Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. LED reflektory a svítidla s bodcem do země
16 produktů
-68%

Lindby Cormac LED podlahové světlo

Kulaté LED podlahové svítidlo Cormac z tmavě šedého hliníkuPovrchové LED svítidlo Cormac se prezentuje decentním a robustním vzhledem. Je vyrobeno z hliníku, natřeno tmavě šedou barvou a má difuzor z plastu. V jeho kulatém těle svítidla jsou trvale instalovány LED diody, jejichž světlo vyzařuje ze dvou stran a vytváří detailní osvětlení. Díky stupni krytí IP67 je svítidlo spolehlivě vybaveno proti povětrnostním podmínkám za dveřmi, protože je prachotěsné a chráněné proti dočasnému ponoření. Kromě toho je určeno pro zatížení 1000 kg, lze po něm přejíždět a odolává povrchové teplotě maximálně 45 °C, takže je dokonale stvořeno pro instalaci na příjezdové cestě. Povrchové podlahové svítidlo Cormac LED je díky svému elegantnímu designu spíše nenápadné a bez námahy se začlení do architektonického stylu domu, aniž by ho narušilo.

899 Kč
-38%

Lindby Lobelia zapichovací svítidlo

Tmavě šedé zapichovací svítidlo Lobelia s nastavitelnou hlavou, GU10, IP65 Toto zapichovací svítidlo je určeno pro venkovní použití, protože lampu lze pevně a bezpečně ukotvit v zemi pomocí zemního hrotu a vysoký stupeň ochrany také hovoří pro použití kolem domu a na zahradě. Válcové stínidlo je vyrobeno z hliníku, stejně jako ostatní části tělesa svítidla, a má tmavě šedý povrch, který všude dobře působí. Je také možné jej otáčet a naklápět pro optimální orientaci světla. Díky tomu lze cíleně osvětlit objet ve venkovním prostoru. Žárovku GU10 pro provoz zapichovacího svítidla Lobelia lze vybrat podle potřeby.

799 Kč
-55%

Lindby Tessa – venkovní reflektor s kolíkem v šedé barvě

Pozemní reflektor Tessa v nadčasovém provedení Pozemní reflektory se těší stále větší oblibě, protože jejich instalace a umístění je mnohem volnější, než je tomu v případě většiny ostatních venkovních svítidel. V závislosti na zdroji proudu je lze umisťovat všude tam, kde je povrch měkký, nevydlážděný, bez betonu a asfaltu. Přitom se může jednat o zahradní pěšiny, ale samozřejmě také o záhony s rostlinami a štěrkem všeho druhu. Jakmile pozemní reflektor zarazíte do země, získá jistou stabilitu a nebude zároveň tak snadno vystaven poryvům větru. Pod tělesem svítidla se nachází dva kloubní spoje, které umožňují přizpůsobení světelného paprsku. 3metrový přívodní kabel (H05RNF)

649 Kč
-20%

LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové šedá

Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor je jasný zdroj světla pro venkovní použití. Je vybaven teplými bílými diodami LED a díky velmi vysokému světelnému výkonu je ideální pro osvětlení parkovišť a příjezdových cest nebo fasád a stavenišť. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití reflektoru LED dosáhnout úspory energie až 80 %. Díky montážnímu držáku s rozsahem otáčení až 180° lze reflektor snadno namontovat na fasádu pod přesahem střechy. Symetrický vyzařovací úhel 110° x 110° zajišťuje rozsáhlé osvětlení, které je navíc rovnoměrně rozloženo částečně matným krytem z tvrzeného skla. Reflektor je vyroben z hliníku a je velmi robustní, takže vydrží i okolní teploty od -10 °C do 40 °C. Má také nastavitelnou IR-T-rubičku. Má také nastavitelný infračervený senzor denního světla a pohybu. Technické údaje senzoru: – Dosah až 9 metrů – Práh detekce: 20-2 000 luxů – Doba přepínání: 10 sekund až 10 minut Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutná kabeláž.

649 Kč
-33%

Lindby Elmana zapichovací svítidlo

Tmavě šedé zapichovací svítidlo Elmana s krytím IP65 Elmana se hodí do mnoha zahrad a příjezdových cest a je venkovním bodovým reflektorem, který lze použít všude, kde je možné zapustit zapichovací hrot do země. Může to být také trávník, nezpevněné cesty a záhony, stejně jako kbelík plný rostlin. Bodové světlo žárovky GU10, které lze zvolit podle potřeby, je ideální pro osvětlení a pro správné nasvícení, pokud se v zahradě například nachází objekt, který stojí za to vidět. Díky vysokému stupni ochrany lze LED zapichovací bodové svítidlo bez obav použít v zahradě nebo na dvoře, protože poskytuje nejlepší ochranu před nečistotami a vlhkostí.

