Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Siru
Nejnovější

Siru Stropní světlo Sant Erasmo – ruční práce

Sant Erasmo – ručně vyráběné stropní svítidlo s odlišnostíTvar stropního svítidla Sant Erasmo, ručně vyráběného v Itálii, lze označit za mimořádný. Vypadá, jako by stínidlo z ručně foukaného skla roztrhlo síť, aby se prohnulo směrem dolů. Organicky tvarovaný rám lampy tvoří matná nerezová ocel s hnědou povrchovou úpravou, stejně jako mřížka. Stínidlo ze skla jantarové barvy je z vnitřní strany leptané, takže působí matně, ale na vnější straně si stále zachovává lesklý povrch. Prvotřídní materiály a neobvyklý a trochu vtipný design – to jsou vlastnosti, které charakterizují stropní svítidlo Sant Erasmo a jsou typické pro italského výrobce tohoto světelného výtvoru. Všechny výrobky jsou vyráběny z nerezové oceli a ručně foukaného skla v Itálii.

16 299 Kč

Siru Stropní světlo Giove

GIOVE – stropní svítidlo s moderní elegancíStropní svítidlo GIOVE zaujme nadčasovým designem v moderním vzhledu. Stínidlo z bílého skla foukaného do úst se prohýbá proti filigránským kovovým vzpěrám, které ho obklopují. Matný povrch působí jako difuzor a zajišťuje rovnoměrné osvětlení místnosti bez oslňování. Díky svému nenápadnému designu najde stropní svítidlo GIOVE vhodné místo v mnoha místnostech a lze jej začlenit do různých stylů zařízení. Svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuálními vlastnostmi. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

19 899 Kč

Siru Nástěnné světlo SULTANO ze skla Murano

Nástěnná lampa SULTANO s jemným muránským sklem foukaným do úst hravě rozzáří místnostSkleněné stínidlo nástěnné lampy SULTANO se jemně prohýbá směrem ven a přitlačuje se k filigránskému kovovému rámu, čímž vytváří elegantní design, jehož kouzlo je prostě okouzlující. Průhledné sklo jantarové barvy je foukané ústy a nechává světlo jasně zářit ven. V okolí tak vytváří hřejivé osvětlení, které podtrhuje útulnou atmosféru. Nástěnné svítidlo SULTANO lze zakomponovat do mnoha různých stylů interiéru a jistě potěší přátele italského umění foukání skla. svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

6 149 Kč

Siru Závěsné světlo Chiocciola

Jasná a svěží – závěsná lampa CHIOCCIOLA Spirálovitý tvar závěsné lampy CHIOCCIOLA nebyl zvolen nadarmo: Jak slibuje název, lampa vychází z klasického tvaru šneka. K tomu se přidává křiklavé zbarvení v červené barvě, které vytváří atmosférický a lehce extravagantní celkový obraz. Design dotváří skleněný povrch, který má matný odstín a poskytuje tak teplý světelný obraz. Každý model je navíc jedinečný a je ručně zpracováván a dokončován v Itálii.

7 799 Kč

Siru Závěsné světlo Goccia ručně foukané

Závěsné svítidlo GOCCIA zdobí sklo foukané do úst v elegantním tvaruKapka – italsky GOCCIA – byla zřejmě názvem pro toto elegantní závěsné svítidlo. Filigránový rám z tmavé nerezové oceli dodává foukanému muránskému sklu přitažlivý tvar. Jeho strukturovaný povrch vytváří krásné odrazy světla, které účinně osvětlují místnost a vytvářejí příjemnou atmosféru, jež vybízí k setrvání. Po vypnutí však tato závěsná lampa neztrácí nic ze svého půvabu. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuální strukturou. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

10 499 Kč

Siru Nástěnné světlo Chiocciola bronz

Okouzlující a extravagantní – nástěnné svítidlo ChiocciolaNástěnné svítidlo Chiocciola je odvozeno od italského slova „šnek“ a nabízí neobvyklý vzhled: Stínidlo má představovat šnečí ulitu a kombinuje se s robustním rámem. Ručně vyrobené sklo má vizuálně přitažlivou strukturu, která umožňuje teplému světlu zaplnit celou místnost a vytvořit tak útulnou atmosféru.

