Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Markslöjd Garden 24V
42 produktů
-10%

Markslöjd Garden 24 spojka Y v černé barvě

Praktický Y-konektor pro systém Garden 24V Pomocí tohoto Y-konektoru lze proud z transformátoru vést do různých míst, pokud mají být například ze stejné zásuvky napájena dvě různá světla. Tímto způsobem lze připojit celkem tři komponenty systému Garden 24V.

179 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 Decklight černá 3W boční Ø6cm

Kulaté palubní světlo LED s bočním vyzařováním světla ze systému Garden 24V Toto malé palubní svítidlo LED, které lze instalovat jako podlahové svítidlo na schodech nebo terasách, je vyrobeno z hliníku a plastu a navrženo ve střídmé černé barvě. Teplé bílé světlo LED diod je vyzařováno do stran, čímž vytváří atmosférické nepřímé osvětlení, které může osvětlovat chodníky pro orientaci ve tmě. Pokud zkombinujete několik těchto zapuštěných podlahových svítidel, získáte harmonický světelný obraz s diskrétním světelným efektem, který se snadno instaluje a lze jej připojit k mnoha komponentům systému Garden 24V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

809 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED osvětlení cesty Pole

Teplé bílé LED světlo na cestě Pól se zemním hrotem Toto LED světlo na cestu je vybaveno praktickým zemním hrotem, který umožňuje flexibilní použití ve venkovním prostředí. Díky krytí IP44 je k tomu optimálně vybaven. Patří do systému Graden 24V od společnosti Marksljöd, který se snadno instaluje a propojuje řadu komponent. Světelná cesta má vstupní a výstupní kabel, pomocí kterého ji lze snadno integrovat. V horní části je stínítko integrované jako klobouk, ve kterém je umístěn světelný zdroj a přes průhledný plastový kryt vyzařuje teplé bílé světlo do okolí. Tímto způsobem lze spolehlivě osvětlit chodníky a bezpečně je navrhnout ve tmě. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 528 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED světelný řetěz Deco Extra

Světelný řetěz LED Deco Extra – Rozšíření s deseti dalšími světelnými zdroji Světelný řetěz LED Deco Extra slouží jako rozšíření startovací sady světelného řetězu LED Deco a doplňuje ji o dalších deset světelných zdrojů. Venkovní prostor o délce čtyř metrů tak může být atmosféricky laděn a každý večírek zdobí příjemné teplé bílé světlo. – K použití je nutná startovací sada Deco systému Garden 24V.

2 068 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED světelný řetěz Deco

Startovací sada – Desetiplamenný světelný řetěz LED Deco ze systému Garden 24V Světelný řetěz LED Deco se dodává v praktické startovací sadě, která obsahuje 12wattový transformátor, takže světelný řetěz lze okamžitě uvést do provozu. Je vyroben z plastu a díky krytí IP44 je určen pro venkovní použití, kdy jej lze bez námahy zavěsit na fasády, zábradlí, zástěny a další konstrukce a dodat tak terase atmosféru. Má celkem deset světelných zdrojů, které jsou navrženy jako běžné žárovky s vláknem. Deco je ideální pro párty osvětlení a lze jej snadno připojit k dalším komponentům systému Garden 24V. – včetně 12wattového transformátoru

2 248 Kč

Markslöjd Garden 24 Decklight stříbrná světlo boční Ø6cm

Palubní světlo LED ze systému Garden 24V s bočním vyzařováním světla Nenápadné zemní světlo LED rozptyluje světlo do všech stran a je opatřeno stříbrnou hlavou. Nenápadně tak splývá s okolím a poskytuje nepřímé světlo. Ať už pro orientaci, nebo pro zvýraznění osvětlení za soumraku – zapuštěné svítidlo je univerzální a lze jej bez námahy zapustit do podlahy na balkonech, schodištích nebo terasách. Teplé bílé světlo je vnímáno jako mimořádně příjemné a vytváří útulnou atmosféru. Palubní světlo LED lze připojit k mnoha komponentům zahradního systému 24 V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

899 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED světelný řetěz Pear 10 zdrojů ST64

