Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
52 produktů
-8%

Paulmann DiscLED I lankový systém 4x Bluetooth

Lanový systém LED DiscLED I čtyřplamenný, Bluetooth, laditelný bílýAť už rovný, šikmý nebo úhlový – lanový systém se hodí do každé místnosti. Tento lanový systém DiscLED I z řady Smart Home od společnosti Paulman nabízí neomezené možnosti designu. Pomocí bezplatné aplikace Paulmann Bluetooth lze díky inteligentní regulaci bílého světla Tunable White měnit barvu světla bodů prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu, a to od pracovního světla v barvě denního světla až po teplé bílé osvětlení. Kromě toho lze světlo ztlumit.- Kompletní sada sestávající z transformátoru, kabelu, spotů a návodu k instalaci- Ovládání přes Bluetooth 4.0 a vyšší pomocí chytrého telefonu nebo tabletu- Bezplatná aplikace Paulmann Smik pro iOS a Android- Teplota barvy nastavitelná od 2 700 K do 6 500 K- Lze stále zapínat a vypínat pomocí vypínače světla

6 199 Kč
-4%

Paulmann Wire Cardan lankový systém

Paulmann Wire Cardan lankový systém, 5x, 5 m chrom, Chodba, kov, GU5.3 / MR16, 10W, P: 500 cm

3 799 Kč
-7%

Paulmann lankový set pět zdrojů chrom 230V/12V DC

LED lanová sada s pěti pohyblivými LED světelnými zdroji, chrom Tato sada je kabelový systém s pěti žárovkami LED – MacLED s celkovým výkonem 20 wattů. Je vhodný pro montáž na strop i na stěnu a lze jej rozšířit pomocí mnoha doplňků a vytvořit tak individuální koncept osvětlení. Díky rozsáhlému a velkorysému rozložení světla, které lze kdykoli ovlivnit pohyblivostí skvrn, je sada ideální pro všeobecné osvětlení místnosti a může podle potřeby nastavit objekty na scénu. – Kompletní sada transformátoru, lana a 5 x spotů (včetně vestavěných LED) – Délka 10 m, rozpětí 5 m, rozteč lana 16 cm – Lze rozšířit pouze o 12 V produkty stejnosměrného proudu (DC), které nejsou kompatibilní s 12 V produkty střídavého proudu (AC)

6 099 Kč
-9%

Paulmann Wire Salt lankový systém

Paulmann Wire Salt lankový systém, 5x, 5 m černá, Chodba, kov, GU5.3 / MR16, 10W, P: 500 cm

3 599 Kč
-38%

Lindby Lankový systém Rope s reflektory

LED lankový systém Rope pro individualisty: 5zdrojové atraktivní svítidlo LED lankový systém Rope působí jako lanový žebřík, montuje se však pod strop a vede paralelně s ním. Lankový systém Rope je 5zdrojový, má tedy celkem pět patic GU5.3, které jsou do lankového systému vloženy ve volitelných vzdálenostech. Jednotlivé LED reflektory mohou být směrovány do místnosti podle požadavků. Patice pro LED žárovky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a mají stejnou stříbrnou barvu. Samotný lankový systém je vyroben z kovu v barvě chrom. Po zapnutí běžným nástěnným vypínačem osvětlí LED lankový systém Rope celou místnost a také funguje jako moderní dekorace během dne.

2 099 Kč
-6%

Paulmann Wire Mac II lankový systém 5x

Paulmann Wire Mac II lankový systém 5x, 5m černá, Chodba, kov, GU5.3 / MR16, 10W, P: 500 cm

2 899 Kč
-39%

Lindby Lankový systém Marno

Moderní kabelový systém Marno sází na technologii Dva kabely tohoto moderního designového osvětlení vedou paralelně vedle sebe na stropě a pět držáků GU5,3 z nich visí dolů v libovolně volitelné vzdálenosti. Díky takovému kabelovému systému je možné vytvořit moderní design místnosti, který umí kombinovat osvětlení a futuristický design. Kabelový systém Marno je pětiplamenný, a proto je vhodný zejména pro střední a velké místnosti. Kabel je vyroben z oceli a má příjemně chladný chromový efekt. Zásuvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu ve stříbrné barvě a mají nastavitelný úhel sklonu. Tímto způsobem je dosaženo ideálního osvětlení místnosti.

