Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Nástěnná svítidla
163 produktů

Orion LED nástěnné světlo Accent

Orion LED nástěnné světlo Accent, up-/downlight, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 14W, L: 41 cm, K: 9cm

2 114 Kč

Orion LED nástěnné světlo Ferdinand IP54

Orion LED nástěnné světlo Ferdinand IP54, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 12W, K: 65cm

2 358 Kč

Orion LED nástěnné světlo Ferdinand IP54

Orion LED nástěnné světlo Ferdinand IP54, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 12W, K: 65cm

2 358 Kč

Orion LED nástěnné světlo Bernhard

Orion LED nástěnné světlo Bernhard, up-/down, satinované, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, 15W, L: 30 cm, K: 5cm

4 001 Kč

Orion LED nástěnné světlo Accent

Orion LED nástěnné světlo Accent, up-/downlight, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 14W, L: 41 cm, K: 9cm

2 114 Kč

Orion LED nástěnné světlo Boston s USB zásuvkou

Orion LED nástěnné světlo Boston s USB zásuvkou, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, železo, 6W, L: 11 cm, K: 17cm

7 436 Kč

Orion LED nástěnné světlo Bernhard

Orion LED nástěnné světlo Bernhard, up-/downlight, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, 15W, L: 30 cm, K: 5cm

4 001 Kč

Orion Nástěnné světlo Fioretto dva zdroje chrom

2-světelný nástěnný lustr Fioretto s chromovaným kovovým rámem a zavěšeným třpytivým olovnatým křišťálemFioretto je nástěnný lustr v lustrovém stylu s filigránským kovovým rámem v lesklém chromovém vzhledu. Nástěnné svítidlo je obzvláště působivé díky zavěšení jednotlivých prvků z čirého olovnatého křišťálu Asfour. Ten navíc podtrhuje vysoce kvalitní vzhled nástěnného svítidla.

3 499 Kč

Orion Nástěnné světlo Vela

Nástěnné svítidlo Vela se dvěma zásuvkami a povrchovou úpravou v barvě slonovinového zlataElegantní a stylové nástěnné svítidlo Vela v lustrovém stylu se štíhlým, zakřiveným designem. Lampa je vyrobena z oceli a má povrchovou úpravu ve slonovinově zlaté barvě, která jí dodává starožitný vzhled. Objímky určené jako svícny lze ideálně vybavit dekorativními žárovkami E14.

3 985 Kč

Orion Nástěnné světlo Cube z keramiky výška 7

Orion Nástěnné světlo Cube z keramiky výška 7, 5cm hnědá, Chodba, keramika, GU10, 10W, L: 7 cm, K: 7.5cm

1 900 Kč

Orion Nástěnné světlo Tea 41 cm nikl

Moderní nástěnné svítidlo Tea se stínidlem z opálového sklaAť už v koupelně nebo jako doplňkové světlo na chodbách či ve vstupních prostorách, nástěnné svítidlo Tea se díky bílému opálovému sklu a kovové konstrukci vždy ukáže z té nejlepší stránky. Svítidlo boduje zejména svým stínidlem, které zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Svítidlo Tea se ideálně hodí do moderního stylu bydlení.

2 700 Kč
-11%

Orion Nástěnné světlo Tea 41 cm chrom

Moderní nástěnné svítidlo Tea se stínidlem z opálového sklaAť už v koupelně nebo jako doplňkové světlo na chodbách či ve vstupních prostorách, nástěnné svítidlo Tea se díky bílému opálovému sklu a kovové konstrukci vždy ukáže z té nejlepší stránky. Svítidlo boduje zejména svým stínidlem, které zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Svítidlo Tea se ideálně hodí do moderního stylu bydlení.

2 399 Kč

Orion Nástěnné svítidlo REGINE se sklem scavo

Dekorativní nástěnné svítidlo Luca se sklem scavo pro útulné světloU tohoto nástěnného svítidla méně znamená více – podél elegantní skleněné polopláště scavo se táhne jediná větev s listy ve starozlatém laku. To dodává lampě Luca klasický až elegantně-rustikální nádech, který doplní mnoho interiérových stylů. Světlo svítí nepřímo vzhůru a jemně do okolí skrz sklo. Atmosférické atmosféře tak nestojí nic v cestě.

