Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Sea-Club
Nejnovější

Sea-Club Třínohá stojací lampa Stativ stínidlo 50cm krémová

Klasická stojací lampa Tripod s trojnožkovým rámem ze dřeva, mosaznými prvky a jutovým stínidlem Stojací lampa Tripod v sobě spojuje hodnotný solidní charakter a přirozené charisma. Jeho rám se skládá ze stativu, který lze výškově nastavit od 166 cm do 187 cm. Průměr u základny se mění od 50 do 87 cm. Tmavý dřevěný rám zdobí kování a úchytky z lesklé mosazi, například tyč, která slouží jako držák zkráceného kuželovitého stínidla s přírodním jutovým potahem. Ten zajišťuje, že světlo stojací lampy Stativ je jemně tlumené, a tak se jemně rozptyluje do místnosti.

8 499 Kč

Sea-Club Individuální stolní lampa Anchor s mosazí

Jedinečná stolní lampa Anchor zkrášlí místnost Tato estetická stolní lampa Anchor vytváří zvláštní akcenty v obývacím pokoji nebo ložnici. Stolní lampa má s láskou vytvořený detail, kotvu, která zdobí podstavec lampy. Obě jsou z lesklé mosazi. Podstavec lampy je vyroben z tmavého dřeva, které skvěle kontrastuje s mosazí a bílým stínidlem. Stínidlo šíří příjemné, útulné světlo a výrazně přispívá k příjemné atmosféře. Tato mimořádná stolní lampa Anchor rozhodně upoutá pozornost.

2 399 Kč

Sea-Club Znamenitá stolní lampa STEERING se dřevem

Jedinečná stolní lampa Steering zkrášlí místnost Krásně zpracovaná stolní lampa Steering s dřevěnými a mosaznými prvky zaujme zejména jemným volantem, který se nachází přibližně v polovině podstavce lampy. Bílý odstín šíří příjemné, útulné světlo, a tím výrazně přispívá k útulné atmosféře. Tato mimořádná stolní lampa Steering je skutečným obohacením a je obzvláště vhodná k doplnění námořnicko-rustikálního stylu vybavení.

2 399 Kč
-10%

Sea-Club Nástěnné světlo Norwin s vytahovacím ramenem

Nástěnné svítidlo ve staromosazné barvě – výsuvné až do projekce 73 cmToto robustně zpracované nástěnné svítidlo se skvěle hodí do místností v soukromém nebo gastronomickém sektoru, které jsou zařízeny ve starožitném nebo námořním stylu. Nástěnný držák ve tvaru harmoniky lze vysunout z 39 cm na 73 cm, což podtrhuje nápadnost tohoto krásného světelného zdroje. Vnitřní strana stínidla je ponechána bílá, aby se vyzařované světlo lépe odráželo. Šířka stínidla zajišťuje vynikající rozptyl světla.

2 698 Kč
-10%

Sea-Club Stolní lampa 5761 bóje s textilním stínidlem

Stolní lampa 5761 v námořním styluStolní lampa 5761 je vyrobena v námořním stylu a zobrazuje světle modrou bójku s kovovou věží, která nese béžové bavlněné stínítko. Četné kovové vzpěry ve věži, modrá bójka s číslováním a přechod do textilního stínidla tvoří dekorativní celek, který může doplnit obývací prostor i dětský pokoj jako doplňkové osvětlení. Svítidlo 5761 lze použít také jako dekorativní osvětlovací prvek v restauracích nebo hotelech.

1 708 Kč

Sea-Club Stolní lampa 5760 maják s textilním stínidlem

Námořní atmosféra se stolní lampou 5760Stolní lampa 5760 se prezentuje v námořním stylu a chrání světelný zdroj béžovým bavlněným stínidlem. Základna lampy je navržena ve stylu majáku s četnými detaily. dvě vyhlídkové plošiny, rybářská síť a ryby, které jsou připevněny kolem majáku, a rybář stojící ve spodní části kulaté základny působí obzvlášť umělecky. 5760 je dekorativní stolní lampa, která najde své místo v mnoha místnostech a nejenže divákovi poskytne světlo, ale také v něm probudí vzpomínky nebo toulky po dovolené.

1 799 Kč
-10%

Sea-Club Závěsné světlo Mila z lana

Závěsná lampa Mila se zástrčkou a vypínačemZávěsná lampa Mila je ve srovnání s běžnými závěsnými lampami neobvyklá a netradiční hned v několika ohledech. Skládá se pouze ze silného lana, které okamžitě vyvolává asociace s mořem, a objímky E27. Stínidlo je u tohoto modelu zastaralé, protože žije z tohoto designu redukovaného na to nejnutnější. Absence stínidla také znamená, že se pozornost soustředí na žárovku, takže volba žárovky je důležitá pro vzhled celého svítidla. Velmi dobře se k nim hodí například žárovky Rustika, které podporují rustikální námořní atmosféru. Další zvláštností této závěsné lampy je, že má zástrčku a vypínač. To znamená, že ji můžete s 4,5 m dlouhým kabelem umístit všude tam, kde je v blízkosti zásuvka. Pak je možná individuální montáž na strop – zcela nezávisle na připojení napájení na stropě.

