým doplňkem na konec dne. Díky roztomilému designu lva nejenže vnáší do místnosti klidnou záři světla, ale je také milou ozdobou každého dětského pokoje. Noční světlo je na baterie a je dodáváno s knoflíkovým článkem, takže je okamžitě připraveno k použití. Obzvláště praktické: Noční světlo se po 15 minutách automaticky vypne, aby šetřilo energii. Můžete tak jít s klidným svědomím spát, aniž byste se museli starat o jeho vypnutí.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Smiley noční světlo Bundle of Light

Užitečný doplněk do dětského pokoje: noční světlo Smiley Bundle of LightNoční světlo Smiley Bundle of Light je dokonalým společníkem pro klidné usínání. Se svým roztomilým usměvavým obličejem přináší do dětského pokoje nejen radost, ale také uklidňující záři světla. Přes den slouží noční světlo jako dekorativní doplněk a dodává pokoji veselou atmosféru. Zvláštností tohoto nočního světla je automatické vypnutí po 15 minutách. díky provozu na baterie je noční světlo také velmi flexibilní a lze jej umístit kamkoli v místnosti. Knoflíková baterie je součástí dodávky, takže noční světlo Smiley Bundle of Light lze ihned uvést do provozu. Smiley Bundle of Light poskytuje dětem pohodové prostředí pro spánek.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Boris noční světlo Bundle of Light

Noční světlo Boris Bundle of Light: uklidňující světlo pro usínáníNoční světlo Boris Bundle of Light je dokonalým doplňkem pro klidný konec dne. Svým měkkým světlem vytváří uklidňující atmosféru a umožní každému uvolněně usnout. Děti si ho velmi užívají a v útulné záři světla se jednoduše cítí bezpečněji. Noční světlo se po 15 minutách automaticky vypne, a proto je mimořádně energeticky úsporné. Je napájeno bateriemi, a proto jej lze používat flexibilně. Knoflíková baterie je již součástí dodávky, takže noční světlo lze ihned používat.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Miffy noční světlo Bundle of Light

LED noční světlo Miffy Bundle of LightOkouzlující noční světlo Bundle of Light Miffy ve tvaru roztomilého králíčka vykouzlí v místnosti příjemnou atmosféru svým měkkým světlem, a proto je ideálním společníkem na konci dne. Noční světlo je na baterie a snadno se používá. Po 15 minutách se automaticky vypne, aby šetřilo energii a zajistilo ještě delší životnost. Miffy Bundle of Light je nejen praktickým doplňkem, ale také okouzlující ozdobou každého dětského pokoje nebo ložnice. Provoz na baterie: Dodávka obsahuje knoflíkový článek.

624 Kč

LEDVANCE Lunetta Edge noční světlo do zásuvky bílá

LEDVANCE Lunetta Edge noční světlo do zásuvky bílá, Ložnice, plast, 0.5W, L: 5.8 cm, K: 7cm

349 Kč

LEDVANCE Lunetta Hexagon noční světlo zásuvka bílá

LEDVANCE Lunetta Hexagon noční světlo zásuvka bílá, Ložnice, plast, 0.28W, L: 8.12 cm, K: 7.6cm

299 Kč

LEDVANCE Lunetta Edge zásuvkové noční světlo černá

LEDVANCE Lunetta Edge zásuvkové noční světlo černá, Ložnice, plast, 0.5W, L: 5.8 cm, K: 7cm

349 Kč

LEDVANCE Lunetta Sunset noční světlo dotyk stmívač

LED noční světlo Lunetta Sunset s dotykovým stmívačemLED noční světlo Lunetta Sunset do zásuvky svítí v univerzální bílé barvě světla a je vybaveno dotykovým senzorem, pomocí kterého lze přepínat na tři úrovně jasu

274 Kč

LEDVANCE Lunetta Square LED noční světlo RGB

LED noční světlo Lunetta Square se senzorem pohybu a denního světla, RGBLED noční světlo Lunetta Square lze zapojit přímo do zásuvky a používat. Je vybaveno čidlem pohybu a denního světla. Díky funkci změny barvy a integrovaným LED diodám může Lunetta Square svítit pestrými barvami světla.

