Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Inteligentní dům
  3. Inteligentní osvětlení
  4. Inteligentní stropní svítidla
522 produktů

LEDVANCE SMART+ SUN@Home Workspace LED stropní světlo HCL

S technologií Human Centric Lighting (HCL): Chytré stropní LED svítidlo SUN@Home Workspace, CCT, stmívatelné, Ra95 Stropní LED svítidlo SUN@Home Workspace lze chytře ovládat pomocí bezplatné aplikace LEDVANCE SMART WiFi prostřednictvím připojení WLAN pomocí chytrého telefonu nebo tabletu bez dalšího příslušenství. Teplotu barev lze nastavit (2 200 – 5 000 K) a intenzita světla je rovněž plynule stmívatelná. Další zajímavostí tohoto svítidla Smart Home je tzv. technologie Human Centric Lighting (HCL). Jedná se o automatické řízení nastavení světla, které je orientováno na přirozený biorytmus neboli typický průběh slunečního svitu během dne. Řada SUN@Home získala svůj název díky mimořádně dobrému podání barev (CRI 95). Inovativní plnospektrální LED diody mají sníženou modrou složku světla. To může zvýšit pohodu a mít pozitivní vliv na mysl, a tím i na zdraví. Barvy osvětlené tímto světlem navíc působí obzvlášť přirozeně. Povlak proti domácím bakteriím a pachům náležitě doplňuje toto stropní svítidlo pro inteligentní domácnost. Technické vlastnosti / kompatibilita – možnost ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace LEDVANCE SMART WiFi; umožňuje přednastavení a automatizaci – možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilní systém chytré domácnosti) – inovativní plnospektrální LED diody SunLike s mimořádně dobrým podáním barev (CRI 95) a sníženým obsahem modrého světla – funkce biorytmu (HCL) pro automatické řízení teploty barev – ručně nastavitelná teplota barev: 2 200 – 5 000 Kelvinů – plynulé stmívání prostřednictvím aplikace nebo hlasového ovládání – síťový protokol: Funkce WiFi – umožňuje zvýšit koncentraci a efektivitu – může zlepšit celkovou úroveň aktivity a bdělost během dne, stejně jako rytmus a intenzitu spánku – nátěr proti zárodkům a pachům v domácnosti

4 699 Kč
-25%

BOPP Bopp Plain LED stropní světlo 60x36cm smart

Stropní LED světlo kompatibilní se ZigBee Jednoduché: obdélníkové, 7 žárovek Plain LED stropní světlo zaujme svým moderním, geometrickým designem: sedm LED prvků je uspořádáno do základního obdélníkového tvaru tak, že vypadají jako dva čtverce. LED světlo lze měnit ve třech fázích pomocí běžného nástěnného vypínače. Ovládání pomocí smartphonu pro plynulé stmívání a změnu barva sv?tla z měkké teplé bílé na útulné světlo svíček je také možné pomocí ZigBee (Alexa, Google Home). Funkce lze volitelně ovládat také pomocí dálkového ovladače. Dálkové ovládání není součástí dodávky. Díky velmi dobré hodnotě vykreslení barev vypadají barvy a tvary v prostředí velmi přirozeně. – Funkce integrované paměti, tj. Nastavení, které bylo vybráno, zůstane zachováno i po opětovném zapnutí Výrobní společnost Bopp má více než 100 let zkušeností s výrobou jemných světel. Jsou uplatňovány vysoké standardy kvality, pokud jde o materiály a moderní efektivní světelnou technologii.

9 063 Kč
-25%

BOPP Bopp Satellite LED stropní světlo 4 zdroje

Extravagantně navržené, stropní svítidlo Satellite LED se čtyřmi lampami – kompatibilní se ZigBee Optika, připomínající planetární systém, dala výkonnému stropnímu světlu název Satellite. LED stropní světlo je inovativní nejen svým neobvyklým vzhledem, ale také světelnou technologií. Družice je vybavena třemi kruhovými LED světly, která sahají od středového prstence přes strop. Prstencový prvek uprostřed je vybaven kolem dokola LED páskou, což znamená, že světlo vyzařuje všemi směry. Pokud jde o světelnou náladu, existuje celá řada možností: Satelitní lze přepínat ve třech fázích pomocí běžného nástěnného spínače a funkce integrované paměti znamená, že nastavení zůstane zachováno i po opětovném zapnutí. Satellite je kompatibilní se Zigbee přes Alexa nebo Google Home. Intenzitu světla a změnu teplota sv?tla lze provádět nepřetržitě pomocí smartphonu. Ovládání lze volitelně provést také pomocí dálkového ovladače (není součástí dodávky). Vysoce kvalitní produkt společnosti Bopp z Limbachu v Odenwaldu. Již tři generace, které rodina provozuje, přikládá při výrobě svých světel velký význam ochraně životního prostředí a udržitelnosti.

