Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Sforzin
Nejnovější

Sforzin Nástěnné svítidlo Mikado

Nástěnná lampa Mikado s pěti žárovkami – flexibilní osvětlení s moderním designemRám nástěnné lampy Mikado tvoří pět kovových tyčí v černé barvě. Čtyřmi z nich lze pohybovat a nastavovat je v různých směrech. Tímto způsobem se celkový vzhled opticky mění a neustále přepracovává. Pět kulovitých stínidel z matného skla je připevněno na koncích tyčí a působí jako dekorativní a styl podtrhující prvek v moderním obytném prostředí. Harmonické barevné provedení se hodí k mnoha stylům interiérů. Černý rám nabízí zajímavý kontrast k bílé barvě skleněných koulí, které naopak vyzařují rozptýlené světlo. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

9 399 Kč

Sforzin Stolní lampa

Stolní lampa Jugen pro atmosférické světloStolní lampa Jugen nabízí neoslňující a měkké osvětlení, protože její stínidlo je vyrobeno z foukaného skla v mléčně bílé barvě. Sklo je doplněno černým rámem, na kterém je umístěn globus. Podstavec a rám jsou vyrobeny z lakovaného kovu a kontrastují s bílým globusem. Ať už v ložnici nebo vedle pohovky, stolní lampa se díky nadčasovému designu a kontrastní barevné kombinaci černé a bílé hodí všude. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací trendy materiálů.

3 699 Kč

Sforzin Závěsné světlo X-Ray 3 zdroje čirá/čirá/čirá

Tříplamenová závěsná lampa X-Ray se skleněnými stínítky v různých provedeních Závěsné rentgenové světlo zaujme živým a rozmanitým designem. Tři odstíny vyrobené z borosilikátového skla jsou tvarovány jako kužely různých výšek a šířek a visí dolů v různých výškách. V každém případě je přidáno matné vnitřní stínění, ve kterém lze použít lampu G9. Světlo vychází přímo otvorem dolů a velmi dobře osvětluje například stůl, zatímco také jemně svítí do stran. Zavěšení skleněných clon je s clonou spojeno úzkou trubicí. Stejně jako vrchlík je vyroben ze zlata zbarveného kovu, který dodává rentgenovému záření ušlechtilý nádech.

13 499 Kč

Sforzin Stolní lampa X-Ray

Stmívatelná stolní lampa X-Ray se stínidlem z borosilikátového skla Název je program! Stejně jako rentgenové paprsky („rentgenové paprsky“) pronikají do těla, světelné paprsky rentgenové stolní lampy se snadno dostanou ven přes průhledné skleněné stínění. Jedná se o speciální druh skla – borosilikátové sklo. To je považováno za zvlášť odolné vůči teplu, je lehké a přesto velmi stabilní. Zlatý podstavec a zlatá kovová špička dotvářejí celkový obraz. Patice je umístěna uprostřed matného vnitřního válce, který zajišťuje rozptýlené vyzařování světla. Na zástrčce kabelu je stmívač pro zapnutí a vypnutí a regulaci světelného výkonu.

6 299 Kč

Sforzin Nástěnné světlo X-Ray

S úzkým skleněným kuželovým stínidlem – nástěnné svítidlo X-Ray Nástěnné svítidlo X-Ray je díky své eleganci a příjemnému světlu ideální volbou pro soukromé obytné i veřejné prostory. Charakteristické je dvojité skleněné stínítko: Matná vnitřní vrstva zajišťuje rovnoměrný lom světla používaného svítidla. Vnější koule je průhledná a vyrobená z borosilikátového skla, které je zformováno do vysokého štíhlého kužele. Ten je doplněn kovovým držákem s matně zlatou povrchovou úpravou, která působí elegantně.

4 499 Kč

Sforzin Nástěnné světlo X-Ray

Nástěnná rentgenová lampa s velkým kuželem v nebesky modré barvě Tento dávkovač světla zaujme svým dvouvrstvým odstínem a ušlechtilým charakterem zlatého nástěnného držáku a je ideální pro obývací pokoje a chodby nebo vstupní prostory hotelů, stejně jako osvětlení stěn v restauracích. Velké kónické stínítko se skládá z průhledné nebesky modře zbarvené vnější vrstvy z borosilikátového skla a vnitřního difuzoru z matného skla. Ten obklopuje lampu, která má být použita, takže její světlo ponoří okolí do měkkého a příjemného světla.

