Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Inteligentní dům
  3. Inteligentní venkovní osvětlení
  4. Inteligentní osvětlení příjezdové cesty
9 produktů

WiZ Elpas LED osvětlení cesty černá RGBW rozšíření

Pro rozšíření – dekorativní, všestranně svítící LED osvětlení cest Elpas RGBW, s chytrou technologií WiZPro atmosférické venkovní osvětlení zelených ploch, cest a vstupních prostor je Elpas univerzální volbou z hlediska světelného efektu a ovládání. Černé válcové svítidlo na cestu z hliníku a plastu je vybaveno širší hlavou. Uvnitř čirého krytu se nachází satinovaný vnitřní difuzor, který rozptyluje světlo do širokého okolí. Integrované LED diody jsou stmívatelné a barva světla je nastavitelná (teplá bílá až univerzální bílá, vícebarevná). Díky vestavěné technologii WiZ lze svítidlo LED pro osvětlení cest připojit k chytrému telefonu/tabletu prostřednictvím sítě WLAN a ovládat je pomocí příslušné aplikace WiZ. Kromě toho je možné i ovládání prostřednictvím nástěnného vypínače WiZ nebo dálkového ovládání WiZ (viz příslušenství).technické údaje / kompatibilita:- lze integrovat prostřednictvím WLAN; můstek nebo brána nejsou nutné- stupeň krytí: IP65- obsahuje zemnicí trn- světlo pro prodloužení (12 V); není možný samostatný provoz; vyžaduje hlavní světlo (viz příslušenství)- lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s aplikací WiZ pro iOS (od verze 11.).0) a Android (od verze 4.4) na místě nebo na cestách (nutné připojení k internetu)- teplá bílá až univerzální bílá, 16 mil. stmívatelné- Funkce aplikace: přímé spínání a stmívání; ukládání oblíbených scén prostřednictvím snímku z kamery; přiřazování svítidel k místnostem/skupinám; vytváření plánů; výběr přednastavených režimů osvětlení/scén; přiřazení více uživatelů a přidělení přístupových práv; ovládání až 10.000 svítidel WiZ- možnost ovládání pomocí dálkového ovladače WiZ (viz příslušenství)- možnost přiřazení dvou oblíbených funkcí běžnému spínači prostřednictvím aplikace (WiZclick)- hlasové ovládání při integraci s Google Home, Amazon Alexa (webové služby Amazonu předplacené po dobu životnosti svítidla) nebo Apple HomeKit- certifikace Matter- integrace v IFTTT pro propojení s dalšími chytrými zařízeními

2 999 Kč

Philips Hue White + Color Ambiance Lily

Rozšiřovací spot Lily bez napájení a transformátoru Tento LED spot od Philips Hue se používá k rozšíření 1 nebo 3 kusů LED spotu. Je dodáván s konektorem, připojovacím kabelem dlouhým 1,5 metru, uzemňovacím hrotem a nástěnnou konzolou pro variabilní montáž. Pozor: Tento LED spot se dodává bez napájecího kabelu a transformátoru!

2 852 Kč

LEDVANCE SMART+ WiFi Swing Round LED venkovní

LED svítidlo Swing Round s pohyblivou hlavou svítidla, chytře ovladatelnéLED svítidlo Swing Round je nejen vizuálně, ale i technicky moderní. Skládá se z černě lakovaného hliníku a je vybaven kulatou hlavou svítidla, kterou lze v rámu otočit o 225° a nasměrovat tak světelný tok požadovaným směrem. Jas a teplotu barev lze nastavit podle preferencí. Díky technologii SMART WiFi lze svítidlo ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART nebo také hlasovým příkazem přes Amazon Alexa nebo Google Assistant.- aplikace LEDVANCE SMART pro Android a iOS- možnost ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa- laditelná bílá: možnost volby barvy světla od teplé bílé (3 000 K) až po denní světlo (6 500 K)- možnost stmívání- hlavu svítidla lze otočit o 225°

