Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. LED osvětlení
6 produktů
-18%

Sigor LED žárovka Giant Tear E27 8W Filament 920 dim gold

Elegance v podobě lampy: LED žárovka E27 Giant Tear Filament 8W, zlatý odstín, 2 000 kelvinů, stmívatelná, Ra90 V souladu se svým názvem zaujme LED žárovka Giant Tear s paticí E27 impozantní velikostí a umně navrženým tvarem slzy. Přes zlatě zbarvené sklo je vidět mnoho malých vláken uspořádaných do kruhu ve třech úrovních. Díky tomu je Giant Tear elegantní ozdobou, která je vhodná zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná technologie LED zaujme obzvláště teplou barvou světla (2 000 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a také velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné scény.

1 699 Kč
-14%

Sigor LED žárovka Giant Drop E27 5W Filament 918 dim titanium

LED žárovka E27 Giant Drop Filament 5W, titanově šedý odstín, 1 800 kelvinů, stmívatelná, Ra90 LED žárovka Giant Drop s paticí E27 zaujme v souladu se svým názvem impozantní velikostí a umně navrženým tvarem, který se vyznačuje asymetricky uspořádanými křivkami. Její vlákna, která vycházejí přímo ze základny a jsou zakončena spirálou, jsou viditelná přes titanově šedé tónované sklo. Díky tomu se Giant Drop hodí zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná technologie LED zaujme mimořádně teplou barvou světla (1 800 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a také velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné scény.

999 Kč
-18%

Sigor LED žárovka Giant Nest E27 6W Filament 922 dim titanium

Umělecky navržený světelný zdroj E27: Giant Nest Filament 6W LED žárovka, titanově šedý odstín, 2 200 Kelvinů, stmívatelná, Ra90 V souladu se svým názvem zaujme Giant Nest LED žárovka s paticí E27 impozantní velikostí a umělecky navrženým tvarem, který se vyznačuje křivkami. Její vlákna, která jsou uspořádána ve spirále kolem středu, jsou viditelná přes titanově šedé tónované sklo. Jako elegantní poutač pozornosti je Giant Nest vhodný zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná technologie LED zaujme obzvláště teplou barvou světla (2 200 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a také velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné scény.

1 699 Kč
-18%

Sigor LED žárovka Giant Tear E27 8W Filament 922 dim titanium

Elegance v podobě lampy: LED žárovka E27 Giant Tear Filament 8W, titanově šedý odstín, 2 200 kelvinů, stmívatelná, Ra90 LED žárovka Giant Tear s paticí E27 zaujme svou impozantní velikostí a umělecky navrženým tvarem slzy. Přes titanově šedé tónované sklo je vidět mnoho malých vláken uspořádaných do kruhu ve třech úrovních. Díky tomu je Giant Tear elegantní ozdobou, která je vhodná zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná technologie LED zaujme mimořádně teplou barvou světla (2 200 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a také velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné scény.

1 699 Kč
-14%

Sigor LED žárovka Giant Drop E27 4W 918 dim měď-kov.

LED žárovka E27 Giant Drop Filament 4W, kovově měděná, 1 800 kelvinů, stmívatelná, Ra90 LED žárovka Giant Drop s paticí E27 zaujme v souladu se svým názvem impozantní velikostí a uměleckým designem, který se vyznačuje asymetricky uspořádanými křivkami. Když je vypnutá, její vlákna stočená kolem středu jsou skryta pod měděným pokoveným sklem. Po zapnutí světla jsou viditelná. Díky tomu se Giant Drop hodí zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná LED technologie zaujme mimořádně teplou barvou světla (1 800 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné scény.

999 Kč
-18%

Sigor LED žárovka Giant Nest E27 6W Filament 920 dim gold

Umělecky navržený světelný zdroj E27: Giant Nest Filament 6W LED žárovka, zlatý odstín, 2 000 Kelvinů, stmívatelná, Ra90 Věrna svému názvu, Giant Nest LED žárovka s paticí E27 zaujme svou impozantní velikostí a umělecky navrženým tvarem, který se vyznačuje křivkami. Její vlákna, která jsou uspořádána do spirály kolem středu, jsou viditelná přes zlatě zbarvené sklo. Jako elegantní poutač pozornosti je Giant Nest vhodný zejména pro použití v otevřených svítidlech s dekorativním charakterem a v extravagantních designových svítidlech. Integrovaná technologie LED zaujme obzvláště teplou barvou světla (2 000 K), která vytváří příjemnou atmosféru, a velmi dobrým podáním barev (CRI>90). Toto moderní LED svítidlo lze navíc externě stmívat, takže lze vytvářet ještě individuálnější světelné nálady.

1 699 Kč