4 699 Kč

Sforzin Stolní lampa X-Ray kužel stínidlo 20 cm

Kónická stolní lampa X-Ray v elegantní prezentaci Tato stolní lampa se skládá z průhledného vnějšího stínítka ve formě kužele, ve kterém je uvnitř umístěna menší trubice, která obklopuje objímku a použitý osvětlovací prostředek. Vnitřní plášť je matný, zatímco vnější strana stínítka je vyrobena z průhledného borosilikátového skla. Tento typ skla je velmi tvrdý a tepelně odolný. Kovová základna s rámem, navržená ve zlatém provedení, nese elegantní odstín a výrazně vylepšuje vzhled. X-Ray stolní lampa je obzvláště vhodná pro akcentové osvětlení a zaujme svou optickou přidanou hodnotou, která zajišťuje nejen útulné osvětlení v místnosti, ale působí také jako dekorativní optický akcent. Jas lze regulovat pomocí přepínače stmívače zabudovaného do kabelu.

6 099 Kč

Sforzin Závěsné světlo Jugen

Jednolamelová závěsná lampa Jugen ze skla, v černé ediciZávěsná lampa Jugen se skládá z černého kovového krytu a kovového prvku ve tvaru tyče, z něhož visí kulovité stínidlo ze skla. Kov tvoří přechod od stínidla k závěsu. Kulové stínidlo je vyrobeno z foukaného skla v mléčně bílé barvě a vyzařuje světlo bez oslnění do všech stran a osvětluje místnost. Díky jednoduchému designu se závěsná lampa dokonale začlení do mnoha interiérových stylů. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

4 099 Kč

Sforzin Nástěnné světlo Jugen

Dvoubarevné nástěnné svítidlo Jugen z foukaného sklaNástěnné svítidlo Jugen se vyznačuje stylovou kombinací módních materiálů a barev. Nástěnný držák a tyč jsou vyrobeny z kovu a jsou vyvedeny v černé barvě. Dvě bílé koule jsou vyrobeny ze skla v mléčně bílé barvě. Nástěnné svítidlo přesvědčí jednoduchým nadčasovým designem a kontrastní barevnou kombinací bílé a černé, která se skvěle začlení do moderně řešených obývacích pokojů. toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací trendy materiálů.

2 899 Kč

Sforzin Stolní lampa X-Ray kužel stínidlo 20 cm

Kónická stolní lampa X-Ray v elegantní prezentaci Tato stolní lampa se skládá z průhledného vnějšího stínítka ve formě kužele, ve kterém je uvnitř umístěna menší trubice, která obklopuje objímku a použitý osvětlovací prostředek. Vnitřní plášť je matný, zatímco vnější strana stínítka je vyrobena z průhledného borosilikátového skla. Tento typ skla je velmi tvrdý a tepelně odolný. Kovová základna s rámem, navržená ve zlatém provedení, nese elegantní odstín a výrazně vylepšuje vzhled. X-Ray stolní lampa je obzvláště vhodná pro akcentové osvětlení a zaujme svou optickou přidanou hodnotou, která zajišťuje nejen útulné osvětlení v místnosti, ale působí také jako dekorativní optický akcent. Jas lze regulovat pomocí přepínače stmívače zabudovaného do kabelu.

6 199 Kč

Sforzin Závěsné světlo X-Ray 3 zdroje šedá/medová/modrá

Závěsné svítidlo X-Ray se třemi lampami a skleněnými stínidly v různých provedeních Závěsné svítidlo X-Ray zaujme svým živým a rozmanitým designem. Tři stínidla z borosilikátového skla mají tvar různě vysokých a širokých kuželů a visí dolů v různých výškách. Každé z nich je doplněno matným vnitřním stínidlem, do kterého lze vložit žárovku G9. Světlo vychází přímo otvorem ve spodní části a velmi dobře osvětluje například stůl, přičemž jemně vyzařuje i do stran. Závěs skleněného stínidla je spojen se stínidlem úzkou trubkou. Stejně jako stříška je i tubus vyroben z kovu zlaté barvy, který rentgenu dodává ušlechtilý nádech.

