Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Westinghouse
Nejnovější
-10%

Westinghouse Sophie

Skleněná závěsná lampa Sophie s křišťálovými hranoly Působivý odstín lampy Sophie se skládá z mnoha hranolů z křišťálového skla. Nezaměnitelná světelná nálada vytvořená tímto sklem je lákavá a okouzlující. Světlo je mírně lomené a vyzařované ven; může vystupovat přímo dolů. Závěsné světlo Sophie nejen osvětluje místnost, ale také optimálně osvětluje stoly a pulty. V kombinaci s dalšími z těchto světel je vytvořen atraktivní a efektivní koncept osvětlení. Jemné zavěšení a kulatý baldachýn nijak nijak nesnižují hezké stínidlo.

1 798 Kč
-10%

Westinghouse 633 závěsné světlo

Moderní závěsná lampa se skleněným stínidlem ve tvaru žárovky Robustní kryt této závěsné lampy pro žárovky E27 (nejsou součástí dodávky) je vyroben z kovu. Závěsné lano lze při montáži zkrátit, takže jej lze harmonicky integrovat na mnoha různých místech použití. Stínidlo je vyrobeno ze skla a má tvar žárovky. Díky otevřenému tvaru se v tomto závěsném svítidle velmi dobře uplatní i žárovky. – Retrofit zásuvky E27

1 078 Kč
-10%

Westinghouse LED žárovka E27 9W 3 000 K matná

Matná LED žárovka E27 9 W, teplá bílá (3 000 K), stmívatelná Tato LED žárovka E27 od společnosti Westinghouse nahrazuje běžnou 60W žárovku ve svítidlech všeho druhu. Matná lampa je stmívatelná pomocí mnoha standardních stmívačů a vyzařuje teplé bílé světlo s úhlem vyzařování 220°. Technické údaje / vlastnosti: – Teplá bílá barva světla (3 000 K) – stmívatelné pomocí mnoha komerčně dostupných stmívačů (Busch-Jaeger, GIRA, Kopp, Merten atd.) – Srovnávací hodnota žárovky 60 W

111 Kč
-10%

Westinghouse Crestview nástěnné světlo

Westinghouse Crestview nástěnné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, L: 14 cm, K: 31cm

1 528 Kč
-27%

Westinghouse Carla stropní ventilátor s LED

Bílý stropní ventilátor Carla se třemi zahnutými lopatkami Bílý stropní ventilátor Carla má moderní a současný design. Tři plastové čepele jsou mírně zakřivené a nenápadné. Ventilátor má plochý profil a je určen k montáži do roviny se stropem. Díky své konstrukci je ideální pro místnosti s nízkými stropy. Je vybaven osvětlením LED. LED diody lze pohodlně stmívat pomocí dodávaného dálkového ovládání. Funkce Ventilátor se ovládá pomocí integrovaných tahových spínačů nebo přiloženého dálkového ovládání. Přepínačem na krytu je možné přepnout na pravotočivý nebo levotočivý chod, takže je ventilátor vhodný pro letní i zimní provoz. Motor lze přepínat na tři úrovně výkonu a tři úrovně rychlosti. LED diody lze pohodlně stmívat pomocí dodávaného dálkového ovládání. Technické údaje Příkon na rychlost – 19 W při 101 otáčkách za minutu – 32 W při 134 otáčkách za minutu – 54 W při174 otáčkách za minutu – Průtok vzduchu 169 m³/min – Úhel sklonu lopatek: 24° – Hlučnost 40 db(A) Speciální vlastnosti Stropní ventilátor Carla je obzvláště tichý při provozu, a proto je ideální do ložnic a jiných tichých prostor.

7 099 Kč

Westinghouse Stropní ventilátor Barnett

Ventilátor ve stylu vintage s rustikálním klecovitým stínidlem na lampu Listy rotoru stropního ventilátoru Barnett z jasanu a ořechovce jsou ve vintage stylu a připomínají ventilátor ze staré stodoly na Středním východě. Pod ní je umístěna přečnívající, kulatá kovová klec, která chrání tři objímky E27, z nichž každá je vybavená LED žárovkou. Funkce Ventilátor může být pro optimální funkci namontován pouze s dodanou mezityčí. Listy rotoru jsou oboustranné a umožňují změnu na letní nebo zimní funkci. Dodaným dálkovým ovládáním se nastavují 3 rychlostní stupně. LED světla lze pomocí něj taktéž zapínat a tlumit. Technické údaje – 55 wattů při 213 ot./min. – 31 wattů při 154 ot./min. – 15 wattů při 98 ot./min.