2 599 Kč

tint LED venkovní bodovka Flores XL IP44

Inteligentní tónovací LED venkovní reflektor Flores XL – ovladatelný pomocí dálkového ovládání, aplikace nebo hlasového asistenta Tónovací LED světlo Flores XL nabízí nepřeberné množství možností. Lze jej použít k nádhernému osvětlení zahradních cest a příjezdových cest nebo ke specifickému osvětlení rostlin a objektů na zahradě, když se již setmí. Světlo na cestu je vybaveno inteligentními LED diodami, které mají modul pro ovládání odstínu, a umožňují tak ovládání pomocí vhodného a kompatibilního dálkového ovladače odstínu (není součástí dodávky). Další možnosti: Přepínání a správu funkce změny barev RGBW s až 16 miliony možných barev a různými světelnými scénáři lze provádět prostřednictvím aplikace pomocí systému inteligentní domácnosti na bázi ZigBee nebo hlasovým ovládáním pomocí Amazon Alexa. Reflektory LED lze uspořádat jednotlivě nebo vedle sebe a pomocí funkce Tunable White lze plynule měnit teplotu barvy od teplé bílé po denní bílou a vytvořit tak exkluzivní světelnou atmosféru pro každou situaci. Díky stupni krytí IP44 je spolehlivě chráněn proti hmyzu a dešti. Lze je tedy snadno namontovat venku a zajistit individuálně navržené osvětlení. Funkce/kompatibilita:- montážní materiál na stěnu nebo podlahu je součástí dodávky- možnost ovládání pomocí vhodného dálkového ovladače s odstínem (viz příslušenství)- možnost ovládání pomocí aplikace- kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa (Amazon)- třída ochrany: IP44- možnost integrace do systému Smarthome s bránou ZigBee (například Philips Hue, Magenta SmartHome nebo Samsung SmartThings)- barva světla od teplé bílé (1.800 K) až denní světlo (6 500 K) stmívatelné – barevné světlo (funkce změny barvy RGB)

2 349 Kč

Calex Smart Outdoor Garden Post

Chytrá pomůcka pro orientaci ve venkovním prostoru: Třídílné LED podstavcové svítidlo Smart Outdoor Garden Post, CCT, RGBTři moderně navržené moduly LED podstavcového svítidla Smart Outdoor Garden Post jsou připojeny k napájecímu kabelu vždy po třech metrech. Ten je vybaven zástrčkou, takže svítidla lze ovládat prostřednictvím zásuvky. Svítidla lze namontovat na úroveň země nebo je lze díky dodávaným hrotům použít jako svítidla na zemní bodce. kromě různých odstínů bílé od teplé bílé (3 000 K) až po denní světlo (6 500 K) je na výběr z více než 100 dalších barevných odstínů světla a intenzitu světla lze také plynule regulovat. Nabídku funkcí doplňují nastavitelné časovače a předdefinované světelné scény. Toto moderní venkovní svítidlo lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Calex a také pomocí hlasových příkazů. Pro inteligentní ovládání světla je bezpodmínečně nutná brána Calex Smart Outdoor Link Bluetooth Mesh Gateway (viz příslušenství) a pro její integraci také stávající síť WLAN. Komunikace mezi svítidlem a bránou pak probíhá prostřednictvím interního připojení Bluetooth. technické vlastnosti / kompatibilita- ovladatelné prostřednictvím aplikace Calex (zdarma pro Android a iOS)- více než 100 barev světla a také nastavitelné bílé světlo: teplá bílá (3 000 K) – denní světlo (6.500 K)- přes aplikaci lze nastavit časovač a předdefinované scény- možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant- možnost stmívání pomocí aplikace nebo hlasového příkazuPoznámka: Pro inteligentní ovládání osvětlení je nutná brána Calex Smart Outdoor Link Bluetooth Mesh (viz příslušenství) a existující síť Wi-Fi.

2 333 Kč

WiZ LED bodové světlo Ground rozšíření balení 1ks

Tento LED reflektor slouží jako rozšíření stávající startovací sady WiZ Ground a lze jej používat pouze ve spojení s ní.

