Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Nábytkové osvětlení
133 produktů
-5%

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo, chrom, Koupelna, ocel, 7W, L: 5 cm, K: 2.5cm

6 858 Kč
-5%

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo, nikl, Koupelna, ocel, 7W, L: 5 cm, K: 2.5cm

6 858 Kč
-6%

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo

Praktické LED osvětlení pod skříňku Ashtonis v sadě 3 kusů se senzorem a vypínačemNabízíme sadu LED osvětlení pod skříňku, které dobře poslouží například v kuchyni, kde dostatečně osvětlí pracovní plochu. Tři svítidla jsou vzájemně propojena a jsou vybavena senzorem, který umožňuje nejen zapnutí a vypnutí svítidel, ale také jejich stmívání v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), takže lze jas regulovat podle potřeby. Design je stejně moderní jako nadčasový.

1 499 Kč
-7%

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo

Praktické LED svítidlo pod skříňku Ashtonis se stmívačemAshtonis přesvědčí nadčasovým vzhledem a jako LED svítidlo pod skříňku je ideálním osvětlením pracovních desek v kuchyni a podobných prostředích. Lze jej nejen zapínat a vypínat, ale v případě potřeby i ztlumit, protože jas lze nastavit v 5 úrovních.

1 199 Kč
-8%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo

Podlouhlé LED svítidlo pod skříňku Esbena s funkcí změny barvy CCT a stmívačem, ideální jako osvětlení pracovní desky v kuchyniEsbena zaujme nadčasovým vzhledem a vysokou funkčností. Svítidlo pod skříňku s trvale instalovanými LED diodami lze nejen zapínat a vypínat a stmívat v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), ale také měnit barvu světla ve třech krocích v režimu CCT. Díky svým vlastnostem je LED svítidlo pod skříňku vynikajícím praktickým doplňkem pro montáž pod kuchyňské skříňky, aby mohla být pracovní plocha jasně osvětlena.

1 099 Kč
-7%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo CCT 20 cm 3 ks

Podlouhlé LED svítidlo pod skříňku Esbena v sadě 3 kusů, praktické pro osvětlení pracovních plochEsbena je sada tří podlouhlých a nadčasově vypadajících LED svítidel pod skříňku, která poskytují spolehlivé světlo a lze je nejen stmívat v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), ale také nastavit barvu světla ve třech krocích díky funkci změny barvy CCT. Podskříňová LED svítidla Esbena tak lze použít v mnoha situacích a poskytují jasné světlo pro pracovní plochu.

1 199 Kč
-9%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo

Esbena LED svítidlo pod skříňku s funkcí změny barvy CCT a stmívačemEsbena je praktické svítidlo pod skříňku s LED diodami, které lze nejen stmívat v 5 krocích, ale také měnit barvu světla ve třech krocích, protože je v něm integrována funkce změny barvy CCT. LED svítidlo Esbena LED pod skříňku je tedy světelný zdroj, který může osvětlit pracovní plochy v obývacím pokoji a kuchyni.

999 Kč
-10%

PRIOS Prios Saverio LED podhledové světlo

Úhlové LED svítidlo pod skříňku Saverio ve stříbrno-šedé barvě, se senzorem, vypínačem a připojením USBToto svítidlo pod skříňku s teplými bílými LED diodami se uvádí do provozu prostřednictvím připojení USB a je vhodné pro mnoho účelů. Výhodou je senzor, který umožňuje automatické zapnutí svítidla při zaznamenání pohybu. Světlo je však možné ovládat i ručně. Praktický světelný předmět pro osvětlení pracovní plochy!

649 Kč
-7%

PRIOS Prios Jopos LED nábytkové přisazené světlo 3 ks

Kulaté LED svítidlo pod skříňku Jopos v sadě tří kusů, stmívatelnéTato sada svítidel pod skříňku poskytuje praktické služby v obývacím pokoji a kuchyni. Jednotlivá svítidla jsou kulatá a zasazená do rámečku se saténově niklovou povrchovou úpravou. Lze je nejen zapínat a vypínat, ale také stmívat ve třech krocích (15 % – 50 % – 100 %).