9 500 Kč
-9%

Westinghouse Ventilátor Cayuga

Stropní ventilátor Cayuga se světlem – ideální pro větší pokoje Stropní ventilátor Cayuga je vybaven šesti oboustrannými lopatkami ve světlém javoru a palisandrovém dřevě, v kombinaci s krytem v kartáčovém niklu je velmi elegantní a zároveň moderní. Cayuga je ideální pro chlazení větších pokojů. Je vybaven lampou. Včetně dálkového ovládání. Poznámka: Při montáži musí být použita stropní tyč, která je v rozsahu dodávky. Funkce Integrovaná letní a zimní funkce (chod vpřed a zpětný chod): V létě je tak dosahováno optimálního chladicího účinku, v zimě se používáním ventilátoru Cayuga dosahuje díky rovnoměrnému přerozdělení zahřátého vnitřního vzduchu ještě vyšší úspory nákladů za vytápění. Lze přepínat mezi 3 rychlostními a 3 výkonovými stupni. Proud vzduchu: 247 m³ za minutu. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 25 wattů při 80 ot./min. – 51 wattů při 124 ot./min. – 82 wattů při 164 ot./min.

7 738 Kč
-9%

Westinghouse Silver Stream – ventilátor 3 v 1

Stojanový ventilátor Silver Stream: 3 možné varianty Tento lesklý chromovaný stojanový ventilátor s max. výškou 115 cm je velmi variabilní. Listy jeho lopatek jsou z nerezové oceli. Funkce Spolu s ním jsou dodávány celkem tři různé držáky. V závislosti na vaší volbě lze Silver Stream použít jako stojanový ventilátor na zemi nebo na stole nebo jako nástěnný ventilátor. Silver Stream lze přepínat ve třech rychlostech a může být otočen až o 80 stupňů. Technické údaje Výkon: max. 47 wattů Rychlost: max. 1 250 ot./min.

3 508 Kč
-9%

Westinghouse Ventilátor Halley

Moderní stropní ventilátor Halley se svítidlem z opálového mléčného skla Stropní ventilátor Halley, který se instaluje přímo pod stropem, je vhodný pro použití v pokojích do velikosti 20 m². Díky integrovanému světlu poskytuje dostatečné celkové osvětlení a také čerstvý vánek. Lopatky mohou být obráceny, na jedné straně jsou bílé a na druhé straně v úpravě javoru. Spolu s ním je dodáván dálkový ovladač. Funkce Stropní ventilátor Halley lze provozovat vždy ve třech výkonech a rychlostech. Je vybaven letní a zimní funkcí, tzn. v teplém ročním období umožňuje ventilátor Halley komfortní klimatizaci. V zimě se směr pohybu nastaví obráceně, což umožňuje dosáhnout dokonalého rozložení ohřátého vzduchu. Tak se i sníží náklady na vytápění. Proud vzduchu je 142 m³ za minutu. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 15 wattů při 113 ot./min. – 29 wattů při 172 ot./min. – 48 wattů při 225 ot./min.

5 398 Kč
-26%

Westinghouse Mountain Gale bílý ventilátor

Bílý stropní ventilátor Mountain Gale pro použití v interiéru a exteriéru – IP44 Používat venku ventilátor se na první pohled jeví být absurdní. Že tomu tak není, dokazuje stropní ventilátor Mountain Gale s průmyslovým designem, jehož odolnost se nevztahuje jen na jeho vzhled. Mountain Gale odolá díky třídě krytí IP44 i nejrůznějším povětrnostním vlivům, jako je např. stříkající voda, proto mu nestojí v cestě používání ani v chráněném venkovním prostoru, např. na zastřešené verandě. Spolu s ním je dodávána prodlužovací tyč. Funkce Stropní ventilátor Mountain Gale je vhodný pro použití po celý rok, protože má integrovanou letní a zimní funkci. To znamená: V létě slouží jako osvěžovač vzduchu a v zimě rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu zajišťuje snížení nákladů na vytápění. Pomocí vestavěného vytahovacího spínače lze vybírat mezi čtyřmi rychlostmi. Při používání ve vnitřních prostorách jej lze dovybavit dálkovým ovládáním (lze objednat jako příslušenství). Technické údaje Výkon: max. 56 wattů Rychlost: max. 220 ot./min.