1 999 Kč
-14%

Paulmann RoundMac LED lankový systém tunable white

Chytrý lanový systém RoundMac se změnou barvy světla přes Bluetooth Lanový systém RoundMac lze jen stěží překonat z hlediska flexibility a všestrannosti. Kabelový systém lze instalovat rovně, do rohu nebo pod úhlem, aby byl kompatibilní s jakoukoli prostorovou situací. Čtyři reflektory s trvale instalovanými LED diodami v matné bílé barvě lze otočit a přemístit podél lana. Celá věc je dodávána v praktické kompletní sadě s transformátorem, lany, čtyřmi reflektory a montážním návodem. Zvláštností kabelového systému je ovládání reflektorů přes Bluetooth ze smartphonu nebo tabletu. Bezplatná aplikace Paulmann Home je k dispozici pro iOS a Android . barva sv?tla lze pomocí aplikace změnit z útulné teplé bílé na studené denní světlo. Jas čtyř reflektorů lze také ztlumit. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné přes Bluetooth 4.0 a vyšší bezplatnou aplikací Paulmann Home pro Android nebo iOS – ovladatelné také pomocí dálkového ovladače Paulmann Bluetooth Boss (viz příslušenství) – Dosah až 25 m na volném prostranství – Ovládání bílého světla: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 500 K)

5 599 Kč
-6%

Paulmann Wire ClearLED lankový systém 5x 5 m chrom

Paulmann Wire ClearLED lankový systém 5x 5 m chrom, Chodba, plast, kov, GU5.3 / MR16, 4W, P: 500 cm

3 699 Kč

Paulmann TubeLED lankový systém

Kabelový systém TubeLED s pěti bodovými světly pro ideální osvětlení místnosti Světlo z pěti bílých reflektorů kabelového systému TubeLED zasahuje opravdu do všech koutů místnosti. Na jedné straně lze reflektory otáčet a otáčet tak, aby bylo možné individuálně upravit vyrovnání světelného kuželu. Kromě toho lze radiátory pohybovat tam a zpět na kabelu, aby bylo možné dokonalé vyrovnání. Bodová světla mají vestavěné LED diody, které poskytují místnosti teplé světlo. K uvedení kabelového systému do provozu je nutný transformátor, který je již součástí dodávky. Kabelový systém je vhodný pouze pro montáž na strop.

3 059 Kč
-12%

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x černá

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x černá, Chodba, kov, 4.5W, P: 500 cm, L: 16 cm

5 199 Kč
-9%

Paulmann DiscLED I lanový systém

Moderní lankový systém DiscLED I s plastovými těly Systém se skládá z plastu a kovu. Lankový systém ze dvou ocelových lanek nabízí jedno lanko jako zavěšení a jedno jako napájení. Na nich jsou upevněná bodová světla ve tvaru disku a LED osvětlením. Probíhají mezi dvěma lanky o délce pěti metrů, která se umístí mezi dvěma stěnami. Energeticky úsporná bodová světla fungují v nízkém rozmezí 12 voltů. Téměř individuální osvětlení je možné posunováním pěti bodových světel. Uvnitř LED lankového systému je třeba je umístit vedle sebe nebo záměrně odděleně. Posunování je jednoduše možné podle přání. Světelná atmosféra tak může být romantická a tlumená nebo také záměrně jasná. Je také důležité, že bodová světla samotná jsou zpracovaná ze satinovaného plastu, který tlumí světlo. Tím se zabrání příliš oslňujícímu osvětlení. Stylový diskový tvar je v podstatě osvětlený po celém těle, což lze použít pro různé designy interiérů.

5 699 Kč
-17%

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x chrom

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x chrom, Chodba, kov, 4.5W, P: 500 cm, L: 16 cm

4 899 Kč

Paulmann Cardan lankový systém 8 zdrojů chrom mat

Kabelový systém Cardan s osmi svítidly jako základní sada s kabelem a transformátorem Díky systému Cardan s osmi plameny lze osvětlit i velké místnosti. Svítidla drátového systému se skládají ze dvou úzkých kovových kroužků obklopujících objímku GU5.3, přičemž kroužky lze otáčet, takže systém lze vizuálně měnit. Kabelový systém se dodává připravený k připojení včetně montážního materiálu a lze jej namontovat nejen na strop, ale i na stěnu. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky.

5 263 Kč

Paulmann Sheela lankový systém 5zdrojů chrom matný

Kabelový systém Sheela jako základní sada s pěti plameny v matném chromu s opálovým sklem Sheela je drátový systém připravený k zapojení, který se dodává jako kompletní sada sestávající z transformátoru, drátu a pěti svítidel s půlkruhovými skleněnými stínidly. Systém nabízí neomezené možnosti designu a lze jej namontovat jak na strop, tak na stěnu nebo na šikmou střechu. Stínidla ze saténového skla jsou osazena paticemi GU5,3, které lze osadit žárovkou LED.

