Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. QUOIZEL
Nejnovější

QUOIZEL Stolní lampa Kami ve stylu Tiffany

Stolní lampa Kami s ručně vyrobeným barevným skleněným stínidlem Stolní lampa Kami upoutá pozornost na každém místě: je vybavena rámem s povrchovou úpravou Vintage Bronze. Na něm je umístěno ručně vyráběné stínidlo ze skla, které fascinuje ve stylu Tiffanyho pestrým květinovým vzorem v barvách karamelu, smaragdu, zázvoru a jantaru. Stolní lampa Kami je vybavena dvěma paticemi (E27), použité žárovky lze spínat samostatně pomocí dvou integrovaných tahových spínačů.

11 099 Kč

QUOIZEL Stolní lampa Asheville ve stylu Tiffany

Ashville – esteticky zpracovaná stolní lampa ve stylu Tiffany Stolní lampa Ashville upoutá pozornost v každé místnosti nebo na každém místě. Skleněné stínidlo v oblíbeném designu Tiffany je umístěno na velmi detailně propracovaném rámu, který byl zušlechtěn povrchovou úpravou ve vintage bronzu. Je vybavena dvěma tahovými spínači pro oddělení světelných zdrojů

10 699 Kč

QUOIZEL Stolní lampa Holmes v designu Tiffany

Stolní lampa Holmes se skleněným stínidlem v technice Tiffany Stínidlo stolní lampy Holmes je vyrobeno z mnoha barevných skleněných prvků a lze jej použít mnoha různými způsoby v celém obytném prostoru. Ať už v obývacím pokoji na komodě nebo na stole, na okenním parapetu nebo na nočním stolku – Holmes se všude projevuje a poskytuje efektivní akcentní osvětlení. Je vybaven vypínačem na kabelu.

2 599 Kč

QUOIZEL Stolní lampa King ve stylu Tiffany

Stolní lampa King s barevným stínidlem Lampy ve stylu Tiffany jsou velmi oblíbené. To je i případ stolní lampy King, jejíž rám byl zušlechtěn vintage hnědou povrchovou úpravou a nápadně kontrastuje se skleněným stínidlem, které je složeno z mnoha barevných skleněných prvků ve stylu Tiffany. Instalovány jsou dvě patice E27. Použité žárovky (nejsou součástí dodávky) lze zapínat samostatně pomocí dvou tahových spínačů.

7 199 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Kami ve stylu Tiffany

Stínidlo závěsné lampy Kami je ručně vyrobeno z detailně propracovaných skleněných prvků v barvách karamel, jantar, zázvor a smaragd. Již při nerozsvícení je skutečnou ozdobou místnosti, úplná krása svítidla Kami se rozvine, jakmile se rozsvítí. Vybaveno závěsným řetízkem (lze zkrátit pouze při montáži).

12 699 Kč

QUOIZEL LED venkovní nástěnné světlo Chasm M černá up/down

Černé venkovní nástěnné svítidlo LED Chasm M – nahoru/dolů Nástěnné svítidlo LED Chasm M bylo navrženo pro venkovní použití s krytím IP44: Chasm M je vyrobena z hliníku s černým práškovým nátěrem, díky čemuž je obzvláště odolná. Uprostřed zdobí stínidlo dekorativní lišta ve vzhledu dřeva. Světlo vyzařuje směrem nahoru i dolů. Instalovány jsou energeticky úsporné LED diody, které udržují nízké náklady na elektřinu.

6 099 Kč

QUOIZEL LED venkovní nástěnné Chasm L

Nástěnné svítidlo Chasm L pro venkovní použití – se světelným zdrojem LED nahoru/dolů Venkovní nástěnné svítidlo Chasm L LED je moderní světelný zdroj pro osvětlení fasád: Je vybaveno výkonnými LED diodami, které vyzařují světlo nejen přímo dolů, ale také nepřímo nahoru a zajišťují energeticky úsporné okolní osvětlení, např. v oblasti vstupu do domu. Svítidlo Chasm je vyrobeno z černého práškově lakovaného hliníku a uprostřed má ozdobný pásek ve vzhledu dřeva.

7 499 Kč

QUOIZEL Textilní stolní lampa Dennison 1 brushed brass

Noblesně vybavená stolní lampa Dennison 1 s látkovým stínidlem Dennsion 1 je dávkovač příjemného doplňkového osvětlení, které lze optimálně začlenit do klasického prostředí. Stínidlo je vyrobeno z jemné lněné tkaniny a je umístěno na rámu z kovu a skla, který vyvolává asociace s trofejí. Je vybaveno vypínačem na kabelu.