Deset světelných řetězů LED Pear ve vzhledu žárovky pro systém Garden 24V Světelný řetěz LED Pear je vyroben z plastu a má dlouhý černý kabel, ke kterému je připojeno celkem deset světelných zdrojů. Světelné zdroje v rustikálním tvaru ST64 inspirují svým vzhledem žárovek a jsou jasně navrženy, což umožňuje plně rozvinout dekorativní efekt na terase nebo balkoně. Pear je ideální pro párty osvětlení a lze jej snadno připojit k dalším komponentům systému Garden 24V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. odpovídající transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 438 Kč

Markslöjd Garden 24 deska pro osvětlení cesty černá

Černá základní deska pro osvětlení cest systému Garden 24V Tato základová deska je určena pro osvětlení cest a stojací lampy systému Garden 24V od společnosti Markslöjd, aby měly stabilní stojan na tvrdém podkladu, když nemůžete nebo nechcete použít zemní hroty. Tímto způsobem lze snadno a bezpečně umístit osvětlení cest například na terase. Je kulatý, celý v černé barvě a lze jej namontovat během krátké doby.

899 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED osvětlení cesty lucerna

Klasická LED světelná lucerna na cestu s uzemňovacím hrotem Světlo LED na cestu je navrženo podobně jako lucerna, jak napovídá jeho název. Štíhlé černé tělo z kovu obklopuje v horní části hlavu svítilny, která je po celém obvodu uzavřena sklem a chrání LED diody. Světlo tak může nerušeně unikat všude kolem. Díky zemnímu hrotu jej lze flexibilně umístit kamkoli do měkkého terénu. Je ideální pro osvětlení cest a dodává jim klasický styl. Světelný patník lze propojit s mnoha dalšími výrobky systému Garden 24V společnosti Markslöjd. To umožňuje vstupní a výstupní kabel, díky němuž je párování hračka. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 528 Kč

Markslöjd Garden 24 Decklight sada 3ks ve stříbrné

LED vestavná podlahová svítidla v ocelové barvě v sadě 3 kusů ze systému Garden 24V Tato praktická sada 3 svítidel pro zapuštění do podlahy s technologií LED je ideální pro zvýrazněné osvětlení teras a schodišť. Body vyzařují teplé bílé, přesné světlo, které je vyzařováno přímo vzhůru. Světelné záření je obklopeno kulatou deskou v ocelové barvě, která diskrétně splývá s okolím. Sadu lze připojit k mnoha komponentům systému Garden 24V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. odpovídající transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 599 Kč

Markslöjd Garden 24 LED stojací lampa Cylinder Frame

Stojací lampa LED Cylinder Frame – elegantní světelný prvek pro letní noci Ať už jako osvětlení na stolku, nebo jako stojací lampa – stojací lampu LED Cylinder Frame lze flexibilně umístit venku na terase i na zahradě. Má válcovité plastové stínítko zcela bílé barvy, které je obklopeno černým rámem. Tím je zajištěna potřebná stabilita a svítidlo vypadá elegantně. Rámeček válce je výrobek z řady Garden 24V, a proto jej lze stmívat a spínat i s dalším příslušenstvím. Stojanovou lampu lze připojit k mnoha dalším výrobkům systému Garden 24V společnosti Markslöjd. To umožňuje vstupní a výstupní kabel, díky němuž je spojování hračkou. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

4 299 Kč

Markslöjd Garden 24 LED stojací lampa Cylinder

Válcová, vysoká stojací lampa LED Válec pro venkovní použití Stojací lampa LED Cylinder je produktem systému Garden 24V a skvěle jej doplňuje. Válec je ideálním společníkem na balkoně nebo terase pro mírné letní noci a relaxační hodiny na zahradě a zároveň působí dekorativně. Jeho válcové stínítko z plastu je zcela bílé a po celé ploše vyzařuje do okolí teplé bílé světlo integrovaných LED diod. Stojanovou lampu lze propojit s mnoha dalšími výrobky systému Garden 24V společnosti Markslöjd. To je možné díky vstupnímu a výstupnímu kabelu, který umožňuje snadné připojení. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