3 199 Kč
-26%

Westinghouse Princess Trio ventilátor se světlem

Krásný stropní ventilátor Princess Trio s třísvětelným osvětlením Stropní ventilátor Princess Trio z oceli a plastu nabízí vizuální i funkční kvalitu. Na tělese ventilátoru se staromosaznou povrchovou úpravou jsou tři světla z ušlechtilého opálového skla. Jsou určeny pro žárovky s paticí E14. Funkce Vybaveno oboustrannými čepelemi ve vzhledu dubového nebo mahagonového dřeva. Ventilátor a světelný zdroj se ovládají pomocí integrovaného tahového spínače. Prostřednictvím příslušenství lze také dodatečně namontovat vhodný dálkový ovladač nebo nástěnný vypínač. Díky integrované funkci dopředného a zpětného chodu lze Princess Trio používat po celý rok: v létě funguje jako osvěžovač vzduchu a v zimě ventilátor zajišťuje homogenní distribuci teplého vzduchu, čímž lze navíc ušetřit až 30 er nákladů na vytápění. Ventilátor pracuje ve třech stupních výkonu a rychlosti. Technické údaje Příkon na otáčky: – 23 W při 110 ot/min – 36 W při 170 ot/min – 55 W při 230 ot/min

2 999 Kč
-30%

Westinghouse Ventilátor Jet II s vytah. spínačem

Stropní ventilátor Jet II s osvěžujícím moderním vzhledem Jet II je někdy celý bílý a někdy dvoubarevný, s rotačními listy v barvě světlého javoru, takže může být kdykoli přizpůsoben barvám nábytku. Použitelný celoročně v prostorách do velikosti 15 m². Dálkové ovládání a nástěnný vypínač lze objednat jako příslušenství. Funkce Integrovaná letní a zimní funkce, tzn. nastavením chodu vpřed a zpětného chodu ventilátor v teplém ročním období zajišťuje v místnosti čerstvý vánek a v zimě je vzduch zahřívaný vytápěním rovnoměrně rozložen tak, aby se snížily náklady na topení. Můžete nastavit 3 rychlosti a 3 stupně výkonu. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 32 wattů při 123 ot./min. – 35 wattů při 169 ot./min. – 49 wattů při 220 ot./min.

2 499 Kč
-8%

Westinghouse Wengue – ventilátor s halogen. žár.

Stropní ventilátor Wengue s dvoubarevnými lopatkami a osvětlením Stropní ventilátor Wengue s lopatkami v barvě wenge a buk o průměru 76 cm je ideálním zařízením pro cirkulaci vzduchu v menších místnostech do 12 m². Halogenové žárovky jsou součástí dodávky. Dálkové ovládání, nástěnný vypínač a prodlužovací tyče pro použití při výšce stropu nad 350 cm lze zakoupit samostatně v příslušenství. Funkce Pomocí táhlového spínače lze nastavit tři úrovně Wengue a tři rychlosti. Pro zapínání a vypínání osvětlení je integrován druhý tahový spínač. Vhodné pro letní i zimní provoz (úspora nákladů na vytápění až 30 %). Technické údaje Příkon na rychlost: – 40 W při 280 otáčkách za minutu – 34 W při 230 otáčkách za minutu – 55 W při 240 otáčkách za minutu Speciální vlastnosti Motor tohoto krásného stropního ventilátoru pracuje obzvlášť tiše, a proto je Wengue ideální i do ložnic.

3 778 Kč
-19%

Westinghouse Ventilátor Turbo II se 2 sadami lop.

Roztomilý stropní ventilátor Turbo II s barevnými lopatkami Stropní ventilátor Turbo II je zařízení s roztomilým vzhledem, které je vhodné zejména do dětských pokojů. Malý průměr 76 cm nabízí výkon pro místnosti o velikosti až 12 m². Vizuálně Turbo II potěší nízko položeným krytem motoru s bílým skleněným stínítkem pro přídavné světlo. Oboustranné čepele lze namontovat v bílé nebo vícebarevné barvě, v pastelových odstínech nebo ve vzhledu borovice. Na stropě tak vznikne veselá pastelka pro oči. Funkce Třístupňové ovládání je pomocí tahového spínače. Je možné rozšíření o nástěnný vypínač nebo dálkové ovládání (lze objednat v příslušenství). Při výšce místnosti nad 3,5 m se doporučuje použít prodlužovací tyč (viz příslušenství). Integrovaná letní a zimní funkce: V létě se vzduch v místnosti ochladí na příjemnou úroveň, v zimě se díky činnosti ventilátoru rovnoměrně rozvádí vzduch v místnosti ohřátý zdrojem vytápění, takže lze výrazně snížit náklady na spotřebu (až o 30 %). Technické údaje Výkon na otáčky: – 26 W při 130 ot/min – 37 W při 190 ot/min – 53 W při 250 ot/min

2 499 Kč
-10%

Westinghouse Prodlužovací tyč Westinghouse

Prodlužovací tyč pro stropní ventilátory – délka 30,5 cm Každý, kdo si koupí ventilátor, chce samozřejmě ten nejlepší výsledek co se týče cirkulace vzduchu. Toho můžete dosáhnout, když je ventilátor umístěn 2,5 až 3 metry nad podlahou. Ve vyšších místnostech Vám pomůže prodlužovací tyč. Zvláště pro ventilátory Westinghouse se hodí tato prodlužovací tyč.