12 460 Kč
-18%

Lindby Pravin LED stropní světlo Ø 40cm Smart Tuya

Pravin – chytré stropní svítidlo LED se stmíváním a funkcí CCT, které lze ovládat prostřednictvím aplikace TuyaStropní svítidlo LED Pravin přesvědčí svými praktickými funkcemi. Lze jej stmívat a měnit barvu světla (3 000 K – 6 500 K). To vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kulaté stínítko stropního svítidla Pravin LED je vyrobeno z plastu a má matně černé zbarvení. Svítidlo je ideální do předsíně nebo obývacího pokoje.

1 299 Kč

Q-Smart-Home Paul Neuhaus Q-Alta LED stropní světlo

Q-Alta – chytré a dálkově ovládané stropní svítidlo LED v obdélníkovém provedení Stropní svítidlo Q-Alta LED kombinuje trojrozměrný obdélníkový design s všestranně nastavitelným světlem a moderními možnostmi ovládání. Výsledkem je stylový zdroj světla pro moderní prostředí. Konstrukce se skládá z černé hliníkové konstrukce a difuzorů ze saténového akrylu. Ty zabírají plochu středového obdélníku, jakož i okraje na rámu a vnitřní výřez. Integrované LED diody lze ovládat samostatně nebo společně pro rámečky a osvětlení plochy. Dálkové ovládání dodávané k tomuto účelu umožňuje spínání, stmívání a regulaci teploty barev. Integrace do systémů založených na ZigBee je rovněž možná, aby bylo možné ovládat Q-Alta prostřednictvím aplikace, hlasových příkazů nebo chytrých scén. Technické údaje/kompatibilita: – stmívatelné – nastavitelná teplota barev – funkce paměti – Spínání až 20 jednotlivých svítidel Q nebo světelných zdrojů Q do max. 3 skupin pouze jedním dálkovým ovladačem Q. – Kompatibilní s technologií ZigBee – Možnost přímého hlasového ovládání pomocí Echo Plus a Echo Show (2. generace) – Při integraci do systému inteligentní domácnosti na bázi ZigBee lze pohodlně ovládat také pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Poznámka: Pro integraci do systému Smart Home je nutný můstek, který není součástí dodávky.

16 899 Kč
-23%

Lindby Ardena LED stropní světlo smart RGBIC 8

Chytré stropní svítidlo Ardena LED s funkcí RGBIC Stropní svítidlo Ardena LED vytváří speciální osvětlení. Modul RGBIC dodává svítidlu barevný nádech a má nestatickou funkci RGB. Svítidlo s barevnou teplotou teplá bílá (3 000 K) – denní světlo (6 500 K) lze snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro Android a iOS), a tak vždy poskytuje vhodné osvětlení. Je ideální pro osvětlení interiérů a umisťuje se přímo na strop pomocí stínidla.

2 599 Kč
-20%

Lindby Lynden LED stropní světlo Ø 38cm bílá smart

Chytré stropní svítidlo Lynden LED v bílém provedení – ovladatelné pomocí aplikace Tuya Stropní svítidlo Lynden LED je chytrým doplňkem pro vnitřní použití. Kulaté svítidlo je vyrobeno z plastu a prezentuje se bílou barvou. Jeho kulaté stínidlo se umisťuje přímo na strop a je ideální do obývacího pokoje nebo prostoru chodby. Trvale instalované diody LED mohou měnit barvu světla od teplé bílé (3 000 K) až po denní světlo (6 500 K) a díky funkci RGB svítí různými barvami. Lynden se ovládá pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android).

3 099 Kč
-20%

Lindby Arvada LED stropní světlo smart RGBIC 7 cm

Arvada – chytrý doplněk do interiéru s funkcí RGBIC Stropní LED svítidlo Arvada má kulatý tvar a je vyrobeno z plastu a kovu. Jeho trvale instalované LED diody mohou měnit barvu světla od teplé bílé (3 000 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho má nestatickou funkci RGB a může svítit různými barvami. Všechny tyto funkce se ovládají pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android). Arvada se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do prostoru chodby.

