Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Nástěnná svítidla
504 produktů
-15%

Lindby Thorid LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Thorid se vstupem USB a hranatým textilním stínidlemToto krásné nástěnné svítidlo si jistě najde vhodné místo, kde může osvětlit a opticky vylepšit váš domov. Pomocí vypínače lze nástěnnou lampu bez námahy zapnout nebo vypnout. Svým přehledným vzhledem účinně dotváří koncept vybavení každého obývacího pokoje. K zajištění útulného pocitového osvětlení můžete použít externí stmívač (není součástí dodávky). Nástěnné svítidlo v černé a zlaté barvě je vybaveno paticí E27 a ohebným ramenem GU10. Vynikající nástěnná lampa vytváří harmonické osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením každého interiéru. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Nástěnné svítidlo představuje dekorativní způsob osvětlení místností, a proto je vynikající volbou pro váš interiér. Bez této lampy se v budoucnu nebudete chtít obejít. – včetně USB 5Vdc; ideální pro nabíjení mobilních telefonů nebo jiných malých zařízení

1 699 Kč
-11%

Lindby Thorid LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Thorid se dvěma světly, pevnou LED diodou a paticí G9Dopřejte svému domovu útulné osvětlení pomocí tohoto dekorativního nástěnného svítidla. Nástěnnou lampu můžete snadno zapnout a opět vypnout pomocí vypínače. Nástěnné svítidlo svým pěkným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obytnému prostoru skvělou atmosféru. Atraktivní lampa vytváří harmonické osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením všech obytných místností. Lampa má objímku G9 a její ohebné rameno má trvale instalovanou LED diodu. Nástěnná lampa ze železa je udržována v černé barvě. S touto nástěnnou lampou se rozhodujete pro vysokou kvalitu značky Lindby. Nástěnné svítidlo snadno zapadne do jakéhokoli stávajícího stylu interiéru a může být nejen osvětlením, ale i skvělou dekorací. Bez této lampy se nebudete chtít obejít.- včetně USB vstupu; ideální pro nabíjení malých zařízení

1 599 Kč

Lindby Shervan nástěnné světlo

Ušlechtilé nástěnné světlo Shervan se spirálovým kovovým dekorem Shervan jistě přesvědčí všechny, kteří mají rádi lustrové osvětlení. Nástěnné svítidlo je velmi romantické díky svému tmavě hnědému starobyle působícímu povrchu a kovovému designu se zakřivenými rameny ve tvaru spirály. Nahoře je tmavý kovový talíř, který přechází do patice E14, která je určena pro použití se svíčkovými žárovkami. Výběr žárovky je libovolný, ale obzvlášť doporučit lze zejména žárovky s technologií LED, které mají odpovídající nostalgický vzhled, ale také efektivní spotřebu.

1 199 Kč
-27%

Lindby Taraneh nástěnné svítidlo

Taraneh, nástěnné svítidlo v designu rostliny Matně bílé skleněné stínidlo nástěnného svítidla Taraneh se nachází na rámu světla jako květina na stonku. Vzhled rostliny je podpořen zakřiveným rámem, na kterém je připevněna dekorativní deska z kovu a jedna z akrylu. Na chodbě nebo v rohu obývacího prostoru poskytuje Taraneh rovnoměrné osvětlení a je zvláště vhodné pro interiér venkovského domu.

649 Kč
-18%

Lindby Purnima nástěnné světlo ve vzhledu lucerny

Působivá nástěnná lampa Purnima – výrazná lucerna pro vnitřní použitíAť už ji připevníte kamkoli, tato nástěnná lampa vám vždy zajistí pěkné osvětlení. Díky svému skvělému vzhledu lampa příjemně zvýrazní designový koncept interiéru. Nástěnná lampa je naprostou nezbytností pro dodání útulné atmosféry každému interiéru. Má objímku E27. Nástěnná lampa Prunima v barvě mosazi vám nabízí dokonalé světlo s jedním světelným zdrojem. Lampa z kovu a skla vám udělá radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha interiérů.

899 Kč
-15%

Lindby Venora nástěnné světlo

Výrazná nástěnná lampa Venora s bambusovým stínidlem Osvětlete své čtyři stěny příjemným světlem s touto krásnou nástěnnou lampou. U této lampy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu značky Lindby. Lampa se projevuje ve skvělém stylu a skvěle se začlení do všech místností. Ve vašem pokoji si přijde na své a vytvoří krásnou atmosféru. Lampa v černé a dřevěné barvě vás nadchne a lze ji efektivně začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Tato nástěnná lampa se skvěle vyjímá jak při zapnutí, tak při vypnutí.

