Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Nástěnná svítidla
6 produktů
-5%

Northern Grafo LED nástěnné světlo černá

Černé designové nástěnné svítidlo LED Blush se zástrčkou a stmívačem Jasné, přímé světlo, které lze přesně umístit, nebo měkké nepřímé osvětlení – obojího lze dosáhnout s nástěnným svítidlem navrženým Mortenem

7 249 Kč
-5%

Northern nástěnné světlo Buddy wall

Stmívatelná nástěnná lampa Buddy wall by Northern – vždy po ruce, když ji potřebujete Nástěnné svítidlo Buddy wall je určeno k přímému osvětlení. Nezáleží na tom, zda je namontován na sloup, podpěru nebo jednoduše na vnitřní stěnu. Díky střídmým konturám a plynulému tvaru velmi dobře splývá s pozadím a nechává vyniknout okolí. Stěna Buddy je vybavena charakteristickým vícesměrným odstínem a prezentuje se nadčasovým vzhledem, který zůstává vždy moderní. Intenzitu světla lze ovlivnit pomocí vestavěného stmívače a optimálně ji přizpůsobit stávající situaci. Díky své barvě se snadno začlení do mnoha běžných stylů nábytku a je doslova malým doplňkem. Nástěnné svítidlo Buddy navrhl v roce 2017 dánský designér Mads Sætter-Lassen, který vystudoval renomovanou školu designu na Královské dánské akademii výtvarných umění v Kodani. Sám sebe považuje za zastánce demokratického designu, který se zaměřuje na jednoduchost a funkčnost. Dává přednost zdůraznění krásy a celistvosti materiálů před jejich zbytečným zdobením nebo zařazováním složitých detailů, které by odváděly pozornost od toho podstatného. Myšlenka a poslání společnosti Northern je založena na kombinaci světlé krásy s drsnými kontrasty a tradičním řemeslným zpracováním. Kladou velký důraz na přírodní materiály a řemeslné zpracování. Skloubit krásu s funkčností není vždy snadné. Northern sleduje cíl vytvářet umělecká díla, která nekompromisně zapadají do současného, ale i tradičního prostoru.

6 099 Kč
-11%

Northern Butterfly děrované nástěnné světlo

Nástěnná lampa Butterfly perforovaná v třpytivé mosazi Klasická nástěnná lampa ze Northern je Butterfly. Tato nástěnná lampa, která svým tvarem připomíná motýla, je designově nadčasová, malá, elegantní a s působivým světelným efektem. Motýl perforovaný používá přesně tento design a dodává nový moderní a moderní vzhled s perforovaným povrchem. Například perforovaný motýl dokonale zapadá do konceptů vybavení, které mají například průmyslovější design. Zde je vylepšen světelný efekt, protože perforace kovu vytváří působivou hru světla. Mosaz povrchu také vypadá elegantně a stylově.

10 299 Kč
-12%

Northern Birdy – Retro bodové světlo v bílé

Bílá nástěnná lampa Birdy s kloubemNástěnná lampa Birdy má retro styl. Má stylově tvarované bílé stínidlo, které je připevněno na stříbrném rameni. V přechodu je kloub, díky němuž lze nástěnnou lampu snadno nastavit. Stejně jako stínidlo je i nástěnný držák bílý a má průměr 12,5 cm. Nástěnná lampa Birdy má 200 cm dlouhý přívodní kabel (bílý) se zástrčkou a přepínačem.

7 499 Kč
-9%

Northern Birdy retro nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Birdy navržené v retro stylu v bílé a mosazné barvě Nástěnné svítidlo Birdy je ideálním doplňkem pro ty, kteří mají rádi retro styl. Nástěnný držák a stínidlo lampy z oceli a hliníku jsou v přívětivé bílé barvě. Rameno nástěnné lampy je naopak stříbrné. Je velmi tenká, takže krásná nástěnná lampa vypadá celkově velmi elegantně, přestože má výšku 53 cm. Nástěnné svítidlo Birdy má 200 cm dlouhý přívodní kabel (bílý) se zástrčkou a přepínačem.

8 699 Kč
-19%

Northern Moo – nástěnné světlo i venkovní

Světelná trofej: designové nástěnné svítidlo MooToto svítidlo ve tvaru losí hlavy reprodukuje svou skutečnou předlohu v reálných rozměrech. Designéři Trond Svendgard a Ove Rogne, inspirováni tímto zvířetem, však udělali víc, než jen reprodukovali losa v celé jeho kráse. Vymysleli tělo svítidla vyrobené z polyresinu, které přesvědčí příjemným osvětlením zevnitř. Naprosto neoslňující světlo, které vyplňuje hlavu losa, pochází ze čtyř úsporných žárovek (nejsou součástí dodávky), které jsou umístěny v hlavě a paroží zvířete. Vzniká tak velmi jedinečné svítidlo do obývacích pokojů a chodeb, které se stane jedinečným designovým prvkem.

51 899 Kč