Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
12 produktů
-28%

Lindby Linaro bodovka

Se skleněným stínítkem – Linaro track spot, 1fázový systém, bílý Malý Linaro track spot je vhodný pro bílý 1fázový systém a poskytuje jasné a přesné osvětlení. Stínidlo zde tvoří tvarované skleněné stínidlo, které poskytuje dobré a příjemné světlo – ideální pro moderní osvětlení a různé styly vybavení.

574 Kč
-55%

Lindby Linaro 1fázový systém 4 zdroje

Čtyřlampový 1-fázový kompletní kolejový systém Linaro, rozšiřitelný Čtyři tvarově zajímavé a moderní reflektory jsou součástí kompletního balení 1-fázového kolejového systému Linaro. Jsou pohyblivé a osazené vyměnitelnými LED žárovkami GU10, které poskytují dostatečně jasné a cílené osvětlení. Čtyři reflektory jsou rozmístěny ze dvou 1 m dlouhých kolejnic, které jsou pohodlně propojeny díky přiloženému středovému přívodu. Linaro je vysokonapěťový systém, který nevyžaduje transformátor a lze jej použít v soukromých i komerčních prostorách. Lze jej také pohodlně prodloužit. Odpovídající komponenty jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Rozsah dodávky: – 2 síťové napěťové dráhy, každá o délce 1 m – 2 koncové krytky – 1 podélný konektor – včetně odpovídajícího adaptéru – k dispozici další příslušenství pro rozšíření

2 199 Kč
-34%

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Úzké závěsné svítidlo Linaro pro jednookruhový kolejnicový systém, bílé Moderní závěsné svítidlo Linaro lze snadno integrovat do jednookruhového kolejnicového systému. Poskytuje přímé, cílené světlo směrem dolů například nad stoly nebo pulty. Díky úzkému stínidlu působí elegantně a moderně zároveň.

524 Kč
-40%

Lindby Ties kolejnicový systém 4 zdroje

Kompletní sada čtyř světelných zdrojů – 1fázový kolejnicový systém Ties v bílé barvě Kompletní sada Ties je ideální jako základní kolejnicový systém. Jedná se o jednofázový systém, který se skládá ze dvou kolejnic, čtyř pohyblivých LED reflektorů GU10, odpovídajících koncových krytů a podélného konektoru, který je zároveň zdrojem napájení. Kolejnicový systém lze také rozšířit o odpovídající komponenty. Ty jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Jednofázový kolejnicový systém Ties je vhodný pro obytné místnosti, ale také pro komerční účely. Nastavitelná bodová svítidla s vyměnitelnými LED diodami GU10 lze použít k osvětlení určitých míst v místnosti. Díky své hladké bílé barvě je také velmi nenápadný a snadno se začlení do mnoha různých koncepcí místností. Rozsah dodávky: – 2 vysokonapěťové dráhy po 1 m – 2 koncové krytky – 1 podélná spojka – další příslušenství k dispozici pro rozšíření

2 449 Kč
-27%

Lindby Linaro lištová bodovka

Ideální osvětlení zón – kolejnicový reflektor Linaro, 1fázový systém Bílý reflektor Linaro je ideální pro přímé osvětlení určitých oblastí nebo dokonce objektů. Reflektor je určen pro 1fázový kolejnicový systém a poskytuje dostatečné světlo, které lze pohodlně nastavit v ose pomocí malého kloubu. Kolejnicový reflektor Linaro je natolik flexibilní, že jej lze použít různými způsoby. Lze jej osadit vhodnými světelnými zdroji a v případě potřeby jej vyměnit.

649 Kč
-17%

Lindby Linaro napáječ s 1fázovým adaptérem bílá

Flexibilní napájecí zdroj Linaro s 1fázovým adaptérem pro kolejnicový systém, bílý S flexibilním napájecím zdrojem Linaro, který je vhodný pro 1fázový kolejnicový systém, lze kolejnici umístit do krátké vzdálenosti od zdroje napájení.

474 Kč
-9%

Lindby Linaro přípojnice 1fázový systém 1m bílá

Prodloužení pro 1fázové kolejové systémy Linaro: hliníková kolejnice v bílé barvě, 1 m Hliníková kolejnice o délce 1 m se používá k prodloužení stávajícího kolejového systému. V celé délce je natřena bílou barvou. Koncové krytky jsou součástí dodávky.

474 Kč
-77%

Lindby Linaro X spojka 1fázový systém

Bílý X-konektor, 1fázový kolejový systém Linaro Bílý X-konektor lze použít k propojení čtyř kolejí a pohodlně tak rozšířit 1fázový vysokonapěťový systém. Ideální pro bílé koleje, aby bylo dosaženo vizuálně nenápadného spojení.

74 Kč
-44%

Lindby Linaro T spojka 1fázový systém

T-konektor v bílé barvě pro 1fázový kolejový systém Linaro Tento bílý T-konektor je ideální jako prodloužení pro 1fázový kolejový systém a pro připojení odpovídajících kolejí.

124 Kč
-11%

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Elegance v bílé barvě – závěsné svítidlo Linaro pro jednookruhový kolejnicový systém Závěsné svítidlo Linaro v bílé barvě určené pro jednookruhový kolejnicový systém je moderní ozdobou. Kromě kovového stínidla, které je jednoduše navrženo ve tvaru úzkého válce, jsou v bílé barvě vyrobeny také odpovídající textilní kabel a adaptér pro kolejnici. Vzniká tak jednoduchá krása, která vypadá velmi dobře nad stoly nebo pulty a poskytuje tam přímé a cílené osvětlení.

799 Kč
-9%

Lindby Linaro LED bodovka

LED reflektor Linaro pro 1fázové osvětlení, bílý Malý LED reflektor Linaro pro osvětlení kolejí je vybaven vyměnitelným LED reflektorem a poskytuje cílené teplé bílé světlo. Lze jej integrovat do stávajícího jednookruhového kolejnicového systému a jeho nastavení lze pohodlně upravit pomocí malého kloubu na stínítku. Linaro lze skvěle použít jak pro všeobecné, tak pro cílené osvětlení, například konkrétních oblastí nebo předmětů v místnosti.

724 Kč
-33%

Lindby Linaro 1fázová kolejnice

Matně bílá kolejnice Linaro pro čtyři žárovky E14 a skleněná stínidla Linaro je jednookruhová kolejnice se čtyřmi bodovkami a bílým povrchem, takže ji můžete v obývacím prostoru použít různými způsoby. Každé stínidlo ze skla šíří měkké, příjemné světlo a lze je otáčet a natáčet pro libovolnou orientaci. Tato jednookruhová kolejnice se dodává s 2 x 1 m dlouhou kolejnicí, středovým podavačem, dvěma koncovkami a čtyřmi spoty.

2 599 Kč