1 099 Kč
-19%

Lindby Elira nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo Elira ve speciálním designu vyrobeném ze železaProsvětlete svůj domov příjemným světlem s tímto krásným nástěnným svítidlem. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete regulovat jas podle své nálady. Díky svému výjimečnému stylu se nástěnná lampa ideálně hodí do každého obytného prostoru a vytvoří útulnou atmosféru. Černá lampa je přizpůsobena pro žárovky s paticí E27. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Při výrobě je použito železo. Atraktivní nástěnná lampa vytváří příjemné osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením vašeho interiéru. Váš interiér bude díky nástěnné lampě šikovně doplněn. S touto vynikající lampou bude váš interiér zářit jasnou a útulnou nádherou.

724 Kč
-30%

Lindby Tiama LED nástěnné světlo kov černá zlatá

Kulaté nástěnné svítidlo LED Tiama ze železa v černo-zlatém barevném provedeníToto nástěnné svítidlo vnese do vašeho interiéru útulnost. Díky hezkému stylu nástěnná lampa dokonale doplňuje osobní koncept vybavení a je skvělou dekorací i ve vypnutém stavu. Díky teplému bílému světlu se váš obývací prostor objeví v krásné atmosféře. Bez ohledu na to, kde je instalována, nástěnná lampa v barvách černé a zlaté dodá vašemu obytnému prostoru osobnější nádech. Je to stylový způsob, jak rozzářit vaše obytné prostory, a je tak vynikající volbou pro váš interiér. Toto svítidlo se při zapnutí nebo vypnutí jemně protne.

899 Kč
-26%

Lindby Kanye florentské nástěnné světlo dva zdroje

Dekorativní nástěnné svítidlo Kanye ve florentském stylu, dvoulamelové a černé barvy Kanye umí přesvědčit směsí moderny a klasiky a má krásný vzhled inspirovaný florentským stylem. Kromě dvou stínidel kulovitého tvaru, která se zvedají vzhůru jako květy, má nástěnná lampa také kulatý nástěnný držák a kovovou dekoraci ze železa, která připomíná větve a listy, takže vytváří květinový výraz. Všechny prvky mají nápadný povrch v černé barvě a patice E14 lze osadit libovolnými žárovkami, přičemž kapkové žárovky s LED vláknem jsou obzvláště přesvědčivé jak po stránce vzhledu, tak i technologie. Nástěnné svítidlo je velmi vhodné jako doplňkové a akcentové osvětlení v obývacích pokojích a chodbách.

1 399 Kč
-37%

Lindby Elanova nástěnné světlo ze železa

Nástěnné svítidlo Elanova v mosazné barvě a nostalgickém designu Nástěnné svítidlo Elanova se prezentuje štíhlým vzhledem a jeho design připomíná doby minulé. Dvě nahoru zahnutá ramena svítidla jsou zakončena paticemi E14 a jsou poměrně štíhlá a bez ozdob, takže se oko pozorovatele soustředí na základní design tohoto svítidla. Abyste zůstali věrni antickému stylu, bylo by vhodné použít úsporné LED žárovky ve tvaru svíček, které optimálně podtrhují charakter svítidla Elanova.

1 499 Kč
-52%

Lindby Kaylou LED nástěnné světlo USB nikl

Nástěnné svítidlo Kaylou v barvě niklu s připojením USB a poličkouToto nástěnné svítidlo jistě vnese světlo do tmy. Model Kaylou září atmosférickým světlem, které vám navodí příjemný pocit, lze jej snadno zapnout a vypnout vypínačem a je vhodný pro žárovky s paticí Gx53. Lampa se prezentuje v barvě niklu, skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i ložnice a svým moderním designem vyniká. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a speciální rysy, které definují značku Lindby. Bez této lampy se v budoucnu nebudete chtít obejít.

999 Kč
-9%

Lindby Zylindro nástěnné světlo textilní stínidlo

Nástěnné svítidlo Zylindro s černým látkovým stínidlem ve speciálním stylu Jednosvíticí nástěnné svítidlo Zylindro působí neobvykle díky černému stínidlu z látky, jehož vnitřní strana je lemována zlatým PVC, které není uzavřené, ale je navrženo s otvorem po celé délce stínidla. Zlatá vnitřní strana stínidla dodává vyzařovanému světlu velmi teplý nádech a zvláštní světelný efekt vytváří světlo vycházející přímo z otvoru stínidla, které září na stěnu jako jasný světelný kužel. Nástěnné svítidlo Zylindro je vybaveno paticí E14 a po výběru úsporné LED žárovky (není součástí dodávky – viz příslušenství) se stane úsporným zdrojem světla v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni.