359 Kč
-10%

Westinghouse Tristan ventilátor světlo

Dálkově ovládaný stropní ventilátor Tristan s osvětlením a třemi oboustrannými lopatkami v bílé a světle javorové barvě Stropní ventilátor Tristan kombinuje nenápadný, univerzální vzhled s moderní funkčností. Jeho tři čepele mohou být orientovány směrem dolů bílou stranou nebo stranou ze světlého javorového dřeva, podle toho, co vám vyhovuje. Kryt motoru je vyroben z oceli a má bílou barvu s detaily z broušeného niklu. Kulaté svítidlo je opatřeno krytem z opálového skla. Funkce Přepínačem na tělese lze nastavit směr chodu na letní nebo zimní provoz, takže chladný nebo teplý vzduch v místnosti je podle potřeby směrován do obývaného prostoru. To pomáhá snížit náklady na klimatizaci nebo vytápění. Zapínání a vypínání a nastavení čtyř stupňů rychlosti se provádí pomocí přiloženého dálkového ovladače (s osvětlenými tlačítky). Ten je k dispozici i pro spínání světla. Technické údaje Maximální cirkulace vzduchu: 121 m³/min Příkon na otáčky: – 49 W při 175 ot/min (nejvyšší otáčky) – 10 W při 74 ot/min (nejnižší otáčky)

5 128 Kč

Westinghouse Walter LED nástěnné

Westinghouse Walter LED nástěnné, černé, kov, sklo, 8W, L: 28 cm, K: 28cm

1 699 Kč
-9%

Westinghouse Widespan stropní ventilátor

Stropní ventilátor Widespan přesvědčí velkým rozpětím Matně černě lakovaný stropní ventilátor Widespan je vybaven šesti hliníkovými lopatkami. Má obrovské rozpětí přes 250 cm, takže se hodí především do velkých obytných a komerčních prostor. Widespan pohybuje velkým množstvím vzduchu při relativně malém počtu otáček za minutu. To spolu s vysoce kvalitním stejnosměrným motorem zajišťuje mimořádně tichý a efektivní provoz. Díky efektivní distribuci vzduchu lze bez problémů chladit sklady, podkroví nebo dílny. Je však třeba vzít v úvahu, že musí být možná instalace ve výšce nejméně 3,05 m nad podlahou. Včetně dálkového ovládání. Funkce Ventilátor se ovládá pomocí integrovaných tahových spínačů nebo přiloženého dálkového ovládání. Přepínačem na krytu je možné přepnout na pravotočivý nebo levotočivý chod, takže ventilátor je vhodný pro letní i zimní provoz. Motor má šest stupňů rychlosti. Montáž pouze s přiloženou prodlužovací tyčí. Montážní výška musí být minimálně 3,05 m nad podlahou od lopatek Technické údaje – max. příkon 118 W – průtok vzduchu 891 m³/min – max. 75 otáček za minutu – úhel sklonu lopatek: 17° – vhodné pro místnosti o velikosti od 36 m² – hlučnost 43 db(A)

22 226 Kč
-21%

Westinghouse Windsquare stropní ventilátor

Inovativní stropní ventilátor Windsquare – ideální pro zavěšené podhledy Nízká konstrukce stropního ventilátoru Windsquare umožňuje snadnou instalaci komfortního osvěžovače vzduchu do zavěšených podhledů. Doplňkovým vybavením je rámeček pro přizpůsobení větších stropních otvorů rozměrům zařízení. Funkce Mřížka ventilátoru se otáčí o 360° a způsobuje tak maximální ochlazení a rovnoměrné rozložení vzduchu v místnosti. Je možné nastavit jak chod vpřed, tak i zpětný chod. Různobarevné LED na zapuštěném stropním ventilátoru zobrazují přednastavenou dobu chodu. Montáž je jednoduchá: Stačí odstranit stropní desku a vložit ventilátor. Odstraňte destičku vedle ní, abyste spojili tři žíly elektrického kabelu se svítidlovou svorkou. Pak jednoduše znovu vložte odstraněnou destičku. Součástí dodávky je dálkové ovládání s držáky. Požadovanou baterii (1 x CR2025) lze zvlášť objednat jako příslušenství. S časovým spínačem: Lze nastavit dobu provozu 2, 4 nebo 6 hodin. Technické údaje Spotřeba energie pro každou rychlost: – 39 wattů při 920 ot./min. – 44 wattů při 1 130 ot./min. – 52 wattů při 1 250 ot./min.