10 199 Kč

Siru Venkovní závěsné světlo Goccia ručně foukané

Venkovní závěsná lampa Goccia – řemeslná výroba z ItálieVenkovní závěsná lampa Goccia působí velmi efektně a elegantně jednak díky svému krásnému tvaru, který připomíná kapku, a jednak díky použitým materiálům. Rám a závěs lampy jsou vyrobeny z nerezové oceli, povrchová úprava v černo-stříbrné barvě jí dodává sofistikovaný charakter. Ručně foukané skleněné stínidlo z čirého muránského skla se mírně vyklenuje skrze otvory kovové mřížky, která mu dodává tvar. Světlo přes strukturu skla jasně září, ale neoslňuje. závěsná lampa Goccia pro venkovní použití je kvalitním produktem tradičního italského osvětlovacího umění. Všechny výrobky tohoto výrobce jsou vyráběny ručně z prvotřídních materiálů v Lido di Venezia – městečku na ostrohu u benátského pobřeží.

19 899 Kč

Siru Závěsné světlo Classic venkovní modré

Ručně vyráběná závěsná lampa Classic pro venkovní použitíZávěsná lampa Classic je neobvyklý, vysoce kvalitní zdroj světla pro venkovní použití. Závěs této lampy, která je ručně vyrobena v Itálii, se skládá z nerezové oceli, která byla zušlechtěna starobylou povrchovou úpravou v barvě slonové kosti. Stínidlo z azurově modře zbarveného foukaného skla se strukturou se jedinečně prohýbá mezerami mřížky, která jej obklopuje. Díky tomuto speciálnímu designu je závěsná lampa Classic zářivou ozdobou venkovního prostoru. Lze jej dokonale instalovat ve venkovních prostorách hotelů nebo veřejných budov a díky stínidlu, které je otevřené ze všech stran, osvětluje rozsáhlou plochu – v případě potřeby i energeticky úsporně, protože kromě běžných žárovek lze použít i LED žárovky. závěsné svítidlo Classic je produktem italské tradice osvětlení. Bylo vyrobeno z prvotřídních materiálů precizní řemeslnou výrobou v Itálii.

27 099 Kč

Siru Venkovní nástěnné svítidlo Classic jantarové

Classic – exkluzivní venkovní nástěnná lampa – ruční výrobaClassic je venkovní nástěnná lampa pro speciální prostory, která byla vyrobena čistě ručně podle tradičních řemeslných postupů v Itálii. Její rám z nerezové oceli byl navržen v rezavě hnědém provedení odolném proti povětrnostním vlivům a tvoří harmonický doplněk jantarově zbarveného stínidla. Stínidlo je foukané ústy, má nádhernou strukturu a jedinečně se prohýbá díky okolní mřížce, která ho zdobí. Jantarové muránské sklo, jehož zabarvení je díky různým šířkám stínidla výraznější nebo slabší, vytváří okouzlující světelný efekt, který osvětluje venkovní prostory soukromých sídel stejně účinně jako venkovní prostory hotelů, restaurací nebo veřejných budov. výrobce této venkovní nástěnné lampy Classic vyrábí výhradně svítidla z nerezové oceli a foukaného skla, která se vyznačují nejen prvotřídní kvalitou, ale také zvláštním, jedinečným a poutavým designem.

22 499 Kč

Siru Ruční práce stropní světlo Lampara venkovský styl

Stropní svítidlo Lampara ve venkovském stylu – ruční výroba Kvalitní stropní svítidlo Lampara podtrhuje venkovský styl vybavení a poskytuje příjemně jasné osvětlení, které může být díky možnosti použití LED žárovek i energeticky úsporné. Stropní svítidlo, které se vyrábí v Itálii podle tradičních řemeslných postupů, se skládá z nerezové oceli, která byla zušlechtěna krásnou třpytivou povrchovou úpravou, čirého foukaného stínidla z muránského skla, které se prohýbá mezi okolními kovovými vzpěrami a v horní části je stíněno plochým kovovým stínidlem, a také z pěkných dekorativních prvků z malované keramiky. výroba v čistě řemeslném provedení činí každé svítidlo tohoto italského výrobce jedinečným. Prvotřídní materiály jsou ručně zpracovávány do jedinečných světelných výtvorů, které se díky svému speciálnímu designu stávají nejen zdrojem světla v místnosti, ale zároveň představují krásnou dekoraci. prvotřídní materiály a výroba v čistě ručním zpracování dělají ze stropního svítidla Lampara klenot v jídelně nebo také v gastronomii. Zvláštním vrcholem tohoto stropního svítidla z nerezové oceli a foukaného muránského skla, které bylo zdobeno drobnými detaily ručně malované keramiky, je dlouhé rameno, k němuž bylo připevněno stínidlo. Díky němu může lampa viset nad stolem, i když se přípojka napájení nenachází přímo nad ním. Průhledné stínidlo umožňuje, aby světlo svítidla – patice E27 s maximálním příkonem 100 W nebo LED žárovky – jasně a zřetelně zářilo do všech stran. Ať už v soukromém prostoru, nebo v gastronomii či hotelnictví – se stropním svítidlem Lampara se do interiéru nastěhuje výrobek prvotřídní kvality, který dokonale podtrhne rustikální styl. Svítidlo bylo vyrobeno v Itálii.

