Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Inteligentní dům
  3. Inteligentní osvětlení
7 produktů

Hama WLAN LED bodovka

Chytrá sada 3 kusů: Výklopné LED vestavné bodové světlo WLAN, CCT, stmívatelnéStropní LED vestavné světlo WLAN, které lze ovládat pomocí aplikace, vůbec nepotřebuje bránu a je zde k dispozici v praktickém balení po 3 kusech. Spoty jsou vyrobeny z plastu, jsou jednobarevné a každý má opálově bílý difuzor. Lze je naklápět v úhlu celkem 30° a vyzařují světlo v širokém úhlu. bodová svítidla lze přímo připojit ke smartphonu/tabletu prostřednictvím WiFi a ovládat je pomocí bezplatné aplikace. Díky dobré kompatibilitě aplikace Hama Smart Home je možné i ovládání hlasovými příkazy. Teplotu barvy lze plynule nastavit (2 700 K – 6 500 K) a jas lze také plynule ztlumit, což vám dává možnost volby, zda chcete ovládat každý reflektor zvlášť, nebo všechny dohromady jako skupinu. Časovače a předprogramované světelné scény lze vyvolat také prostřednictvím aplikace Hama Smart Home. Kromě toho jsou tato chytrá vestavná bodová svítidla kompatibilní s aplikací Home Connect Plus od společnosti Bosch.technické vlastnosti / kompatibilita:- sada 3 Integrace přes WiFi; zcela ovladatelné bez brány přes aplikaci a hlasovými povely- bezplatná aplikace pro iOS a Android- možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri (zkratky)- kompatibilní s aplikací Home Connect Plus od společnosti Bosch- teplota barev plynule nastavitelná: teplá bílá (2.700 K) až denní světlo (6 500 K)- Plynulé stmívání prostřednictvím aplikace a hlasovými povely- Časovač a předdefinované scény nastavitelné prostřednictvím aplikace- Široký paprsek: 120°- Otáčení o /- 15°- Ukládání dat výhradně na německých serverechPoznámka: Není kompatibilní s běžnými nástěnnými stmívači.

2 099 Kč

Hama LED stojací lampa s hudebním senzorem smart RGB stmívatelná

Barevná stojací lampa LED s chytrým ovládáním pro jedinečné barevné přechody Tato chytrá stojací lampa je výrazem estetického světelného designu. Umožňuje znovu objevit a vytvořit kouzlo světla podle vlastních individuálních přání. Chytrá hra barev vzniká především díky možnosti navrhovat jednotlivé segmenty nezávisle na sobě. Ať už barevné, měnící se barvy, blikající, s efektem plamene, tlumené nebo dokonce přednastavené scény – prakticky neexistují žádná omezení. V hudebním režimu se navíc světelný sloupec prostřednictvím mikrofonu přizpůsobuje zvuku z hi-fi systémů, filmů, her apod. a přizpůsobuje světlo těmto zvukům a vytváří atmosférické barevné gradienty. – stojací lampa funguje zcela bez brány, protože navazuje přímé spojení s routerem – lze ji ovládat i na cestách pomocí aplikace Hama Smart Home – snadná instalace do vlastní sítě WiFi – vysoká kompatibilita: navíc lze propojit všechny produkty chytré domácnosti od jiných výrobců, které jsou kompatibilní s Alexou a Google Assistant – časové ovládání a integrace do skupin a scén s dalšími zařízeními integrovanými do WiFi – přímé připojení k zásuvce 230 V s napájecí jednotkou – data jsou uložena výhradně na německých serverech Systémové požadavky: 1: V aplikaci Alexa musí být aktivována takzvaná dovednost Alexa „Hama Smart Home“ / služba „Hama Smart Home“ v aplikaci Google Home.

2 049 Kč

Hama LED pásek WLAN světelný pásek

Samolepicí LED pásek pro barevné světelné efekty v interiéru Tento LED pásek od společnosti Hama vám umožní vytvořit estetický světelný design. Díky samolepicímu podkladu jej lze snadno připevnit jako světelný pás na vitríny, za příborníky nebo dokonce na schody. S délkou 5 metrů pokryje velkou plochu, ale lze jej také podle potřeby zkrátit. Po jednoduché integraci do domácí sítě Wi-Fi a použití aplikace Hama Smart Home si můžete z 16 milionů barev vybrat přesně tu správnou barvu pro aktuální náladu nebo příležitost. K dispozici jsou také odstíny bílého světla, od útulné teplé bílé až po denní světlo, které podporuje soustředění – stačí je jednoduše vypnout: LED pásek zkraťte na vyznačených místech střihu, upravte na požadovanou délku, nalepte a můžete začít se světelnou show – LED pásek funguje zcela bez brány, není potřeba žádné další zařízení, protože světelný pásek naváže přímé wifi spojení s routerem – krok za krokem do chytré domácnosti: S aplikací Hama Smart Home lze chytrý domov rozšířit a propojit s libovolným počtem produktů Hama pro chytrý domov – Ovládání kdykoli, i na cestách – Vysoká kompatibilita: funguje s aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS a Android, navíc lze propojit všechny produkty pro chytrý domov od jiných výrobců kompatibilní s aplikacemi Alexa a Google Assistant – Pomocí aplikace lze vytvářet nejrůznější scénáře osvětlení: např.Např. plynulé stmívání v oblíbené barvě nebo výběr jedné z mnoha předinstalovaných dynamických scén – Možnost časového řízení: definujte, kdy se má LED trubice zapnout a vypnout, např. lze zapínat a vypínat – lze vytvářet skupiny nebo scény pomocí zařízení integrovaných do WLAN – světelné efekty v délce 5 m, s 90 LED diodami, z toho 30 RGB, 30 teplých bílých, 30 studených bílých (vysoká účinnost a světelná účinnost 100 lm/W s bílým světlem) – přímé připojení do zásuvky 230 V s napájecí jednotkou – data jsou uložena výhradně na německých serverech Systémové požadavky: Upozornění k použití s aplikací Amazon Alexa/Google Assistant: K tomu je třeba v aplikaci Alexa aktivovat tzv. dovednost Alexa „Hama Smart Home“ / v aplikaci Google Home službu „Hama Smart Home“.