249 Kč

LEDVANCE Lunetta Torch LED noční světlo/baterka

Integrovaný senzor pohybu a denního světla: Noční světlo LED Lunetta Torch s odnímatelnou svítilnouToto noční světlo s teplým bílým světlem a svítilnou je obojí. Svítilna vyzařuje světlo v barvě denního světla a lze ji odejmout. Nabíjí se indukčně na nočním světle. Integrován je také snímač pohybu a denního světla pro automatické ovládání.

449 Kč

Müller-Licht LED zásuvkové noční světlo Luna senzor

LED světlo do zásuvky Luna Sensor – praktické noční světlo Toto praktické zásuvkové světlo Luna Sensor poskytuje v noci jemné orientační osvětlení, takže můžete najít cestu, aniž byste museli zapínat příliš jasné světlo. Noční světlo je vybaveno teplými bílými diodami LED, které poskytují měkké osvětlení. Soumrakový senzor zajišťuje automatické zapnutí světla, jakmile se setmí.

142 Kč
-10%

Müller-Licht Müller Licht Juno senzor LED orientační světlo

Zásuvkové LED světlo Juno Sensor se soumrakovým senzorem Noční LED světlo Juno Sensor stačí zapojit do zásuvky, a jakmile se setmí, máte v ložnici, dětském pokoji nebo na chodbě praktické orientační světlo. Barva světla LED diod je obzvláště teplá, takže spánek není rušen příliš studenou a oslnivou barvou světla. Soumrakový senzor zajišťuje, že se světlo zapne, jakmile se setmí.

156 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Brachiosaurus

Niermann Standby LED noční světlo Brachiosaurus, provoz na baterie, Dětský pokoj, polykarbonát, 1.5W, P: 15 cm, L: 9 cm, K: 22cm

499 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Maggy Magic

Niermann Standby LED noční světlo Maggy Magic, provoz na baterie, Dětský pokoj, polykarbonát, silikon, 3W, P: 11 cm, L: 8 cm, K: 13cm

1 099 Kč

Müller-Licht LED zásuvkové noční světlo Kuma senzor

LED zásuvkové svítidlo Kuma Sensor Nesmírně příjemné, teplé osvětlení v jantarové barvě zajišťují extrémně teplé bílé LED diody, které byly instalovány do plošně navrženého zásuvkového svítidla Kuma Sensor za saténový kryt. Elegantní svítidlo s ušlechtilým exteriérem poskytuje jemné orientační osvětlení ve tmě na chodbě, v ložnici nebo v prostoru schodiště a při setmění se automaticky zapíná díky zabudovanému soumrakovému senzoru.

142 Kč

LEDVANCE Lunetta Shine White LED noční světlo

Lunetta Shine White – obyčejné noční světlo se senzorem denního světla Praktický a nenápadný pomocník ve tmě – to je noční LED světlo Lunetta Shine White. Je vyrobeno z bílého polykarbonátu a má vertikálně vyčnívající difuzor, který poskytuje diskrétní orientační světlo na stěně i v místnosti. Díky zástrčce ji lze použít v jakékoli místnosti se zásuvkou. Lunetta Shine White se automaticky aktivuje při nízkém okolním jasu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

272 Kč

LEDVANCE Nightlux Stair schodišťové světlo bílá

Schodišťové svítidlo Nightlux Stair LED pro větší bezpečnost ve tmě Schodové světlo LED Nightlux Stair je ideální pro osvětlení tmavých rohů v oblasti schodiště. Žárovka je navržena tak, že vyzařuje světlo pouze směrem dolů a především rovnoměrně přes bílý polykarbonátový difuzor. Integrovaný senzor zajišťuje, že se nerozsvítí trvale, ale pouze při detekci pohybu. Provoz na baterii a jednoduchá a rychlá instalace díky dodávanému upevňovacímu materiálu činí ze schodiště Nightlux flexibilní zdroj světla. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