14 099 Kč

Siru Nástěnné světlo Classic visící jantarové

Nástěnná lampa Classic se závěsným skleněným stínidlem v jantarové barvěVysoce kvalitní nástěnná lampa Classic byla vyrobena ručně v Itálii tradičním způsobem. Díky své velikosti a stínidlu ve tvaru hroznu zavěšenému na konzolovém rameni působí impozantně a upoutá pozornost na každé stěně. Nástěnný držák a konzolovité, zahnuté rameno lampy jsou vyrobeny z kovu se starožitnou rezavě hnědou povrchovou úpravou, jedinečně navržené strukturované stínidlo z ústně foukaného skla jantarové barvy. Stínidlo je zasazeno do ozdobné kovové mřížky, jejímiž otvory se jedinečně prohýbá. Aby bylo osvětlení realizováno moderním, energeticky úsporným způsobem, který je v rozporu se starožitným vzhledem, lze nástěnné svítidlo vybavit moderními LED žárovkami namísto klasických žárovek do 100 W.

20 899 Kč

Siru Nástěnné světlo Classic ručně foukané jantarové

Classic – nástěnná lampa s jedinečným skleněným stínidlem – ruční výrobaNástěnná lampa Classic byla tradičně ručně vyrobena v Itálii. I po vypnutí je na stěně jedinečnou, lehce starožitně vyhlížející dekorací, protože se skládá ze stínidla z foukaného skla v jantarové barvě, které má efektní strukturu a je obklopeno ozdobnou kovovou mřížkou s pěknými ornamenty. Po rozsvícení světla vytváří speciální skleněná struktura na stěně po celém obvodu lampy jedinečné světelné efekty a do místnosti vyzařuje teplá světelná záře. Nástěnné svítidlo Classic bylo vyrobeno ručně s maximální péčí z prvotřídních materiálů a má patici E14, do které lze vložit žárovky do příkonu 60 W. Aby bylo osvětlení realizováno moderním a energeticky úsporným způsobem, lze na rozdíl od klasického vzhledu použít také moderní LED žárovky. Výběr vhodných žárovek je k dispozici jako příslušenství.

8 799 Kč

Siru Červené designové závěsné světlo Lab made in Italy

Červenobílé designové závěsné svítidlo Lab, ruční výrobaPodobně jako klec obklopuje jasně červené lakované kovové stínidlo skleněné stínidlo uvnitř, které je vyrobeno z bílého, navenek lesklého skla a bylo vyfouknuto. Barevná kombinace a také poměrně jednoduchý, ale účinný design dodávají závěsné lampě moderní vzhled a dělají z ní poutač nad jídelním nebo kuchyňským stolem či pultem. Světelný zdroj – volitelně žárovka do 75 W nebo také úsporná LED žárovka či úsporná zářivka – vyzařuje přes mléčně bílé stínidlo rovnoměrné a neoslňující světlo, které osvětluje nejen plochu stolu, ale i celou místnost. Lab je vysoce kvalitní závěsná lampa, ručně vyrobená v Itálii z prvotřídních materiálů.

18 799 Kč

Siru Margherita – teple svítící stropní světlo

Útulné osvětlení se stropním svítidlem MargheritaStropní svítidlo Margherita s okouzlujícím designem se skládá z foukaného skla jantarové barvy, které se jemně prohýbá přes vzpěry z kovu v barvě bronzu a mědi. Horní rovný okraj skleněného stínidla zdobí kovový kroužek s krásným dekorem. Stropní svítidlo Margherita je hlavním zdrojem světla pro nejrůznější místnosti a styly interiérů a zajišťuje příjemné a zároveň jasné osvětlení. svítidla od tohoto výrobce jsou ručně vyráběna v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

