Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. PRIOS
Nejnovější

PRIOS Prios Darui LED venkovní nástěnné světlo senzor

Úhlové venkovní nástěnné světlo LED Darui s detektorem pohybu Venkovní nástěnné svítidlo LED Darui se prezentuje tmavým designem a hranatou konstrukcí. Tento lineární vzhled je obzvláště atraktivní v moderním prostředí. Technické vlastnosti tohoto svítidla jsou však mimořádně působivé. Má nejen soumrakový senzor, ale také detektor pohybu. S dosahem 6 metrů a detekčním úhlem 120° je mimořádně praktický pro každodenní použití ve vstupních prostorách. Délku svícení lze nastavit podle potřeby v rozmezí 5 sekund až 8 minut. Univerzální bílé světlo energeticky úsporných LED diod poskytuje vynikající osvětlení, přičemž Darui navíc vyzařuje nepřímé světlo na stěnu domu. To vytváří na stěně domu příjemný světelný efekt. Technické údaje: – Detekční úhel detektoru pohybu: 120 – Dosah max. 6 metrů – Nastavitelná doba svícení (5 sekund – 8 minut) – Integrovaný soumrakový senzor

1 299 Kč

PRIOS Prios Pavin LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné svítidlo Pavin LED vybavené detektorem pohybu Venkovní nástěnné svítidlo Pavin LED boduje nejen svým elegantním vzhledem, ale také technickými přednostmi. Jeho kryt byl vyroben z černého plastu, zatímco kryt stínítka byl navržen v bílé barvě, a nabízí tak stylový barevný kontrast. Vestavěné diody LED vyzařují univerzální bílé světlo, které dokáže dobře osvětlit okolí. Kromě toho Pavin vrhá na stěnu domu měkké, nepřímé světlo, které působí příjemně. Svítidlo má integrovaný soumrakový senzor a detektor pohybu. Ten dokáže detekovat pohyby pod úhlem 120° a na vzdálenost 6 metrů. Kromě toho lze individuálně nastavit dobu svícení v rozmezí 5 sekund až 8 minut. Toto speciální venkovní světlo splňuje všechny požadavky. Technické údaje: – Detekční úhel detektoru pohybu: 120 – Dosah max. 6 metrů – Nastavitelná doba svícení (5 sekund – 8 minut) – Integrovaný soumrakový senzor

1 199 Kč
-25%

PRIOS Prios Liezel LED venkovní bodovka 30W RGBW Tuya

Robustní venkovní LED reflektor Liezel s funkcí RGBW – ovladatelný pomocí aplikace Tuya Smart AppLiezel je chytrý reflektor pro venkovní použití s trvale instalovanými LED diodami. Vytváří teplé bílé světlo (2 700 K) a má funkci RGBW, je stmívatelný a lze jej ovládat pomocí aplikace Tuya Smart App. Díky stupni krytí IP65 je prokazatelně prachotěsný a chrání ho před proudy vody. Z tohoto důvodu je Liezel jako stvořená pro osvětlení zahrady nebo terasy. technické údaje / kompatibilita- funkce RGB a CCT; teplá bílá (3 000 K) – univerzální bílá (6 000 K)- IP65- ovladatelná pomocí bezplatné aplikace Tuya-Smart (k dispozici pro iOS a Android)

899 Kč
-11%

PRIOS Prios Liezel LED venkovní bodovka RGBW Tuya IP65

Robustní venkovní LED reflektor Liezel s funkcí RGBW – ovladatelný pomocí aplikace Tuya Smart AppLiezel je chytrý reflektor pro venkovní použití s trvale instalovanými LED diodami. Vytváří teplé bílé světlo (2 700 K) a má funkci RGBW, je stmívatelný a lze jej ovládat pomocí aplikace Tuya Smart App. Díky stupni krytí IP65 je prokazatelně prachotěsný a chrání ho před proudy vody. Z tohoto důvodu je Liezel jako stvořená pro osvětlení zahrady nebo terasy. technické údaje / kompatibilita- funkce RGB a CCT; teplá bílá (3 000 K) – univerzální bílá (6 000 K)- IP65- ovladatelná pomocí bezplatné aplikace Tuya-Smart (k dispozici pro iOS a Android)