349 Kč

Niermann Standby Kapesní projektor Waldtiere 6x provoz na baterie

Niermann Standby Kapesní projektor Waldtiere 6x provoz na baterie, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, K: 15cm

499 Kč
-13%

Müller-Licht LED noční světlo Agena se senzorem pro zásuvku

Se senzorem soumraku a pohybu – LED noční světlo Agena Noční světlo Agena pro zasunutí do zásuvky je vybaveno snímačem soumraku i snímačem pohybu. To znamená, že po setmění je v ložnici nebo na chodbě automaticky zajištěno orientační osvětlení, jakmile je detekován pohyb. 0,9 W LED vyzařuje velmi měkké světlo (1 500 K) se světelným tokem 15 lumenů.

224 Kč

LEDVANCE Nightlux Touch TV LED noční světlo RGB

Chladné noční LED světlo Nightlux Touch TV – napájené bateriemi a nezávislé na umístění Vnější část nočního světla LED Nightlux Touch TV je vyrobena z bílého plastu, takže světlo vydrží hodně. Pokud se dotknete tělesa světla, teplé bílé světlo se změní na barevné. Vtipná a chladná lampa s motivem televize tak vždy zajistí vhodné doplňkové osvětlení v každém dětském pokoji. Další zvláštnost: Noční světlo je na baterie, a proto ho lze bez problémů vzít kamkoli s sebou. Baterii lze kdykoli dobít pomocí kabelu USB, který je součástí balení.

549 Kč

LEDVANCE Nightlux Ceiling LED noční světlo bílá

Nightlux Ceiling – bateriové LED noční světlo se senzorem Kdo nechce v noci jemné světlo, aniž by zapnul osvětlení celé chodby? Nightlux Stropní noční světlo LED tento požadavek snadno splňuje. LED světlo je vybaveno senzorem, který detekuje pohyby ve tmě a umožňuje svítit světlo. Bílý polykarbonátový difuzor zajišťuje rovnoměrné rozložení univerzálního bílého světla. Nightlux Ceiling lze bez námahy instalovat na nejrůznější povrchy a díky bateriovému provozu je okamžitě připraven k použití. Příslušný montážní materiál a požadované baterie jsou součástí dodávky. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

399 Kč

STAR TRADING Noční světlo LED 357-11 do zásuvky

LED noční světlo 357-11 pro příjemné sny LED noční světlo 357-11 je zástrčka pro konvenční zásuvku EU a je vybavena senzorem soumraku. To zapne světlo, jakmile jas v místnosti klesne pod určitou hodnotu. Ráno se noční světlo automaticky vypíná se zvyšujícím se jasem. LED je uspořádána tak, že osvětluje reflektor a vytváří nepřímé slabé světlo.

174 Kč

Müller-Licht LED noční světlo Nox se senzorem

Noční LED světlo Nox do zásuvky – vybavené senzorem pohybu Malé noční LED světlo do zásuvky Nox slouží jako praktické orientační světlo v noci. Ovládání přímo přes zásuvku a vybavení senzorem, který aktivuje světlo pouze v případě potřeby, činí z Nox univerzální a úsporné příslušenství.

724 Kč

Paulmann Esby LED noční světlo

Pro orientaci ve tmě – noční světlo Esby LED se senzorem soumraku Noční světlo Esby LED, které lze ztlumit ve dvou úrovních jasu, umožňuje bezpečnou chůzi ve tmě. Přepínačem lze také ovládat, zda je světlo aktivováno pomocí snímače soumraku nebo ručně zapnuto / vypnuto. Jako místa se doporučují dětské pokoje a ložnice, stejně jako tmavé chodby. Noční světlo je vloženo do zásuvky a poté vyzařuje teplé bílé světlo pro bezpečnou orientaci ve tmě.