19 899 Kč

Siru Carro – závěsné světlo 7 skleněných stínidel

Ručně vyráběná závěsná lampa Carro s krásnými skleněnými stínidlyCarro je sedmilamelová závěsná lampa, která byla ručně vyrobena v Itálii. Šest skleněných stínidel jantarové barvy, která se otevírají směrem dolů, je připevněno k rámu připomínajícímu kolo po celém obvodu. Sedmé stínidlo uprostřed kola je uzavřené. Závěs, kovový rám a ozdoby na stínidlech jsou vyrobeny z nerezové oceli a povrchově upraveny v jantarové barvě. Zavěšení na třech řetízcích lze měnit odstraněním jednotlivých článků řetízku. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny v Itálii. Každý výrobek je jedinečný kus s individuálními vlastnostmi. Drobné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

81 599 Kč

Siru Závěsné světlo Chiocciola čiré skleněné stínidlo

Vysoce kvalitní extravagance pro vaše čtyři stěnyZávěsné svítidlo Chiocciola má zcela neobvyklý vzhled, protože vychází ze struktury šnečí ulity. Neobvyklý tvar stínidla z foukaného skla se snoubí s kvalitním závěsem, který je tvořen kovem v barvách bronzu a mědi a zajišťuje bezpečné zavěšení lampy. Každá designová lampa je naprosto jedinečná a přesvědčí hodnotným řemeslným zpracováním.

10 199 Kč

Siru Stolní lampa Chiocciola s čirým sklem

Efektivní a krásná – stolní lampa ChiocciolaVysoce kvalitní skleněné stínidlo bylo zpracováno ručně a je jedním z vizuálních vrcholů stolní lampy Chiocciola. Název navíc mluví za vše, protože italský výraz pro „šneka“ se odráží i v designu: Stínidlo připomíná šnečí ulitu a v kombinaci s kulatým podstavcem v hnědé barvě vytváří přitažlivý exteriér.

15 999 Kč

Siru Závěsné světlo Chiocciola 7zdrojové

Chiocciola – závěsná lampa se 7 ručně vyráběnými skleněnými stínidlyChiocciola – italský výraz pro šneka. To pravděpodobně inspirovalo tvar ručně vyráběných, vysoce kvalitních skleněných stínidel závěsné lampy a dalo jí také jméno. Jedno velké a 6 malých stínidel z čirého, krásně strukturovaného skla jsou připevněna k zakřiveným ramenům na pevném rámu svítidla a umožňují světlu jasně zářit do všech stran s okouzlujícím světelným efektem. Rám svítidla je vyroben z nerezové oceli a byl zbarven do měděno-bronzové barvy. Svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuálním charakterem. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

59 299 Kč

Siru Nástěnné světlo Pouff bílé a nerez

Elegantní retro vzhled nástěnné lampy PouffKrásná designová nástěnná lampa Pouff je ručně vyráběný unikátní kousek, který se vyrábí v Itálii v nejvyšší kvalitě. Zejména filigránská nerezová ocel, která tvoří rám nástěnné lampy jako stříbrná síť, nabízí velmi krásný optický prvek. V kombinaci s působivým uměleckým sklem přesvědčí nástěnná lampa na celé čáře. Zejména v obývacích pokojích, ale také v ložnici dokáže poskytnout sofistikovanou atmosféru i vznešené prostředí.

18 299 Kč

Siru Závěsné světlo Pouff bílé a nerez

Designová závěsná lampa Pouff v elegantním retro vzhleduPouff zaujme působivým uměleckým sklem. Filigránská stříbrná síť z nerezové oceli tvoří rám kulaté závěsné lampy a skvěle zvýrazňuje jednotlivé balónové křivky. Neobyčejný design, který zároveň inspiruje distingovaně-jednoduchou elegancí a zároveň splňuje vysoké nároky na formu a styl. Závěsné svítidlo Pouff je obzvláště vhodné pro design obývacího pokoje nebo ložnice, protože vytváří sofistikovanou atmosféru a vznešenou atmosféru. Svítidla Pouff vyniknou také při zavěšení ve dvojici, např. nad jídelním pultem. svítidla tohoto výrobce jsou vyráběna ručně v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

36 299 Kč

Siru Jantarové stropní světlo Orione

Sametové stropní svítidlo Orione s pruhyPovrch stropního svítidla působí obzvlášť hladce a měkce. Jantarově zbarvené skleněné tělo je orámováno úzkými kovovými proužky v barvě chromu. Ty tvoří jakýsi koš, v němž se sklo jakoby pohybuje. Jantarově zbarvené sklo se mírně vyklenuje z kovového rámu. Hravý design jako by zobrazoval vlny, které se jemně pohybují. Díky italskému řemeslu je každý kus přátelsky vyhlížejícím individuálním kouskem, který se nenápadně liší barvou nebo tvarem.