5 599 Kč

Markslöjd Garden 24 LED stojací lampa Cylinder

Válcová, vysoká stojací lampa LED Válec pro venkovní použití Stojací lampa LED Cylinder je produktem systému Garden 24V a skvěle jej doplňuje. Válec je ideálním společníkem na balkoně nebo terase pro mírné letní noci a relaxační hodiny na zahradě a zároveň působí dekorativně. Jeho válcové stínítko z plastu je zcela bílé a po celé ploše vyzařuje do okolí teplé bílé světlo integrovaných LED diod. Stojanovou lampu lze propojit s mnoha dalšími výrobky systému Garden 24V společnosti Markslöjd. To je možné díky vstupnímu a výstupnímu kabelu, který umožňuje snadné připojení. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

3 999 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 startovací sada

Praktická startovací sada systému Garden 24V od společnosti Markslöjd S touto startovací sadou získáte okamžitě základ pro komplexní zahradní 24V systém. Přiložené komponenty lze snadno připojit a ihned používat bez nutnosti dalšího příslušenství. Tato startovací sada se skládá ze dvou černých LED reflektorů s uzemněnými hroty, prodlužovacího kabelu a odpovídajícího transformátoru s výkonem 36 W a nabízí možnost integrace dalších produktů této řady. Body lze použít ke zvýraznění požadovaných oblastí nebo objektů a zemní hrot umožňuje jejich flexibilní umístění. Tuto startovací sadu lze kombinovat s dalšími produkty systému Garden 24V od společnosti Markslöjd. Transformátor má výkon 36 W a měl by být používán s maximálně 90 % tohoto výkonu. – Součástí dodávky je: 1 x 36 W transformátor, 1 x 2 m prodlužovací kabel a 2 x 3 W LED reflektory.

2 968 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED dekorační světlo Spear

Dekorativní LED svítidlo ve tvaru tyče Spear ze systému Garden 24V Tato čirá plastová světelná tyč slouží jako dekorativní prvek ve venkovním prostoru, který vydává teplé bílé světlo. Světlo LED je trubicové a na spodním konci má praktický zemní trn, který umožňuje flexibilní umístění v měkkém terénu. Díky stupni krytí IP44 je sloup světla Spear chráněn proti povětrnostním vlivům. Pomocí nástroje Spear můžete šikovně nastavit keře, rostliny nebo i jiné objekty na scéně a dodat jim atmosférický světelný obraz, díky němuž ve tmě ještě více vyniknou. Dekorativní světlo Spear lze připojit k mnoha dalším výrobkům systému Garden 24V od společnosti Markslöjd. To je možné díky vstupnímu a výstupnímu kabelu, který umožňuje velmi snadné připojení. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 078 Kč

Markslöjd Garden 24 Decklight

LED zapuštěné podlahové bodové světlo Decklight s přesným vyzařováním světla směrem nahoru Tento kulatý reflektor lze snadno nainstalovat například na terasu a poskytuje přesné, zvýrazněné světlo ve venkovním prostoru. Palubní světlo LED je součástí systému Garden 24V a lze jej propojit s mnoha dalšími komponenty, aby dokonale dotvářelo atmosféru a individuálně upravovalo venkovní prostor. Vestavný podlahový reflektor je vyroben z hliníku a má diskrétní design. Lze jej snadno nainstalovat pomocí vstupního a výstupního kabelu. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

999 Kč

Markslöjd Garden 24 Decklight

LED zapuštěné podlahové bodové světlo Decklight s přesným vyzařováním světla směrem nahoru Tento kulatý reflektor lze snadno nainstalovat například na terasu a poskytuje přesné, zvýrazněné světlo ve venkovním prostoru. Palubní světlo LED je součástí systému Garden 24V a lze jej propojit s mnoha dalšími komponenty, aby dokonale dotvářelo atmosféru a individuálně upravovalo venkovní prostor. Vestavný podlahový reflektor je vyroben z hliníku a má diskrétní design. Lze jej snadno nainstalovat pomocí vstupního a výstupního kabelu. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

899 Kč

Markslöjd Garden 24 LED spotlight

LED reflektor ze systému Garden 24V v atraktivní stříbrné barvě Bodové světlo, flexibilita a elegantní design – to jsou vlastnosti LED reflektoru. Reflektor s lesklým krytem v barvě hliníku je umístěn v držáku, který umožňuje jeho vyrovnání. Díky přiloženému zemnímu hrotu lze reflektor bez námahy umístit do měkké půdy, a není tak vázán na místo. Kromě toho je součástí dodávky háček, pomocí kterého lze reflektor zavěsit například na okapy. Pochází z produktové řady systému Garden 24V od společnosti Markslöjd a lze jej snadno připojit k ostatním článkům systému pomocí vstupního a výstupního kabelu, čímž se vytvoří harmonický koncept osvětlení. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 299 Kč