2 699 Kč
-20%

Lindby Lynden LED stropní světlo Ø38cm černá smart

Černé stropní LED svítidlo Lynden – chytrý doplněk do interiéru Lynden je dokonalým řešením, pokud hledáte chytré osvětlení pro své čtyři stěny. Je vyrobeno z plastu a má kulatý tvar. Černá barva mu dodává jednoduchý charakter. Trvale instalované diody LED mohou měnit barvu světla od teplé bílé (3 000 K) až po denní světlo (6 500 K) a pomocí funkce RGB svítit různými barvami. Všechny jeho funkce lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android).

3 099 Kč
-25%

Lindby Lynden LED stropní světlo Ø48cm černá smart

Kulaté stropní svítidlo LED Lynden s chytrými funkcemi Stropní svítidlo LED Lynden má kulatý tvar a je vyrobeno z plastu. Prezentuje se v černé barvě a má moderní vzhled. Jeho trvale instalované diody LED mohou nastavovat barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K) a svítit různými barvami. Stropní LED svítidlo Lynden se ovládá pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Je ideální do obývacího pokoje nebo chodby a vnáší do interiéru inteligentní charakter.

3 899 Kč

Q-Smart-Home Paul Neuhaus Q-KATE LED stropní světlo

Dálkově ovládatelné LED stropní světlo Q-Kate se dvěma kroužky Stropní svítidlo Q-Kate LED se skládá ze dvou kovových kroužků s hliníkovým vzhledem, jejichž spodní strana je osazena LED diodami za matným plastem. Barva světla od 2 700 do 5 000 K a světelný výkon jsou nastavitelné. To je možné stisknutím tlačítka pomocí dodaného dálkového ovládání nebo hlasového ovládání prostřednictvím Amazon Echo Plus nebo Echo Show (2. generace). Prostřednictvím ZigBee Bridge a WLAN lze Q-Kate plně integrovat do inteligentních home systémů nebo ovládat pomocí aplikace. Technické údaje/kompatibilita: – stmívatelná – nastavitelná barva světla z teplé bílé až po univerzální bílou – paměťová funkce – zapínání až 20 samostatných světel Q nebo osvětlovacích prostředků Q až se 3 skupinami pouhým jedním dálkovým ovládáním Q (včetně) – Podpora ZigBee – ovládání pomocí dálkového ovladače – Hlasové ovládání přímo možné prostřednictvím Echo Plus a Echo Show (2. generace) – lze je také pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace při integraci do inteligentního home systému založeného na ZigBee Upozornění: Pro připojení k inteligentnímu domácímu systému nebo ovládání pomocí aplikace je vyžadován bridge; není součástí dodávky

12 999 Kč
-20%

Lindby Elmor LED stropní světlo Tuya Ø39cm šedá

Stropní LED svítidlo Elmor ve vzhledu kamene, chytře ovladatelné prostřednictvím aplikace TuyaStropní LED svítidlo z kovu ve vzhledu světle šedého kamene a opálovým difuzorem z plastu nejenže vypadá velmi krásně, ale má také co nabídnout z hlediska designu osvětlení, protože jej lze chytře ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (pro Android a iOS) a může tak svítit v barvách RGB a volitelném bílém světle. Díky této flexibilitě je svítidlo světelným zdrojem, který lze použít v jakékoli místnosti. Pro chytré ovládání stačí stáhnout aplikaci Tuya a připojit ji k síti WLAN. Svítidlo pak lze pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Veškerá nastavení světla lze provádět i bez aplikace, protože součástí dodávky je dálkový ovladač. Funkce:- RGB osvětlení v nespočtu různých barev- bílé osvětlení v rozsahu od teplého bílého světla (3 000 K) až po denní světlo (6 500 )- plynulé stmívání světla