724 Kč
-12%

Lindby Edonita LED nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo LED Edonita s čočkou pro jasně konturované světlo Toto nástěnné svítidlo LED má černý kovový kryt a skleněnou čočku, která vytváří ostře konturované světlo. Tímto způsobem vznikají krásné akcenty s barevnými efekty, které stojí za to vidět. Protože je hlava světla otočná, můžete se sami rozhodnout, kterým směrem má světlo směřovat. Na stěně se to odráží velmi krásným způsobem, který je velmi atraktivní a viditelný z dálky.

1 399 Kč
-7%

Lindby Munja LED nástěnné světlo

Vestavné nástěnné svítidlo LED Munja v moderním vzhleduToto nástěnné svítidlo LED vnese do vašeho domova útulnou atmosféru. Teplá bílá barva světla zahalí váš obývací prostor do útulné atmosféry. Černá lampa v moderním stylu skvěle vynikne. S touto lampou se rozhodujete pro prvotřídní kvalitu značky Lindby. Model Munja si najde místo v každé místnosti vašeho domova. Přidejte třešničku na dortu konceptu osvětlení ve vaší domácnosti s touto skvělou nástěnnou lampou.

2 399 Kč

Lindby Yaelle nástěnné světlo kov ratan

Nástěnné svítidlo Yaelle – výrazný společník do interiéruOsvětlete svůj interiér tímto pěkným nástěnným svítidlem v příjemném světle. Lampa svým stylovým vzhledem účinně zvýrazní koncept osvětlení každého obytného prostoru. Umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) a dokáže dobře zapadnout do každé místnosti a vytvořit krásný šmrnc. Nástěnné svítidlo ve stínidle v barvě dřeva je vhodné pro žárovky s paticí E27. Všechny vlastnosti a přednosti, které s sebou značka Lindby přináší, jsou zde dovedně zkombinovány. Díky vynikající optice nástěnná lampa z ratanu ladí téměř s každým prostředím a vytváří příjemnou atmosféru. Bez této nástěnné lampy se již nebudete chtít obejít.

1 099 Kč
-11%

Lindby Katina nástěnné světlo zlatá s flex ramenem

Moderní nástěnné svítidlo Katina ve zlaté barvě včetně ohebného rameneS tímto pěkným nástěnným svítidlem dostanete do svého nábytku to správné světlo. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí vypínače a nabízí možnost flexibilního směrování světelného paprsku pomocí ohebného ramene. Lampa z oceli je uzpůsobena k použití svítidel s paticí GU10. Obohaťte atmosféru svého domova touto skvělou nástěnnou lampou.

574 Kč
-7%

Lindby Katina nástěnné světlo nikl s flex ramenem

Nástěnné svítidlo Katina v barvě niklu s ohebným ramenem a zástrčkouToto krásné nástěnné svítidlo vám přinese světlo do tmy. Lampu lze snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Nástěnná lampa v barvách niklu a černé je vyrobena z oceli. Má objímku GU10 a ohebné rameno, díky němuž ji lze flexibilně nastavit. S touto nástěnnou lampou se můžete spolehnout na vynikající kvalitu značky Lindby. Bez této nástěnné lampy se v budoucnu nebudete chtít obejít.

599 Kč

Lindby Katina nástěnné světlo bílá s flex ramenem

Nástěnné svítidlo Katina v bílé barvě s ohebným ramenemS tímto nástěnným svítidlem nejen zkrášlíte svůj interiér, ale také zajistíte útulné osvětlení. Snadno se ovládá pomocí vypínače a má praktické ohebné rameno. Má objímku GU10. S tímto nástěnným svítidlem se rozhodujete pro vynikající kvalitu od značky Lindby. Černá nástěnná lampa boduje kvalitou použité oceli. Zdokonalte svůj interiér s touto vynikající lampou.

649 Kč
-7%

Lindby Katina nástěnné světlo černá s flex ramenem

Černá nástěnná lampa Katina z oceli s praktickým ohebným ramenemTato nástěnná lampa vám přinese světlo do tmy. Nástěnné svítidlo lze snadno ovládat pomocí vypínače a přesvědčí kvalitou použité oceli. Navíc má ohebné rameno, pomocí kterého lze světlo nasměrovat podle potřeby. Je přizpůsobeno k použití světelných zdrojů s paticí GU10. V této černé lampě jsou dovedně zkombinovány všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. S touto vynikající lampou se každý interiér rozzáří útulnou a jasnou září.