2 381 Kč

Orion LED osvětlení zrcadla Beauty

Orion LED osvětlení zrcadla Beauty, šířka 101cm, černá, Koupelna, hliník, akryl, 24W, L: 101 cm, K: 7.6cm

4 765 Kč

Orion LED nástěnné světlo Kurt matný nikl s ramenem

Kurt – LED nástěnné světlo vybavené flexibilním ramenem LED nástěnné světlo Kurt je ohromující díky moderní kombinaci barev a materiálů. Nástěnný držák a válcová hlava svítidla jsou vyrobeny z hliníku a mají nadčasovou niklovou povrchovou úpravu. Díky své černé barvě je umělohmotné flexibilní rameno vizuálně odděleno od ostatních dvou prvků. Nástěnné světlo je předurčeno pro použití u postele, takže může večer sloužit jako bodové osvětlení pro čtení. Díky flexibilnímu ramenu se světlo může nasměrovat přesně na osvětlovanou plochu. Kurt lze pohodlně zapnout a vypnout pomocí vypínače na tělese.

3 307 Kč
-16%

Orion Elegantní nástěnné světlo TALYA

Klasické nástěnné světlo TALYA Nástěnné světlo TALYA se prezentuje bílým stínidlem z opálového skla, které zaručeně zajistí útulnost příslušné místnosti. Protože stínidlo rozptyluje světlo jemně a rovnoměrně jako doplňkové světlo v místnosti. Atraktivní zlatý hřeb představují kovové ozdoby vzhledu patinované mosazi, které nástěnnému světlu TALYA propůjčují klasický ráz. Šarmantní světlo, které lze skvěle umístit do ložnice nebo haly.

1 399 Kč
-12%

Orion LED osvětlení zrcadla Marilyn v černé

LED nástěnné svítidlo Marilyn – dokonalé zrcadlové svítidlo do koupelny Zrcadlové svítidlo LED Marilyn je vyrobeno z hliníku. Byl navržen ve tvaru rámu, v jehož přední části je umístěn otočný světelný prvek. Lze jím otáčet a nasměrovat tak světelný paprsek podle potřeby. Za satinovaným krytem jsou nainstalovány teplé bílé LED diody, jejichž světlo je oslněno reflektorem a vyzařuje homogenně. Použití v koupelně je možné bez problémů díky krytí IP44.

6 199 Kč

Orion Zlaté LED světlo nad obraz Sofia – 60 cm

LED světlo nad obraz Sofia vybavené vypínačem Osobní fotografie z vašich posledních svátků nebo fotografií, které jste si namalovali – vybavené pěkným rámečkem a pověšené na prominentním místě na zdi, poskytují velmi osobní životní prostředí. LED světlo nad obraz Sofia korunujke umělecká díla smyslným způsobem, protože pouze dokonalým osvětlením se stávají středem pozornosti obývacího prostoru. Úzký odstín světla lze posunout směrem nahoru a dolů, aby bylo světlo směrováno co nejlépe. Na obalu je také praktický přepínač.

5 801 Kč

Orion Koupelnové nástěnné světlo Veti

Brilantní nástěnné svítidlo Tea, ideální pro použití v koupelněNezáleží na tom, zda je nástěnné svítidlo Tea instalováno v koupelně nad zrcadlem nebo vedle něj, nebo zda je použito v běžných obývacích pokojích – vždy vypadá stylově a elegantně. Díky opálovému sklu vyzařuje světlo do okolí bez oslnění a vytváří jemnou a uvolňující atmosféru.