2 699 Kč
-19%

Lindby Elmor LED stropní světlo Tuya 45cm černá

Stropní svítidlo Elmor LED, ovladatelné pomocí aplikace Tuya nebo dálkového ovládáníRám z kovu ve vzhledu tmavě šedého kamene a bílý difuzor z plastu činí z velkého kulatého stropního svítidla Elmor LED poutavý prvek na každém stropě. Nejen vizuálně, ale i z hlediska světelného designu má svítidlo co nabídnout, protože se dodává s dálkovým ovládáním, ale lze jej také chytře ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya, která je k dispozici ke stažení zdarma pro systémy Android a iOS. Tato flexibilita v designu osvětlení umožňuje přizpůsobit svítidlo jakýmkoli potřebám a instalovat svítidlo do jakékoli místnosti. Ať už v široké škále barev RGB nebo s volitelným bílým světlem – Elmor vždy nabízí to správné osvětlení. Pro chytré ovládání stačí stáhnout aplikaci Tuya a připojit ji k síti WLAN. Svítidlo pak můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu jako alternativu k dálkovému ovládání. funkce:- osvětlení RGB v nespočtu různých barev- bílé osvětlení v rozsahu od teplého bílého světla (3 000 K) až po denní světlo (6 500 )- plynulé stmívání světla

2 899 Kč
-23%

Lindby Denora LED stropní světlo Tuya RGBW

Stropní LED svítidlo Denora CCT RGB, chytré ovládání prostřednictvím aplikace TuyaStropní LED svítidlo Denora lze chytře ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu a nabízí různé světelné variace. Pro ovládání je třeba stáhnout aplikaci Tuya. Je k dispozici zdarma pro systémy Android a iOS. V kombinaci se sítí WLAN nebo přes Bluetooth lze pak prostřednictvím aplikace nastavit přímo vyzařující světlo v různých barvách bílého světla a nepřímé osvětlení všude kolem lze zvolit jako barevné zvýraznění v široké škále pestrých barev světla.funkce:- nepřímé osvětlení RGB v nespočtu různých barev- bílé osvětlení (přímé) v rozsahu od teplého bílého světla (3 000 K) až po denní světlo (6 500 )- plynulé stmívání světla

1 599 Kč
-20%

Lindby Elmor LED stropní světlo Tuya 39cm černá

Stropní LED svítidlo Elmor ve vzhledu tmavého kamene, ovladatelné prostřednictvím aplikace TuyaStropní LED svítidlo Elmor s kulatým rámem z kovu ve vzhledu tmavě šedého kamene a bílým difuzorem z plastu upoutá pozornost na každém stropě. Svítidlo má co nabídnout i z hlediska osvětlení, protože se dodává s dálkovým ovládáním, ale alternativně jej lze chytře ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya, která je k dispozici ke stažení zdarma pro systémy Android a iOS. Ať už v široké škále barev RGB, nebo ve volitelném bílém světle – Elmor nabízí světlo, které lze nastavit tak, aby vyhovovalo každé potřebě. Díky této flexibilitě je svítidlo zdrojem světla, který lze použít v každé místnosti. Pro chytré ovládání stačí stáhnout aplikaci Tuya a připojit ji k síti WLAN. Svítidlo pak můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. funkce:- RGB osvětlení v nespočtu různých barev- bílé osvětlení v rozsahu od teplého bílého světla (3 000 K) až po denní světlo (6 500 )- plynulé stmívání světla

2 699 Kč
-27%

Lindby Pravin LED stropní světlo Ø 23cm Smart Tuya

Chytré stropní LED svítidlo Pravin s funkcí stmívání a CCTPravin je praktické stropní svítidlo pro vnitřní použití. Má trvale instalované LED diody, které lze stmívat a nastavovat jejich barvu světla (3 000 K – 6 500 K). To se ovládá pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a zajišťuje správné osvětlení v každém okamžiku. Stropní svítidlo Pravin LED je kulaté a vyrobené z plastu. K dovršení jednoduchého designu je v matně černém barevném provedení.

799 Kč
-25%

Lindby Pravin LED stropní světlo Ø 50cm Smart Tuya

Chytré stropní svítidlo Pravin LED – ideální pro vnitřní použitíStropní svítidlo Pravin LED má jednoduchý design a je vyrobeno z plastu. Z hlediska barvy se prezentuje matnou černou barvou. Navíc jej lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android). Jeho pevné LED diody lze stmívat nebo měnit jejich barvu světla (3 000 K – 6 500 K). S Pravinem je tedy možné vždy vytvořit to správné osvětlení a flexibilně ho spontánně měnit.