599 Kč

Lindby Lautaro nástěnné světlo z bambusu Ø 23 cm

Nástěnná lampa Lautaro v útulném venkovském designu s bambusovým stínidlemTato nástěnná lampa vám přinese světlo do tmy. Lampu lze ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) a regulovat tak jas podle vašich představ. Krásný design nástěnné lampy nenápadně zapadne do vašeho obytného prostoru a zároveň poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru. Nástěnná lampa je vybavena paticí E27. S touto nástěnnou lampou si do svého domova přinesete značkovou kvalitu od společnosti Lindby. Nástěnná lampa dodá krásný nádech každému obytnému prostoru bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení ji zkombinujete. Pro úspěšné doplnění vzhledu jakéhokoli obytného prostoru je ideální lampa v barevném tónu dřeva. Bez této nástěnné lampy se nebudete chtít obejít.

1 099 Kč
-15%

Lindby Orna nástěnné světlo jeden zdroj květináč

Nástěnné svítidlo Orna – atraktivní společník do interiéru včetně květináčeToto nástěnné svítidlo si jistě najde vhodné místo, kde může osvětlit a opticky vylepšit váš domov. Lampa má objímku G9. Doplňte celkový vzhled svého domova touto skvělou lampou. Součástí nástěnné lampy Orna je také květináč, do kterého můžete zasadit květiny podle vlastních potřeb, a spojit tak atraktivní osvětlení s trochou přirozenosti.

1 099 Kč

Lindby LED nástěnné světlo Rafailia 23cm

Elegantní dřevěné LED nástěnné svítidlo Rafailia pro harmonické osvětlení obytného prostoru Rafailia je zvláště vhodná pro použití v obytných prostorách se skandinávskou orientací, protože tento styl interiérového designu používá čisté tvary bez zbytečných detailů a jako výchozí materiál dřevo. Tato LED nástěnná lampa nemá stereotypně tvarované stínidlo, svítilnu namísto toho tvoří mírně zahnutý dřevěný kryt. Poskytuje velmi atraktivní světelný efekt bez oslnění a s útulným efektem. Dřevěná LED nástěnná lampa se také hodí k modernímu horskému stylu.

1 799 Kč
-28%

Lindby LED nástěnné světlo Rafailia 33 cm

Moderní dřevěné nástěnné světlo Rafailia s teplými bílými LED Rafailia je opravdu elegantním světelným zdrojem s velmi příjemným vzhledem. Je to proto, že kryt stínidla je vyroben ze dřeva a umožňuje tak mít doma některý z cenných přírodních materiálů. Nástěnné světlo s LED je však moderním zdrojem světla nejen díky LED technologii, ale také díky tvaru bez zbytečných detailů, díky kterému světlo Rafailia vypadá tak stylově. Dřevěné nástěnné světlo Rafailia se zejména doporučuje začlenit do stylů, které lze souhrnně označit za skandinávské, protože i zde nalezneme čisté tvary a teplý vzhled dřeva.

1 499 Kč
-19%

Lindby Shajan nástěnné světlo LED čtecí 2ks

Bílá látková nástěnná lampa Shajan s integrovaným flexibilním LED světlem na čtení v praktické sadě 2 kusůVzhledu nástěnné lampy Shajan dominuje válcovité stínidlo z bílé látky. Za ním se nachází patice E27, kterou lze osadit světelným zdrojem podle vlastního výběru. Kromě tohoto světelného zdroje, který poskytuje krásné, zejména atmosférické pocitové světlo, je na rámu umístěno ohebné rameno, které vede k integrovanému LED světlu na čtení. Díky technologii flex lze malý reflektor nastavit bez mezer tak, aby světelný paprsek dopadal přesně tam, kam je potřeba. Pro větší pohodlí jsou dva vypínače umístěny přímo na rámu a Shajan je díky této funkci ideální jako opce osvětlení na pohovku nebo postel. Svítidlo se dodává ve dvou verzích.