2 224 Kč

Orion Nástěnné světlo Josephine se stínidlem ze skla

Orion Nástěnné světlo Josephine se stínidlem ze skla, Chodba, ocel, sklo, E27, 40W, L: 18 cm, K: 18cm

3 574 Kč

Orion Nástěnné světlo Sisi

Orion Nástěnné světlo Sisi, florentský styl, starožitné, Obývací pokoj / jídelna, ocel, alabastrové sklo, E14, 40W, L: 13 cm, K: 21cm

4 294 Kč

Orion Nástěnné světlo Old Lamp s tahovým vypínačem

Orion Nástěnné světlo Old Lamp s tahovým vypínačem, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 40W, L: 22 cm, K: 16cm

3 237 Kč

Orion Nástěnné světlo Sisi

Orion Nástěnné světlo Sisi, florentské, slonovina-zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, alabastrové sklo, E14, 40W, L: 13 cm, K: 21cm

4 294 Kč

Orion Nástěnné světlo Kaisa

Nástěnné světlo Kaisa se skleněným kalichem ve florentském stylu – pozlacené, s jednou žárovkou Nástěnné světlo Kaisa je zhotoveno z masivní mosazi a jako okouzlující fenomén zdůrazňuje exkluzivnost. Nástěnný držák a rameno svítidla jsou zlaceny výhradně 24 karáty. Krásná bohatost detailů je impozantní. Nástěnný držák zdobí dekorativní ornament a má křišťálový ověs. Rameno svítidla drzí broušený kalich z křišťálového skla (24 % PBO) v podobě květu. Design inspirovaný předlohou ve florentském stylu je osazen dalšími zdobnými prvky. Ve stylizované podobě imitují odkloněné lístky poupat. Kaisa je exkluzivní doplňkové světlo a obohacuje luxusní interiér. Světla lze použít v kvalitních bytových prostorách, hotelnictví nebo v prostorách s reprezentativním účelem. Rakouský výrobek.

8 354 Kč

Orion LED nástěnné světlo Kurt matný mosaz s ramenem

LED nástěnné světlo Kurt s flexibilním ramenem Nemáte-li dostatek místa na nočním stolku, abyste mohli umístit stolní lampu, můžete použít LED nástěnné světlo s flexibilním ramenem. Jednoduše připevněná ke zdi u postele poskytuje praktické, velmi přesné světlo pro čtení. Kurt však může být také umístěn vedle psacího stolu nebo vedle čtecího křesla – právě tam, kde je málo místa k dispozici, ale je zapotřebí přímé světlo. Kromě toho působí vzhledově nástěnné světlo velmi ušlechtile. Hlavice a nástěnný držák – obojí v matné mosazi – dokonale harmonizují s černým flexibilním ramenem. Včetně vypínače na tělese pro snadné rozsvícení a zhasnutí.

3 307 Kč

Orion Nástěnné světlo Dolores s křišťály

Stylové nástěnné svítidlo Marie Claire v klasickém designu s křišťályToto stylové nástěnné svítidlo Marie Claire v klasickém designu zalévá každý obytný prostor zářivým světlem díky třpytivým křišťálovým závěsům. Nádherně krásné světlo, které promění každou místnost ve velmi zvláštní vrchol. Krystaly vytvářejí nádherné světelné efekty tím, že odrážejí světlo, a vybízejí k tomu, abyste se cítili dobře. Takto se dají trávit příjemné hodiny se stylem a krásou.

2 031 Kč
-11%

Orion LED osvětlení zrcadla Visagist

LED zrcadlové svítidlo pro vizážisty s kovovým držákem a LED lampou na linky Zrcadlové svítidlo Visagist LED se montuje vodorovně nad zrcadlo nebo v páru na stranu zrcadla a zajišťuje optimální světelné podmínky u zrcadla v koupelně. V kovovém nástěnném držáku svítidla je umístěna liniová LED žárovka S14d z opálově bílého plastu, která svítí teplou bílou barvou světla a kterou lze po uplynutí její dlouhé životnosti vyměnit.

1 299 Kč

Orion Nástěnné světlo Harvard

Orion Nástěnné světlo Harvard, vypínač, mosaz/zelená, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E14, 40W, L: 20 cm, K: 9cm

7 187 Kč

Orion Starožitně vyhlížející nástěnné světlo Shanta

Nástěnné světlo Shanta ve starověkém stylu s kulatou klecí Barva, materiály a tvar nástěnného světla Shanta připomínají minulost. Stínítko ve tvaru kužele je vyrobeno z kovu a má lesklý měděný interiér a černý měděný zevní povrch. Žárovka je chráněna útočnou klecí. Zakřivená paže má otočný kloub tak, aby bylo možno upravit úhel stínidla. Aby bylo toto světlo dokončeno, mělo by být spojeno s klasickou žárovkou, aby se zlepšilo rustikální kouzlo světla na stěně.