799 Kč
-18%

PRIOS Prios Liezel LED solární zemní hrot RGBW IP44

Energeticky úsporný LED solární zemní bodec Liezel s funkcí RGBW – ovladatelný pomocí bezplatné aplikace TuyaZemní LED bodec Liezel dokonale dotváří atmosféru venkovního prostoru a je napájen solárním panelem. Rám bodce se prezentuje v hladké černé barvě, která se nekomplikovaně začlení do architektonického stylu domu. Na horní straně má zemní bodec LED solární panel. Liezel lze navíc ovládat pomocí chytré aplikace Tuya a umožňuje tak chytrý koncept osvětlení zahrady nebo terasy. technické údaje / kompatibilita- RGB a CCT- funkce teplá bílá (3 000 K) – denní světlo (6 000 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)- IP44- baterie Li-Ion 3,7 V / 1 800 mAh

899 Kč
-14%

PRIOS Prios Liezel LED světelný řetěz 3

LED světelný řetěz Liezel pro venkovní použití s funkcí RGBLiezel poskytuje příjemné akcentové osvětlení na zahradě nebo na terase. Světelný řetěz LED má funkci RGB, která umožňuje svítit jasnými barvami a dodává venkovnímu prostoru zvláštní atmosféru. Díky stupni krytí IP65 je Liezel prokazatelně odolný proti prachu a chráněný proti proudu vody, takže vzdoruje povětrnostním podmínkám za dveřmi. Navíc jej lze ovládat pomocí aplikace Tuya, bezplatné aplikace pro chytré domácnosti, která je k dispozici pro systémy iOS i Android.

1 199 Kč

PRIOS Prios Liezel LED solární zemní hrot RGB IP44

Chytrý LED zemní bodec Liezel se solárním panelem a funkcí RGB S LED bodcem Liezel lze dokonale osvětlit dům nebo zahradu i za tmy. Má funkci RGB a lze jej stmívat. To vše lze ovládat pomocí chytré aplikace Tuya a umožňuje inteligentní koncept osvětlení venkovního prostoru. Liezel lze snadno kombinovat s dalšími svítidly této řady a vytvořit tak ucelený celkový dojem. Technická data / kompatibilita- funkce RGB- stmívatelné- ovladatelné pomocí bezplatné chytré aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)- IP44- Li-ion 3,7V /1800mAh baterie

1 099 Kč
-8%

PRIOS Prios Liezel LED světelný řetěz 10

Chytrý LED světelný řetěz Liezel pro terasu nebo zahraduPro harmonickou atmosféru ve venkovním prostoru nesmí chybět vhodné akcentové osvětlení. Liezel je chytrý světelný řetěz s trvale instalovanými LED diodami, který lze ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya. Kromě toho dokáže generovat obyčejné teplé bílé osvětlení a má funkci RGB, takže může zahradu obohatit o jasné barvy. Světlo má stupeň krytí IP65, díky čemuž je prokazatelně prachotěsné a chráněné proti proudům vody. Z tohoto důvodu je světelný řetěz Liezel LED vyroben pro venkovní použití. technické údaje / kompatibilita- funkce RGB- teplé bílé světlo (3 000 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 199 Kč
-23%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 9W RGBW WLAN matná 2ks

Inteligentní žárovka E27 s funkcí RGB a CCT, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka umožňuje flexibilní osvětlení. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho má funkci RGB a může svítit v jasných barvách. Je také možné měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 2 kusů.

324 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 žárovka ST64 7W WLAN matná 2ks

Chytrá žárovka LED E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 2Tato chytrá žárovka je vhodná pro všechna svítidla s paticí E27. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce CC umožňuje flexibilně nastavit barvu světla žárovky mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-23%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27G125 7W WLAN čirá 2k

Čiré světlo s LED žárovkou – lze integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 2Toto světlo má typický vzhled žárovky a lze jej integrovat do domácí sítě WLAN. Lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a umožňuje inteligentní osvětlení. Kromě toho má funkci CCT a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-11%

PRIOS Prios LED filament E27 ST64 4W RGB WLAN čirá 2ks

Chytré LED žárovky s funkcí RGB – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 2Toto světlo zaujme svými technickými a chytrými funkcemi. Lze jej integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Jeho generované světlo svítí teplou bílou barvou (2 700 K) a může svítit i v jasných barvách. Pro každou situaci tak lze vygenerovat to správné světlo. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 2 kusů.

