Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
14 produktů
-33%

PRIOS Prios Marny 3fázový lištový systém černá 4 zdroje

marny 3fázový kolejnicový systém včetně čtyř LED spotů – z hliníkuTento 3fázový kolejnicový systém je praktickým doplňkem interiéru. Je vyroben z hliníku a prezentuje se v černé barvě. Kromě toho se dodává se čtyřmi integrovatelnými LED spoty, které mohou vytvářet světlo v teplé bílé nebo univerzální bílé barvě. V každém okamžiku je tak zajištěno optimální osvětlení. Jednoduchý design svítidla Marny se navíc snadno začlení do stylu vybavení interiéru.

8 599 Kč
-36%

PRIOS Prios Marny 3fázový lištový systém černá 3 zdroje

Marny – třífázový kolejnicový systém se třemi LED body Tento kolejnicový systém je ideální pro osvětlení chodby nebo obývacího pokoje. Je vyroben z hliníku a prezentuje se v černém barevném provedení. Navíc je dodáván přímo se třemi LED spoty, které mají trvale instalované LED diody a vytvářejí teplou bílou nebo univerzální bílou barvu světla. Barva světla se mění pomocí staromódního nástěnného vypínače. Marny tak může vždy zajistit tu správnou atmosféru.

5 799 Kč
-11%

PRIOS Prios Jardani 3fázový lištový systém 3zdroje černá

Černý třífázový kolejnicový systém Jardani s pohyblivými reflektoryJardani je moderní třífázový kolejnicový systém vyrobený z hliníku. Má černý povrch a skládá se ze tří reflektorů a kolejnice. Reflektory lze osadit světelnými zdroji GX53 a umožňují volný výběr podle barvy světla – dokonale se tak přizpůsobí osobním potřebám. Kromě toho lze spoty otáčet o 350° a naklápět o 90°, takže světelný paprsek lze nasměrovat podle potřeby. Jardani je ideální pro osvětlení komerčních prostor.

1 149 Kč
-25%

PRIOS Prios Jardani spot pro 3fázovou kolejnici černá

Jednoduchý bod Jardani z hliníku pro tříokruhové kolejnicové systémy Tento bod je vhodný pro zabudování do tříokruhového kolejnicového systému a je vyroben z hliníku. Jeho design je poměrně jednoduchý a je doplněn černou barvou. Lze jej osadit světelnými zdroji GX53, takže barvu světla lze přizpůsobit osobním potřebám. Kromě toho je svítidlo Jardani pohyblivé a lze jej otáčet o 350° a naklápět o 90°, čímž je zajištěno flexibilní osvětlení. Reflektor je ideálním doplňkem pro komerční prostory.

299 Kč
-20%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 14zdrojů černá

jorell 1-fázový kolejnicový systém s osmi kolejnicemi a 14 válcovými hlavami reflektorů v černé barvě Jorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití s osmi 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako 14 reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém má napájecí přívod, dvě koncovky, sedm I-konektorů a také dva L-konektory, takže je možná i montáž za roh. Výbojky GU10 pro 14 bodových světlometů lze zvolit libovolně a v závislosti na použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzké úhly vyzařování lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel vyzařování k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Kolejnicový systém lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiném komerčním kontextu.

5 199 Kč
-11%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 10zdrojů černá

jorell 1-fázový kolejnicový systém s pěti kolejnicemi a deseti válcovými hlavami reflektorů v černé barvě Jorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití s pěti 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako deset reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém má napájecí přívod, dvě koncovky, čtyři I-konektory a také dva L-konektory, takže je možná i montáž za roh. Výbojky GU10 pro deset reflektorů lze zvolit libovolně a podle použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzké úhly vyzařování lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel vyzařování k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Kolejnicový systém lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiném komerčním kontextu.

3 899 Kč
-29%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdrojů černá

Pětilampový 1-fázový kolejnicový systém Jorell se třemi kolejnicemi a válcovými hlavami reflektorů v černé barvěJorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití se třemi 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako pět reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém je vybaven napájecím přívodem a koncovkou, jakož i dvěma I-konektory a jedním L-konektorem, takže je možná i montáž za roh. Žárovky GU10 pro pět reflektorů lze zvolit podle potřeby a v závislosti na použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzký úhel paprsku lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel paprsku k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Systém kolejnic lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiných komerčních prostorech.

2 199 Kč
-42%

PRIOS Prios Panidia Flex lištový systém

Tmavý systém Panidia flex track se šesti stmívatelnými světelnými zdroji Systém Panidia flex track zaujme svým štíhlým designem a pohyblivými body. Krásně zakřivená kolejnice byla vyrobena z oceli a pokryta černou povrchovou úpravou, která jí dodává pevný a moderní vzhled. Systém má celkem šest bodů, které lze flexibilně přesouvat, což umožňuje velmi individuální světelné kompozice. Žárovky GU10, které jsou součástí dodávky, vyzařují teplé bílé světlo, které místnost obzvláště zútulní.