4 399 Kč
-26%

Westinghouse Bendan ventilátor

Stropní ventilátor Bendan s bílými lopatkami a vestavěným LED světlem Moderní a jednoduše navržený stropní ventilátor Bendan LED v bílé barvě má kryt s kladívkovými akcenty a pět dřevěných lopatek. Integrované světlo LED s krytem z opálového skla může zajistit celkové osvětlení obývacího pokoje. Ventilátor a světlo lze spínat a ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí dodávky. Baterie AA pro dálkové ovládání nejsou součástí dodávky (viz příslušenství). Funkce Stropní ventilátor Bendan LED je určen k osvěžení vzduchu v místnostech o velikosti až 25 m². Produkuje průtok vzduchu 159 m³ za minutu. Je vybaven letní a zimní funkcí, tj. v závislosti na tom, zda je stropní ventilátor provozován v přímém nebo zpětném směru, je dosaženo ochlazování vzduchu nebo rovnoměrné distribuce ohřátého topného vzduchu. Technické údaje Výkon na rychlost: – 14 wattů při 83 otáčkách za minutu – 31 wattů při 132 otáčkách za minutu – 56 wattů při 175 otáčkách za minutu Speciální funkce Prodlužovací tyč je součástí dodávky. Musí se použít při montáži.

6 799 Kč
-9%

Westinghouse Colosseum stropní ventilátor

S energeticky úsporným LED osvětlením: stropní ventilátor Colosseum Stropní ventilátor se čtyřmi lopatkami, oboustrannými lopatkami a integrovaným stmívatelným LED světlem je moderní a elegantní. Osvěžovač vzduchu pro menší místnosti. Součástí balení je dálkový ovladač, kterým můžete nejen ovládat ventilátor, ale také plynule ztlumit světlo LED diod. – Čepel: bílá/javor světlý – V závislosti na výšce místnosti lze namontovat s přiloženou stropní tyčí nebo bez ní. Funkce Pro provoz lze zvolit tři úrovně výkonu a tři úrovně rychlosti. Lze jej používat v létě i v zimě – pomocí chodu vpřed a vzad. V zimě lze díky optimální distribuci vzduchu ušetřit energii na vytápění. – Průtok vzduchu: 96 m³ za minutu. Technické údaje Výkon na rychlost: – 15 wattů při 146 otáčkách za minutu – 28 wattů při 213 otáčkách za minutu – 42 wattů při 263 otáčkách za minutu

4 678 Kč
-9%

Westinghouse Ventilátor Portland Ambiance

Portland Ambiance: výkonný ventilátor v klasickém stylu Stropní ventilátor Portland Ambiance má čtyři klasicky navržené lopatky ve dvojitém vzhledu. Oboustranné čepele jsou na jedné straně bílé a na druhé straně bukové. Integrovaný tahový spínač. Kromě toho je instalováno krásné svítidlo z matného skla, které vytváří osvětlení místnosti s útulným charakterem. – lze volitelně dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (lze objednat prostřednictvím příslušenství) – Montáž pouze se stropní tyčí, která je součástí dodávky Funkce Lze používat celoročně: Portland Ambiance může pracovat v režimu dopředného i zpětného chodu, což znamená, že stropní ventilátor lze při vysokých venkovních teplotách používat jako osvěžovač vzduchu a v zimě jako cirkulační ventilátor, takže náklady na vytápění nejsou tak vysoké. Tři různé rychlosti a výkony lze nastavit podle vašich potřeb. Průtok vzduchu: 96 m³/min. Technické údaje Výkon na otáčky: – 26 W při 147 ot/min – 28 W při 190 ot/min – 35 W při 250 ot/min

2 338 Kč
-10%

Westinghouse Ventilátor Halley

Osvětlený stropní ventilátor Halley: dotyk moderny pro malé prostory Stropní ventilátor Halley, vybavený oboustrannými lopatkami v úpravě zvětralého javoru a tmavé třešně, neslouží jen jako kompetentní cirkulační ventilátor, ale obsahuje svítidlo z opálového mléčného skla, které umožňuje působivé celkové nebo částečné osvětlení prostoru. Včetně dálkového ovládání. Poznámka: Stropní ventilátor Halley musí být namontován přímo pod stropem. Nelze použít prodlužovací tyč. Funkce U ventilátoru Halley lze volit tři rychlosti a tři stupně výkonu. Stropní ventilátor lze používat nejen v létě jako osvěžovač vzduchu, ale také v zimě jako optimální cirkulační ventilátor vyhřívaného vzduchu. To zabraňuje tvoření studených zón a udržuje náklady na vytápění. Proud vzduchu je 142 m³ za minutu. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 15 wattů při 113 ot./min. – 29 wattů při 172 ot./min. – 48 wattů při 225 ot./min.