799 Kč
-25%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G125 9W RGBW WLAN matná 3ks

Inteligentní LED žárovka s paticí E27, kterou lze zabudovat do Wi-Fi, ve tvaru koule, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka je vyrobena z plastu a má matný povrch. Navíc ji lze připojit k síti WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Praktická funkce RGB umožňuje nechat lampu zářit pestrými barvami. Funkce CCT navíc umožňuje měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Lampa je dodávána v praktické sadě 3 kusů.

899 Kč
-17%

PRIOS Prios LED E27 žárovka ST64 7W WLAN matná 3ks

Chytrá žárovka LED E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Tato chytrá žárovka je vhodná pro všechna svítidla s paticí E27. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce CC umožňuje flexibilně nastavit barvu světla žárovky mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-14%

PRIOS Prios LED filament E27 G125 4W RGBW WLAN čirá 3ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 a funkcí RGB, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka je vhodná pro svítidla s paticí E27. Lze ji připojit k domácí síti WLAN a snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce RGB umožňuje svítit jasnými barvami a nabízí široké možnosti použití. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

1 199 Kč
-16%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 9W RGBW WLAN matná 3ks

Inteligentní žárovka E27 s funkcí RGB a CCT, v praktické sadě 3Tato žárovka umožňuje flexibilní osvětlení. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho má funkci RGB a může svítit v jasných barvách. Je také možné měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Světelný zdroj je dodáván v praktické sadě 3 kusů.

524 Kč
-28%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G125 9W RGBW WLAN matná 2ks

Inteligentní LED žárovka s paticí E27, kterou lze zabudovat do Wi-Fi, ve tvaru koule, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka je vyrobena z plastu a má matný povrch. Navíc ji lze připojit k síti WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Praktická funkce RGB umožňuje nechat lampu zářit pestrými barvami. Funkce CCT navíc umožňuje měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů.

574 Kč
-11%

PRIOS Prios LED filament E27 G125 4W RGBW WLAN čirá 2ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 a funkcí RGB, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka je vhodná pro svítidla s paticí E27. Lze ji připojit k domácí síti WLAN a snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce RGB umožňuje světlu zářit v jasných barvách a nabízí široké možnosti použití. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

799 Kč
-14%

PRIOS Prios LED filament E27 ST64 4W RGB WLAN čirá 3ks

Chytré LED žárovky s funkcí RGB – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Toto světlo zaujme svými technickými a chytrými funkcemi. Lze jej integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Jeho generované světlo svítí teplou bílou barvou (2 700 K) a může svítit i v jasných barvách. Pro každou situaci tak lze vygenerovat to správné světlo. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 3 kusů.

1 199 Kč
-17%

PRIOS Prios LED svíčka E14 4

LED žárovka ve tvaru svíčky s funkcí RGB – ovladatelná přes Tuya, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka má typický tvar svíčky. Lze ji integrovat do domácí sítě Wi-Fi a snadno ovládat pomocí aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce změny barvy umožňuje volit barvu světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-18%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27G125 7W WLAN čirá 3k

Čiré světlo s LED žárovkou – lze integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 3Toto světlo má typický vzhled žárovky a lze jej integrovat do domácí sítě WLAN. Lze jej ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a umožňuje inteligentní osvětlení. Kromě toho má funkci CCT a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-24%

PRIOS E27 G125 LED žárovka 7W tunable white WLAN mat 2ks

Chytrá žárovka LED E27 G125 – lze integrovat do sítě WLAN, ovladatelná pomocí aplikace Tuya, v praktické sadě 2Tato žárovka doplňuje systém Smart Home v domácnosti. Lze ji integrovat do sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Její barvu světla lze nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K) a umožňuje flexibilní osvětlení. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

474 Kč
-15%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27ST64 7W WLAN čirá 2k

Chytrá LED žárovka s průhledným povrchem a funkcí CCT, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka přesvědčí svým chytrým charakterem. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho lze její barvu světla flexibilně nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-19%

PRIOS E27 G125 LED žárovka 7W tunable white WLAN mat 3ks

Chytrá žárovka LED E27 G125 – lze integrovat do sítě WLAN, ovladatelná pomocí aplikace Tuya, v praktické sadě 3Tato žárovka doplňuje systém Smart Home v domácnosti. Lze ji integrovat do sítě Wi-Fi a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Její barvu světla lze nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K) a umožňuje flexibilní osvětlení. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