8 799 Kč

Siru Ušlechtilé závěsné světlo Orione

Umělecká závěsná lampa Orione se skleněnými křivkami Každá z těchto lamp je jedinečná. Při italské ruční práci vzniká barevné skleněné těleso, které jako by vyráželo ze zkříženého pásu chromované nerezové oceli. Závěsnou lampu o celkové velikosti 17 cm tvoří především skleněný korpus, který se jakoby šrafuje v oranžové a bílé barvě. Díky výrobě dostává každé světlo efektní akcenty a barevné dopady. Mnohé ze skleněných křivek vystupují ze stuhy a esteticky je odlišují. Kromě toho je světlo pohodlně tlumené a opatřené světelnými efekty, které se ve tmě příjemně zviditelní. Zkrášluje tak obytný prostor v rozmanitých koncepcích místností a prostor.

8 799 Kč

Siru Orione-stolní lampa s nerezovými prvky

Umělecká stolní lampa Orione s chromovanými prvkyŠrafované sklo této lampy má neobvyklý tvar. Zdá se totiž, že chce vyrazit z filigránských pásů z nerezové oceli. Růžové sklo je zdobeno bílým šrafováním. Sklo je jedinečným kouskem a může mít barevné akcenty. Toto svítidlo stojí na klasickém podstavci v barvě chromu. Svítidlo je vyrobeno v manufaktuře v Itálii. Stolní lampa působí podobně jako umělecký předmět, a proto ji lze vkusně umístit na mnoho míst v domácnosti a zútulnit ji světlem.

8 799 Kč

Siru Stolní lampa Orione s nerezovými prvky

Stolní lampa Orione v hravém designuOrione zaujme působivým skleněným uměním. Filigránský design s nerezovou ocelí skvěle zvýrazňuje jednotlivé kousky bílého skla a dodává stolní lampě jedinečný charakter. Krásné stínidlo navíc zajišťuje rovnoměrné a neoslňující rozložení světla, přesně podle přání pro atmosférické ambientní osvětlení. Lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

8 799 Kč

Siru Bílé závěsné světlo Orione umělecký design

Hravá a dekorativní – závěsná lampa OrioneJedinečný charakter závěsné lampy Orione se projevuje zejména v kombinaci ručně vyráběné nerezové oceli a jednotlivých kusů skla v bílé barvě. Kromě toho dochází k rovnoměrnému rozložení světla, které je dáno speciálním designem stínidla. Závěsná lampa vypadá nejlépe nad jídelním stolem, kde dokáže vytvořit útulnou atmosféru. Ale také v ložnici může přesvědčit krásnými akcenty lampy.

8 799 Kč

Siru Ručně vyrobená stolní lampa TOTEM

Neobvyklá stolní lampa TOTEM je zvláštní kombinací materiálů. Ušlechtilé dřevo, robustní nerezová ocel a sklo foukané do úst se v lampě TOTEM spojují v jedinečnou stolní lampu. Z velké základny vpředu vyčnívají dvě kovová ramena, mezi nimiž je umístěno bílé lesklé skleněné stínidlo. To funguje jako difuzér a poskytuje útulné akcentní osvětlení. Ať už v obývacím pokoji nebo na nočním stolku, stolní lampa TOTEM vždy upoutá pozornost. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuálním charakterem. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

29 599 Kč

Siru Závěsné světlo Giove

Moderní závěsné svítidlo GIOVE se skleněným tělem Svítidlo pochází z tradičního italského řemesla. Harmonická kompozice bílého skla a nerezové oceli utváří tvar lampy. Sklo je foukané do úst a zapadá do kovového rámu, který připomíná koš. Jemné kovové vzpěry leží mezi křivkami skla a drží je v drážkách. Celkově má tělo zaoblený oválný tvar, který se vypoukle rozšiřuje do stran. Bílé sklo vytváří sametové světlo a nechává na stěně probleskovat přátelské světelné efekty. Díky nenápadnému designu vypadá závěsné svítidlo okouzlujícím způsobem v mnoha obytných konceptech. Jasnou světelnou atmosféru s příjemnými odstíny vytvoří například v obývacích pokojích nebo ložnicích.

