Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
4 produktů
-24%

Masiero Lustr Imperia

Majestátní lustr s hravým kouzlem: Imperia jednoduše vtáhne každého pod své kouzlo Jako filigránské umělecké dílo obklopené vznešeným leskem je tento lustr skvostem každého klasického prostředí. Dalo by se téměř myslet, že to vyvrcholilo přímo z minulých domén, natolik, že unesl nakloněného diváka do doby pompézního, imperiálního stylu. V neposlední řadě je to záclona z nesčetných prvků Swarovski Elements, které se kolem rámu hnízdí jako korunní kryt. To je vyrobeno z masivních pozlacených mosazných kouzel s hravými květinovými detaily, které doslova korunují Imperii. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

396 699 Kč
-23%

Masiero Angelis – křišťálový lustr

Angelis – bílý lustr s krystaly Asfour a ušlechtilými damaškovými odstíny Velký lustr Angelis o průměru 120 cm byl navržen skvěle a ušlechtile. Zakřivený bílý kovový rám byl zdoben jemným peřím, které bylo připevněno nahoru a dolů uprostřed rámu. Četné krystaly Asfour ve tvaru slzy, které visí dolů z rámu, jiskří ve světle. Dvanáct bílých odstínů z jemného damašku obklopuje světelné zdroje a umožňuje, aby světlo vycházelo jemně a atmosféricky. Ušlechtilá žakárová tkanina zaujme třpytivými efekty, které jsou vytvářeny odrazy světla typickými pro damašek. Krásné žakárové deštníky jsou zdobeny zlatými okraji na horním a dolním okraji. Vysoce kvalitní lustr byl vyroben z jemných materiálů v Itálii. Vyzařuje exkluzivitu a eleganci a koupe velké místnosti, haly nebo vstupní haly v krásném světle. Angelis – luxusní lustr, který vyvolává rozruch a přitahuje pozornost.

85 599 Kč
-24%

Masiero Lustr Angelis

Drahý křišťálový lustr Angelis okouzlí velkým odrazem světla Je to nádhera dávných dob, která zdobí tento stylový lustr . Kombinace propracovaných dekorací a elegantně zakřivených tvarů vytváří mimořádně stylový celkový obraz, který i dnes zdobí všechny druhy místností. Oko je zpočátku nasměrováno na pompézní rám s jemně zakřivenými pažemi, které vypadají, jako by byly obklopeny jemným peřím, a podtrhuje tak klasický starožitný dojem. Bílé stínítka z jemného damašku se zlatým lemováním poskytují v této oblasti příjemné a útulné světlo, zatímco krystaly Asfour vytvářejí atraktivní akcenty. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

51 899 Kč
-24%

Masiero Krémový lustr ANOUK

Anouk – impozantní lustr v harmonické barevné kombinaci Dvanáct stínidel v barvě slonoviny z jemné látky Shantung se zlatým okrajem nahoře a dole nechalo světlo vřelým a velmi příjemným zářením do místnosti. Zakřivený kovový rám lustru Anouk byl také namalován krásným krémovým tónem. Záclona ve tvaru kapky a centrální dekorativní prvek byly pokryty jemným zlatým listem a velmi efektně zdobí lustr Anouk. Velmi velký lustr o průměru 115 cm osvětluje velké obývací pokoje i haly stravovacích zařízení nebo vstupní haly exkluzivních hotelů. Byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů v Itálii a je to kvalitní výrobek s luxusním vzhledem, který je působivým poutačem.

59 599 Kč