5 578 Kč
-9%

Westinghouse Princess Radiance II ventilátor 90

Exkluzivní stropní ventilátor Princess Radiance II s elegantním designem Exkluzivní stropní ventilátor Princess Radiance II byl umělecky navržen. Příjemné světlo v místnosti zajišťuje také integrované světlo s inovativní žárovkou. Lampa ze zakřiveného skla tvoří estetickou kombinaci vysoce kvalitních materiálů s umně navrženým chromovaným rámem. Osvětlovací tělesa a dálkové ovládání lze zakoupit v příslušenství. Funkce Tento stropní ventilátor má možnost chodu vpřed a vzad, které lze měnit pomocí přepínače zabudovaného v krytu. Tímto způsobem je vzduch v létě optimálně ochlazován a v zimě je vzduch lopatkami rovnoměrně rozváděn po místnosti. To šetří náklady na vytápění v zimním provozu. Výkon a rychlost se regulují ve třech stupních. Ventilátor lze namontovat se stropní tyčí nebo bez ní, která je součástí dodávky. Lopatky jsou z jedné strany natřeny černou a z druhé bílou barvou, takže je lze během instalace změnit na požadovanou barvu. Technické údaje Výkon na otáčky: – 33,8 W při 125 ot/min – 36,2 W při 175 ot/min – 43,5 W při 235 ot/min

3 058 Kč
-26%

Westinghouse Ventilátor Industrial Espresso

Efektivní stropní ventilátor Industrial Espresso Efektivní stropní ventilátor Industrial Espresso značky Westinghouse je díky integrované funkci chodu vpřed a zpětného chodu vhodný pro každé roční období. Stropní ventilátor byl navržen zejména pro prostory do 30 m². Nelze jej prodloužit pomocí stropních tyčí. Funkce Stropní ventilátor Industrial Espresso má praktickou možnost chodu vpřed a zpětného chodu, kterou lze individuálně ovládat posuvným vypínačem na krytu. V zimě tak lze ušetřit značné náklady na vytápění. V létě je vzduch v místnosti příjemně osvěžován. Ovládání je přes nástěnný vypínač. Má-li být zařízení ovládáno dálkovým ovládáním, může být objednáno samostatně jako příslušenství. Rotory mohou běžet ve čtyřech různých rychlostech, s dálkovým ovládáním, které lze dokoupit, je použití omezeno na 3 ze 4 rychlostních stupňů. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 11 wattů při 91 ot./min. – 26,6 wattů při 138 ot./min. – 51,1 wattů při 192 ot./min. – 61,8 wattů při 213 ot./min. Zvláštnosti Motor tohoto ventilátoru pracuje extrémně tiše, takže se ventilátor Industrial Espresso skvěle hodí pro používání v ložnicích.

2 999 Kč
-10%

Westinghouse Dálkový ovladač RF pro ventilátory

Pro stropní ventilátory – dálkové ovládání s rádiovou frekvencí Poznámka: Při výběru dálkového ovládání je třeba přihlédnout k tomu, která dálkové ovládání jsou uložena v příslušenství zakoupeného ventilátoru jako kompatibilní zařízení. Tento dálkový ovladač je vhodný pro všechny stropní ventilátory Westinghouse (kromě modelů Hugger). Má spínač/vypínač se čtyřmi nastaveními rychlosti, vypínač světla (bez funkce tlumení), dotykovou obrazovkou a nástěnný držák. Dálkové ovládání vyžaduje 4 baterie AAA (1,5 V, nezahrnuto).