1 799 Kč
-23%

Lindby Pravin LED stropní světlo Ø 30cm Smart Tuya

Stropní LED svítidlo Pravin ovladatelné pomocí aplikace Tuya – ideální pro chytrou domácnostPravin je kulaté stropní svítidlo, které se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo na chodbu. Je vyrobeno z plastu a má matně černou povrchovou úpravu. Má také funkci stmívání a CCT (3 000 K – 6 500 K), kterou lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Pravin tak v každém okamžiku zajistí správné osvětlení a dokonalou atmosféru.

999 Kč
-20%

Lindby Yasmen LED stropní světlo RGBW smart Tuya

Chytré stropní LED svítidlo Yasmen v kulatém tvaru Chytré stropní LED svítidlo je inovativní řešení osvětlení, které kombinuje moderní design a inteligentní technologie. Svítidlo je vyrobeno z plastu a dokonale zapadne do každé místnosti. Díky funkci RGBW lze nastavit teplotu barev v rozmezí 3 000 K až 6 500 K a také mnoho různých barev pro vytvoření individuální atmosféry. Zvláštní předností chytrého stropního LED svítidla je jeho funkce plynulého stmívání. Jas svítidla si můžete nastavit podle vlastních potřeb a vytvořit tak útulnou atmosféru nebo zajistit optimální osvětlení. Svítidlo se ovládá prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya, která je k dispozici pro systémy iOS i Android. Pomocí aplikace můžete osvětlení pohodlně ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu.

2 699 Kč
-23%

Lindby Mirren LED stropní

Stropní svítidlo LED Mirren v kulatém provedení z plastu a dřeva Mirren svým designem vytváří výrazné akcenty v interiéru. Je vyrobeno ze dřeva a má plastový difuzor. Za difuzorem jsou trvale instalovány LED diody, které lze stmívat a mají funkci změny barvy světla (3 000 K – 6 500 K multicolor). Stropní svítidlo Mirren LED lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android).

2 999 Kč
-19%

Lindby Mirren LED stropní světlo smart

Inteligentní osvětlení interiéru – stropní svítidlo Mirren LED s funkcí RGBW Stropní svítidlo Mirren LED je moderní a stylovou volbou pro každou místnost. Kulatý design je vyroben z kovu a plastu a dodává se v černé a bílé barvě. Integrovaná funkce RGBW umožňuje nastavit barvu a jas světla podle vašich představ (3 000 K – 6 500 K multicolor). Pomocí bezplatné aplikace Tuya můžete svítidlo pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Díky možnosti ztlumení jasu je Mirren ideální volbou pro každou příležitost – ať už chcete vytvořit útulnou atmosféru, nebo potřebujete jasné světlo pro práci. Svítidlo Mirren lze instalovat v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři a kombinuje moderní design a všestranné funkce.

2 099 Kč
-22%

Lindby Innes LED stropní světlo Holz Ø39cm smart

Dřevěné stropní LED svítidlo Innes s RGBW a funkcí stmívání Innes je kulaté a má výrazný design. Je vyrobeno z plastu a dřeva, což vytváří výrazný kontrast. Má trvale instalované LED diody, které lze plynule stmívat a měnit jejich barvu světla (3 000 K – 6 500 K multicolor). To vše se ovládá pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android), která umožňuje mimořádně snadné přizpůsobení osvětlení. Innes je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo chodby.

2 399 Kč
-19%

Lindby Mirren LED stropní světlo smart

Chytré stropní svítidlo Mirren LED – s funkcí RGBW Stropní svítidlo Mirren LED představuje moderní a stylovou volbu pro každou místnost. Jeho kulatý design z kovu a plastu je k dispozici v bílé barvě a disponuje funkcí RGBW (vícebarevnost 3 000 K – 6 500 K), kterou lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Díky možnosti stmívání jasu je toto svítidlo ideální pro každou příležitost a situaci. Stropní LED svítidlo je vynikající volbou pro obývací pokoje, ložnice nebo kanceláře, které vyžadují moderní design a všestranné funkce.

2 099 Kč
-20%

Lindby Innes LED stropní světlo černá Ø48 cm smart

Kulaté stropní svítidlo LED Innes v černé barvě s funkcí RGBW Innes je ideální pro osvětlení chodby nebo obývacího pokoje. Kulaté stropní svítidlo LED je vyrobeno z plastu a kovu a představuje se v černé barvě. Má stmívání a funkci RGBW. Ta umožňuje plynulé nastavení jasu a změnu barvy světla od teplé bílé po denní světlo včetně RGB (3 000 K – 6 500 K multicolor). Stropní svítidlo Innes LED lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android).