Markslöjd Garden 24 LED spotlight

LED reflektor ze systému Garden 24V v atraktivní stříbrné barvě Bodové světlo, flexibilita a elegantní design – to jsou vlastnosti LED reflektoru. Reflektor s lesklým krytem v barvě hliníku je umístěn v držáku, který umožňuje jeho vyrovnání. Díky přiloženému zemnímu hrotu lze reflektor bez námahy umístit do měkké půdy, a není tak vázán na místo. Kromě toho je součástí dodávky háček, pomocí kterého lze reflektor zavěsit například na okapy. Pochází z produktové řady systému Garden 24V od společnosti Markslöjd a lze jej snadno připojit k ostatním článkům systému pomocí vstupního a výstupního kabelu, čímž se vytvoří harmonický koncept osvětlení. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 299 Kč

Markslöjd Garden 24 lepicí páska

Vodotěsná páska – dodatečná ochrana před povětrnostními vlivy Tato černá, vodotěsná plastová lepicí páska se používá k ochraně zástrčkových spojů různých součástí systému Garden 24V. Navíc chrání zástrčky a kabely před povětrnostními vlivy, jako je sníh, led, mráz a voda, čímž minimalizuje jejich poškození. Spoje se jednoduše omotají páskou.

124 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED pásek

Třímetrový světelný pás LED pro atmosférické osvětlení S tímto světelným pásem LED můžete ve venkovním prostoru vytvářet atmosférické nálady. Pomocí dodaných držáků lze lištu velmi snadno namontovat. Je ideální pro osvětlení zábradlí, plotů, schodů nebo dřevěných chodníků, pod kterými poskytuje nepřímé osvětlení s teplou bílou barvou světla. Díky pružnému materiálu jej lze upevnit kdekoli, dokonce i v rozích. LED pásek lze připojit k dalším páskům systému Garden 24V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

809 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 detektor pohybu se zapichovacím hrotem

Světlo, když ho potřebujete – se systémovým detektorem pohybu Garden 24V Tento černý detektor pohybu je navržen jako venkovní reflektor a má místo, ve kterém se senzor nachází a které lze díky jeho uchycení přesouvat a nastavovat. Tímto způsobem je vždy optimálně detekována požadovaná oblast. Zemní hrot umožňuje flexibilní umístění čidla PIR. Při detekci pohybu zajistí, aby se všechna připojená svítidla systému Garden 24V zapnula a po ukončení pohybu se opět vypnula. Je proto ideální pro vjezdy do dvora nebo vstupní prostory. – Detekční úhel 120 – Dosah detekce 7 m – Po 2 minutách svícení se automaticky vypne. – funguje pouze s ostatními komponenty systému Garden 24V od společnosti Markslöjd.

809 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 stmívač s IP44

Zahradní 24V systémový stmívač pro centrální nastavení jasu Tento stmívač slouží k nastavení jasu všech svítidel systému Garden 24V. Pomocí tlačítka lze zvolit jas a světla odpovídajícím způsobem ztlumit. Je kompatibilní se světelným senzorem a časovačem. – Funguje pouze s ostatními komponenty systému Garden 24V od společnosti Markslöjd.

809 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 světelný senzor s časovačem

Jednoduché ovládání pomocí světelného senzoru včetně funkce časovače Pomocí tohoto světelného senzoru můžete ovládat vlastní zahradní systém 24V. Má také integrovaný časovač, který vám nabízí různé možnosti. Světelný senzor zapne všechna světla, jakmile se setmí, a opět je vypne, jakmile se rozední. Pomocí časovače můžete také nastavit čas, kdy a na jak dlouho má být světlo zapnuté. Je důležité, aby byl světelný senzor zapnut za transformátorem, ale před všemi svítidly, aby bylo možné jím ovládat všechny komponenty. – Funguje pouze s ostatními komponenty systému Garden 24V od společnosti Markslöjd.