2 158 Kč
-27%

Westinghouse Prům. ventilátor se 4 stupni

Jednoduchý stropní ventilátor Industrial zajišťuje čerstvý vzduch Tento praktický ventilátor se díky svému jednoduchému designu bez problémů hodí k jakémukoli prostředí. Průmyslový stropní ventilátor je skutečně univerzální. Může se používat nejen v teplých letních dnech, ale i v zimě. Funkce Tajemstvím tohoto ventilátoru je jeho funkce chodu vpřed a zpětného chodu. Tímto způsobem může v létě zajišťovat čerstvý vzduch a v zimě rovnoměrně rozdělovat teplý, vyhřívaný vzduch po místnosti. Což vede k tomu, že stropní ventilátor Industrial je dokonalý pro spořivé spotřebitele. Úspory dosahují přibližně 30 %. Ventilátor nabízí čtyři různé úrovně rychlosti pro ideální přizpůsobení. Technické údaje Rychlost: 90, 150, 210 nebo 250 ot./min. Specifika Ventilátor běží velmi tiše, a proto je ideální pro použití v pracovnách nebo ložnicích. Rychlost ventilátoru může být snadno nastavena pomocí nástěnného vypínače, který je v rozsahu dodávky. Dálkové ovládání lze dovybavit (viz příslušenství); není možné používat současně nástěnný vypínač a dálkové ovládání; současně lze nainstalovat pouze jednu možnost ovládání.

2 899 Kč
-13%

Westinghouse Vegas ventilátor světlo bílá/borovice

Stropní ventilátor Vegas s oboustrannými lopatkami ve dvou barvách – průměr 105 cm Klasicky navržený stropní ventilátor Vegas zajišťuje v létě i v zimě účinnou cirkulaci vzduchu v místnosti. Oboustranné čepele jsou na jedné straně bílé a na druhé straně z šedě mořené borovice, takže lze měnit jejich vzhled. V této barevné kombinaci se ventilátor Vegas harmonicky hodí k mnoha designům místností. Funkce Možnost jízdy vpřed a vzad lze zvolit pomocí posuvného přepínače na krytu. To znamená osvěžení vzduchu v létě a až 30% snížení nákladů na vytápění v zimě. S integrovaným osvětlením: Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, lze je dokoupit prostřednictvím příslušenství. Osvětlení a ventilátor se ovládají pomocí integrovaného tahového spínače. V příslušenství je k dispozici nástěnný vypínač nebo dálkové ovládání. Technická data Příkon na otáčky: – 37 W při 110 ot/min – 39,6 W při 162 ot/min – 47,4 W při 210 ot/min

1 799 Kč
-10%

Westinghouse Ventilátor Turbo Swirl se 2 spínači

Stropní ventilátor Turbo Swirl se šesti lopatkami – titanová barva Stropní ventilátor Turbo Swirl s krytem v titanové barvě má okouzlující vzhled. Díky průměru 76 cm ji lze použít v malých místnostech do 12 m². Turbo Swirl je vizuálně atraktivní díky nízko položenému krytu a vyčnívajícímu stínítku z bílého skla. Křídla jsou oboustranná a lze je namontovat v javorovém vzhledu nebo v bílé barvě. U stropů o výšce 3,5 m a více je třeba použít nástavec (viz příslušenství). Funkce K ovládání světla a třírychlostního ventilátoru slouží tahový spínač. V případě potřeby lze provést dodatečnou montáž dálkového ovládání nebo spínače (viz příslušenství). Ventilátor je vybaven posuvníkem pro nastavení chodu vpřed a vzad. Změna směru chodu způsobí přechod z letního provozu na zimní funkci. Letní funkce uvolňuje chladicí účinky vzduchu, zimní funkce pracuje s cirkulací teplého vzduchu a pomáhá šetřit náklady na vytápění. Lze je snížit až o 30 %. Technické údaje Výkon na otáčky: – 26 W při 130 ot/min – 37 W při 190 ot/min – 53 W při 250 ot/min

3 399 Kč
-9%

Westinghouse Comet ventilátor titan

Stropní ventilátor Comet s pěti lopatkami v titanové barvě a svítidlem z opálového skla Stropní ventilátor Comet zaujme svým plochým tvarem a kovovým krytem v titanové barvě. Je vybaven pěti oboustrannými čepelemi v bílé barvě nebo ve vzhledu javoru. Uprostřed je opálově bílá světelná clona pro integrované přídavné osvětlení. Jako příslušenství lze objednat prodlužovací tyče, které se používají při výšce stropu 350 cm a více. Funkce Svítidlo a třírychlostní ventilátor se ovládají pomocí vestavěného tahového spínače. Je možné provést upgrade pomocí dálkového ovládání nebo spínače (viz příslušenství). Přepínání z letního na zimní provoz se provádí pomocí integrovaného posuvníku. Letní funkce zajišťuje požadovaný efekt ochlazování vzduchu, zimní funkce zajišťuje cirkulaci teplého vzduchu, což vede k úspoře nákladů na energii až o 30 %. Technická data Výkon na otáčky: – 26 W při 80 ot/min – 40 W při 130 ot/min – 58 W při 180 ot/min