1 949 Kč

Calex Smart Outdoor Gardenspot

Chytře ovladatelná sada 2 kusů: Smart Outdoor Gardenspot LED zemní reflektor s volitelnými zemními hrotyZemní reflektor Smart Outdoor Gardenspot LED je k dispozici ve dvojitém balení a lze jej instalovat na úroveň země nebo použít jako zemní bodový reflektor pomocí přiložených hrotů. Lze jej naklápět a je napájen přes zásuvku. k ovládání celé řady funkcí je bezpodmínečně nutná brána Calex Smart Outdoor Link Bluetooth Mesh. Tu lze zakoupit samostatně prostřednictvím příslušenství a je integrována přes WLAN, takže musí být k dispozici síť WLAN. Spojení mezi svítidly a bránou se uskutečňuje interně prostřednictvím Bluetooth. Po připojení lze nastavit teplotu barev pro každé svítidlo zvlášť (2 700 K – 6 500 K) a lze také zvolit více než 100 barevných odstínů světla. Intenzitu světla lze stmívat a k dispozici jsou časovače a předdefinované světelné scény. Ovládání je možné pomocí bezplatné aplikace Calex a také hlasovými povely. technické vlastnosti / kompatibilita- ovládání pomocí aplikace Calex (zdarma pro Android a iOS)- více než 100 barev světla a také nastavitelné bílé světlo: teplá bílá (2 700 K) – denní světlo (6 500 K).500 K)- přes aplikaci lze nastavit časovač a předdefinované scény- možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant- možnost stmívání pomocí aplikace nebo hlasového příkazuPoznámka: Pro inteligentní ovládání osvětlení je nutná brána Calex Smart Outdoor Link Bluetooth Mesh (viz příslušenství) a existující síť Wi-Fi.

1 555 Kč

Hama Zahradní reflektor WLAN

Nastavitelný zahradní reflektor se zemním bodcem, inteligentní ovládání, změna barvy RGBW S tímto zahradním reflektorem WLAN není problém nastavit akcenty na vlastní zahradě. Chytře ovladatelný reflektor lze buď umístit do země pomocí hliníkového zemního trnu, nebo namontovat na pevný povrch pomocí základové desky. Lze jej také připevnit na zeď nebo strop. Díky přívodnímu kabelu jej lze snadno připojit k nejbližší zásuvce a použít jako zdroj světla, efektové osvětlení nebo k vytvoření zvláštní světelné atmosféry. Je také zcela odolný proti povětrnostním vlivům a lze jej ovládat pomocí aplikace nebo hlasem. Úhel zahradního reflektoru lze nastavit podle potřeby na kloubu zemního hrotu a montážní základny a kouzelně tak osvětlit koruny stromů, jasně nasvítit zahradní cesty nebo nastavit akcenty na zahradní zdi. 16 milionů barev lze zvolit podle aktuální nálady nebo příležitosti. Kromě toho se s tímto reflektorem otevírají další možnosti světelného designu, a to barevná změna, výběr ve spektru bílého světla a plynulá regulace stmívání. – aplikace Hama Smart Home umožňuje ovládání kdykoli na cestách – funguje bez brány (rozbočovače), zahradní reflektor Wi-Fi navazuje přímé připojení Wi-Fi k routeru – vysoká kompatibilita: navíc lze propojit všechny chytré domácí produkty jiných výrobců kompatibilní s Alexou a Google Assistant – možnost časového ovládání, stejně jako vytváření skupin a scén se zařízeními integrovanými v síti WLAN – venkovní světlo s 1,5m napájecím kabelem s koncovkou IP44 – data jsou ukládána výhradně na německých serverech – systémové požadavky Operační systém: Android 4.4 a iOS 8.0 nebo vyšší Poznámka k použití s aplikací Amazon Alexa/Google Assistant: K tomu je třeba v aplikaci Alexa aktivovat tzv. dovednost Alexa „Hama Smart Home“ / v aplikaci Google Home službu „Hama Smart Home“.

1 299 Kč

Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor

Venkovní reflektor Innr LED Smart Outdoor – rozšíření pro stávající sadu 3 reflektorů řady Smart Outdoor. Barevné nebo barevné světlo – moderní a chytře ovladatelný venkovní LED reflektor Smart Outdoor zvládne obojí. Volitelně je lze spínat, stmívat a spravovat pomocí vhodné a kompatibilní aplikace nebo hlasového ovládání. Venkovní reflektor LED lze namontovat buď na zeď nebo plot, nebo na zem pomocí dodaného zemního kolíku. Jednotlivé LED reflektory Smart Outdoor se dodávají s 2metrovým připojovacím kabelem a k provozu vyžadují stávající nízkonapěťovou základní sadu řady Smart Outdoor. Technické údaje / kompatibilita: – pro doplnění odpovídajícího nízkonapěťového systému (24 V). – Nevhodné pro samostatný provoz – kompatibilní s Innr-Bridge – kompatibilní například s Philips Hue nebo Samsung Smart Things. – kompatibilní s Amazon Echo Plus (bez můstku), Amazon Echo – nefunguje s Apple HomeKit ani Hue Entertainment (Sync). Poznámky: K ovládání a provozu je zapotřebí vhodný můstek (viz příslušenství) a stávající sada 3 LED reflektorů řady Smart Outdoor Spot Colour od společnosti Innr.

1 049 Kč