809 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 prodlužovací kabel

Černý prodlužovací kabel pro systém Garden 24V Pro ještě větší flexibilitu při umísťování různých prvků systému Garden 24V od společnosti Marksljöd je určen tento černý prodlužovací kabel. Překonává větší vzdálenosti k dalším svítidlům nebo také zásuvkám a lze jej snadno a rychle namontovat. – Maximální možná celková délka: 50 m

539 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 prodlužovací kabel

Černý prodlužovací kabel pro systém Garden 24V Pro ještě větší flexibilitu při umísťování různých prvků systému Garden 24V od společnosti Marksljöd je určen tento černý prodlužovací kabel. Překonává větší vzdálenosti k dalším svítidlům nebo také zásuvkám a lze jej snadno a rychle namontovat. – Maximální možná celková délka: 50 m

246 Kč

Markslöjd Garden 24 prodlužovací kabel

Černý prodlužovací kabel pro systém Garden 24V Pro ještě větší flexibilitu při umísťování různých prvků systému Garden 24V od společnosti Marksljöd je určen tento černý prodlužovací kabel. Překonává větší vzdálenosti k dalším svítidlům nebo také zásuvkám a lze jej snadno a rychle namontovat. – Maximální možná celková délka: 50 m

149 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED světelný řetěz Circular 10zdrojů G45

Desetiplamenný LED světelný řetěz Circular Pro přípravu terasy na zahradní party je ideální tento světelný řetěz LED Circular. Je vybaven deseti světelnými zdroji, které svítí teplým bílým, diskrétním světlem. Žárovky mají tvar malých kulových žárovek G45. Světelný řetěz je vyroben z plastu a má krytí IP44, lze jej flexibilně umístit a během okamžiku ozdobí jednotlivé prvky. Čirý vzhled světelných zdrojů v kombinaci s technologií žárovek působí zvláštním dojmem. Světelný řetěz lze snadno připojit k dalším komponentům systému Garden 24V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. odpovídající transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 258 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED nástěnné světlo Wall

Kulaté nástěnné svítidlo LED Nástěnné svítidlo se světlem směřujícím dolů Toto nástěnné svítidlo LED ze systému Garden 24V od společnosti Marksljöd má kulatý design a je vyrobeno z robustního hliníku. Poskytuje diskrétní osvětlení bez oslnění, které je směrováno dolů. Tato část se podobně jako polokoule vyklenuje z kulatého držáku, v němž je umístěn zdroj teplého bílého světla. Zdroj světla je orientován na spodní stranu polokoule a vyzařuje světlo směrem k podlaze. Pomocí kabelu lze nástěnné svítidlo snadno připojit k transformátoru (není součástí dodávky), a tím i k dalším komponentům systému. Poskytuje příjemné orientační světlo na fasádách domů, přístřešcích pro auta nebo dokonce na plotech a zdech. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

988 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED nástěnné světlo Wall

Kulaté nástěnné svítidlo LED Nástěnné svítidlo se světlem směřujícím dolů Toto nástěnné svítidlo LED ze systému Garden 24V od společnosti Marksljöd má kulatý design a je vyrobeno z robustního hliníku. Poskytuje diskrétní osvětlení bez oslnění, které je směrováno dolů. Tato část se podobně jako polokoule vyklenuje z kulatého držáku, v němž je umístěn zdroj teplého bílého světla. Zdroj světla je orientován na spodní stranu polokoule a vyzařuje světlo směrem k podlaze. Pomocí kabelu lze nástěnné svítidlo snadno připojit k transformátoru (není součástí dodávky), a tím i k dalším komponentům systému. Poskytuje příjemné orientační světlo na fasádách domů, přístřešcích pro auta nebo dokonce na plotech a zdech. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 798 Kč

Markslöjd Garden 24 LED dekorativní světlo Cube Spot

Dekorativní světlo LED ve tvaru krychle Cube Spot s pohyblivým světelným zdrojem Cube Spot je dekorativní svítidlo LED pro venkovní použití, které má tvar krychle a jednoduchý design. Je vyroben z hliníku a je zcela černý. V horní části je zabudován bod s teplými bílými diodami LED, který je pohyblivý, takže lze bodové světlo nasměrovat. Díky zemnímu hrotu jej lze bez námahy a flexibilně ukotvit v zemi. Díky integrovanému vstupnímu a výstupnímu kabelu lze dekorativní světlo snadno připojit k dalším komponentům zahradního systému 24 V. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 399 Kč