13 699 Kč

Sforzin Stolní lampa X-Ray

Stolní lampa X-Ray se stínidlem z borosilikátového skla – stmívatelné Světlo této stolní lampy proniká do stínu jako rentgenové záření, což se odráží také ve jménu rentgenového záření. Clona se skládá z větší vnější koule z čirého borosilikátového skla a vnitřní trubice z matného skla. Ten odráží tvar vnějšího stínítka a vyzařuje světlo z lampy, které má být difuzně použito ven. Rám s nožkou a stojánkem, který prochází celou výškou lampy, je vyroben z kovu s ušlechtilým povrchem matného zlata. V případě potřeby lze světelný výkon regulovat pomocí stmívače na zástrčce kabelu.

6 399 Kč
-10%

Sforzin Nástěnné světlo Mose ze skla

Malá nástěnná lampa Mose s moderní barevnou kombinací Nástěnná lampa Mose zdobí každou stěnu svým jednoduchým designem. Bílý povrch skleněné koule poskytuje příjemné světlo s efektem bez oslnění a oproti tomu je černá nástěnná konzola a vodorovná krátká tyč z mosazi, ke které je připevněna clona. Nástěnná lampa je velmi kvalitní jak po vizuální stránce, tak i po stránce použitých materiálů a je určena do mnoha obytných prostor, takže si může přijít na své například v koupelně. Podle vašich požadavků lze lampu namontovat na zeď nebo na strop. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

2 518 Kč

Sforzin Stropní světlo Jugen

Stropní svítidlo Jugen s černým rámem a bílým kulovitým stínidlemBílá kulatá skleněná koule slouží jako stínidlo stropního svítidla Jugen, které drží držák v černé barvě. Svítidlo je určeno k provozu se žárovkou E27, která je integrována přímo do stínidla a zvenčí je naprosto neviditelná. Světlo je vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně přes mléčně bílé sklo do všech směrů. Stropní svítidlo se dokonale hodí do moderních interiérů. toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

3 999 Kč

Sforzin Stropní světlo Lunar

Lunární stropní svítidlo v moderní kombinaci mosaz-bílá Tvarové stropní svítidlo Lunar má moderní barevnou kombinaci mosazi a bílé, kterou lze krásně integrovat do moderních obývacích pokojů a ozdobit dalšími kusy nábytku. Bílá obrazovka vyrobená z foukaného skla visí na mosazné stropní konzole a vyzařuje světlo všude kolem. Sférické sklo je v mléčné bílé barvě a je vybaveno lampou G9. Mléčný povrch vytváří jemnou záři bez oslnění. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

2 099 Kč
-8%

Sforzin Závěsné světlo Jugen

Čtyřsvětelná závěsná lampa Jugen s nastavitelným zavěšenímTvar závěsné lampy Jugen je vhodný pro použití v jídelně nad stolem. Závěs lampy lze při montáži nastavit ve dvou velikostech, protože lampa má dvě různě dlouhé trubky, které lze snadno sestavit. Rám je černě lakovaný, pevně opracovaný a vybavený čtyřmi kulovitými stínidly, která směřují dolů. Stínidla jsou vyrobena z bílého skla a kontrastují s černou tyčí. Barevné provedení a design závěsné lampy jsou nadčasové a vytvářejí krásnou atmosféru. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

9 499 Kč
-10%

Sforzin Nástěnné světlo X-Ray vypouklé stínidlo Ø20cm čirá

Nástěnná lampa X-Ray se širokým stínidlem z borosilikátového skla Díky atraktivnímu skleněnému stínění poskytuje rentgenová nástěnná lampa skvělý světelný efekt. Je navržen ve tvaru baňatého kužele a skládá se z vnější průhledné koule z borosilikátového skla, která se vyznačuje svou speciální tepelnou odolností a robustností. Uvnitř matná část pojme světelný zdroj, takže světlo jemně osvětluje místnost všude kolem. Matný zlatý nástěnný držák vyrobený z kovu opět vylepší svítidlo a učiní z něj elegantní doplněk do každé místnosti.