1 199 Kč
-18%

PRIOS Prios Lorna LED podhledové světlo

Krásná sada tří hranatých svítidel z nerezové oceli pod skříňku s LED diodami: svítidlo LornaLorna pod skříňku přesvědčí moderním a zároveň nadčasovým vzhledem nerezové oceli. Tři svítidla této sady jsou úhlová, a tedy velmi lineární. LED diody vydávají jasné a účinné světlo, a mohou tak společně dobře osvětlit pracovní plochu. Hlavní svítidlo je vybaveno spínačem, který ovládá všechna svítidla pod skříní a vede k vícenásobnému rozdělovači, který slouží k připojení zbývajících dvou svítidel. Všechna svítidla se připojují pomocí eurozástrčky, takže k připojení sady svítidel k elektrické síti stačí pouze jeden pohyb.

1 299 Kč
-12%

PRIOS Prios Lorna LED podhledové světlo

Nerezová LED svítidla pod skříňku Lorna v praktické sadě 5 kusůTato svítidla pod skříňku jsou ideální do kuchyně, kde je lze namontovat vedle sebe pod nástěnnou skříňku a pak dobře a rovnoměrně osvětlují pracovní plochu. Celkem je zde pět světel, z nichž jedno slouží jako hlavní světlo. Má vypínač a také vícenásobný konektor, který se používá k připojení ostatních svítidel. Design z nerezové oceli a hranatý tvar podskříňových svítidel Lorna působí nadčasově a přitažlivě. Připojení k elektrické síti je rychlé a snadné pomocí euro zástrčky.

2 099 Kč
-27%

Ledino Podlinkové světlo Eckenheim s LED

Štíhlé LED podlinkové světlo Eckenheim s konektorem pro rozšíření LED podlinkové světlo Eckenheim je určeno k instalaci na kuchyňské nástěnné skříňky apod. kde poskytuje ideální osvětlení pro pracovní plochu. Je provozováno s energeticky úspornými LED, které vytvářejí příjemně teplé bílé světlo s přibližně 3 000 K Skříň a samotný difuzor jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu. Aby bylo možné ideálně osvětlit celou pracovní plochu kuchyně, lze k sobě připojit několik světel řady (připojovací zástrčka je součástí dodávky). Světlo se rozsvěcuje a zhasíná kolébkovým vypínačem umístěným na bílém krytu.

424 Kč
-12%

Müller-Licht Müller Licht Linex Switch Tone 30 podhledové

LED svítidlo pod skříňku Linex Switch Tone se třemi barvami bílého světla Je obzvláště vhodné pro použití v kuchyni nebo hobby místnosti, protože svítidlo Linex Switch Tone pod skříňku vyzařuje energeticky úsporné světlo ve třech barevných teplotách. Ty lze pomocí přepínače nastavit v několika stupních: 2 200 K, 3 000 K nebo 4 000 K. Kromě toho lze připojit několik svítidel, takže je zapotřebí pouze jedna přípojka napájení. Díky paměťové funkci se uloží poslední nastavená barva světla a při dalším zapnutí svítidla se reprodukuje.

524 Kč
-10%

Müller-Licht LED podskříňové světlo Cabinet light délka 60

Se stmívačem – lampa Cabinet Light Dim LED pod skříňkuS lampou Cabinet Light Dim LED pod skříňku lze na pracovní ploše dosáhnout nejen jasného, univerzálního bílého osvětlení pro práci, ale také útulného a atmosférického dekorativního nebo orientačního osvětlení v kuchyni, protože lampa Cabinet Light Dim pod skříňku je kromě vypínače vybavena stmívačem, takže na lampě lze pohodlně regulovat jas. Součástí dodávky je 180 cm dlouhý přívodní kabel se zástrčkou a také přívodní kabel se zástrčkami pro spojení dvou svítidel.

1 348 Kč
-10%

Müller-Licht Cabinet Light LED podskříňové světlo

Svítidlo Cabinet Light LED pod skříňku se senzoremSvítidlo Cabinet Light je dokonalé svítidlo pod skříňku do kuchyně, s nímž lze pracovní desku osvětlit teplým bílým, energeticky úsporným a efektivním způsobem. Svítidlo je vybaveno praktickým senzorem, a lze jej tak zapnout bez dotyku, což je zejména v kuchyni velkou výhodou. Teplé bílé LED diody se spotřebou 3 W byly instalovány za satinované kryty. Svítidlo Cabinet Light LED pod skříňku je dodáváno s přívodním kabelem o délce 180 cm se síťovou zástrčkou a také s propojovacím kabelem se zástrčkami, takže lze spojit dvě nebo více svítidel.