Markslöjd Garden 24 LED osvětlení cesty Sphere kulaté

LED světlo na cestu Sphere s kulovým stínítkem ze zahradního 24V systému Toto LED osvětlení cest je ideální pro vytvoření dekorativního prvku. Sféra se skládá z úzké černé hliníkové tyče s praktickým zemním hrotem, který umožňuje umístit světlo kamkoli do měkké půdy. Světelný zdroj je obklopen skleněnou koulí z čirého skla, která zajišťuje rozptýlení světla po celém obvodu a vytváří dobré orientační světlo. Zejména v kombinaci s dalšími svítidly systému vzniká na zahradě atmosférický světelný obraz. Díky jednoduché instalaci systému Garden 24V lze toto sloupkové svítidlo snadno připojit k dalším komponentům. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

2 499 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED osvětlení cesty Pole

Černý LED světelný sloupek ze zahradního 24V systému Toto svítidlo pro osvětlení cest lze propojit s dalšími svítidly a komponenty systému Garden 24V a vytvořit tak jednotný, ucelený systém venkovního osvětlení, který se snadno instaluje. Je ideální pro osvětlení chodníků a příjezdových cest, kde působí moderně. Celočerné hliníkové tělo kulatého tvaru nenápadně splývá s okolím a v horní části má průhledné plastové okénko, za kterým jsou v mřížce umístěny teplé bílé LED diody. Žaluzie vytvářejí atmosférický světelný vzor a rozptylují ho do okolí. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

2 698 Kč

Markslöjd Garden 24 LED zapichovací světlo Spotlight 6 wattů

Zemní bodový reflektor LED pro cílené osvětlení objektů ve venkovním prostředí Systém Garden 24V od společnosti Markslöjd je praktický systém pro venkovní použití, který umožňuje připojení mnoha svítidel a komponentů a nabízí něco pro každou potřebu. Jednoduchým způsobem nainstalované dohromady vytvářejí ucelený systém osvětlení, jehož součástí je i tento bodový reflektor LED. Reflektor Spotlight vydává přímé, přesné světlo, které lze použít k dokonalému zvýraznění stromů nebo objektů. Štíhlé černé tělo z hliníku nenápadně splyne s okolím a je chráněno proti povětrnostním vlivům díky krytí IP44. Díky zemnímu trnu lze svítidlo flexibilně umístit do měkkého terénu. Vestavěný bod lze posouvat, což umožňuje dosáhnout optimálního zarovnání. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

2 099 Kč
-10%

Markslöjd Garden 24 LED světlo Stair Light černá

LED zapuštěné podlahové bodové schodišťové světlo, krokové světlo pro orientaci ve tmě Toto schodišťové světlo s integrovanou teplobílou diodou LED je ideální pro osvětlení schodů. Tím je zajištěn bezpečný průchod ve tmě a schody jsou osvětleny diskrétně a bez oslnění. Malé vestavné svítidlo má boční vyzařování světla a snadno a rychle se instaluje do schodů. Má nenápadný design, je chráněn proti povětrnostním vlivům stupněm krytí IP44 a je vyroben z hliníku, takže v centru pozornosti je pouze orientační světlo, které produkuje. Schodišťové světlo je součástí systému Garden 24V od společnosti Markslöjd a lze jej propojit s mnoha dalšími komponenty pomocí vstupního a výstupního kabelu. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

1 168 Kč

Markslöjd Garden 24 Decklight

LED zapuštěné podlahové bodové světlo Decklight s přesným vyzařováním světla směrem nahoru Tento kulatý reflektor lze snadno nainstalovat například na terasu a poskytuje přesné, zvýrazněné světlo ve venkovním prostoru. Palubní světlo LED je součástí systému Garden 24V a lze jej propojit s mnoha dalšími komponenty, aby dokonale dotvářelo atmosféru a individuálně upravovalo venkovní prostor. Vestavný podlahový reflektor je vyroben z hliníku a má diskrétní design. Lze jej snadno nainstalovat pomocí vstupního a výstupního kabelu. – Pro uvedení do provozu jsou nutné další komponenty, např. vhodný transformátor 6506401/6506402 (viz příslušenství).

899 Kč