4 228 Kč

Sforzin Nástěnné světlo X-Ray

S úzkým kuželem ze skla – nástěnná lampa X-Ray Díky své eleganci a příjemnému světlu je rentgenová nástěnná lampa ideální volbou pro soukromé bydlení a veřejné prostory. Charakteristické je dvojité skleněné stínění: matná vnitřní vrstva zajišťuje rovnoměrné lámání světla použité lampy. Vnější koule je průhledná a je vyrobena z borosilikátového skla do vysokého štíhlého kuželu. Kromě toho je zde kovový držák, který svým matným zlatým povrchem dodává elegantní nádech.

4 399 Kč

Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu

Moderní závěsná lampa Samoi vyrobená z kovu Samoi závěsná lampa je vyrobena z kovu a svým moderním designem má krásný vzhled. Povrch lampy je černý, zatímco vnitřek je bílý. Díky tomu má světlo, které vychází přímo dolů, příjemnější účinek. Kyvadlová trubice z kartáčované mosazi dodává lampě eleganci a představuje záměrně nastavený detail. V ideálním případě je závěsná lampa vhodná k osvětlení malých jídelních stolů nebo pultů, a to i v kombinaci s jinými lampami této řady. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

4 299 Kč

Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu

Černá závěsná lampa Samoi ve tvaru kužele Samoi závěsná lampa je dokonalá tam, kde je potřeba přímé světlo, protože její stín je otevřený směrem dolů. Vnější strana stínítka je matně černá, zatímco vnitřek je barevně bílý. Kyvadlová trubice z kartáčované mosazi slouží jako připojení k napájecímu kabelu. Tyto tři barvy se navzájem doplňují a vytvářejí harmonický celkový obraz a inspirují se záměrnými detaily. Díky černému exteriéru lze lampu snadno kombinovat s ostatními lampami ze série Samoi a dobře integrovat do moderně zařízených prostor. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

4 899 Kč

Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu

Závěsná lampa Samoi v barevné kombinaci černé, bílé a mosazi Samoi závěsná lampa má moderní, klasicky tvarované stínidlo vyrobené z kovu, které je ploché a má velký průměr. Stínidlo je černé, zatímco vnitřní strana je bílá, takže světlo vypadá ještě jasněji. Pěkným detailem na lampě je kyvadlová trubice z kartáčované mosazi, která spojuje stínidlo se zavěšením. Díky otvoru stínítka směřujícího dolů lze lampu snadno umístit na stůl a několik lamp ze série Samoi lze umístit také vedle sebe. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

6 599 Kč
-10%

Sforzin Stropní světlo Lunar

Stropní svítidlo Lunar s úchytem v odstínu mosaz a bílé sklo Stropní světlo Lunar vylepšuje každé moderní životní prostředí. Tvar a barvy lampy lze optimálně integrovat do mnoha stylů vybavení. Se sférickým skleněným stínidlem v bílé barvě a mosazným kovovým stropním držákem vypadá velmi elegantně. Díky mléčnému povrchu je světlo neoslňující a příjemně vyzařované ze všech stran a jemně osvětluje místnost. Stropní světlo lze snadno kombinovat s jinými světly ze série Lunar. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

2 608 Kč
-10%

Sforzin Nástěnné světlo Jugen

Nástěnné svítidlo Jugen s jednou lampou z foukaného sklaNástěnné svítidlo Jugen bylo vyrobeno z moderních materiálů – kovu a skla, stejně jako všechna svítidla řady Jugen. Skládá se z černého nástěnného držáku, k němuž je vodorovně připevněna nenápadná kovová tyč. Na tyči je umístěna bílá skleněná koule, která stylově ozdobí každou stěnu. Toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

2 338 Kč
-4%

Sforzin Stropní světlo Jugen

Jednoduché stropní svítidlo Jugen s kulovými stínidlyStropní svítidlo Jugen má podlouhlý tvar a skládá se z elegantního kovového rámu v černé barvě, vodorovné tyče a dvou kulových stínidel z bílého matného skla. Světlo je v místnosti rozváděno rovnoměrně a bez oslnění. Svítidlo je vhodné pro osvětlení mnoha místností, kde je požadováno přiměřeně jasné osvětlení. toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

