Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
9 produktů
-36%

PRIOS Prios Marny 3fázový lištový systém bílá 3 zdroje

marny 3fázový kolejnicový systém z hliníku se třemi LED body Tento 3fázový kolejnicový systém je vyroben z hliníku a má bílý povrch. Dodává se se třemi LED reflektory, které mají funkci změny barvy světla, takže svítí teplou bílou nebo univerzální bílou. Marny je ideální pro osvětlení chodby nebo obývacího pokoje a díky svému jednoduchému designu se dobře začlení do stylu vybavení. Bodová svítidla lze navíc otáčet o 350° a naklápět o 90°.

5 799 Kč
-33%

PRIOS Prios Marny 3fázový lištový systém bílá 4 zdroje

Moderní 3fázový kolejnicový systém Marny z hliníku – včetně čtyř LED spotůTento kolejnicový systém je moderní a prezentuje se v jednoduchém barevném provedení v bílé barvě. Je vyroben z hliníku a dodává se se čtyřmi LED spoty. Tyto spoty mají trvale nainstalované diody LED a mohou měnit barvu světla od teplé bílé po univerzální bílou. To lze snadno ovládat pomocí každodenního nástěnného vypínače. Marny najde své ideální místo v interiéru a vytvoří tu správnou atmosféru v předsíni nebo obývacím pokoji.

8 599 Kč
-11%

PRIOS Prios Jardani 3fázový lištový systém 3zdroje bílá

Třífázový kolejnicový systém Jardani – ideální pro komerční účelyTento kolejnicový systém se skládá ze tří reflektorů a 1 metr dlouhé kolejnice. Oba jsou vyrobeny z hliníku a prezentují se v bílém barevném provedení. Reflektory lze osadit žárovkami GX53 a umožňují volný výběr barvy světla, takže je lze přizpůsobit osobním potřebám. Reflektory lze také otáčet o 350° a naklápět o 90°, takže světelný paprsek lze flexibilně směrovat. Jardani je ideální pro osvětlení obchodu.

1 149 Kč
-25%

PRIOS Prios Jardani spot pro 3fázovou kolejnici bílá

Lze integrovat do třífázového kolejnicového systému – reflektor Jardani z hliníkuRozsvícení Jardani je dokonalým doplňkem třífázového kolejnicového systému. Je vyroben z hliníku a prezentuje se v bílém barevném provedení. Reflektor Jardani lze osadit žárovkami GX53, a umožňuje tak volný výběr barvy a intenzity světla. Kromě toho jej lze otáčet o 350° a naklápět o 90°, což umožňuje flexibilní osvětlení. Zájemce o osvětlení pro komerční účely svítidlo Jardani nezklame.

299 Kč
-29%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdroje bílá

Pětiplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell v bílé barvě se třemi kolejnicemiJorell je kompletní jednookruhový systém, který lze použít jak v soukromém, tak v komerčním sektoru a který je vybaven třemi kolejnicemi, pěti válcovými reflektory, přívodem napájení, koncovkou a dvěma I-konektory a L-konektorem. To znamená, že kolejnice lze montovat i za roh. Pět reflektorů lze k dráze připojit podle potřeby a lze je osadit reflektorovými svítidly podle výběru, přičemž zde existují různé barvy světla nebo také široké a úzké úhly vyzařování – podle toho, k čemu je systém dráhy určen a jaké účely má plnit. Bílé provedení a válcové reflektory působí velmi nadčasově.

2 199 Kč
-43%

PRIOS Prios Jorell

Bílý jednookruhový systémový reflektor Jorell ve tvaru válceJorell je určen k montáži na jednookruhovou kolejnici a má odpovídající adaptér, aby k ní mohl být připojen. Reflektor má válcovitý tvar a je bílý, takže vyzařuje příjemnou nadčasovost. V závislosti na místě instalace kolejového systému jej lze používat jak komerčně, tak soukromě. Při výběru vhodných svítidel máte volnou ruku a můžete si vybrat z různých barev světla a také z různých úhlů vyzařování, abyste si vytvořili přesně takovou formu osvětlení, která vám nejlépe vyhovuje. Svítidlo může také dobře sloužit jako doplněk k dostupným kompletním systémům této řady.

224 Kč
-50%

PRIOS Prios Felipo 1fázový lištový systém 3 zdroje bílá

Tříplamenný jednookruhový kolejnicový systém Felipo s kulovými stínidly v bílé barvěTento kolejnicový systém je vhodný nejen pro soukromé místnosti, ale i pro komerční použití. Skládá se z bílé jednofázové dráhy a tří nastavitelných kulových reflektorů, které lze osadit reflektory dle výběru. Pokud jsou zvolena svítidla s úzkým úhlem vyzařování, mohou být předměty v místnosti osvětleny bodově a cíleně, zatímco širší úhel vyzařování umožňuje rovnoměrnější okolní osvětlení. Kompletní kolejový systém je vybaven napájecím přívodem a koncovým uzávěrem a v případě potřeby jej lze také prodloužit. Bílá povrchová úprava působí nadčasově.

724 Kč
-32%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 3 zdroje bílá

Tříplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell s bílými reflektoryTento kompaktní jednookruhový kolejnicový systém lze použít samostatně nebo rozšířený. Má 1 metr dlouhou 1fázovou dráhu a je vybaven třemi válcovými reflektory, které lze libovolně nastavit. Ty mohou být vybaveny reflektory podle výběru. Existují lampy s širším nebo užším úhlem vyzařování, podle toho, zda chcete cílené a bodové osvětlení, nebo chcete osvětlit místnost na větší ploše. Bílá barva je nadčasová, stejně jako válcovitý tvar reflektorů. Kolejnicový systém lze použít buď v soukromém prostředí, nebo je určen pro komerční osvětlení obchodů. Má napájecí zdroj a koncovku, takže je připraven k okamžitému použití.

1 049 Kč
-25%

PRIOS Prios Istori Flex lištový systém skleněná stínidla

Systém flexi zábradlí Istori v barvě niklu s pohyblivými body Istori je štíhlé flexi zábradlí, které vypadá velmi pěkně v předsíni nebo obývacím pokoji. Štíhlý rám je vyroben z oceli a jeho povrchová úprava je v barvě niklu. Elegantní design doplňují světlá skleněná stínidla. Cílené vyzařování světla dokáže dobře osvětlit každý kout místnosti a přiložené žárovky GU10 poskytují příjemné, teplé bílé světlo, které je příjemné. V případě potřeby může uživatel individuálně nastavit jas světla pomocí běžného stmívače (stmívač není součástí dodávky), takže lze vytvořit dokonalou atmosféru pro každou situaci.

3 899 Kč