2 699 Kč
-23%

Lindby Swaran LED stropní světlo Ø39

Chytrá stropní LED lampa Swaran z plastu a kovu Kulatá stropní LED lampa Swaran je atraktivním doplňkem chytré domácnosti. Je kulatá a vyrobená z Kusntstoffu a kovu – z hlediska barevnosti je zaoblená do černobílého vzhledu. Svítidlo Swaran lze snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android) a umožňuje plynulé stmívání a funkci RGBW (vícebarevnost 3 000 K – 6 500 K). Z tohoto důvodu dokáže v každém okamžiku zajistit správné osvětlení a flexibilně jej nastavit.

1 999 Kč
-20%

Lindby Innes LED stropní světlo Holz Ø50

Inteligentní stropní LED svítidlo Innes ze dřeva a plastu Inteligentní stropní LED svítidlo Innes kombinuje moderní design s inteligentní technologií. Kulaté svítidlo je vyrobeno z kombinace plastu a dřeva a dokonale zapadne do každé místnosti. Díky funkci RGBW lze nastavit teplotu barev v rozmezí od 3 000 K do 6 500 K a také mnoho různých barev. Pomocí funkce stmívání lze individuálně nastavit jas a vytvořit tak útulnou atmosféru nebo zajistit optimální osvětlení. Svítidlo se ovládá prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya, která je k dispozici pro systémy iOS i Android. Díky tomu můžete osvětlení pohodlně ovládat ze svého chytrého telefonu nebo tabletu a přizpůsobit ho svým potřebám.

3 099 Kč
-19%

Lindby Innes LED stropní světlo bílá Ø38cm smart

Ideální pro chytrou domácnost – stropní svítidlo LED Smart Innes Stropní svítidlo LED Innes doplňuje vybavení chytré domácnosti nebo je začátkem chytré domácnosti. Kulatá lampa je vyrobena z plastu a kovu a má bílé barevné provedení. Její pevné LED diody lze stmívat a měnit jejich barvu světla (3 000 – 6 500 K multicolor), a tak může vždy zajistit dokonalou atmosféru. Stropní svítidlo Innes LED se ovládá pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android). Díky svému jednoduchému designu se navíc snadno začlení do široké škály interiérových stylů.

2 099 Kč
-22%

Lindby Mirren LED stropní

Stropní svítidlo Mirren LED, chytré světlo ze dřeva Stropní svítidlo Mirren LED je atraktivní volbou pro moderní místnosti. Díky kulatému designu z vysoce kvalitního dřeva a plastu v bílé barvě a funkci RGBW (vícebarevné světlo 3 000 K – 6 500 K) můžete nastavit barvu a jas světla podle potřeby. Ovládání probíhá prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android), která umožňuje jednoduché a pohodlné ovládání. Díky možnosti stmívání jasu je toto svítidlo ideální pro útulnou atmosféru nebo jasné světlo pro produktivní pracovní prostředí. Technologie LED zajišťuje vysokou energetickou účinnost a dlouhou životnost. Svítidlo Mirren je vynikající volbou pro obývací pokoje, ložnice nebo kanceláře, které vyžadují moderní design a všestranné funkce.

2 399 Kč
-20%

Lindby Swaran LED stropní světlo Ø 49cm smart

Stropní svítidlo Swaran LED vybavené funkcí RGBW – ovladatelné pomocí systému Tuya Kdo hledá chytré osvětlení interiéru, nebude stropním svítidlem Swaran LED zklamán. Je kulaté, umisťuje se přímo na strop a je vyrobeno z kovu a plastu. Jeho plastový difuzor je v bílé barvě a je obklopen černým rámem. Stropní svítidlo lze snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Díky funkci stmívání a RGBW (vícebarevné osvětlení 3 000 K – 6 500 K) dokáže flexibilně regulovat své osvětlení a poskytuje vždy to správné osvětlení.

