Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Podhledové světlo
  4. Nástěnná vestavná svítidla
5 produktů
-7%

Arcchio Neru LED podhledové senzor kulaté stříbrná

Kulaté nástěnné svítidlo LED Neru se stříbrným rámečkem a nastavitelným detektorem pohybu Malé nástěnné svítidlo LED Neru poskytuje orientační světlo a je ideální pro schodiště nebo tmavé chodby. Díky integrovanému senzoru se světlo rozsvítí vždy, když je to potřeba. Ať už v absolutní tmě (0 luxů), nebo již v poměrně stinných podmínkách (30 luxů), LED diody spolehlivě svítí měkkým, teplým bílým světlem díky senzoru jasu. Délku svícení lze zvolit v rozmezí 2 minut nebo krátkých 30 sekund. Obě nastavení lze pohodlně ovládat pomocí přepínače na zadní straně světla. Vestavné nástěnné svítidlo Neru LED má stříbrný kulatý rámeček, který však jako viditelný prvek působí velmi nenápadně a jednoduše. Svítidlo tak lze integrovat do téměř jakéhokoli interiéru a je sotva nápadné. Důraz je zde kladen na praktický přínos, který zajišťuje bezpečné osvětlení v tmavých místech.

1 949 Kč
-14%

Arcchio Zamo zapuštěné světlo

Úhlové nástěnné svítidlo Zamo ve stříbrné barvě z hliníku Pokud hledáte zapuštěné nástěnné svítidlo, které se dobře vyjímá v interiéru i exteriéru, Zamo vás nezklame. Jeho hranaté tělo svítidla se instaluje do zdi a na povrchu zůstává pouze jeho hranatá hlava. Může být vybaven vhodnými světelnými zdroji a umožňuje volný výběr barvy a intenzity světla, takže osvětlení lze přizpůsobit osobním potřebám. Stupeň krytí IP65 dělá ze zařízení Zamo odolného společníka pro vnitřní i venkovní použití, protože je prokazatelně chráněno proti prachu a proudu vody.

1 799 Kč
-26%

Arcchio Lasca zapuštěné světlo

Stříbrné vestavné svítidlo Lasca v hranatém designu z hliníku Módní schodiště potřebuje atmosférické osvětlení. Vestavné svítidlo Lasca dokáže přesně toto přání splnit a svým poměrně jednoduchým designem se nekomplikovaně začlení do stylu interiéru. Po instalaci zůstane z těla svítidla jen kompaktní čtverec na stěně, který vyzařuje světlo do spodní části. Vestavné svítidlo Lasca lze vybavit vhodnými světelnými zdroji, takže osvětlení lze přizpůsobit osobním potřebám. Díky stupni krytí IP65 lze zařízení Lasca instalovat i ve venkovním prostředí.

1 549 Kč
-38%

Arcchio Neru LED podhledové senzor hranaté stříbro

Rohové nástěnné svítidlo LED Neru s jasem a senzorem pohybu Moderní vestavné svítidlo LED Neru je vybaveno hranatým hliníkovým rámečkem ve stříbrné barvě, který krásně přiléhá ke stěně. Nenápadný design se dokonale hodí ke všem stylům nábytku a lze jej také integrovat v různých barvách. Integrované diody LED poskytují diskrétní, teplé bílé osvětlení, které lze využít například pro dobrou orientaci na schodištích. Díky zabudovanému senzoru se světlo zapne vždy, když je to potřeba. Citlivost na světlo lze zvolit v rozmezí 0 až 30 luxů, takže se snímač zapne nejen v absolutní tmě, ale i v mlhavém prostředí. Délku svícení lze zvolit v rozmezí od 30 sekund do 2 minut. Obě nastavení lze zvolit pomocí dvou přepínačů.

1 299 Kč
-30%

Arcchio Vexi LED podhledové CCT stříbrná 7

Úhlové nástěnné svítidlo LED Vexi z hliníku ve stříbrné barvě Vestavné nástěnné svítidlo Vexi LED spolehlivě osvětluje schodiště nebo chodby a zabraňuje nebezpečnému zakopnutí. Těleso svítidla je zapuštěno do stěny a zůstává po něm štíhlá čtvercová deska, v jejímž středu jsou umístěny trvale instalované LED diody s dobrým podáním barev, které svítí směrem dolů, a zabraňují tak oslnění. Tyto diody LED lze pomocí přepínače na zadní straně nastavit na určitou barvu světla (2 700 K, 3 000 K a 4 000 K), takže je lze přizpůsobit osobním potřebám. Stříbrná barva nástěnného svítidla Vexi LED dotváří jeho jednoduchý design a snadno se začlení do nejrůznějších stylů interiérů. – CCT – Možnost průchozího zapojení

1 249 Kč