8 999 Kč

QUOIZEL Stojací lampa Maybeck v designu Tiffany

Stojací lampa Maybeck s barevným stínidlem ve stylu Tiffany Stojací lampa Maybeck se stane absolutním poutačem pozornosti v každé místnosti. To zajišťuje na jedné straně rám v ušlechtilé bronzové povrchové úpravě Valiant a na druhé straně dekorativní stínidlo, které je složeno z mnoha uměleckých skleněných prvků ve stylu Tiffany. Barvy jednotlivých prvků vyniknou v souhře s vyzařujícím světlem – včetně dvou tahových spínačů pro oddělené spínání světelných zdrojů

17 199 Kč

QUOIZEL Textilní stolní lampa Jenkins mosaz/krémová

Elegantně navržená stolní lampa Jenkins s lněným stínidlem Stolní lampa Jenkins vyzařuje čistou eleganci a vylepší každý interiér. Její stínidlo je vyrobeno ze lnu v krémovém odstínu, ocelový rám je zušlechtěn povrchovou úpravou z broušené mosazi a opisuje působivý oblouk. Nad podstavcem je jako další dekorativní detail umístěna malá koule z čirého skla.

8 399 Kč

QUOIZEL Stolní lampa Maybeck v designu Tiffany

Krásná stolní lampa Maybeck ve stylu Tiffany Stolní lampa Maybeck nabízí nádherný a barevný pohled díky stínidlu z mnoha jednotlivých umělých skleněných prvků. Stínidlo je vybaveno dvěma objímkami E27. Světelné zdroje lze spínat samostatně pomocí dvou integrovaných tahových spínačů. Rám je vyroben z oceli a zušlechtěn povrchovou úpravou v barvě valiantského bronzu.

11 199 Kč

QUOIZEL Distanční stropní Griffin

Stropní svítidlo Griffin se třemi lampami Stropní svítidlo Griffin má ocelový rám s povrchovou úpravou „Palladian Bronze“. Velké stínidlo z čirého skla je drženo na místě jemně zakřivenými rameny rámu. Čiré stínidlo má strukturu semínek, která dodává vyzařujícímu světlu zvláštní efekt. Přes čiré sklo zůstává výhled na použité světelné zdroje nerušený. Griffin proto vypadá obzvláště autenticky, pokud jsou použity žárovky Rustika nebo žárovky s vláknem, které lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství. – externě stmívatelné

9 299 Kč

QUOIZEL Stropní světlo Maybeck v designu Tiffany

Okouzlující distanční stropní lampa Maybeck ve vzhledu Tiffany Stínidla v designu Tiffany jsou oblíbená, protože vždy poskytují barevný pohled na celek. Svítidlo Maybeck je vybaveno hranatým stínidlem z jednotlivých prvků z uměleckého skla, které byly sestaveny ve stylu Tiffany. Rám je vyroben z oceli a byl zušlechtěn povrchovou úpravou Valiant Bronze. – externě stmívatelné

8 999 Kč

QUOIZEL Stropní světlo Griffin bronz/čirá

Stropní svítidlo Griffin se strukturovaným skleněným stínidlem, tři plameny Stropní svítidlo Griffin nabízí zvláštní pohled. Její rám z oceli s povrchovou úpravou „palladiánský bronz“ drží čiré skleněné stínidlo pevně na místě díky jemně zakřiveným ramenům. Do skla je zapracována struktura semínek, která vytváří příjemný světelný efekt. Estetický vzhled stropního svítidla Griffin umocňuje použití žárovek nebo rustikálních žárovek (k dispozici prostřednictvím příslušenství) – externě stmívatelných

8 399 Kč

QUOIZEL Lustr Gotham

Čtyřsvětelný lustr Gotham s látkovými stínidly Lustr Gotham upoutá pozornost v každé místnosti. Díky čtyřem látkovým stínidlům v ušlechtilé krémové barvě a ocelovému rámu s povrchovou úpravou z broušené mosazi dodá elegantní a stylovou atmosféru každému obývacímu pokoji nebo chodbě. Patice G9 umožňují použití LED žárovek, které jsou nejen energeticky úsporné, ale také vydávají příjemné světlo. LED žárovky s odpovídající paticí jsou součástí dodávky. Obzvláště fascinující jsou čiré skleněné koule pod každým stínidlem, které zajišťují okouzlující lom světla a dělají z lustru skutečné umělecké dílo – se zavěšením na řetěz