2 158 Kč

Sea-Club Lanová lampa Lieke s bílým stínidlem

Námořní provazová lampa Lieke vytváří námořnickou atmosféruUměle zauzlované a propletené lano tvoří rám stolní lampy Lieke, která tak šíří námořnickou atmosféru. Hrubé lano je kombinováno s mnohem jemnějším a křehčím bílým textilním stínidlem, které zajišťuje, že světlo působí domácky a je vyzařováno do okolí bez oslnění. Provazová lampa Lieke je vhodná jak do bytů zařízených v námořnickém stylu, tak do bytů, které jsou zařízeny v modernějším-rustikálním stylu.

3 799 Kč
-10%

Sea-Club Námořní stolní lampa Victoria

Umělecká stolní lampa Victoria s lanemElegantní lampa s námořními akcenty působí kontrastně. Robustní lano působí v porovnání s jemněji tkaným stínidlem tvrdě. Lano se vznáší do vzduchu a zdá se, že na stole stojí osamoceně. V nostalgickém nebo rustikálním stylu bydlení taková stolní lampa jako by esteticky rozjasnila místnost.

2 248 Kč
-10%

Sea-Club Stolní lampa Nils

Neobvyklá a vysoce moderní – stolní lampa NilsModerní stolní lampa Nils přesvědčí už na první pohled svými zvláštními akcenty. Zvláštní design začíná již u podstavce, který je tvořen krouceným lanem a odkazuje tak na základní téma „mořeplavby“. Podstavec z tmavého dřeva může zaručit nejen stabilní stojan, ale také připomíná staré lodě. Ve spojení s atmosférickým světlem nabízí stolní lampa vzhled, který je jí vlastní.

4 318 Kč
-10%

Sea-Club Bankéřská lampa Steve zelené skleněné stínidlo

Stolní lampa Steve v bankéřském stylu s podstavcem z lakované mosaziStolní lampa Steve navržená v bankéřském stylu nejen působivě doplňuje starožitný styl vybavení, ale také nádherně doplňuje obývací pokoje s námořním designem. Ať už v obývacím pokoji nebo v pracovně na sekretáři: lampa Steve s ušlechtilým podstavcem z lakované mosazi a stínidlem ze zeleného skla vytváří okouzlující a zároveň barevný akcent a poskytuje harmonické světlo na čtení i práci.

3 778 Kč

Sea-Club Dekorační svítidlo CLIPPER E

Dekorativní lampa Clipper E – nápad na dekoraci v námořním styluDekorativní lampa Clipper E z mosazi je dokonalým doplňkem pro bydlení v námořním stylu. Boční přívodní kabel (dlouhý 2 m) pro připojení do zásuvky umožňuje umístění lampy na různých místech v domácnosti. Je vhodná k zavěšení nebo postavení.

6 099 Kč

Sea-Club Elektrické dekorační svítidlo Kotva 20 cm

Dekorativní lampa kotva – nápad na dekoraci v námořním styluDekorativní lampa kotva z mědi a mosazi je dokonalým doplňkem pro námořní styl bydlení. Boční přívodní kabel (dlouhý 2 m) pro připojení do zásuvky umožňuje umístění lampy na různých místech v domácnosti. Vhodná k zavěšení nebo postavení.

9 499 Kč

Sea-Club Elektrické dekorační svítidlo Kotva 15 cm

Dekorativní lampa kotva – nápad na dekoraci v námořním styluDekorativní lampa kotva z mědi a mosazi je dokonalým doplňkem pro námořní styl bydlení. Boční přívodní kabel (dlouhý 2 m) pro připojení do zásuvky umožňuje umístění lampy na různých místech v domácnosti. Vhodná k zavěšení nebo postavení.

5 699 Kč

Sea-Club Stojací lampa Victoria

Tvarovaná stojací lampa VICTORIA s textilním stínidlemTextilní stínidlo stojací lampy je tvořeno hrubě tkanou textilií a svítí tlumeným přátelským světlem. Stínidlo je vytažené do výrazné délky. Velikost lampy zřejmě dosahuje 154 cm. Podstavec a stojan tvoří provaz natažený vzhůru, jehož konec je ve spodní části propletený.

8 099 Kč

Sea-Club Stolní lampa Victoria stínidlo kulaté 30 cm

Stylová stolní lampa VICTORIA s lanemTato lampa z lana, kovu a textilního stínidla kombinuje různé styly. Na neobyčejném podstavci lampy je umístěno filigránsky vypnuté stínidlo v hrubě tkaném vzhledu. Noha a podstavec stolní lampy jsou vyrobeny z lana. Lampa svítí teplým světlem.