3 999 Kč

Sforzin Stropní světlo Jugen černá

Stropní lampa Jugen s černým rámem a dvěma kulovými stínidlyStropní lampa Jugen má klasický a moderní vzhled. Skládá se z kulatého vrchlíku a úzké tyče v černé barvě, která visí vertikálně. Po stranách kovové tyče jsou dvě stínidla, z nichž každé se skládá z bílé skleněné koule a je připevněno v různých výškách. Zvláštností této lampy je nejen klasický design, ale také kombinace materiálů a barev – kovu a skla, které působí velmi moderně a hodí se k mnoha stylům interiéru. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

5 299 Kč

Sforzin Závěsné světlo Jugen

Závěsné svítidlo Jugen se dvěma lampami ze skla a kovuZávěsné svítidlo Jugen se skládá ze dvou trubek, které lze použít ve dvou velikostech a ovlivnit tak požadovanou výšku. Ze závěsné tyče se uprostřed odvíjí kovová přímka, která je opatřena dvěma kulovými stínidly. Kulová stínidla jsou vyrobena z bílého foukaného skla, které je jasně osvětleno vloženými lampami. Toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

4 999 Kč

Sforzin Stojací lampa Jugen

Stmívatelná černá stojací lampa Jugen s kulovým stínidlemStojací lampa Jugen má jednoduchý a moderní design. Štíhlá černá kovová tyč a kulaté bílé kulovité stínidlo působí příjemně klasicky a jsou skutečným obohacením obývacích pokojů. Ve spodní části je lampa zakončena kulatým podstavcem. Stínidlo je vyrobeno z foukaného matného skla a poskytuje příjemnou a měkkou světelnou atmosféru. Díky vestavěnému stmívači nabízí stojací lampa vysoký komfort při volbě jasu s odpovídající stmívatelnou žárovkou E27 (viz příslušenství). tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací trendy materiálů.

8 199 Kč

Sforzin Stojací lampa Jugen

Černá stojací lampa Jugen se dvěma kulovými stínidlyStojací lampa Jugen přesvědčí svým elegantním vzhledem a je vhodná zejména pro zvýrazněné osvětlení obývacího pokoje. Design působí klasicky i moderně a zůstává vždy trendy. Lampa se skládá z úzké černé kovové tyče, k níž jsou výše v různých výškách připevněny dvě skleněné koule, které jsou v bílé barvě a slouží jako kontrast k tyči. Foukané bílé sklo vytváří měkké a neoslňující světlo, které v místnosti navozuje útulnou atmosféru. Lampa je vybavena stmívačem, který umožňuje regulovat jas světla vhodným světelným zdrojem. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

10 599 Kč
-10%

Sforzin Závěsné světlo Pomì

Závěsná lampa Pomì se sedmi skleněnými koulemi v bílé barvě Závěsná lampa Pomì má úžasně elegantní vzhled se sedmi odstíny čistě bílého skla. Rám lampy tvoří vodorovnou černou tyč, ke které je připevněno sedm různě orientovaných skleněných koulí. Vzhledem k různým způsobům připevnění kuliček lampy je světlo vyzařováno do všech směrů a může být perfektně umístěno nad jídelní stůl. Svítidlo vypadá moderně a slouží jako poutavé osvětlení prostoru pro moderní obytný prostor a dává mu zvláštní exkluzivitu. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

7 018 Kč

Sforzin Nástěnné světlo Neo Retro

Moderní nástěnná lampa Neo Retro s pohyblivým ramenem Nástěnná lampa Neo Retro je pohyblivá lampa, jejíž rameno lze podle potřeby zvedat a spouštět pomocí mosazných kloubů. Cílené světlo vytváří jasné světlo ve středové oblasti. Stínidlo, které je vybaveno zásuvkou E27, poskytuje příjemné světlo. Stínidlo je vyrobeno z foukaného mléčně bílého skla, které slouží jako kontrast k černému kovovému rámu se zlatými detaily a jemně rozptyluje světlo do místnosti. Barevné schéma vypadá moderně a lze jej integrovat do moderních obytných prostor. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