33 599 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Gotham

Závěsná lampa Gotham s velkým stínidlem Závěsná lampa Gotham je vybavena látkovým stínidlem krémové barvy a skleněným difuzorem, který vyzařuje světlo použitých lamp bez oslnění. Lze použít čtyři žárovky s paticí E27. Odpovídající žárovky lze zakoupit samostatně prostřednictvím příslušenství. Rám je vyroben z kovu a má povrchovou úpravu z broušené mosazi. Ideální volba do obývacího pokoje a jídelny – včetně řetízkového závěsu

27 399 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Vanguard

Závěsná lampa Vanguard se čtyřmi světly vytváří atmosféru Závěsná lampa Vanguard se starožitným designem ve staročerném provedení dodá každému obývacímu pokoji kouzlo zašlých časů. Čtyřsvětelné závěsné svítidlo vytváří hřejivou a útulnou atmosféru. Žárovky nejsou součástí balení, nejkrásněji působí žárovky se svíčkami, které lze objednat prostřednictvím příslušenství. Nostalgické charisma tohoto svítidla okouzlí a vytvoří jedinečný pocit z bydlení. Závěsná lampa Vanguard je symbolem nadčasové elegance. Lze ji namontovat i jako stropní svítidlo: při instalaci stačí vynechat závěsnou tyč.

18 699 Kč

QUOIZEL Stropní světlo Bradbury

Stropní svítidlo Bradbury s jasanově šedým lakem Stropní svítidlo Bradbury se dvěma žárovkami je dokonalým doplňkem stylových obývacích pokojů a chodeb. Díky svému nadčasovému a elegantnímu designu poskytuje optimální okolní osvětlení a vytváří příjemnou atmosféru. Jednoduchý tvar svítidla se dokonale hodí do každého stylu interiéru a lze jej bez problémů kombinovat s dalšími kusy nábytku. Svítidlo Bradbury je nejen funkční, ale díky svému nadčasovému a krásnému designu také upoutá pozornost.

5 999 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Bradbury

Čtyřsvětelná závěsná lampa Bradbury s řetízkovým závěsem Čtyřsvětelná závěsná lampa Bradbury je skutečným klenotem pro každou domácnost. Díky svému stylovému a nadčasově elegantnímu designu poskytuje optimální osvětlení v obývacích pokojích a chodbách. Útulnost v místnosti umocňuje její teplé světlo, které vytváří příjemnou atmosféru, v níž se můžete cítit naprosto uvolněně. Svítidlo Bradbury je vybaveno řetízkovým závěsem, který lze individuálně nastavit do požadované výšky, a tak dokonale zapadne do designu každé místnosti.

11 199 Kč

QUOIZEL Nástěnné světlo Bradbury

Nástěnná lampa Bradbury, popelavě šedá lakovaná – dvoulampa Dvoulampa Bradbury je absolutní ozdobou každého obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Díky svému stylovému a nadčasově elegantnímu designu dokonale zapadne do jakéhokoli prostředí a poskytne optimální akcentové osvětlení. Dvě svíčky vyzařují teplé a příjemné světlo, které vytváří útulnou atmosféru a zároveň poskytuje dostatečný jas. Ať už jako stylové zvýraznění v obývacím pokoji, nebo jako praktický zdroj světla v předsíni, nástěnná lampa Bradbury se dvěma svíčkami je perfektní volbou pro každého, kdo hledá elegantní a funkční řešení osvětlení

5 499 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Vanguard starobylá černá tři zdroje

Závěsná lampa Vanguard se třemi plameny ve starožitném designu Závěsná lampa Vanguard se třemi plameny ve starožitném černém provedení je ideální volbou, která dodá domácnosti starožitný nádech. Tři plameny šíří útulnou atmosféru a nejlépe se kombinují se samostatně dostupnými žárovkami na svíčky. Tato lampa se zaručeně stane ozdobou každé místnosti a šíří jedinečný nádech elegance a stylu. Závěsnou lampu lze namontovat také jako stropní svítidlo vynecháním závěsné tyče.