4 848 Kč
-7%

Paulmann Cone lankový systém basis 5 zdrojů chrom

Kabelový systém Cone LED s pěti plameny a nastavitelnými svítidly S drátěným systémem Cone LED lze efektivně a především flexibilně osvětlit jakoukoli místnost. Drátové systémy nabízejí neomezené možnosti designu a hodí se do každé místnosti, ať už jsou namontovány rovně, ve sklonu stropu nebo pod úhlem. Systém se skládá z vedení, transformátoru a pěti svítidel, která lze podél vedení libovolně rozmístit. Jsou navrženy v mírně zúženém tvaru a opatřeny lesklým ozdobným kroužkem a saténovým kroužkem v otvoru a lze je otáčet a natáčet tak, aby jejich světlo dosáhlo do všech koutů místnosti a cíleně osvětlovalo různé části místnosti nebo nábytku.

5 999 Kč
-6%

Paulmann Wire Mac II lankový systém 7 zdrojů chrom

Kabelový systém Wire Mac II se sedmi světly v matném chromu Drátový systém Wire Mac II se dodává jako kompletní sada připravená k připojení. Skládá se z 10 m dlouhého vodiče, sedmi svítidel s paticemi GU5,3, která lze umístit kamkoli na vodič, transformátoru a montážního materiálu. Drátový systém je ideální pro osvětlení velkých místností nebo dlouhých chodeb a lze jej namontovat nejen na strop, ale také na stěnu nebo na šikmou střechu.

3 599 Kč
-8%

Paulmann Cardan lankový systém 4zdroje chrom matný

Drátový systém Cardan jako základní sada se čtyřmi svítidly, drátem a transformátorem Čtyřsvítidlový drátový systém Cardan se dodává připravený k připojení s transformátorem, vodičem a čtyřmi svítidly. Žárovky ve čtyřech paticích jsou obklopeny dvěma úzkými kovovými kroužky, přičemž horizontální kroužek lze otáčet o 30° a vertikální kroužek o 355°. Montážní materiál, pomocí kterého lze kabelový systém namontovat na strop i na stěnu, je součástí dodávky, svítidla (GU 5,3 max. 10 W) nejsou součástí dodávky.

3 499 Kč

Paulmann Cardan lankový systém osm zdrojů černá

Kabelový systém Cardan – osmiplamenná kompletní sada skládající se z kabelu, transformátoru a svítidel Neomezené možnosti designu a možnost montáže na strop, šikmou střechu nebo na stěnu nabízí drátěný systém Cardan, který se dodává jako kompletní sada. Každé z osmi svítidel je vybaveno paticí GU5.3 obklopenou dvěma různě velkými otočnými kroužky. Osm svítidel lze na vedení nejen libovolně umístit, ale také je otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla lze umístit v různých částech místnosti a díky systému vedení lze dokonale osvětlit i šikmé místnosti nebo dlouhé chodby. Osvětlovací tělesa nejsou zahrnuta.

6 067 Kč

Paulmann Cardan lankový systém osm zdrojů

Kabelový systém Cardan – osmiplamenná kompletní sada skládající se z kabelu, transformátoru a svítidel Neomezené možnosti designu a možnost montáže na strop, šikmou střechu nebo na stěnu nabízí drátěný systém Cardan, který se dodává jako kompletní sada. Každé z osmi svítidel je vybaveno paticí GU5.3 obklopenou dvěma různě velkými otočnými kroužky. Osm svítidel lze na vedení nejen libovolně umístit, ale také je otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla lze umístit v různých částech místnosti a díky systému vedení lze dokonale osvětlit i šikmé místnosti nebo dlouhé chodby. Osvětlovací tělesa nejsou zahrnuta.

6 067 Kč
-9%

Paulmann Frame LED lankový systém 5 zdrojů bílá

LED drátový systém Rámeček jako kompletní sada pěti svítidel, drátu a transformátoru Systém Frame wire je dodáván jako kompletní sada, která se skládá z vodiče, transformátoru a pěti čtvercových svítidel. Jednotlivá svítidla, navržená jako obdélníkové rámečky, lze nejen umístit kamkoli na vedení, ale lze je také otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla mohou svítit různými směry. Díky tomu je drátový systém ideálním svítidlem pro dlouhé chodby nebo šikmé místnosti. Systém Frame wire lze namontovat na strop, ale také na šikmou střechu nebo na zeď. Je vybaven energeticky účinnými, teple bílými LED diodami, a představuje tak moderní a energeticky úsporný zdroj světla pro základní osvětlení místnosti.