2 799 Kč

Sforzin Nástěnné světlo Pot s kulatým stínidlem

Nástěnná lampa Hrnec s velkým nástěnným držákem a třemi světelnými zdroji Jednoduchý design nástěnné lampy Pot je vhodný do mnoha obytných prostor, ať už do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Vaše světelné zdroje se skládají ze tří skleněných koulí, které jsou drženy v mléčně bílé barvě. Nástěnný držák v jednoduché šedé barvě zdůrazňuje design a je velkoryse navržen v kulatém tvaru jako deska. Foukané sklo sférických odstínů zajišťuje díky své povaze měkké a rovnoměrně zářící světlo, takže v okolí je distribuováno příjemné světlo bez oslnění. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

7 499 Kč

Sforzin Závěsné světlo Alba z kovu

Elegantní závěsná lampa Alba v šedé barvě s ozdobným krytem stínítka Závěsná lampa Alba slouží jako stylové všeobecné osvětlení v různých stylech vybavení. Jeho jednoduchý design se skládá z černého zavěšení, stínidla, které se otevírá dolů a je opatřeno tmavě šedým krytem a vnitřkem z pískovaného skla. Díky barevným odstínům tmavé a světle šedé a jemným detailům v bílé a černé barvě vypadá lampa elegantně a moderně. Přechody ve stínu a koordinace barev vedou k harmonickému celkovému obrazu, který dokonale zapadá do moderních obytných a rekreačních oblastí. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

4 899 Kč

Sforzin Závěsné světlo Babeles dvojitým stínidlem

Šedá kovová závěsná lampa s dvojitým stínidlem Závěsná lampa Babele je krásným poutačem, který si v moderních zařízeních přijde na své. Lampa se skládá ze dvou odstínů. Vnější, kulatý odstín v šedé barvě je umístěn kolem vnitřního odstínu, který je vyroben z pískovaného skla. Stínidlo z bílého skla sedí na šedé zásuvce. Barevná kombinace dvou nenápadných barev vypadá velmi elegantně a moderně a lze ji snadno integrovat do mnoha místností. Vhodná lampa E27 není součástí dodávky, ale lze ji zakoupit v příslušenství. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

6 599 Kč

Sforzin Stolní lampa Mose ze skla

Stmívatelná stolní lampa Mose se skleněným stínidlem Tvarovaná stolní lampa Mose je elegantní dekorativní předmět na police, příborníky nebo komody. Design lampy se spoléhá na jemné barvy a tvary, aby vytvořil jednoduchý akcent. Sférické skleněné stínítko s mléčným vzhledem sedí na kovové základně. Rám je černý a má jemné mosazné a bronzové detaily. S touto barevnou kombinací lze stolní lampu integrovat do moderních konceptů bydlení a nadčasových stylů vybavení. Tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle čerstvým designem a kombinací trendy materiálů.

3 899 Kč

Sforzin Stolní lampa Mikado

Stmívatelná stolní lampa Mikado se stínidlem ze sklaStínidlo stolní lampy Mikado tvoří skleněná koule s bílým povrchem, která zajímavě kontrastuje s černým rámem. Měkce prosvítající mléčně bílé sklo působí na stolní lampě jednoduše a moderně a vytváří příjemné světlo bez oslnění. Lampa je vhodná k použití například na komodách, příbornících nebo policích. Je vybavena stmívačem, který umožňuje regulovat jas. tato lampa pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

3 499 Kč
-10%

Sforzin Nástěnné svítidlo Mikado

Nástěnné svítidlo Mikado se čtyřmi žárovkami a pohyblivými ramenyNástěnné svítidlo Mikado přesvědčí svým moderním designem a poslouží jako stylový světelný objekt do mnoha moderních interiérů. Dostojí svému názvu a vizuálně připomíná hru Mikado. Rám se skládá ze čtyř ramen a třemi z nich lze pohybovat a otáčet, takže svítidlo lze nastavit podle potřeby a vždy mu dodá nový individuální vzhled. Čtyři stínidla vypadají jako koule a mléčně bílé sklo vytváří příjemné světlo, které neoslňuje. toto svítidlo pochází z produktové řady Miloox od společnosti Sforzin, která se vyznačuje neobvykle svěžím designem a kombinací módních materiálů.

7 378 Kč