Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
13 produktů
-6%

Paulmann U-Rail kolejnice HV 0

U-Rail 230 V systémová lišta pro požadovanou a potřebnou konstrukci světelného systému Systémová lišta U-Rail je k dispozici v různých verzích, takže jednotlivé světelné nápady lze dokonale realizovat podle prostorových podmínek. – 230V – max. 1000W – max. 10 spojovacích míst od napájení, při napájení uprostřed max. 10 doleva a 10 doprava

449 Kč
-6%

Paulmann URail kolejnice HV 1 m chrom matný

Systémová lišta URail 230 V pro návrh osvětlovací soustavy podle požadavků a potřebSystémová lišta URail je k dispozici v různých verzích, takže lze dokonale realizovat individuální představy o osvětlení podle prostorových podmínek- 230 V- max. 1 000 W celkového výkonu napájených zátěží- max. 10 přípojných míst z přívodu, se středovým přívodem max. 10 vlevo a 10 vpravo

749 Kč
-10%

Paulmann URail Blossom bodovka

Paulmann URail Blossom bodovka, chrom/kouřově šedá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, G9, 10W, K: 12.8cm

849 Kč
-23%

Trio Lighting Zkracovač 2fázové závěsné světlo DUOline

Držák kabelu pro závěsné svítidlo dvoufázového kolejového systému DUOline Tato obdélníková krabička z plastu zabírá přebytečný kabel závěsného světla pro dvoufázový kolejový systém DUOline. Slouží tak jako zkracovač kabelu bez nutnosti trvalého prořezávání a zkracování kabelu.

149 Kč
-29%

Trio Lighting Montážní tyč pro DUOline kolejnici

Tyč pro rozpěrnou montáž pro dvoufázovou kolejnici DUOline Aby bylo možné umístit kolejnice dvoufázového systému DUOline ve vzdálenosti pod stropem, je tato montážní tyč k dispozici v odpovídající barvě. Na kolejnici jsou zapotřebí dvě tyče.

274 Kč
-30%

Trio Lighting Izolátor DUOline 2fázový kolejnicový systém

Izolátor DUOline pro dvoufázový železniční systém S tímto izolátorem lze opticky spojit dvě kolejnice dvoufázového systému DUOline, které se mají samostatně napájet, spínat a stmívat. K dispozici v různých barvách, aby odpovídaly příslušným kolejnicím.

224 Kč
-17%

Trio Lighting Flexibilní spojka DUOline 2fázový systém

Flex konektor DUOline pro 2fázový železniční systém Tento flexibilní konektor umožňuje spojení dvou kolejnic DUOline pro dvoufázový systém v libovolném úhlu nebo mezi stropem a stěnou. Pro sladění kombinací s příslušnými lištami jsou k dispozici různé barvy.

649 Kč
-17%

Trio Lighting T-konektor DUOline

T-konektor DUOline pro 2fázový kolejový systém Tento T-konektor je vhodný pro 2fázový kolejový systém DUOline. Umožňuje spojení tří kolejí. K dispozici v provedení odpovídajícím barvě příslušné koleje.

649 Kč
-19%

Trio Lighting Flexibilní napájení DUOline

Flexibilní napájení pro lištu DUOline Pokud nelze lišty položit přímo nad zásuvku, je k dispozici flexibilní napájecí zdroj od společnosti DUOline. Je jednou z mnoha součástí kolejnicového systému a slouží k přemostění maximálně 1 m napájecího zdroje. Tímto způsobem lze dosáhnout plánovaného posuvu, i když není přímo nad kolejnicí. – Vyžaduje přídavný podavač k liště a podélný konektor při použití jako koncový podavač nebo dva podélné konektory při použití jako středový podavač (viz příslušenství).

474 Kč
-16%

Trio Lighting 2fázová kolejnice DUOline

2fázová kolej pro kolejový systém DUOline Dvoufázová kolejnice DUOline vyrobená z kovu je Basis pro pohodlné řešení osvětlení, ať už v obytném nebo pracovním prostoru. S kolejnicemi a příslušným příslušenstvím lze vytvořit individuální osvětlovací systémy pro montáž na strop i na zeď. – Celkový výkon systému: max. 600 W na fázi – Celková délka systému: max. 30 m – Fáze lze navzájem přepínat a stmívat odděleně – není vyžadován žádný ovladač

474 Kč
-11%

Paulmann stínidlo sklo Vento Ø 8 cm kouřově šedé

Stínidlo Vento ze skla pro Basic/2Easy Basic Hledá se jednoduché skleněné stínidlo pro lištový systém Paulmann URail nebo VariLine? Stínidlo Vento nabízí řešení. Popisuje tvar vysokého válce, který je na horním a dolním konci zúžený. V kombinaci s Basic/2Easy Basic se Vento stává stylovým závěsným světlem nebo bodovkou pro interiér. – výhradně vhodné pro použití s upínáním 2Easy Basic a Basic

399 Kč
-13%

Paulmann URail napájecí zdroj chrom matný

Napájecí zdroj pro vysokonapěťový přípojnicový systém U-Rail Díky tomuto jedinému prvku pro přípojnicový systém URail lze dokonale realizovat individuální požadavky na design. – pro instalaci na strop – 230 V – max. 1 000 W Poznámka: Pro použití koncového napájení se stále vyžaduje lineární spojka.

649 Kč
-22%

Trio Lighting 2fázový spot DUOline 783301 E14 šedý

S textilním sítem – bod E14 pro dvoufázovou kolejnici DUOline Stínidlo dodává tomuto místu domácí charakter. Světlo je vyzařováno přímo zepředu vertikálně otevřeným tvarem válce a diskrétně také prochází látkou. Flexibilitu, která jde ruku v ruce s použitím dvoufázového kolejnicového systému DUOline, doplňuje otočný a otočný nástavec.

799 Kč