Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
23 produktů
-10%

Arcchio Monopoint nástavba

Bodový vývod pro třífázový kolejový systém Bodový vývod je vhodný pro připojení k třífázovému kolejovému systému. Je vyrobena z plastu a železa a dodává se v nadčasové černé barvě.

899 Kč
-9%

Arcchio L-spojka

L-konektor z plastu – uzemnění uvnitř Tento L-konektor je vyroben z plastu a má černou barvu. Může doplňovat třífázový kolejový systém.

724 Kč
-9%

Arcchio L-spojka

L-konektor pro plastový kolejový systém – uzemnění vně Tento L-konektor se používá k doplnění třífázového kolejového systému. Je vyroben z plastu a má černou barvu.

724 Kč
-5%

Arcchio středový napáječ

Plastový středový podavač pro třífázový kolejový systém Tento středový podavač je vyroben z plastu a dodává se v jednoduché černé barvě. Doplňuje třífázový kolejový systém.

799 Kč
-15%

Arcchio napáječ

Černý koncový podavač pro třífázový kolejový systém Tento koncový podavač je vhodný pro třífázový kolejový systém. Je vyroben z plastu, má černou barvu a jeho uzemnění se nachází na pravé straně.

399 Kč
-10%

Arcchio S-Track spojka kolejnicový systém

Konektor S-track z plastu v černé barvě pro třífázový kolejový systém Tento konektor S-track je vyroben z černého plastu. Doplňuje třífázový kolejový systém.

224 Kč
-15%

Arcchio napáječ

Černý koncový podavač pro třífázový kolejový systém Tento koncový podavač je vhodný pro třífázový kolejový systém. Je vyroben z plastu, má černou barvu a jeho uzemnění se nachází na levé straně.

399 Kč
-15%

Arcchio napáječ kolejnicový

Krmítko pro kolejový systém v černé barvě – z plastu Toto krmítko je vyrobeno z plastu a má černou barvu. Doplňuje třífázový kolejový systém a jeho uzemnění je umístěno na pravé straně.

399 Kč
-7%

Arcchio adaptér pro závěsné světlo

Adaptér závěsného světla v černé barvě pro třífázový kolejnicový systém Pokud chcete integrovat závěsné světlo do třífázového kolejnicového systému, pomůže vám tento adaptér. Je vyroben z plastu a má černou barvu, která mu dodává jednoduchý charakter a umožňuje jeho začlenění do různých stylů interiéru.

299 Kč
-18%

Arcchio DALI S-Track spojka

Černý konektor DALI S-Track pro třífázový kolejový systém Tento konektor je vyroben z plastu a doplňuje třífázový kolejový systém. Je vyveden v jednoduché černé barvě, která dobře zapadá do stylu vybavení – kompatibilní s DALI

324 Kč
-8%

Arcchio koncový napáječ DALI

Černý koncový napáječ pro kolejový systém DALI Tento koncový napáječ je vhodný pro 3fázový kolejový systém a je kompatibilní s DALI. Je vyroben z plastu, má černou barvu a jeho uzemnění se nachází na levé straně.

524 Kč
-10%

Arcchio 3fázová kolejnice

Černá hliníková třífázová kolejnice pro povrchovou montáž – ideální pro doplnění osvětlení prodejny Třífázová kolejnice pro povrchovou montáž je vyrobena z hliníku a dodává se v elegantní černé barvě, takže ji lze začlenit do různých stylů interiéru. Je ideální pro doplnění 3fázového kolejnicového systému, který tvoří dobrý systém osvětlení prodejny. Další příslušenství, jako jsou koncové krytky, středové přívody apod. lze zakoupit samostatně.

899 Kč
-8%

Arcchio koncový napáječ DALI

Černý koncový napáječ pro kolejový systém DALI Tento koncový napáječ je vhodný pro 3fázový kolejový systém a je kompatibilní s DALI. Je vyroben z plastu, má černou barvu a jeho uzemnění se nachází na pravé straně.

524 Kč
-14%

Arcchio Monopoint DALI nástavba

Bodový vývod pro 3fázový kolejový systém, kompatibilní s DALI Bodový vývod je vhodný pro připojení k 3fázovému kolejovému systému a je rovněž kompatibilní s DALI. Je vyrobena z plastu a železa a dodává se v nadčasové černé barvě.