799 Kč
-50%

Lindby Donnacha venkovní bodovka se zemním hrotem

Moderní venkovní reflektor Donnacha z hliníku se skleněným krytem a zemním bodcemVenkovní reflektor Donnacha přesvědčí svými kompaktními rozměry a decentním designem. Jeho tělo svítidla je vyrobeno z hliníku, lakované v tmavě šedé barvě a za skleněným difuzorem najde místo vhodné svítidlo. Za sklo lze vložit žárovku GU10, která zajistí potřebné osvětlení. Díky stupni krytí IP65 je reflektor jako stvořený pro venkovní použití, protože je prachotěsný, chráněný proti proudům vody a vzdoruje tak venkovním povětrnostním podmínkám. Jednoduchý vzhled venkovního reflektoru Donnacha lze bez námahy začlenit do ostatních dekorací na zahradě a vlídně dotváří architektonický styl domu. Podle potřeby jej lze kombinovat s dalšími svítidly z této řady a vytvořit tak ucelený celkový obraz a efektivní osvětlení zahradního prostoru.

574 Kč
-21%

Lindby Margrit zapichovací bod. světlo

Margrit, tmavošedé zapichovací svítidlo s pohyblivou hlavou, IP44 Se zapichovacím bodovým svítidlem máte příležitost cíleně nasvítit a osvětlit jakýkoli předmět nebo jednoduše poskytnout světlo. Kromě toho nemusíte takové svítidlo přišroubovat nebo namontovat nikde jinde, ale můžete je rychle, pohodlně a především pevně a bezpečně ukotvit do země pomocí zemního hrotu. Vhodný je květináč, rovněž jako záhon nebo plocha trávníku. Zapichovací bodové svítidlo Margrit má válcovou hlavu s paticí GU10, která je hlavní viditelnou částí svítidla a lze ji pro větší flexibilitu při osvětlení okolního prostředí otáčet a naklápět. Připojení k elektrické síti je pomocí 2m dlouhého kabelu.

899 Kč
-41%

Lucande Venkovní osvětlení Galina

Tmavě šedý venkovní reflektor Galina se zemním hrotem a otočnou světelnou hlavouVenkovní reflektor Galina se zemním hrotem lze flexibilně používat v okolí domu a cíleně osvětluje požadované oblasti. Výhodou je také to, že světelnou hlavu lze otáčet, a tím dokonale nastavit. Díky svému jasnému a modernímu designu se venkovní svítidlo dobře hodí k různým architektonickým stylům. venkovní reflektor Galina je kulatý a mírně protáhlý. Vnější kryt je vyroben z tmavě šedého hliníku. V přední části září světelný zdroj obklopený tvrzeným sklem. Díky těmto materiálům je venkovní svítidlo mimořádně odolné proti povětrnostním vlivům – odolnost proti nárazu IK06 – s 3 m dlouhým kabelem se zástrčkou

849 Kč
-21%

PRIOS Prios Tulimar zapichovací reflektor

Malý zemní bodový reflektor Tulimar pro přesné venkovní osvětlení Tulimar je moderní zemní bodový reflektor, který velmi dobře ladí s moderním prostředím a díky svému tmavě šedému zbarvení nepoutá hned pozornost. Jeho konstrukce je jednoduchá a přitom velmi účinná, protože dokáže osvětlit konkrétní předměty nebo oblasti pomocí reflektoru. Reflektor je také pohyblivý, a proto jej lze opakovaně nastavovat z jeho polohy. Praktický zemní trn umožňuje snadnou změnu umístění.

899 Kč
-30%

Lindby Emar LED zapichovací svítidlo v tmavě šedé

Moderní LED bodové bodové bodové světlo Emar pro osvětlení zahrady a terasy Emar LED zemní hrot má tmavý design. Byl vyroben z hliníku a přehlédnut s tmavě šedým povrchem. Trvale nainstalovaný modul LED je chráněn skleněnou obrazovkou. Teplé bílé světlo je vyzařováno cíleně a může působit krásnými akcenty na zahradě nebo na terase. Díky dobré třídě ochrany lze reflektor dlouhodobě používat venku. Díky integrovanému zemnímu hrotu lze umístění reflektoru bez problémů změnit.