324 Kč
-14%

Niermann Standby LED noční světlo Momo Moon s baterií a USB

Noční světlo Momo Moon se stmívačem a časovačem – Včetně kabelu USB – Zapínání a vypínání a stmívání stisknutím očí – vč. časovače

899 Kč

LEDVANCE Nightlux Stair LED schodišťové světlo

Schodišťové svítidlo Nightlux Stair LED pro větší bezpečnost ve tmě Schodové světlo LED Nightlux Stair je ideální pro osvětlení tmavých rohů v oblasti schodiště. Žárovka je navržena tak, že vyzařuje světlo pouze směrem dolů a především rovnoměrně přes bílý polykarbonátový difuzor. Integrovaný senzor zajišťuje, že se nerozsvítí trvale, ale pouze při detekci pohybu. Provoz na baterii a jednoduchá a rychlá instalace díky dodávanému upevňovacímu materiálu činí ze schodiště Nightlux flexibilní zdroj světla. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

349 Kč

Orion LED zásuvkové světlo Manvel se spínačem

Zásuvkové světlo Manvel se spínačem, labutím krkem a teplými bílými LED Elektrická soketová světla se vždy ukáží jako užitečná, pokud je zásuvka již umístěna na požadovaném místě, např. vedle postele na hlavě není žádné bezšňůrové osvětlení. Jakmile je zapojeno, LED zásuvkové světlo Manvel LED vám umožňuje zapínat a vypínat pomocí přepínače na krytu a řídit světelný kužel pomocí labutího krku v požadovaném směru, takže můžete číst nebo provádět další důležité vizuální úkoly. Manvel opticky boduje s poniklovaným satinovaným tělem, které je na konci světelné hlavice vybaveno niklovým lesklým kroužkem.

1 959 Kč

Pferdekaemper LED noční světlo Elefant

Bateriový LED noční slon s projekcí hvězdné oblohy Sloní LED noční světlo je ideální pro každého milovníka slonů. Lampa je zcela modrá a má zaoblený tvar. LED diody změní barvu, jakmile se dotknete spínače lampy rukou. Modrý slon promítá do zatemněné místnosti hvězdnou oblohu. Vzhledem k tomu, že lampa pracuje na baterie, může být umístěna kdekoli v místnosti. Integrovaná technologie osvětlení LED nevyvíjí žádné teplo a přihrádka na baterie je pevně přišroubována, takže lampa je obzvláště dětská. – vč. 3 baterií Mignon – funkce automatického vypnutí: melodie (5 min.), projekce (45 min.) – Aktivovatelná funkce ukolébavka

1 599 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Waldtiere

Niermann Standby LED noční světlo Waldtiere, do zásuvky, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, L: 8 cm, K: 7cm

349 Kč

Niermann Standby Kapesní projektor Prinzessin 6x provoz na baterie

Niermann Standby Kapesní projektor Prinzessin 6x provoz na baterie, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, K: 15cm

499 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Prinzessin

Niermann Standby LED noční světlo Prinzessin, do zásuvky, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, L: 8 cm, K: 7cm

349 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Prinzessin

Niermann Standby LED noční světlo Prinzessin, 3x, do zásuvky, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, L: 9 cm, K: 10cm

599 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Paw Patrol

Niermann Standby LED noční světlo Paw Patrol, do zásuvky, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, L: 8 cm, K: 7cm

349 Kč

Niermann Standby LED noční světlo Paw Patrol

Niermann Standby LED noční světlo Paw Patrol, 3x, do zásuvky, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, L: 9 cm, K: 10cm

599 Kč

Niermann Standby Kapesní projektor Paw Patrol 6x provoz na baterie

Niermann Standby Kapesní projektor Paw Patrol 6x provoz na baterie, Dětský pokoj, polykarbonát, 1W, K: 15cm

499 Kč