3 799 Kč
-26%

Lindby Heiko nástěnné světlo ze sádry

Heiko – bílé nástěnné svítidlo ze sádry v sadě 2 kusůS tímto nástěnným svítidlem svítí světlo nahoru a dolů efektivním a především útulným způsobem. Tělo lampy má půlkruhový tvar, který je vnímán jako přitažlivý a atraktivní a lze jej kombinovat s několika styly. Pokud uvažujete o změně barvy nástěnné lampy, můžete si bez obav vzít do ruky barvu a štětec, protože lampy ze sádry lze velmi dobře přetřít – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

2 499 Kč
-40%

Lindby LED nástěnné světlo Mayar ohebné rameno

Ideální jako světlo na čtení vedle postele nebo pohovky: nástěnná LED lampa Mayar s ohebným ramenem a vypínačem v sadě 2Tato nástěnná lampa je poháněna úspornou LED diodou a je vhodná především na čtení, protože poskytuje cílené, přesné světlo s dobrou svítivostí. Ohebné rameno umožňuje, aby světlo dopadalo přesně tam, kam potřebujete, protože orientaci lampy na čtení můžete plynule měnit. Vypínač pro zapnutí a vypnutí je umístěn přímo na hranatém rámu, a proto je rychle a pohodlně dosažitelný. Z tohoto důvodu a s přihlédnutím k dalším vlastnostem je Mayar jako nástěnná lampa ideální pro montáž v dosahu postele nebo pohovky. Poskytuje tak nejlepší světlo pro večerní čtení v uvolněné atmosféře, které uleví očím – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 299 Kč
-52%

Lindby Erin nástěnný spot černozlatá adaptivní

Nástěnná LED lampa Erin v černo-zlaté barvě S nástěnnou lampou Erin můžete ve svém domově vytvořit zářivé akcenty. Vnitřní strana skleněného stínidla je zbarvena optikou plátkového zlata. Totéž platí pro povrch dodávané žárovky LED. Barevné provedení tak poskytuje účinné osvětlení, které vyzařuje příjemné teplo. Tvrdý kontrast s černým kovovým rámem je proveden naprosto harmonicky a dodává lampě moderní vzhled. Reflektor je vhodný pro montáž na stěnu i na strop. Pro ideální nastavení světla lze světelnou hlavu variabilně nastavit.

524 Kč
-39%

Lindby Relia nástěnné světlo

Úhlová nástěnná lampa Relia s otevřeným bodem hoření Nástěnná lampa Relia září svou úspěšnou kombinací různých materiálů a velmi zvláštním designem. Tento krásný světelný zdroj, vyrobený z borového dřeva a černě lakovaného železa, vytváří velmi zajímavý efekt. Divák má jasný výhled na bod hoření a může si vybrat lampu, která bude použita podle jeho vlastních preferencí. Zde se obzvláště doporučují vláknové a rustikální žárovky, protože o to více zdůrazňují individuální vkus, který tato žárovka vyzařuje.

724 Kč
-33%

Lindby Okke LED osvětlení koupelny a zrcadla černá

Černé zrcadlové LED svítidlo Okke do koupelny v podlouhlém tvaruToto černé nástěnné svítidlo podlouhlého tvaru se ideálně montuje nad zrcadlo, kde dosahuje dobrého a rovnoměrného osvětlení, protože akrylátový kryt slouží jako difuzér a nechává světlo svítit co nejjemněji. Díky vysokému stupni krytí je zajištěno i dobré utěsnění, takže Okke jako zrcadlové svítidlo je dobře chráněno proti vlhkosti a může být bez problémů používáno v koupelně. Černý povrch působí nápadně a elegantně a má chladný vzhled s ušlechtilým nádechem. Vzhledem k tomu, že LED diody mají úspornou spotřebu a přesto mohou jasně svítit, splňuje tato technologie moderní standardy

1 399 Kč
-50%

Lindby LED sádrové světlo Kay up a downlight

Stmívatelné LED svítidlo na omítku Kay s bílým povrchem v sadě 2Kay je atraktivní LED svítidlo na omítku v moderním designu. Pokud chcete, můžete tělo svítidla ve tvaru krychle, které je vyrobeno ze sádry, také natřít a přizpůsobit ho tak individuálněji okolí. Krásný doplněk do předsíně, obývacího pokoje a ložnice, který nadchne světlem svítícím nahoru i dolů.- Nástěnné svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 299 Kč
-51%