4 678 Kč
-10%

Westinghouse ovladač

Rádiové dálkové ovládání pro ovládání stropních ventilátorů Westinghouse světlem Toto dálkové ovládání umožňuje zapínání a vypínání ventilátoru a ovládání jeho otáček ve čtyřech stupních, stejně jako výběr spínání a stmívání světla. Tlačítka jsou podsvícena, což usnadňuje ovládání ve tmě. Poznámka: Při výběru dálkového ovladače se ujistěte, které dálkové ovladače jsou uloženy jako kompatibilní se zařízením v příslušenství zakoupeného ventilátoru. – Baterie: 2 x AAA (součástí balení)

1 258 Kč

Westinghouse Cava II LED nástěnné světlo

Nástěnné LED světlo v barvě niklu Cava II, stmívatelné a se skleněným tělem LED nástěnné světlo Cava II je upevněno na stěně pomocí ploché desky v niklové barvě. Podobně jako v „T“, na horním konci mírně vyčnívá obdélníková, také niklově zbarvená kovová hlava. Jak pokračuje dolů, mění se ve skleněné tělo. Sklenice obsahuje malé bublinky, které vypadají jako blikající hvězdy. Zbytek je vyroben v jasném vzhledu. LED diody za ním svítí v barvě teplého bílého barva sv?tla a lze jej pomocí externího stmívače nastavit na jas 10 – 100%. Díky okouzlujícímu vzhledu je lampa skutečným poutačem. Je ideální pro vchody do domu a příjemně osvětluje fasádu domu.

2 799 Kč
-10%

Westinghouse Crestview závěsné světlo

Westinghouse Crestview závěsné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, K: 34cm

1 528 Kč
-9%

Westinghouse Bendan LED ventilátor

Lopatky z jabloňového dřeva: Stropní ventilátor Bendan se zabudovaným LED osvětlením LED stropní ventilátor Bendan má moderní design a chromovaný kryt a hnědé dřevěné lopatky. Celkové osvětlení v místnosti je zajišťováno integrovaným LED světlem, které může být rovněž tlumeno dálkovým ovládáním, které je v rozsahu dodávky. Jsou vyžadovány baterie typu AA (nejsou v rozsahu dodávky). Funkce LED stropní ventilátor Bendan je určen pro klimatizaci v místnostech až do velikosti 36 m². Vytvářen je proud vzduchu 159 m³ za minutu. Je vybaven letní a zimní funkcí, tzn. podle toho, zda je stropní ventilátor provozován v chodu vpřed nebo zpětném chodu, je dosahováno ochlazení vzduchu nebo rovnoměrného rozdělení vyhřívaného vzduchu. LED světlo může být také tlumeno dodávaným dálkovým ovládáním. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 14 wattů při 83 ot./min. – 31 wattů při 132 ot./min. – 56 wattů při 175 ot./min. Zvláštnosti V rozsahu dodávky je prodlužovací tyč. Musí být použita při montáži.

7 468 Kč
-9%

Westinghouse Vent. Princess Euro

Stropní ventilátor Princess Euro se třemi žárovkami Čtyřlopatkový stropní ventilátor Princess Euro s oboustrannými lopatkami v barvě stříbrné a grafitové působí nadčasově a elegantně, je charakteristický maximálním výkonem při osvěžování vzduchu a navíc je vybaven trojitým svítidlem. Osvětlení a ventilátor jsou ovládány integrovaným vytahovacím spínačem. Může být dovybaven nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovládáním. Vhodné výrobky lze objednat samostatně jako příslušenství. Funkce Stropní ventilátor Princess Euro lze instalovat se stropní tyčí nebo bez ní v závislosti na výšce stropu. Stropní tyč je v rozsahu dodávky. Ventilátor lze přepnout z letního na zimní režim pomocí posuvného vypínače na krytu. Tak slouží buď jako osvěžovač vzduchu, nebo přispívá k úspoře energie přerozdělením vzduchu zahřátého vytápěním. Proud vzduchu: 122 m³/min. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 28 wattů při 116 ot./min. – 30 wattů při 160 ot./min. – 43 wattů při 220 ot./min.

3 058 Kč

Westinghouse Prodl. tyč Westinghouse

Prodlužovací tyč o délce 46 cm pro lepší cirkulaci vzduchu – dostupná v mnoha barvách Nejlepší cirkulace vzduchu je dosaženo, jsou-li listy lopatek 2,5 až 3 m nad podlahou. U vyšších stropů se proto doporučuje použití prodlužovací tyče. Tato prodlužovací tyč je koncipována pro ventilátory Westinghouse!

399 Kč