799 Kč
-21%

Lindby Emiro LED stojací lampa

Přední LED pozemní svítidlo Emiro pro příjezdovou cestu Emiro je kulatá LED pozemní lampa, která vykazuje dobrou stabilitu a dlouhou životnost. Je odolný proti nárazu s faktorem IK10 a vydrží teploty až 45 ° C. Díky stupni krytí IP67 jej lze používat po dlouhou dobu venku. Tato lampa byla vyrobena z hliníku a navržena v tmavě šedém provedení. Lze jej naložit až 1 000 kg, a proto s ním lze přejet také automobilem – ideální pro použití na příjezdové cestě.

899 Kč
-23%

Lindby Nielas venkovní bodové svítidlo

Nielas venkovní reflektor jako hrot země Venkovní reflektor Nielas poskytuje selektivní osvětlení v zahradě. Je vyroben z hliníku a díky své jemné tmavě šedé barvě se snadno přizpůsobí dekoraci venkovního prostoru. Díky své třídě ochrany IP54 je chráněn proti prachu a stříkající vodě a odolává tak povětrnostním podmínkám na zahradě. Venkovní reflektor Nielas zmizí bez námahy v podlaze a je díky svému tmavě šedému vzhledu poměrně nenápadný. Je to tedy nejen vhodné akcentové osvětlení pro zahradu, ale také splývá s venkovní výzdobou bez rychlého přepínání.

799 Kč
-8%

LEDVANCE Endura Garden Flood 20W LED reflektor

Černý LED venkovní reflektor Endura Garden Flood LED venkovní bodové světlo Endura Garden Flood je venkovní lampa, která splňuje funkční i dekorativní účely. LED světlo vrhá široký, teplý bílý světelný kužel na požadovaná místa v zahradě. Patice má tmavě šedý hliníkový kryt a černý hrot, kterým je ukotven v zemi a odolává nejrůznějším povětrnostním podmínkám. Je ideální pro osvětlení větších ploch, jako jsou terasy nebo tmavé zahradní plochy – ať už jako ochrana proti vloupání a zakopnutí, nebo jako dekorativní prvek v designu domácí zahrady. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

999 Kč
-8%

LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor

LED venkovní reflektor Endura Garden Flood Reflektorové světlo Endura Garden Flood je jasné, kompaktní venkovní LED světlo, které lze ukotvit do země pomocí hrotu a poskytuje skvělé zvýraznění v zahradě. Jejich jasné světlo lze použít pro dekorativní i funkční účely. Svítidlo má tmavě šedé hliníkové pouzdro, černý hrot pro ukotvení do země a polomatné sklo. Díky tmavé barvě se venkovní lampa vizuálně spojuje s tmou – zbývá jasný a široký LED světelný kužel vyrobený z teplé bílé. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

624 Kč
-10%

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 30W

Endura Floodlight – LED venkovní nástěnné bodové světlo s 30 watty LED venkovní nástěnné bodové světlo Endura Floodlight poskytuje jasné a účinné osvětlení LED, které se dobře hodí do venkovního prostředí. Návrh reflektoru LED je diskrétní a zcela minimalistický. Velmi odolný je také tmavě šedý polykarbonátový kryt a společně s krytím IP65 tvoří zdroj světla dlouhou životností. Moderní vestavěná technologie LED poskytuje jasné, ale příjemné bílé světlo s celkovou spotřebou energie 30 wattů a s barvou světla 3 000 kelvinů. Endura Floodlight je ideální pro osvětlení fasád budov nebo parkovišť. Nové produkty OSRAM, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

849 Kč
-22%

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 50W

Šedé LED venkovní nástěnné bodové svítidlo Endura Floodlight Tam, kde je vyžadováno silné světlo, se používá LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight. Pro osvětlení parkovacích ploch, příjezdových cest nebo osvětlení fasád a staveniště, obrovská svítivost reflektoru zajišťuje bezpečné a spolehlivé světlo. Díky kompaktnímu provedení a decentnímu vzhledu je LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight LED dekorativním prvkem. Chytře se odlišuje od konvenčních bodových svítidel a přesvědčí velmi silným světelným výkonem. Nové produkty LEDVANCE, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

849 Kč