2 849 Kč
-35%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 3 zdrojů černá

Tříplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell v černé barvě s nastavitelnými reflektoryTento kolejnicový systém je kompletní systém s přívodem energie a koncovkou, který je připraven k použití a vytváří vhodné světlo v obytném prostoru nebo také v komerčním prostředí, například v obchodě. Tři válcové hlavy reflektorů mají jednoduchý a moderní vzhled a lze je podle potřeby otáčet a natáčet, aby bylo zajištěno optimální nastavení světla. Zásuvky lze osadit světelnými zdroji GU10 dle výběru, ideálně účinnými LED žárovkami. Je třeba poznamenat, že existují svítidla s různými úhly vyzařování, která osvětlují oblast buď šířeji, nebo selektivněji. To umožňuje dosáhnout různých efektů a zaměřit se více na celkové osvětlení nebo na cílené osvětlení. Černý povrch dráhy a reflektorů vypadá nápadně a moderně.

999 Kč
-50%

PRIOS Prios Felipo 1fázový lištový reflektor

Kulový 1fázový reflektor Felipo v černé barvěFelipo připomíná kouli a je to reflektor s adaptérem pro 1fázovou kolejnici. Černá barva vypadá nadčasově a reflektor lze dobře kombinovat s kompletními systémy této řady. Zásuvku lze v závislosti na místních požadavcích osadit svítidlem dle výběru. Existují například různé barvy světla, ale také různé úhly vyzařování od širokého po úzký. Jedno se používá spíše pro celoplošné okolní osvětlení, zatímco bodové světlo umožňuje cílené osvětlení objektů.

149 Kč
-53%

PRIOS Prios Morganis 1fázový lištový systém 3zdroje nikl

Technicky vyhlížející jednookruhový kolejnicový systém Morganis v provedení saténový nikl, tři bodová světlaSystém Morganis lze použít jak v soukromí, tak v komerčním prostředí. Tři bodová světla z kovu se saténově niklovou povrchovou úpravou mají poněkud technický vzhled a lze je podle potřeby nastavit a osadit žárovkami podle výběru. K dispozici jsou například reflektory s různými barvami světla nebo různými úhly vyzařování, aby bylo možné vytvořit co nejosobitější světelný obraz ve vlastním domě nebo obchodě a přizpůsobit jej podmínkám na místě. Jedná se o kompletní systém připravený k použití s černou 1fázovou kolejnicí, která má koncovku a napájecí přívod.

899 Kč
-50%

PRIOS Prios Felipo 1fázový lištový systém 3 zdroje černá

Tříplamenný kolejnicový systém Felipo s černými kulovými stínítky a 1fázovou kolejnicíFelipo lze používat komerčně i soukromě a jedná se o kompletní kolejnicový systém, který lze používat samostatně a v případě potřeby jej také rozšířit. Stejně jako tři kulová stínidla je i kolejnice černá, což jí dodává výrazný vzhled, který se dobře hodí do moderních nebo technických interiérů. Stínidla lze otáčet a vyklápět a lze je osadit reflektory dle výběru. Existují například svítidla s širokým nebo úzkým a bodovým vyzařováním světla – vše závisí na účelu, kterému má svítidlo sloužit. Například v obývacím pokoji můžete chtít zajistit základní osvětlení, zatímco osvětlení obchodu může být více zaměřeno na cílené osvětlení konkrétních předmětů. Jednofázový kolejový systém Felipo má napájecí přívod a koncovku.

724 Kč
-37%

PRIOS Prios Jorell

jednookruhový reflektor Jorell v černé barvě, válcovýJorell je určen jako doplněk k systému kolejí a je to reflektor, který je vhodný pro montáž na jednookruhovou kolej a má odpovídající adaptér. Lze jej flexibilně přemisťovat otáčením a kýváním a má výraznou povrchovou úpravu v černé barvě, která se hodí do mnoha moderních prostředí. To platí i pro nadčasový odstín ve tvaru válce.

249 Kč
-38%

PRIOS Prios Okko 1fázový lištový systém 3 zdroje černá

Třížárovkový jednookruhový kolejnicový systém Okko v černé barvě s nastavitelnými reflektoryOkko má technický vzhled a je vybaven reflektorovými žárovkami. Kolejový systém je kompletní systém s 1fázovou kolejnicí a třemi reflektory, integrován je také napájecí přívod a koncový uzávěr. Svítidlo lze použít v soukromých místnostech nebo v komerčním prostředí, například jako osvětlení obchodu. Černá barva působí moderně a nápadně. Reflektorové žárovky lze volně vybírat a lze použít širší nebo užší úhly vyzařování, aby bylo zajištěno buď celoplošné okolní osvětlení, nebo bodové osvětlení.

799 Kč