1 528 Kč
-3%

LEDVANCE LinearLED Mobile 200 LED nábytkové světlo

Mobilní svítidlo LED LinearLED v bílé barvě Svítidlo LinearLED Mobile na baterii, které napájí baterii, zaujme jak svým jemným designem v bílé barvě, tak spolehlivou funkčností v různých obytných oblastech, například v kuchyních nebo v ložnicích na skříních. Baterie, které jsou součástí dodávky, lze snadno vyměnit. Hliníkové pouzdro svítidla pod skříňkou je lehké a stabilní, dostupné ve čtyřech velikostech a lze jej snadno a rychle připevnit na téměř jakýkoli povrch pomocí lepicí pásky nebo šroubů. S touto nábytkovou lampou jde ruku v ruce atraktivní design a chladné a funkční osvětlení. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

474 Kč
-10%

Müller-Licht Osvětlení linky Cabinet Light Swing Sensor titan

Cabinet Light Swing – otočné LED svítidlo pod skříňku s infračerveným senzoremOtočné LED svítidlo pod skříňku Cabinet Light Swing je vybaveno velmi praktickým infračerveným senzorem, zejména v kuchyni, pro zapnutí a vypnutí bez dotyku. Vzhledem k tomu, že lampu lze v držáku otáčet, lze měnit světelný paprsek a vytvořit tak optimální světelné podmínky na pracovní ploše. Svítidlo pod skříňku se dodává včetně 180 cm dlouhého přívodního kabelu se síťovou zástrčkou a také propojovacího kabelu se dvěma zástrčkami pro připojení dvou svítidel. Je vybaveno teplými bílými LED diodami s dlouhou životností.

899 Kč
-10%

Müller-Licht Chianti 15 W – nábytkové světlo s 2 zásuvkami

LED nábytkové svítidlo Chianti se 2 zásuvkami Podlouhlé LED nábytkové svítidlo Chianti nabízí nejen jasné světlo bez blikání, ale také 2 zásuvky, takže lze například v kuchyni připojit další elektrické spotřebiče. Chianti je vybaveno vypínačem.

1 258 Kč
-5%

Paulmann Ace LED podlinkové světlo

Osvětlení Basis skříně LED Ace – základní panel lze ovládat dotykovým stmívačem Osvětlení spodní skříně Ace LED dodává zastavěným pracovním a skladovacím prostorům přímé a praktické osvětlení vhodné pro danou situaci. Deskovitý design je jednoduchý a moderní – obdélníkový, s matným plastovým difuzorem a bílým kovovým rámem. Provoz je moderní pomocí dotykového stmívače na svítidle. Dodávané podložky na suchý zip nebo šroubovací držáky spon lze použít pro montáž na spodní stranu skříněk nebo výstupků. Součástí dodávky je zásuvný transformátor, zástrčka a plochá Euro zástrčka pro připojení do zásuvky. V případě potřeby lze Basis panel doplnit dvěma rozšiřovacími panely (viz příslušenství).

1 699 Kč
-3%

LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 60cm 3 000 K

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé systémy světelného vedení, protože svítidlo lze připojit k jiným svítidlům. Je vybaven vypínačem, je vysoce efektivní a má dlouhou životnost a je dodáván se zástrčkou, kabelem a připojovacím kabelem k dalšímu svítidlu a také s upevňovacími svorkami pro instalaci. Batten je ideálním zdrojem světla pro širokou škálu pracovních oblastí – ať už v kuchyni nebo v dílně. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

524 Kč
-31%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Podlouhlá zrcadlová LED lampa Birkos z hliníku a akrylu Birkos vytváří teplé bílé osvětlení, které je ideální pro použití v interiéru. Zrcadlová LED lampa je vyrobena z hliníku a akrylu a prezentuje se v chromovém provedení. Má trvale instalované LED diody a zapíná a vypíná se pomocí kabelového spínače. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo Birkos ideální do koupelny.