3 186 Kč

Orion LED osvětlení zrcadla Visagist

LED zrcadlové svítidlo pro vizážisty s kovovým držákem a LED lampou na linky Zrcadlové svítidlo Visagist LED se montuje vodorovně nad zrcadlo nebo v páru na stranu zrcadla a zajišťuje optimální světelné podmínky u zrcadla v koupelně. V kovovém nástěnném držáku svítidla je umístěno liniové svítidlo LED S14d z opálově bílého plastu, které svítí teplou bílou barvou světla a které lze po uplynutí jeho dlouhé životnosti vyměnit.

1 463 Kč

Orion LED osvětlení zrcadla Visagist

LED zrcadlové svítidlo pro vizážisty s kovovým držákem a LED lampou na linky Zrcadlové svítidlo Visagist LED se montuje vodorovně nad zrcadlo nebo v páru na stranu zrcadla a zajišťuje optimální světelné podmínky u zrcadla v koupelně. V kovovém nástěnném držáku svítidla je umístěno liniové svítidlo LED S14d z opálově bílého plastu, které svítí teplou bílou barvou světla a které lze po uplynutí jeho dlouhé životnosti vyměnit.

1 463 Kč
-15%

Orion Malé koupeln. nástěn. světlo Argo s LED IP44 34cm

Koupelnová lampa Argo v moderním, redukovaném designu Díky svému tenkému tvaru se toto nástěnné svítidlo, které je díky ochraně IP44 vhodné pro všechny vlhké místnosti, také vejde do malých koupelen, poskytuje odpovídající osvětlení na jedné straně nebo na levé a pravé straně vedle zrcadla. Jako zdroj světla byla instalována vysokonapěťová deska AC LED, takže svítilna nepotřebuje ovladač LED. LED vyzařují teplou bílou barvu a poskytují příjemnou atmosféru s měkkým světlem.

2 799 Kč
-4%

Orion Klasické nástěnné světlo TILDA s hlavou

Nástěnné světlo Tilda je ve velmi klasickém stylu a zachovává si nostalgické rysy se starým mosazným pohledem Bílé sklo nástěnného světla Tilda vytváří krásné světlo a zlatý okraj dokonale dokončuje estetický celkový vzhled. Hlava nástěnného světla může být směrována jednotlivě a vypínač je umístěn přímo na nástěnném držáku.

1 199 Kč
-8%

Orion Koupelnové nástěnné světlo Miriam s IP44

S IP44 pro koupelnu – nástěnné světlo Miriam jako světlo nad zrcadlo Dobré a neoslňující světlo nad zrcadlo v koupelně je předpokladem pro dobrý začátek dne. Pro tento účel je pravým osvětlením nástěnné světlo Miriam, která může být umístěno vedle zrcadla. S krytím IP44 je rovněž vhodné pro vlhké podmínky v koupelně.

2 999 Kč

Orion Nástěnné světlo Lembit 28 cm

Stropní světlo Lembit, kulaté – průměr 28 cm Stropní světlo Lembit, decentně navržené a nezaměnitelné, má bílé opálové sklo obklopené starožitným mosazným dílem zdobeným vzorem plným fantazie. Velké stínítko poskytuje dostatek světla, které zajistí odpovídající osvětlení v každém bytovém prostoru. Stropní světlo Lembit je také vhodné pro montáž na stěnu.

1 322 Kč

Orion Nástěnné světlo Noam v bronzu

Detailní nástěnná lampa RoccaDvě bílá stínidla a detailní kovový rám v klasickém bronzovém vzhledu charakterizují nástěnnou lampu Rocca. Verze se dvěma svítidly poskytuje rovnoměrně měkké dodatečné světlo v různých místnostech a nejlépe se kombinuje s klasickým stylem nábytku. Nepřímé světlo však nejen přispívá k osvětlení, ale také dokonale dotváří kulisu nástěnné lampy, která působí spíše majestátně.

3 967 Kč