3 799 Kč

Sea-Club Stolní lampa Victoria

Textilní stolní lampa Victoria s neobvyklým designem nohouTato krásná stolní lampa má velmi mořský vzhled, její béžové látkové stínidlo drží rám, který tvoří křivě spletené lano. Tento univerzální doplňkový zdroj světla se tak prezentuje jako reprezentativní doplněk interiéru inspirovaného námořnickým stylem.

4 599 Kč

Sea-Club Stolní lampa Victoria

Vytvořte si zvláštní akcenty na svých čtyřech stěnáchStolní lampu VICTORIA lze díky jejímu vynikajícímu designu použít v mnoha oblastech. Zejména v kanceláři, ale také v ložnici nebo na postranním stolku v obývacím pokoji může na jedné straně zajistit efektivní distribuci světla a na druhé straně přesvědčit svým rustikálním vzhledem. Skvěle se tak hodí i pro zařizovací styly, které si již na rustikálním nádechu zakládají a chtějí ho posunout ještě dál.

5 399 Kč
-10%

Sea-Club Famózní stolní lampa CRUISE se dřevem

Vynikající stolní lampa CRUISE pro originální bydleníSpeciální vlastností stolní lampy Cruise je s láskou vyrobený strojový telegraf s mnoha detaily. Tmavý dřevěný podstavec zaručuje stabilní stojan stolní lampy. Bílé stínidlo šíří příjemné, útulné světlo a výrazně přispívá k příjemné atmosféře. Tato výjimečná stolní lampa Cruise je skutečným obohacením a hodí se zejména k doplnění rustikálních stylů vybavení.

4 318 Kč

Sea-Club Stolní lampa Pulley se dřevem

Vynikající stolní lampa PULLEY ozdobí prostoryNeobvyklý design stolní lampy Pulley s provazovou kladkou na stabilním dřevěném podstavci stojí více než za pozornost. I ve vypnutém stavu je lampa Pulley s hnědým dřevem, smotaným lanem, mosazným prvkem a bílým stínidlem velmi dekorativním kusem nábytku. Bílé stínidlo šíří teplé, útulné světlo, a tím hodně přispívá k útulné atmosféře.

3 399 Kč

Sea-Club Velkolepá stojací lampa STATIV s bílým stínidlem

Nastavitelná stojací lampa STATIV se dřevem a mosazíTřínohá stojací lampa Stativ působí díky kombinaci materiálů tmavého dřeva a mosazi obzvlášť ušlechtile. Použité dřevo „Sheesham“ je indické plantážní dřevo. Nebylo použito žádné tropické dřevo. Výšku podstavce lze nastavit v rozmezí 123 až 146 cm a přizpůsobit ji tak okolnostem. Bílé stínidlo šíří příjemné, útulné světlo, a tím výrazně přispívá k příjemné atmosféře. Tato mimořádná stojací lampa rozhodně upoutá pozornost.

4 499 Kč

Sea-Club Stolní lampa Sailing

Moderní stolní lampa SAILING s mosazíStolní lampa Sailing upoutá pozornost mosaznou plachetnicí, která začíná na stabilním podstavci ze dřeva a poté je korunována stínidlem. Bílé stínidlo šíří příjemné, útulné světlo, a tím výrazně přispívá k útulné atmosféře.

4 499 Kč
-10%

Sea-Club Nástěnné světlo Fishermen

Originální nástěnné svítidlo FISHERMEN zkrášlí interiérNástěnné svítidlo Fishermen zaujme zejména tvarem kotvy, která drží sklo lampy, jež vypadá jako petrolejová lampa. Tuto nástěnnou lampu rozhodně nepřehlédnete a skvěle se hodí do rustikálních nebo námořnických místností. Lesklá mosaz navíc zajistí, že svítidlo Fishermen okamžitě upoutá pozornost.

3 508 Kč

Sea-Club Závěsné světlo Fishermen 33 cm

Námořní závěsná lampa FISHERMEN vytváří v interiéru akcentyLesklá mosaz dodává starožitné závěsné lampě Fishermen velmi ušlechtilý vzhled. Díky tomu je svítidlo Fishermen skutečnou ozdobou společenské místnosti i zahradního přístřešku. S tímto stylem by měl ladit i zbytek vybavení. Chcete-li zkrátit zavěšení, můžete stříšku připevnit ke stropu v jednom bodě a kovový článkový řetízek, za nímž se skrývá kabel, připevnit ke stropu v jiném bodě, posunutém o několik centimetrů.

4 999 Kč
-10%

Sea-Club Stojací lampa Victoria

Jedinečná stojací lampa VICTORIA pro originální bydleníTato jedinečná stojací lampa vytváří zvláštní akcenty v obývacím pokoji nebo ložnici. Tyč a podstavec této stojací lampy jsou navrženy ve tvaru lana. Stínidlo v béžové barvě šíří teplé a příjemné světlo. Tato neobyčejná stojací lampa je skutečným obohacením a hodí se zejména jako doplněk k rustikálnímu stylu zařízení.

7 918 Kč