1 099 Kč
-26%

PRIOS Prios Rixa LED podhledové světlo

Moderní sada 5 LED světel pod skříňku: černá světla Rixa pod skříňkuPět výrazných a moderně vypadajících LED světel pod skříňku je dodáváno v praktické sadě. Všechny je lze namontovat vedle sebe pod nástěnnou skříňku v kuchyni nebo v pracovně a všechny jsou v lesklé černé barvě, která působí sofistikovaně. Díky dobré svítivosti a nízké spotřebě jsou mimořádně úsporné a účinné a dokáží jasně osvětlit pracovní plochu. Jedno ze svítidel slouží jako hlavní svítidlo a má integrovaný vypínač, kterým lze zapínat a vypínat všechna svítidla. Toto svítidlo má také vícenásobný rozdělovač, ke kterému jsou připojena všechna ostatní svítidla. Svítidlo se připojuje pomocí eurozástrčky, takže není nutné žádné složité zapojování, ale k instalaci stačí pouhý pohyb zápěstí.

2 499 Kč
-16%

PRIOS Prios Rikela LED podhledové světlo

Úhlové LED svítidlo pod skříňku Rikela z nerezové oceli v sadě 5 kusůSvítidlo Rikela přesvědčí moderním a lineárním designem a jedná se o svítidlo pro povrchovou montáž na nábytek, které se nejlépe hodí pod nástěnnou skříňku v kuchyni nebo na podobném místě, kde je třeba osvětlit pracovní plochu. Pět jednotlivých svítidel je vzájemně propojeno, přičemž hlavní svítidlo má spínač a rozdělovač, pomocí kterého se provádí propojení s ostatními svítidly. Těleso svítidla je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a má hranatý tvar, který vytváří moderní a ucelený celkový vzhled. LED diody podskříňového svítidla jsou jasné a zároveň úsporné, takže lze hovořit o dobré účinnosti.

2 599 Kč
-18%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Jednoduché zrcadlové LED svítidlo Birkos v moderním designu v chromových barváchBirkos je dokonalým společníkem do koupelny. Je vyrobeno z hliníku a akrylu a má podlouhlý světelný pás. Jeho pevné LED diody vytvářejí intenzivní univerzální bílé osvětlení, které se dobře hodí k osvětlení zrcadla. Pomocí přepínače na napájecím kabelu se zrcadlová LED lampa Birkos nekomplikovaně zapíná a vypíná. Díky stupni krytí IP44 je ideální do koupelny.

1 299 Kč
-14%

PRIOS Prios Rikela LED podhledové světlo

5 svítidel pod skříňku Juska – praktická sada kuchyňských svítidel s LED diodami z nerezové oceliJuska přesvědčí nadčasovým a jednoduchým vzhledem i atraktivním vzhledem nerezové oceli. Zde je v jedné sadě nabízeno pět svítidel, takže v kuchyni nebo nad jinou pracovní plochou je vždy dostatek světla pro jasné osvětlení. Svítidla jsou namontována pod skříní a jedno z pěti svítidel je tzv. hlavní svítidlo, které má nejen integrovaný spínač, ale také vícenásobný rozdělovač, který je spojovacím prvkem k ostatním svítidlům. Sada svítidel je zakončena eurozástrčkou, a lze ji tak pohodlně a bez námahy připojit k elektrické síti.

2 899 Kč
-16%

PRIOS Prios Rixa LED podhledové světlo

Moderní černé podskříňkové svítidlo Rixa LED v praktické sadě 3 kusů – ideální do kuchyně Pokud hledáte moderní zdroj světla pro kuchyňské nástěnné skříňky, je tato sada tří podskříňkových svítidel dobrou volbou, protože je celá černá a má hranatý design. Hlavní světlo nese spínač a je připojeno k vícenásobnému rozvaděči, ke kterému jsou připojena další dvě světla. Všechna svítidla se ovládají pomocí spínače na hlavním svítidle. Svítidlo Rixa LED pod skříňku je díky svému jasnému, ale energeticky úspornému světlu praktickým doplňkem mnoha kuchyní a dostatečně jasně osvětluje pracovní desky, aby se v nich dobře prováděly všechny potřebné práce, které je třeba v kuchyni udělat. S touto sadou lze samozřejmě osvětlit i jiné pracovní plochy nebo prostory, pokud je k dispozici nástěnná jednotka nebo police pro montáž. Připojení probíhá prostřednictvím euro zástrčky, a proto je možné jej provést v jediném kroku.

