Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
4 produktů
-14%

Lucande Aurinor LED panel zlatý patinovaný 125 cm

Obdélníkový LED panel Aurinor – zlatá patina Funkční osvětlení se v tomto krásně tvarovaném stropním svítidle snoubí s atraktivním designem. Stropní svítidlo svým skvělým vzhledem působí stylově a obohatí váš dekorativní koncept. Vyberte si s tímto stropním svítidlem osvědčenou kvalitu značky Lucande. Lampa se dokonale začlení do vašeho pokoje a vytvoří krásnou, útulnou atmosféru. Stropní svítidlo ve zlaté barvě vám udělá radost a lze ho úspěšně začlenit do různých dekorativních stylů. S tímto stropním svítidlem vytvoříte ve svém domově přitažlivou hru světla.

10 399 Kč
-14%

Lucande Aurinor LED panel ořech 125 cm

Panel LED Aurinor s obdélníkovým vzhledem a dřevěnou barvou Toto krásně navržené stropní svítidlo se skvěle hodí i na vaše čtyři stěny. Stropní svítidlo v sobě spojuje všechny přednosti a světlé stránky, které značka Lucande nabízí. Stropní svítidlo svým atraktivním vzhledem účinně doplňuje koncept osvětlení každého obytného prostoru. Krásné svítidlo má design, který se snadno kombinuje a dodá vašemu interiéru skvělou atmosféru. Světlo je v barvě dřeva. Je ideální pro sladění vzhledu každého obytného prostoru. Přitažlivá hra světla ze stropního svítidla vytváří útulnou, příjemnou atmosféru.

10 399 Kč
-13%

Lucande Aurinor LED panel zlaté barvy 125 cm

LED panel Aurinor ve zlaté barvě obdélníkového tvaru Nechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Skvělé svítidlo zaujme svým výjimečným vzhledem, který se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. S tímto svítidlem volíte vysokou kvalitu značky Lucande. Svítidlo má zlatou barvu. Toto stropní svítidlo vytvoří skvělou atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasový nádech. Stylový design stropního svítidla dodá všem prostorám útulný nádech, který lze sladit prakticky s jakýmikoliv vašimi stávajícími dekorativními prvky. S tímto svítidlem vytvoříte přitažlivé osvětlení v rámci svých čtyř stěn.

10 099 Kč
-14%

Lucande Aurinor LED panel měděný 125 cm

Měděný LED panel Aurinor obdélníkového tvaru Nechte se inspirovat tímto nádherně navrženým stropním svítidlem. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé momenty, které charakterizují značku Lucande. Svítidlo díky svému výjimečnému stylu dokonale doplní váš osobní designový koncept interiéru a po vypnutí se stane také dekorativním prvkem. Stropní svítidlo v měděné barvě se úspěšně začlení do každé místnosti a vytvoří krásnou atmosféru. Udělá vám radost a lze ho harmonicky začlenit do různých dekorativních stylů. Světlo poskytuje nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému krásnému vzhledu se stává i pěkným dekorativním předmětem.

10 399 Kč