2 699 Kč
-19%

Lindby Innes LED stropní světlo černá Ø38cm smart

Stropní svítidlo Innes LED v černé barvě – s RGBW a funkcí stmívání Stropní svítidlo Innes LED kombinuje jednoduchý design s praktickými funkcemi. Je kulaté a vyrobené z kovu a plastu. Co se týče barevného provedení, je zaobleno do obyčejné černé barvy. Pevné LED diody za jeho plastovým difuzorem lze stmívat a měnit jejich barvu světla podle potřeby (3 000 K – 6 500 K multicolor). Díky bezplatné aplikaci Tuya je ovládání svítidla nekomplikované (k dispozici pro iOS a Android).

2 099 Kč

WiZ LED stropní světlo Rune

Nadčasové LED stropní svítidlo Rune s dvojitou zónouChytré stropní svítidlo WiZ LED Rune je vybaveno inovativní dvojitou zónou, a proto nabízí kromě hlavního světla i osvětlenou boční zónu, která umožňuje vytvářet fascinující atmosférické scény. Pomocí bezplatné aplikace WiZ lze pomocí chytrého telefonu nebo tabletu nejen nastavit různé úrovně jasu nebo teploty světla, ale také zvolit dynamické světelné režimy, které odpovídají dennímu režimu, a jedinečně tak zkrášlit vlastní čtyři stěny. Technická data / kompatibilita:- lze integrovat přes WLAN; most nebo brána nejsou nutné- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- přes 64.funkce aplikace: přímé přepínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření časových plánů; výběr přednastavených světelných režimů/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; obsluha až 10.000 svítidel WiZ- ovladatelné dálkovým ovladačem WiZ (viz příslušenství)- dvě oblíbené funkce lze přiřadit ke konvenčnímu spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci do Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- integrace do IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

3 599 Kč

LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Plus 60x60cm černá

Čtvercový, mimořádně plochý panel Planon Plus Backlight LED pro povrchovou montáž s technologií LEDVANCE SMART WiFi Viditelné součásti stropního svítidla Planon Plus Backlight LED tvoří štíhlý čtvercový rám z hliníku a plochý difuzor z opálového polykarbonátu. Panel je vybaven technologií LEDVANCE SMART WiFi, která umožňuje propojení s chytrým telefonem/tabletem nebo inteligentní integraci prostřednictvím sítě WLAN. Kromě přímého světla směrem dolů poskytuje podsvícení Planon Plus také stropní osvětlení. Oba zdroje světla lze ovládat samostatně; lze například dosáhnout efektivního osvětlení místnosti v teplé bílé až denní bílé barvě světla s barevným světelným akcentem na stropě. Technické údaje / kompatibilita: – možnost ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace LEDVANCE SMART WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0); umožňuje přednastavení a automatizaci – možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa – možnost nastavení RGB a teploty barev: 3 000 K – 6 500 K – možnost stmívání – síťový protokol: WiFi

3 899 Kč

WiZ SuperSlim LED stropní světlo RGBW Ø54cm bílá

Inteligentní stropní svítidlo SuperSlim LED v kulatém tvaru, RGB a CCTTMimořádně ploché stropní svítidlo SuperSlim LED nabízí nejen komplexní přímé celkové osvětlení, ale také atraktivní stropní osvětlení. Přesvědčí také variabilními možnostmi svícení, takže je vždy k dispozici dokonalé světlo. Kromě jasu je nastavitelná také barva světla – s teplým bílým až denním bílým světlem a barevnými stupni je svítidlo SuperSlim mimořádně variabilní. Díky vestavěné technologii WiZ lze stropní LED svítidlo propojit s chytrým telefonem/tabletem prostřednictvím sítě WLAN a ovládat jej pomocí příslušné aplikace WiZ. Kromě toho je možné i ovládání prostřednictvím nástěnného vypínače WiZ nebo dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství). technické údaje / kompatibilita:- lze integrovat prostřednictvím WLAN; most nebo brána nejsou nutné- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- lze nastavit více než 64 000 odstínů bílé (laditelná bílá), 16 milionů barevných odstínů- lze stmívat nebo vypínat (viz příslušenství). funkce aplikace: přímé přepínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření plánů; výběr přednastavených režimů osvětlení/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; obsluha až 10.000 svítidel WiZ- možnost ovládání pomocí dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství)- možnost přiřazení dvou oblíbených funkcí běžnému spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci do Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- integrace do IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