5 999 Kč

Paulmann Circle LED lankový systém 5 zdrojů černá

LED drátěný systém Circle – kompletní sada pro mnoho místností Circle je drátový systém LED, který se dodává jako kompletní sada připravená k připojení. Skládá se z vodiče, transformátoru a pěti kruhových plochých hlav svítidel, které lze na držácích otáčet a libovolně rozmístit na vodiči, takže lze dokonale osvětlit i větší nebo šikmé místnosti. Systém je vhodný pro montáž na strop i na stěnu nebo na šikmou střechu. Instalované diody LED vydávají teplé bílé světlo a činí ze systému energeticky účinný zdroj světla, který lze instalovat do mnoha místností a stylů vybavení.

6 612 Kč

Paulmann Circle LED lankový systém 5 zdrojů bílá

LED drátěný systém Circle – kompletní sada pro mnoho místností Circle je drátový systém LED, který se dodává jako kompletní sada připravená k připojení. Skládá se z vodiče, transformátoru a pěti kruhových plochých hlav svítidel, které lze na držácích otáčet a libovolně rozmístit na vodiči, takže lze dokonale osvětlit i větší nebo šikmé místnosti. Systém je vhodný pro montáž na strop i na stěnu nebo na šikmou střechu. Instalované diody LED vydávají teplé bílé světlo a činí ze systému energeticky účinný zdroj světla, který lze instalovat do mnoha místností a stylů vybavení.

6 612 Kč

Paulmann Circle LED lankový systém 5 zdrojů chrom

LED drátěný systém Circle – kompletní sada pro mnoho místností Circle je drátový systém LED, který se dodává jako kompletní sada připravená k připojení. Skládá se z vodiče, transformátoru a pěti kruhových plochých hlav svítidel, které lze na držácích otáčet a libovolně rozmístit na vodiči, takže lze dokonale osvětlit i větší nebo šikmé místnosti. Systém je vhodný pro montáž na strop i na stěnu nebo na šikmou střechu. Instalované diody LED vydávají teplé bílé světlo a činí ze systému energeticky účinný zdroj světla, který lze instalovat do mnoha místností a stylů vybavení.

6 612 Kč
-11%

Paulmann Cup lankový systém základ 5zdrojů černá

Lanový systém Cup – kompletní sada lana, 5 svítidel a transformátoru Lanové systémy lze použít v nejrůznějších místnostech a nabízejí maximální možnosti designu. Systém s pěti svítidly Cup wire lze namontovat na strop, na šikmou střechu a dokonce i na zeď, což z něj činí řešení pro obtížné instalační podmínky. Díky bodům, které lze na drátu flexibilně nastavit, a jejich možnosti otáčení a kývání lze světelný paprsek nasměrovat do každého rohu místnosti nebo dlouhé chodby a nastavit cílené světelné akcenty.

4 899 Kč

Paulmann Cup lankový systém základní 5zdrojů bílá

Lanový systém Cup – kompletní sada lana, 5 svítidel a transformátoru Lanové systémy lze použít v nejrůznějších místnostech a nabízejí maximální možnosti designu. Systém s pěti svítidly Cup wire lze namontovat na strop, na šikmou střechu a dokonce i na zeď, což z něj činí řešení pro obtížné instalační podmínky. Díky bodům, které lze na drátu flexibilně nastavit, a jejich možnosti otáčení a kývání lze světelný paprsek nasměrovat do každého rohu místnosti nebo dlouhé chodby a nastavit cílené světelné akcenty.

5 523 Kč
-11%

Paulmann Cup lankový systém základní 5zdrojů chrom

Lanový systém Cup – kompletní sada lana, 5 svítidel a transformátoru Lanové systémy lze použít v nejrůznějších místnostech a nabízejí maximální možnosti designu. Systém s pěti svítidly Cup wire lze namontovat na strop, na šikmou střechu a dokonce i na zeď, což z něj činí řešení pro obtížné instalační podmínky. Díky bodům, které lze na drátu flexibilně nastavit, a jejich možnosti otáčení a kývání lze světelný paprsek nasměrovat do každého rohu místnosti nebo dlouhé chodby a nastavit světelné akcenty.

4 899 Kč
-9%

Paulmann Frame LED lankový systém 5 zdrojů černá

LED drátový systém Rámeček jako kompletní sada pěti svítidel, drátu a transformátoru Systém Frame wire je dodáván jako kompletní sada, která se skládá z vodiče, transformátoru a pěti čtvercových svítidel. Jednotlivá svítidla, navržená jako obdélníkové rámečky, lze nejen umístit kamkoli na vedení, ale lze je také otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla mohou svítit různými směry. Díky tomu je drátový systém ideálním svítidlem pro dlouhé chodby nebo šikmé místnosti. Systém Frame wire lze namontovat na strop, ale také na šikmou střechu nebo na zeď. Je vybaven energeticky účinnými, teple bílými LED diodami, a představuje tak moderní a energeticky úsporný zdroj světla pro základní osvětlení místnosti.