Lindby Mayar LED nástěnné světlo mosaz sada 2 ks

Dodáváno v praktické sadě 2 kusů, flexibilně nastavitelná nástěnná lampa Mayar LED na čtení s klasicky vypadajícím povrchem ze staromosazi Nástěnná lampa Mayar je pohyblivý rozptylovač světla s kompaktními rozměry, kterému povrch v barvě staromosazi dodává klasický výraz. Cílený světelný paprsek s přesným vyzařováním vytváří jasné světlo ve vycentrované oblasti. To lze velmi dobře využít ke čtení, takže lampu na čtení lze dobře namontovat v blízkosti postele nebo pohovky. Rameno lampy je zcela flexibilní, a lze jej proto nastavit v libovolném směru. Díky tomu jsou stránky knihy nebo časopisu optimálně osvětleny a vy můžete s úlevou pro oči zůstat dlouho soustředění. – včetně přepínače na rámu – lampa se dodává ve dvou provedeních

1 399 Kč
-40%

Lindby Jednoduché skleněné nástěnné světlo Phil

Phil – skleněná nástěnná lampa nadčasového vzhledu, sada 2 kusůZakřivené stínidlo lampy Phil je vyrobeno z bílého skla a vytváří velmi nadčasový zdroj světla, který lze použít velmi všestranně, a to nejen z hlediska stylu bydlení, ale také s ohledem na různé místnosti. Navíc vytváří mimořádně útulné světlo, kterému dominuje domácký charakter. Díky paticím E27 lze do skleněné nástěnné lampy vložit žárovku dle vlastního výběru, přičemž jsou vhodné i energeticky úsporné LED žárovky. – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 299 Kč
-61%

Lindby Jayden nástěnné světlo v hranatém tvaru 2ks

Dokonalý doplněk pro moderní interiér: nástěnné svítidlo Jayden v sadě 2 kusůNástěnné svítidlo Jayden zaujme svým jasným designovým jazykem a minimalistickým provedením. Šedou povrchovou úpravu lze dobře začlenit do různých barevných konceptů. Nástěnné svítidlo má uvnitř patici G9, kterou lze osadit žárovkou podle vlastního výběru. Bez dalšího lze použít i vhodnou LED žárovku. Stínidlo, kterému dominuje hranatý vzhled, je nahoře a dole otevřené, proto světlo uniká odpovídajícími směry. Téměř z žádného úhlu proto světlo nepůsobí přímo a získáte převážně nepřímý světelný efekt, který vytváří větší útulnost

1 399 Kč
-28%

Lindby Lonnaris nástěnné světlo s ratanem

Výrazná nástěnná lampa Lonnaris ze železa s ratanovým ornamentemTato pěkná nástěnná lampa doplní váš interiér, protože poskytuje příjemné osvětlení a harmonicky zapadne do vašeho interiéru. Zkombinujte lampu s externím stmívačem a stmívatelnými žárovkami (nejsou součástí dodávky) a můžete ji stmívat podle potřeby. V černé lampě se snoubí všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Lze ji osadit žárovkami s paticí E14. Váš domov bude kompletní pouze s touto vynikající nástěnnou lampou.

999 Kč
-45%

Lindby Kovové nástěnné světlo Desirio

Perfektně tvarovaná nástěnná lampa Desirio s kovovým stínidlem v černé a zlaté barvě, balení 3Desirio je velmi atraktivní světelný prvek pro celý obývací prostor, který zaujme jedinečným vzhledem, jenž je umělecky zpracován. Kovové stínidlo vypadá jako zkroucený list papíru nebo jakási spirála a přesvědčí dvoubarevným efektem, který působí velmi stylově. vnější strana kovového stínidla je černá, vnitřní strana lampy je zlatá, přičemž konce nahoře a dole překrývají tělo svítidla, takže barevný kontrast je jasně viditelný. Světlo lampy G9 se nádherně hřejivě odráží od elegantního zlatého stínidla a celkově působí díky tomuto designu velmi útulně. každá stěna v obývacím prostoru, která je doplněna tímto svítidlem, je v mžiku vylepšena. Obzvláště praktické: Desirio je k dispozici v sadě 3 kusů.

1 699 Kč
-25%

Lindby Heiko nástěnné světlo ze sádry

Heiko – bílé nástěnné svítidlo ze sádry v praktickém balení po 3 kusechS tímto nástěnným svítidlem svítí světlo nahoru a dolů efektivním a především útulným způsobem. Tělo lampy má půlkruhový tvar, který je vnímán jako přitažlivý a atraktivní a lze jej kombinovat s několika styly. Pokud uvažujete o změně barvy nástěnné lampy, můžete si bez obav vzít do ruky barvu a štětec, protože lampy ze sádry lze velmi dobře přetřít. Zde je Heiko k dispozici jako sada 3 kusů.

3 799 Kč