1 999 Kč
-19%

PRIOS Prios Rikela LED podhledové světlo

LED svítidla pod skříňku Juska z nerezové oceli v sadě tří kusů, praktická do kuchyněJuska zaujme moderním a jednoduchým designem a je LED svítidlem pod skříňku, které lze obzvláště dobře použít v kuchyni. V tomto případě jsou v sadě dodávána tři svítidla, z nichž jedno je hlavní svítidlo, které nese spínač a rozdělovač, pomocí něhož se provádí připojení k dalším dvěma svítidlům. Nerezový design Juska působí hodnotně a představuje moderní vzhled, zatímco účinné LED diody poskytují jasné a zároveň úsporné světlo na pracovní desce.

2 099 Kč
-7%

Arcchio Limno LED podhledová světla

Praktické podskříňkové svítidlo Limno LED ve stříbrném vzhledu s 5 světelnými zdroji Toto LED podskříňkové svítidlo boduje plochým, decentním designem, který lze integrovat do různých prostředí a kombinovat s různými barevnými koncepty. Stříbrný kryt a bílý plastový kryt stínidla nabízejí moderní a neutrální vzhled, který lze začlenit do každé kuchyně nebo i do dílny či hobby místnosti. Limno má v sadě celkem 5 světelných zdrojů, které svým univerzálním bílým světlem poskytují dobré osvětlení i pro větší pracovní plochy. Bílý kryt stínidla umožňuje jemné a rovnoměrné vyzařování světla bez oslňování. Trvale instalovaný modul LED má úspornou spotřebu energie, a proto je také velmi účinný.

2 399 Kč
-17%

Arcchio Vilam LED podlinková světla stmívač

Niklové LED svítidlo do skříně Vilam v sadě 3 kusů Vilam je moderní LED svítidlo do skříně, které je ideální pro použití pod nástěnnými skříňkami v kuchyni, v hobby nebo v pracovní místnosti. Dodává se v sadě 3, přičemž každý světelný zdroj je kulatý a má vzhled niklové barvy. Tento design funguje velmi dobře v moderním prostředí. Trvale instalovaný modul LED vyzařuje univerzální bílé světlo, které umožňuje soustředěnou práci a je také ekonomický z hlediska spotřeby energie. Díky bílému krytu stínítka světlo vychází jemně a rovnoměrně, aby neoslňovalo. S pomocí integrovaného vypínače lze světlo nejen zapínat a vypínat, ale také trvale tlumit, takže svítidlo Vilam je vhodné pro každou situaci.

1 399 Kč
-30%

Heitronic LED podlinkové světlot Cortina

Svítidlo Cortina LED pod skříňku v sadě 3 kusů s praktickým dálkovým ovládáním Cortina zaujme nejen svým elegantním vzhledem. Zvláštní zmínku si bezpochyby zaslouží dálkové ovládání, které je součástí balení. Uživateli se tak otevírá mnoho možností. Uživatel má možnost měnit barvu světla, stmívat ho a zapínat nebo vypínat. Zejména nastavitelnost barvy světla umožňuje všestranné využití LED svítidel. Svítidla LED lze například použít jako ambientní osvětlení, ale také jako zdroje světla na pracovišti, např. v kuchyni. Nenápadný vzhled umožňuje snadné začlenění svítidla do různých místností. Svítidlo Cortina LED pod skříňku se dodává v sadě 3 kusů jako bezstarostný balíček. Obsahuje mimo jiné LED předřadník, 2 m připojovacího kabelu včetně zástrčky, po 2 m připojovacího kabelu a zástrčky a držák na dálkové ovládání.

2 788 Kč
-13%

Paul Neuhaus LED podhledové světlo Helena 59

Dlouhé LED svítidlo Helena pod skříňku Obdélníkové nábytkové svítidlo Helena pro povrchovou montáž o délce 59,5 cm je vhodné zejména pro použití pod nástěnnými skříňkami v kuchyni. Jeho deska LED zde poskytuje celoplošné teplé bílé osvětlení. Helena je vhodná i pro instalaci nábytku. Drážka, která se má vyříznout, musí být 58,5 cm dlouhá, 3,5 cm široká a 1,2 cm hluboká. Je vybaven tlačítkovým spínačem, přívodním kabelem a zásuvným transformátorem.