13 499 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Trilogy

Závěsné svítidlo Trilogy ve starobylém designu – tři lampy Závěsné svítidlo Trilogy se třemi lampami vyvolává nostalgické vzpomínky: evokuje asociace s minulou érou, a proto se dokonale hodí do prostředí ve starobylém stylu. Ocelový rám je lakován starobronzovým lakem a čiré sklo stínidel má dekorativní strukturu, která dodává vyzařovanému světlu zvláštní šmrnc. Svítidlo vypadá obzvlášť autenticky, pokud se použijí žárovky Rustika nebo žárovky se žhavicím vláknem. Žárovka není součástí dodávky – lze ji zakoupit samostatně prostřednictvím příslušenství

14 999 Kč

QUOIZEL Lustr Bismarck

Pětidvéřový lustr Bismarck v geometrickém designu Pětidvéřový lustr Bismarck je elegantní a nadčasový designový objekt, který zalévá každou místnost atmosférickým světlem. Pět šestiúhelníkových stínidel zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a dodává lustru zvláštní vzhled. Lakované objímky ve zlaté barvě vytvářejí další akcenty a harmonicky dotvářejí celkový obraz. Pro dokonalé osvětlení doporučujeme použít žárovky Rustika, které lze objednat prostřednictvím příslušenství. Lustr Bismarck je vyroben z vysoce kvalitní, černě lakované oceli a přesvědčí svou robustní a odolnou kvalitou. Tento lustr je ozdobou každé místnosti a vytváří útulnou atmosféru, která vybízí k posezení.

14 999 Kč

QUOIZEL Lustr Bradbury

Stylový a elegantní lustr Bradbury – pětiplamenný Lustr Bradbury s pěti plameny je dokonalým doplňkem do obývacího pokoje nebo chodby, kde poskytne optimální osvětlení s nádechem slavnostnosti. Díky ušlechtilému designu upoutá pozornost v každé místnosti. Lustr Bradbury vytváří hřejivou a příjemnou atmosféru, která potěší obyvatele i návštěvy.

12 699 Kč

QUOIZEL Nástěnné světlo Vanguard

Staročerně lakované nástěnné svítidlo Vanguard – dvoubarevné Dvoubarevné nástěnné svítidlo Vanguard v ušlechtilé staročerné barvě upoutá pozornost a dodá každé místnosti zvláštní atmosféru. Díky svému měkkému světlu se svítidlo dokonale hodí jako náladové osvětlení do obývacích pokojů, ložnic a chodeb. Elegantní design zajišťuje harmonické začlenění do konceptu vybavení. Díky kvalitnímu zpracování a robustní povrchové úpravě je nástěnné svítidlo Vanguard dlouhotrvajícím společníkem. Svítidla nejsou součástí dodávky. Svítidlo Vanguard vypadá nejzdobněji při použití žárovek, které lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství.

5 999 Kč

QUOIZEL Nástěnné světlo Gotham

Textilní nástěnné svítidlo Gotham – rám zdobený skleněnou koulí z čirého skla Nástěnné svítidlo Gotham s atraktivním látkovým stínidlem v krémové barvě a elegantním ocelovým rámem s povrchovou úpravou z broušené mosazi je dokonalým zdrojem světla pro každý obývací pokoj, ložnici nebo chodbu. Je obzvláště dekorativní: rám zdobí čirá skleněná koule pod stínidlem, v níž se láme vyzařované světlo. Díky patici G9 a přiložené LED žárovce nabízí příjemné a teplé osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Díky kvalitnímu zpracování a stylovému designu je nástěnné svítidlo Gotham skutečnou ozdobou, která vylepší každý interiér.

7 899 Kč

QUOIZEL Nástěnné světlo Bismarck

Nástěnné svítidlo Bismarck: černé se zlatým akcentem Nástěnné svítidlo Bismarck s jednou lampou upoutá pozornost v každé místnosti. Šestihranný prvek stínidla z černě lakované oceli dodává lampě moderní a elegantní vzhled. Stylové akcenty vytváří také lakovaná objímka ve zlaté barvě, která zajišťuje celkový ušlechtilý vzhled. Doporučujeme použít žárovku Rustika, kterou lze objednat prostřednictvím příslušenství. Nástěnné svítidlo Bismarck s jednou žárovkou vytvoří příjemnou atmosféru v obývacích pokojích, ložnicích, chodbách a předsíních.

4 199 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Bismarck

Závěsné svítidlo Bismarck s pěti lampami a atraktivním designem stínidla Závěsné svítidlo Bismarck je opravdovým skvostem do každé místnosti. Díky šestiúhelníkovým prvkům stínidla a lakovaným paticím E27 ve zlaté barvě vytváří stylové akcenty a příjemnou atmosféru. Žárovky nejsou součástí dodávky. Zvláště doporučujeme žárovky Rustika, které jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství a dodávají lampě hřejivý nádech. Závěsná lampa Bismarck se ideálně hodí k osvětlení stolu.