24 499 Kč

Siru Půlkulaté stropní světlo RAGGIO

Siru Půlkulaté stropní světlo RAGGIO, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo Scavo, nerez, E14, 40W, K: 12cm

18 499 Kč

Siru Půlkulaté stropní světlo RAGGIO

Siru Půlkulaté stropní světlo RAGGIO, 33 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo Scavo, nerez, E14, 40W, K: 9cm

17 199 Kč

Siru Ručně vyrobená stolní lampa MEDUSA

Půvab stolní lampy MEDUSA dodává sklo foukané do ústKovové vzpěry obepínají stínidlo stolní lampy MEDUSA jako filigránská síť a dodávají mu zakřivený tvar. Je vyrobeno z foukaného skla a díky matnému povrchu poskytuje zvýrazněné odrazy světla a důstojné dodatečné osvětlení. Kovové tělo působí tvarově dokonale díky designu připomínajícímu vázu. Stolní lampa MEDUSA je stylovou ozdobou každého obytného prostoru. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuálním charakterem. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

21 599 Kč

Siru LOTO klasické stropní světlo

Stropní svítidlo LOTO se třemi lampami je ručně vyráběnéU tohoto ušlechtilého stropního svítidla se zdá být název LOTO – což znamená „lotosový květ“ – velmi vhodně zvolen. Každé ze tří stínidel jako by bylo vymodelováno podle květu a je vyrobeno z foukaného muránského skla. Zakřivený rám ve starozlaté barvě atmosféricky dotváří celkový obraz a dodává stropní lampě půvab. Poskytuje jasné světlo a uplatní se v klasicky zařízených místnostech. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

29 199 Kč

Siru Klasická stolní lampa LOTO

Květinová stolní lampa LOTO s kovovým tělemDesign stolní lampy připomíná květ nebo semeník květiny. Rám lampy je ve starozlaté barvě a stínidlo je vyrobeno z foukaného muránského skla. Každý prvek lampy je ozdoben malou kuličkou ve zlaté barvě. To platí i pro podstavec lampy, který připomíná víčko sklenice. K ní je připevněno zahnuté rameno s uměleckou smyčkou, z něhož visí skleněný prvek v jantarové barvě. Vkusně zakřivené sklo je na mnoha místech orámováno jemnými vzpěrami z nerezové oceli. Vytváří sametové světelné efekty. Stylová lampa z vysoce kvalitního řemeslného materiálu harmonicky zapadne do nápaditých domácích interiérů.

12 799 Kč

Siru Nástěnné světlo Pozzo

Neobvyklé a naprosto elegantní – nástěnné svítidlo POZZOZakřivené stínidlo nástěnného svítidla POZZO je naprostým vrcholem, protože je vyrobeno ze speciálního skla Scavo, které je foukané a ručně vyráběné. Tříčlánkový řetízek je vyroben z klasického starozlatého zlata a spojuje nástěnný držák s nádherným stínidlem. Jantarový odstín umožňuje lampě vyzařovat teplý odstín světla, takže je vhodná pro domácí i pohostinské použití. Nepravidelné barevné odstíny doplňují atraktivní design a dotvářejí nástěnnou lampu na jedinečný zařizovací prvek.

16 999 Kč

Siru Závěsné světlo Pozzo

Závěsná lampa POZZO inspiruje kouzlem 1001 nociZávěsná lampa POZZO připomíná starobylé lampy Orientu, jejichž styl interpretuje moderním způsobem. Její zakřivené, zúžené stínidlo je vyrobeno z foukaného skla Scavo, které je protkáno filigránskými kovovými vzpěrami. Matný skleněný povrch v jantarové barvě jasně a rovnoměrně osvětluje místnost a vytváří příjemnou atmosféru. Celkový obraz atmosféricky dotváří řetízkové zavěšení se třemi články. Závěsné svítidlo POZZO najde vhodné místo v mnoha zařizovacích stylech a stane se elegantní ozdobou soukromých i gastronomických místností. svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

14 299 Kč

Siru Antická stolní lampa Giara

Siru Antická stolní lampa Giara, 38 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, E27, 100W, K: 36cm

16 999 Kč

Siru Antická stolní lampa Giara

Siru Antická stolní lampa Giara, 32 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, E27, 100W, K: 32cm

13 599 Kč