1 599 Kč
-3%

LEDVANCE Batten LED podlinkové světlo 60cm 4 000 K

LED pod osvětlením skříňky Batten s vypínačem, zástrčkou a kabelem S podsvíceným svítidlem Batten LED lze vytvořit plynulé systémy světelného vedení, protože svítidlo lze připojit k jiným svítidlům. Je vybaven vypínačem, je vysoce efektivní a má dlouhou životnost a je dodáván se zástrčkou, kabelem a připojovacím kabelem k dalšímu svítidlu a také s upevňovacími svorkami pro instalaci. Batten je ideálním zdrojem světla pro širokou škálu pracovních oblastí – ať už v kuchyni nebo v dílně. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

524 Kč
-7%

Müller-Licht LED podhledové světlo Olus senzor 50

LED osvětlení do skříně Olus Sensor 50 s dotykovým a pohybovým senzorem Toto LED svítidlo do skříně Olus Sensor 50 se skvěle hodí jako svítidlo do spodní skříňky v kuchyni nebo v hobby místnosti. Nabízí buď nepřímé světlo v teplé bílé barva sv?tla, nebo přímé osvětlení v univerzální bílé barva sv?tla světla . Typ osvětlení lze nastavit pomocí integrovaného dotykového stmívače. Kromě toho je osvětlení skříně vybaveno snímačem pohybu, který se automaticky zapíná. Integrované LED diody lze také ztlumit pomocí senzoru. Pouzdro svítidla je vyrobeno z hliníku, kryt z matně bílého akrylu (PMMA).

1 099 Kč
-16%

Hera LED podhledové světlo Sky stmívač 2ks 3 000K nerez

Osvětlení pod skříňkou LED Sky v sadě 2 s inovativním stmívačem sonaru Osvětlení skříně LED Sky se skládá ze čtvercového plastového pouzdra, které je vysoké pouze 8,5 mm, a proto je stěží viditelné. Vestavěné LED diody vyzařují jasné světlo, které umožňuje, aby povrch dole svítil na policích nebo pod kuchyňskou skříňkou. Součástí dodávky sady 2 je také praktický stmívač sonaru. Ten lze připevnit dovnitř kusu nábytku a ovládá se takříkajíc rukama na vnější straně kusu nábytku. Tloušťka nesmí přesáhnout 4 cm a operace je možná pomocí dřeva, skla, kamene a keramiky. Další vlastností stmívače je paměťová funkce, která po opětovném zapnutí světel obnoví individuální nastavení jasu. Kromě stmívače je součástí dodávky také LED transformátor pro uvedení světel do provozu.

3 599 Kč
-5%

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 2ks 3 000K černá

LED svítidlo Eco-Pad F s ovládáním gesty v sadě 2 kusů Podskříňkové svítidlo Eco-Pad F je ideální pro osvětlení kuchyňských linek. Dvě hliníková svítidla plochého obdélníkového tvaru, která jsou součástí dodávky, se přišroubují pod nástěnnou skříňku a poskytují pracovní ploše pod nimi široké přímé světlo. První svítidlo je vybaveno infračerveným senzorem, který se používá k ovládání obou svítidel v sadě. Krátkým otřením ruky před senzorem se senzor zapne, delším setrváním se ztlumí. Pokud dojde k přerušení napájení, uloží se poslední zvolený jas (paměťová funkce), takže Eco-Pad F lze ideálně provozovat i na spínaných zásuvkách. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

1 699 Kč
-12%

Hera LED podhledové světlo FR 55 nerezová ocel sada 3ks

LED zapuštěné světlo FR 55 v sadě 3 s teplou bílou barva sv?tla včetně transformátoru LED zapuštěné svítidlo FR 55 nastavuje moderní světelné akcenty a je zde zahrnuto ve třech verzích. Pouzdro je vyrobeno z plastu a má jednoduchý vzhled nerezové oceli, který se hodí k široké škále stylů interiérového designu. LED diody vyzařují teplé světlo bez viditelných světelných bodů a zároveň šetří energii. Všechna tři světla jsou vybavena propojovacími kabely, které jsou dlouhé 2,50 ma mají LED 24 zástrčku. Sada 3 obsahuje také transformátor s 15 W, ke kterému lze připojit až 5 světel. LED zapuštěná bodová světla jsou vhodná také pro montáž na plech a lze je rychle a snadno instalovat pomocí západek. Navíc s průměrem 6,8 cm nezabírají mnoho místa a mají instalační hloubku pouhých 1,1 cm. Poznámka: Pro izolaci použijte distanční prvky nejméně 50 mm.

2 399 Kč