15 899 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Bismarck

Jednosvíticí závěsná lampa Bismarck – elegantní a nadčasová Jednosvíticí závěsná lampa Bismarck je elegantním a nadčasovým doplňkem každého obývacího pokoje. Jednoduchý geometrický design s šestihranným prvkem stínidla se hodí k různým stylům zařízení a dodá každé místnosti zvláštní nádech. Teplé světlo lampy poskytuje příjemnou atmosféru a vytváří útulné prostředí. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a ušlechtilému designu je závěsná lampa skutečným lákadlem pro oči. Závěsná lampa Bismarck vypadá obzvlášť esteticky, pokud je použita žárovka Rustika. Odpovídající žárovky lze objednat prostřednictvím příslušenství.

5 799 Kč

QUOIZEL Stropní světlo Victory stínidlo ve stylu Tiffany

QUOIZEL Stropní světlo Victory stínidlo ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, K: 12.7cm

7 799 Kč
-20%

QUOIZEL Stropní světlo Griffin distanční

Distanční stropní svítidlo Griffin v mosazné barvě s velkým sklem Stropní světlo Griffin je vizuálním zvýrazněním každého klasicky inspirovaného domácího designu. Vysoce kvalitní stropní svítidlo od společnosti Quoizel je vybaveno atraktivně zakřiveným rámem, který drží velké tělo lampy z leptaného skla. Stropní konzola, stejně jako koncový prvek uprostřed skla, má mosazný povrch, který vypadá mírně zvětralý. Vnitřek skla je udržován bílý, aby se lépe odráželo světlo použitých osvětlovacích látek. Výsledkem je vyvážené základní osvětlení s atmosférickým nádechem.

9 899 Kč

QUOIZEL Stolní lampa Indus ve stylu Tiffany

QUOIZEL Stolní lampa Indus ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, K: 58.4cm

11 099 Kč

QUOIZEL Závěsné světlo Emery

Závěsné světlo Emery v klasickém americkém stylu s průmyslovým nádechem Toto kovové závěsné světlo je ideálním zdrojem osvětlení kuchyňského pultu nebo jídelního stolu, které vnáší do interiéru určitý nádech nostalgie. Tmavý bronzový povrch ještě utužuje silný dojem, který za sebou závěsné světlo v průmyslovém stylu zanechává. Vnitřní strana všech tří stínidel je bílá, což zaručuje optimální odraz vyzařovaného světla. Barevně se svítidlo Emery se třemi zdroji světla hodí k většině barev zařízení interiéru.

32 099 Kč

QUOIZEL Stolní lampa Larissa ve stylu Tiffany

QUOIZEL Stolní lampa Larissa ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kompozit, sklo, E27, 60W, K: 58.4cm

11 099 Kč

QUOIZEL Stropní svítidlo Kami ve stylu Tiffany

Realizace designu Tiffany: stropní svítidlo Kami Stropní svítidlo Kami není pouhým zdrojem světla, ale současně i jedinečnou ozdobou pokoje: jeho stínidlo je vyrobeno z 367 barevných kousků v barvách jantaru, karamelu, zázvoru a smaragdu a představuje krásný secesní doplněk. Stínidlo navozuje velmi útulnou světelnou atmosféru. Svítidlo Kami je ozdobou mnoha pokojů. Stručně řečeno: zdroj světla pro všechny ty, kdo milují něco speciálního.

8 799 Kč
-17%

QUOIZEL Stropní světlo West End v designu Tiffany

Barevné stropní svítidlo West End v designu Tiffany Stropní svítidlo West End je nadčasový dekorativní prvek pro stylový domov. Stínidlo je připevněno ke kovovému krytu v určité vzdálenosti od stropu. Stínítko se skládá z 262 skleněných dílů a díky příjemnému barevnému schématu vytváří útulné rozptýlené světlo. Dvě vnitřní zásuvky E27 mohou být jednotlivě vybaveny příslušnými zdroji světla. Robustní materiály jsou sestaveny ručně a zpracovány pomocí postupu vyvinutého Louisem C. Tiffanym. V současné době je obzvláště populární rozmanitost barev a řemeslného zpracování lamp Tiffany.

6 599 Kč