1 549 Kč

Hama LED stolní lampa WLAN

Nepřímé osvětlení nebo pestrá hra barev se stolní lampou LED od společnosti Hama Tato kulatá stolní lampa LED nabízí zcela nový přístup k designu osvětlení. Ať už se jedná o nepřímé osvětlení, ambientní osvětlení, nastavení akcentů nebo ponechání promluvit barvy, vše je díky ní snadné. Díky svým kompaktním rozměrům a nenápadnému designu zapadne do moderních obytných prostor a na první pohled působí nenápadně. Po integraci do aplikace Hama Smart Home, která funguje rychle a snadno bez můstku přímo prostřednictvím připojení WLAN, si můžete vybrat z 16 milionů barev podle aktuální nálady nebo příležitosti. Nabízí také spektrum bílého světla od teplé bílé až po denní světlo a je také stmívatelné. Dekorativní stolní lampa umožňuje změny barev, různé scény, začlenění do skupin nebo dokonce časově řízené osvětlení. – funguje bez brány prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi k routeru – rozšiřuje a propojuje libovolný počet produktů Hama Smart Home – pomocí aplikace Hama Smart Home lze produkty LED Wi-Fi ovládat odkudkoli a kdykoli je zkontrolovat – vysoká kompatibilita: pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS a Android, navíc lze propojit všechny produkty chytré domácnosti od jiných výrobců kompatibilní s Alexa a Google Assistant – lze vytvářet skupiny nebo scény se zařízeními integrovanými do WLAN – půlkruhové dekorativní LED světlo jednoduše spočívá na podstavci, a proto jej lze umístit kamkoli a flexibilně – flexibilní napájení prostřednictvím připojení USB-C na stolním světle, např. pomocí síťového adaptéru nebo napájecího zdroje.Např. se síťovým adaptérem nebo napájecím balíčkem – chytré stolní svítidlo lze zapínat a vypínat také ručně pomocí spínače na zadní straně – data jsou uložena výhradně na německých serverech – systémové požadavky Operační systém: Android 4.4 a iOS 8.0 nebo vyšší Poznámka k používání Amazon Alexa/Google Assistant: K tomu je třeba v aplikaci Alexa aktivovat tzv. dovednost Alexa „Hama Smart Home“ / v aplikaci Google Home službu „Hama Smart Home“.

1 449 Kč

Hama WLAN LED nástěnné světlo

Funguje bez brány: Chytré ovládání nástěnného LED světla WLAN, Up-

1 299 Kč

Hama Glitzer stropní

Ovládání pomocí aplikace a hlasových příkazů: K ovládání stropního LED svítidla Glitzer není potřeba žádný můstek. To funguje přímo přes připojení WLAN s bezplatnou aplikací Hama Smart Home nebo pomocí hlasových příkazů. Podporovány jsou zkratky Siri od společnosti Apple, Google Assistant a Amazon Alexa.Glitzer lze zapínat a vypínat a stmívat. Je také možné měnit teplotu barev (2 700 K – 6 500 K). Kromě toho lze nastavit časovače a vyvolat předdefinované i ručně konfigurovatelné světelné scény. toto stropní LED svítidlo přesvědčí nejen po technické stránce, ale i vizuálně. Mnoho malých průsvitných bodů vytváří efekt hvězdné oblohy, který zajišťuje uvolněnou atmosféru nejen v dětském pokoji.technické vlastnosti / kompatibilita:- integrace přes WiFi; ovládání pomocí aplikace a hlasových povelů bez brány- bezplatná aplikace pro iOS a Android- možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri (zkratky)- kompatibilní s aplikací Home Connect Plus od společnosti Bosch- teplota barev plynule nastavitelná: teplá bílá (2.700 K) až denní světlo (6 500 K)- Plynule stmívatelná prostřednictvím aplikace a hlasových příkazů- Časovač a předdefinované scény nastavitelné prostřednictvím aplikace- S efektem hvězdné oblohy- Ukládání dat výhradně na německých serverechPoznámka: Není kompatibilní s běžnými nástěnnými stmívači.

1 299 Kč

Hama WLAN LED nástěnné světlo

Funguje bez brány: Chytré ovládání nástěnného LED světla WLAN, Up-

1 296 Kč
>