5 999 Kč

Paulmann Cardan lankový systém osm zdrojů

Kabelový systém Cardan – osmiplamenná kompletní sada skládající se z kabelu, transformátoru a svítidel Neomezené možnosti designu a možnost montáže na strop, šikmou střechu nebo na stěnu nabízí drátěný systém Cardan, který se dodává jako kompletní sada. Každé z osmi svítidel je vybaveno paticí GU5.3 obklopenou dvěma různě velkými otočnými kroužky. Osm svítidel lze na vedení nejen libovolně umístit, ale také je otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla lze umístit v různých částech místnosti a díky systému vedení lze dokonale osvětlit i šikmé místnosti nebo dlouhé chodby. Osvětlovací tělesa nejsou zahrnuta.

6 067 Kč
-7%

Paulmann Cone lankový systém základní 5zdrojů bílá

Kabelový systém Cone LED s pěti plameny a nastavitelnými svítidly S drátěným systémem Cone LED lze efektivně a především flexibilně osvětlit jakoukoli místnost. Drátové systémy nabízejí neomezené možnosti designu a hodí se do každé místnosti, ať už jsou namontovány rovně, ve sklonu stropu nebo pod úhlem. Systém se skládá z vedení, transformátoru a pěti svítidel, která lze podél vedení libovolně rozmístit. Jsou navrženy v mírně zúženém tvaru a opatřeny lesklým ozdobným kroužkem a saténovým kroužkem v otvoru a lze je otáčet a natáčet tak, aby jejich světlo dosáhlo do všech koutů místnosti a cíleně osvětlovalo různé části místnosti nebo nábytku.

5 999 Kč
-9%

Paulmann Frame LED lankový systém 5 zdrojů chrom

LED drátový systém Rámeček jako kompletní sada pěti svítidel, drátu a transformátoru Systém Frame wire je dodáván jako kompletní sada, která se skládá z vodiče, transformátoru a pěti čtvercových svítidel. Jednotlivá svítidla, navržená jako obdélníkové rámečky, lze nejen umístit kamkoli na vedení, ale lze je také otáčet a naklápět, takže jednotlivá svítidla mohou svítit různými směry. Díky tomu je drátový systém ideálním svítidlem pro dlouhé chodby nebo šikmé místnosti. Systém Frame wire lze namontovat na strop, ale také na šikmou střechu nebo na zeď. Je vybaven energeticky účinnými, teple bílými LED diodami, a představuje tak moderní a energeticky úsporný zdroj světla pro základní osvětlení místnosti.

5 999 Kč
-7%

Paulmann Cone lankový systém základ 5zdrojů černá

Kabelový systém Cone LED s pěti plameny a nastavitelnými svítidly S drátěným systémem Cone LED lze efektivně a především flexibilně osvětlit jakoukoli místnost. Drátové systémy nabízejí neomezené možnosti designu a hodí se do každé místnosti, ať už jsou namontovány rovně, ve sklonu stropu nebo pod úhlem. Systém se skládá z vedení, transformátoru a pěti svítidel, která lze podél vedení libovolně rozmístit. Jsou navrženy v mírně zúženém tvaru a opatřeny lesklým ozdobným kroužkem a saténovým kroužkem v otvoru a lze je otáčet a natáčet tak, aby jejich světlo dosáhlo do všech koutů místnosti a cíleně osvětlovalo různé části místnosti nebo nábytku.

5 999 Kč
-15%

Paulmann Wire DiscLED LED lankový systém 5 zdrojů

Paulmann Wire DiscLED LED lankový systém 5 zdrojů, Chodba, plast, 4.5W, P: 500 cm, L: 16 cm

4 999 Kč
-17%

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x bílá

Paulmann Wire RoundMac LED lankový systém 5x bílá, Chodba, kov, 4.5W, P: 500 cm, L: 16 cm

4 899 Kč

Paulmann Wire Sheela lankový systém

Paulmann Wire Sheela lankový systém, 5x, 5 m černá, Chodba, plast, GU5.3 / MR16, 10W, P: 500 cm

4 615 Kč

Paulmann Wire Sheela lankový systém

Paulmann Wire Sheela lankový systém, 5x, 5 m chrom, Chodba, plast, GU5.3 / MR16, 10W, P: 500 cm

4 615 Kč