4 399 Kč

WiZ SuperSlim LED stropní světlo RGBW Ø42cm bílá

Inteligentní stropní svítidlo SuperSlim LED v kulatém tvaru, RGB a CCTTMimořádně ploché stropní svítidlo SuperSlim LED nabízí nejen komplexní přímé celkové osvětlení, ale také atraktivní stropní osvětlení. Přesvědčí také variabilními možnostmi svícení, takže je vždy k dispozici dokonalé světlo. Kromě jasu je nastavitelná také barva světla – s teplým bílým až denním bílým světlem a barevnými stupni je svítidlo SuperSlim mimořádně variabilní. Díky vestavěné technologii WiZ lze stropní LED svítidlo propojit s chytrým telefonem/tabletem prostřednictvím sítě WLAN a ovládat jej pomocí příslušné aplikace WiZ. Kromě toho je možné i ovládání prostřednictvím nástěnného vypínače WiZ nebo dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství). technické údaje / kompatibilita:- lze integrovat prostřednictvím WLAN; most nebo brána nejsou nutné- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- lze nastavit více než 64 000 odstínů bílé (laditelná bílá), 16 milionů barevných odstínů- lze stmívat nebo vypínat (viz příslušenství). funkce aplikace: přímé přepínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření plánů; výběr přednastavených režimů osvětlení/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; obsluha až 10.000 svítidel WiZ- možnost ovládání pomocí dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství)- možnost přiřazení dvou oblíbených funkcí běžnému spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci do Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- integrace do IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

3 399 Kč

WiZ SuperSlim LED stropní světlo RGBW Ø54cm černá

Inteligentní stropní svítidlo SuperSlim LED v kulatém tvaru, RGB a CCTTMimořádně ploché stropní svítidlo SuperSlim LED nabízí nejen komplexní přímé celkové osvětlení, ale také atraktivní stropní osvětlení. Přesvědčí také variabilními možnostmi svícení, takže je vždy k dispozici dokonalé světlo. Kromě jasu je nastavitelná také barva světla – s teplým bílým až denním bílým světlem a barevnými stupni je svítidlo SuperSlim mimořádně variabilní. Díky vestavěné technologii WiZ lze stropní LED svítidlo propojit s chytrým telefonem/tabletem prostřednictvím sítě WLAN a ovládat jej pomocí příslušné aplikace WiZ. Kromě toho je možné i ovládání prostřednictvím nástěnného vypínače WiZ nebo dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství). technické údaje / kompatibilita:- lze integrovat prostřednictvím WLAN; most nebo brána nejsou nutné- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- lze nastavit více než 64 000 odstínů bílé (laditelná bílá), 16 milionů barevných odstínů- lze stmívat nebo vypínat (viz příslušenství). funkce aplikace: přímé přepínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření plánů; výběr přednastavených režimů osvětlení/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; obsluha až 10.000 svítidel WiZ- možnost ovládání pomocí dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství)- možnost přiřazení dvou oblíbených funkcí běžnému spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci do Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- integrace do IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

4 399 Kč

WiZ SuperSlim LED stropní světlo RGBW Ø42cm černá

Inteligentní stropní svítidlo SuperSlim LED v kulatém tvaru, RGB a CCTTMimořádně ploché stropní svítidlo SuperSlim LED nabízí nejen komplexní přímé celkové osvětlení, ale také atraktivní stropní osvětlení. Přesvědčí také variabilními možnostmi svícení, takže je vždy k dispozici dokonalé světlo. Kromě jasu je nastavitelná také barva světla – s teplým bílým až denním bílým světlem a barevnými stupni je svítidlo SuperSlim mimořádně variabilní. Díky vestavěné technologii WiZ lze stropní LED svítidlo propojit s chytrým telefonem/tabletem prostřednictvím sítě WLAN a ovládat jej pomocí příslušné aplikace WiZ. Kromě toho je možné i ovládání prostřednictvím nástěnného vypínače WiZ nebo dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství). technické údaje / kompatibilita:- lze integrovat prostřednictvím WLAN; most nebo brána nejsou nutné- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- lze nastavit více než 64 000 odstínů bílé (laditelná bílá), 16 milionů barevných odstínů- lze stmívat nebo vypínat (viz příslušenství). funkce aplikace: přímé přepínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření plánů; výběr přednastavených režimů osvětlení/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; obsluha až 10.000 svítidel WiZ- možnost ovládání pomocí dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství)- možnost přiřazení dvou oblíbených funkcí běžnému spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci do Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- integrace do IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

3 399 Kč