899 Kč
-25%

Arcchio hák pro 3fázový systém

Hák jako příslušenství pro třífázový kolejový systém Praktický hák je vyroben z plastu a železa a je vhodný jako doplňkové příslušenství pro třífázový kolejový systém. Díky své černé barvě se snadno začlení do stávajících systémů.

74 Kč
-33%

Arcchio DALI koncovka

Černá plastová koncovka pro třífázový kolejový systém Tato koncovka se používá pro třífázové kolejové systémy. Je vyrobena z plastu a dodává se v jednoduché černé barvě – kompatibilní s DALI

49 Kč
-11%

Arcchio DALI adaptér pro závěsné světlo

Pro 3fázový kolejnicový systém – adaptér pro závěsné světlo DALI v černé barvě Tento adaptér umožňuje začlenit závěsné světlo do 3fázového kolejnicového systému. Je vyroben z plastu a dodává se v elegantní černé barvě. Je rovněž kompatibilní s rozhraním DALI.

574 Kč
-7%

Arcchio mechanický adaptér

Mechanický adaptér jako součást 3fázového systému, černý Mechanický adaptér je vhodný pro doplnění 3fázového kolejového systému. Je vyroben z plastu a železa a dodává se v elegantní černé barvě.

299 Kč
-9%

Arcchio závěsná sada s kabelem 150 cm

Praktická závěsná sada pro integraci do třífázového kolejnicového systému Závěsná sada je příslušenství pro integraci závěsných svítidel do třífázového systému. Je vyrobena z plastu a železa a díky své nadčasové černé barvě ji lze snadno integrovat do kolejnicového systému.

474 Kč
-9%

Arcchio Heleni závěsné světlo lišta černá 12cm

Závěsné svítidlo Heleni s pískově černým textilním stínidlem ve tvaru válce, které lze integrovat do třífázového kolejnicového systému Heleni je stylové závěsné svítidlo pro třífázový kolejnicový systém. Skládá se z válcového stínidla, které je připevněno k jednoduchému závěsu a vyrobeno z textilu. Barva lampy je pískově černá a neprůhledné stěny stínidla umožňují neoslňující osvětlení. Závěsné svítidlo Heleni lze osadit vhodnými světelnými zdroji, a tím přizpůsobit barvu a intenzitu světla osobním potřebám.

949 Kč
-9%

Arcchio Brinja spot

Moderní systémový reflektor Brinja pro 3fázové kolejnicové systémy v tmavém provedení Systémový reflektor Brinja je dodáván v tmavém provedení. Reflektor je elegantně zaoblený a nabízí cílený paprsek, který stylově zvýrazní určité předměty nebo oblasti místnosti. Reflektor lze podle potřeby otáčet, a nabízí tak dobrou flexibilitu. Je vhodný pro třífázové kolejové systémy a lze jej použít v obytných místnostech i v hotelech a restauracích. Spot lze osadit libovolnou žárovkou GU10, přičemž se doporučují zejména žárovky LED, protože jsou obzvláště energeticky úsporné.

949 Kč
-12%

Arcchio Heleni bodové světlo lištový systém černá

Pískově černá skvrna Heleni z textilu – lze integrovat do třífázového kolejnicového systému Heleni přesvědčí svým jednoduchým a módním designem. Skvrna je vyrobena z textilu a má válcovitý tvar. Design je vyveden v pískově černé barvě. Do jeho interiéru lze vložit vhodné lampy – jejich světlo je stínícími stěnami tlumeno a účelně rozděleno po místnosti. Svítidla Heleni lze snadno integrovat do třífázového kolejnicového systému a podle potřeby je lze kombinovat s dalšími svítidly této řady. Útulný textilní design svítidla se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo ložnice.

699 Kč
-37%

Arcchio Felan 3fázové bodové světlo

3fázové kolejnicové bodové svítidlo Felan v jednoduchém designu Díky svému diskrétnímu vzhledu se kolejnicové bodové svítidlo Felan dobře hodí do nejrůznějších stylů vybavení. Použitý osvětlovací prostředek je umístěn uvnitř průhledného stínidla, které vytváří jasné světlo a vhodné prostředí pro moderní obytné prostory. V závislosti na výběru zdroje světla má reflektor silnou svítivost a dobře osvětlí tmavé rohy. Válcové stínidlo je kompaktní a vyrobené z plastu. Kolejnicové bodové svítidlo Felan je připevněno k 3fázové kolejnici a lze jej proto flexibilně používat.

899 Kč