Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
7 produktů
-11%

PRIOS Prios Jardani 3fázový lištový systém 3zdroje bílá

Třífázový kolejnicový systém Jardani – ideální pro komerční účelyTento kolejnicový systém se skládá ze tří reflektorů a 1 metr dlouhé kolejnice. Oba jsou vyrobeny z hliníku a prezentují se v bílém barevném provedení. Reflektory lze osadit žárovkami GX53 a umožňují volný výběr barvy světla, takže je lze přizpůsobit osobním potřebám. Reflektory lze také otáčet o 350° a naklápět o 90°, takže světelný paprsek lze flexibilně směrovat. Jardani je ideální pro osvětlení obchodu.

1 149 Kč
-11%

PRIOS Prios Jardani 3fázový lištový systém 3zdroje černá

Černý třífázový kolejnicový systém Jardani s pohyblivými reflektoryJardani je moderní třífázový kolejnicový systém vyrobený z hliníku. Má černý povrch a skládá se ze tří reflektorů a kolejnice. Reflektory lze osadit světelnými zdroji GX53 a umožňují volný výběr podle barvy světla – dokonale se tak přizpůsobí osobním potřebám. Kromě toho lze spoty otáčet o 350° a naklápět o 90°, takže světelný paprsek lze nasměrovat podle potřeby. Jardani je ideální pro osvětlení komerčních prostor.

1 149 Kč
-29%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdrojů černá

Pětilampový 1-fázový kolejnicový systém Jorell se třemi kolejnicemi a válcovými hlavami reflektorů v černé barvěJorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití se třemi 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako pět reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém je vybaven napájecím přívodem a koncovkou, jakož i dvěma I-konektory a jedním L-konektorem, takže je možná i montáž za roh. Žárovky GU10 pro pět reflektorů lze zvolit podle potřeby a v závislosti na použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzký úhel paprsku lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel paprsku k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Systém kolejnic lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiných komerčních prostorech.

2 199 Kč
-42%

PRIOS Prios Panidia Flex lištový systém

Tmavý systém Panidia flex track se šesti stmívatelnými světelnými zdroji Systém Panidia flex track zaujme svým štíhlým designem a pohyblivými body. Krásně zakřivená kolejnice byla vyrobena z oceli a pokryta černou povrchovou úpravou, která jí dodává pevný a moderní vzhled. Systém má celkem šest bodů, které lze flexibilně přesouvat, což umožňuje velmi individuální světelné kompozice. Žárovky GU10, které jsou součástí dodávky, vyzařují teplé bílé světlo, které místnost obzvláště zútulní.

2 849 Kč
-29%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdroje bílá

Pětiplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell v bílé barvě se třemi kolejnicemiJorell je kompletní jednookruhový systém, který lze použít jak v soukromém, tak v komerčním sektoru a který je vybaven třemi kolejnicemi, pěti válcovými reflektory, přívodem napájení, koncovkou a dvěma I-konektory a L-konektorem. To znamená, že kolejnice lze montovat i za roh. Pět reflektorů lze k dráze připojit podle potřeby a lze je osadit reflektorovými svítidly podle výběru, přičemž zde existují různé barvy světla nebo také široké a úzké úhly vyzařování – podle toho, k čemu je systém dráhy určen a jaké účely má plnit. Bílé provedení a válcové reflektory působí velmi nadčasově.

2 199 Kč
-39%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdrojů zlatá

Pětilampový kolejnicový systém Jorell s 1fázovými kolejnicemi a zlatými válcovými stínidlyTento kolejnicový systém je kompletní systém, který je připraven k okamžitému použití, protože má nejen tři 1fázové kolejnice, z nichž každá je dlouhá jeden metr, ale také pět reflektorů, napájecí přívod a koncovku, jakož i tři spojky, z nichž dvě jsou ve tvaru písmene I a jedna ve tvaru písmene L, takže systém Jorell lze namontovat i za roh. Kolejnice jsou černé, zatímco válcové reflektory jsou v elegantním zlatém odstínu, který dokonale ladí s černou a vytváří kontrast, který stojí za to vidět. Tento design se hodí do soukromých pokojů, ale zároveň dodává jistotu i v komerčním prostředí. Stínidla lze osadit reflektorovými žárovkami podle vlastního výběru, přičemž výběr se jistě liší v závislosti na účelu. Existují například lampy s různými barvami světla, ale také lampy s různými úhly vyzařování. Reflektory, které vyzařují světlo do šířky, jsou vhodnější pro ambientní osvětlení místnosti, zatímco ty, které vyzařují světlo úzce a bodově, jsou vhodné pro specifické osvětlení něčeho v místnosti, což je vždy zajímavé i v kontextu osvětlení obchodu.

2 349 Kč
-32%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 3 zdroje bílá

Tříplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell s bílými reflektoryTento kompaktní jednookruhový kolejnicový systém lze použít samostatně nebo rozšířený. Má 1 metr dlouhou 1fázovou dráhu a je vybaven třemi válcovými reflektory, které lze libovolně nastavit. Ty mohou být vybaveny reflektory podle výběru. Existují lampy s širším nebo užším úhlem vyzařování, podle toho, zda chcete cílené a bodové osvětlení, nebo chcete osvětlit místnost na větší ploše. Bílá barva je nadčasová, stejně jako válcovitý tvar reflektorů. Kolejnicový systém lze použít buď v soukromém prostředí, nebo je určen pro komerční osvětlení obchodů. Má napájecí zdroj a koncovku, takže je připraven k okamžitému použití.

1 049 Kč