724 Kč
-7%

PRIOS Prios LED E27 G95 4

LED žárovka s paticí E27 ve tvaru koule – ovladatelná přes ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka má speciální design. Má průhledný povrch a hodí se zejména do svítidel, která nabízejí volný výhled na světelný zdroj a nezakrývají design žárovky. Žárovka je navíc ovladatelná pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue a vytváří příjemnou teplou bílou barvu světla (2 500 K)- Dodává se v praktické sadě 3 kusů

1 299 Kč
-15%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27 G957W WLAN čirá 2ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 – lze ji integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 2Žárovka LED E27 přesvědčí svými inteligentními funkcemi. Lze ji integrovat do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Jeho povrch je průhledný a má vyzařovací úhel 320°. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-17%

PRIOS Smart E27 A60 LED 7W tunable white WLAN čirá 3ks

Chytrá žárovka s paticí E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Tato žárovka má průhledný povrch a úhel vyzařování 320°. Navíc ji lze integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Může svítit v různých barvách světla a generuje světlo v teplé bílé (2 700 K) až denní (6 500 K). To umožňuje flexibilní osvětlení interiéru a prostředí lze flexibilně přizpůsobit. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G95 7W WLAN matná 2ks

Chytrá LED žárovka E27 s funkcí CCT, v praktické sadě 2Žárovka LED E27 může být integrována do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a má funkci CCT, pomocí které lze nastavit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho je jeho povrch matný a má vyzařovací úhel 320°. Svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-7%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 7W

Inteligentní LED žárovka E27 s matným povrchem – s funkcí CCT, v praktické sadě 3 kusůLED žárovka E27 je ideálním společníkem pro každého, kdo hledá flexibilní osvětlení. Má matný povrch a úhel vyzařování 320°. Pokud svítidlo připojíte k síti WLAN, lze jej snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a generovat barvu světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K), takže lze kdykoli vytvořit vhodné světlo. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-17%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27ST64 7W WLAN čirá 3k

Chytrá LED žárovka s průhledným povrchem a funkcí CCT, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka přesvědčí svým chytrým charakterem. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho lze její barvu světla flexibilně nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-21%

PRIOS Prios E27 4

Jantarově zbarvená LED žárovka s paticí E27 – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka přesvědčí svým výrazným vzhledem. Je to žárovka a má jantarově zbarvený povrch. Hodí se zejména do svítidel, kde neruší výhled na světelný zdroj, aby se neztratil speciální design světelného zdroje. Kromě toho jej lze ovládat prostřednictvím ZigBee, Tuya nebo Philips Hue a generuje teplou bílou barvu světla (2 500 K) – dodává se v praktické sadě 3 kusů

1 099 Kč
-17%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G95 7W WLAN matná 3ks

Chytrá LED žárovka E27 s funkcí CCT, v praktické sadě 3Žárovka LED E27 může být integrována do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a má funkci CCT, pomocí které lze nastavit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho je jeho povrch matný a má vyzařovací úhel 320°. Žárovka se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-21%

PRIOS Prios E27 ST64 4

Výrazná LED žárovka E27 s čirým povrchem ve tvaru Edisona – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka kombinuje moderní vintage design s praktickými funkcemi. Má čirý povrch a vytváří teplé bílé osvětlení (2 500 K). Kromě toho ji lze ovládat pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue. Je vhodný zejména pro svítidla, která poskytují jasný pohled na světelný zdroj a neskrývají nápadný vzhled svítidla.- Dodává se v praktické sadě 2 kusů

1 099 Kč
-17%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27 G957W WLAN čirá 3ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 – lze ji integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 3Žárovka LED E27 přesvědčí svými inteligentními funkcemi. Lze ji integrovat do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a dokáže měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Jeho povrch je průhledný a má vyzařovací úhel 320°. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 7W

Inteligentní LED žárovka E27 s matným povrchem – s funkcí CCT, v praktické sadě 2 kusůLED žárovka E27 je ideálním společníkem pro každého, kdo hledá flexibilní osvětlení. Má matný povrch a úhel vyzařování 320°. Pokud svítidlo připojíte k síti WLAN, lze jej snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a generovat barvu světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K), takže lze kdykoli vytvořit vhodné světlo. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-19%

PRIOS Prios E27 ST64 4

Výrazná LED žárovka E27 s čirým povrchem ve tvaru Edisona – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka kombinuje moderní vintage design s praktickými funkcemi. Má čirý povrch a vytváří teplé bílé osvětlení (2 500 K). Kromě toho ji lze ovládat pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue. Je vhodný zejména pro svítidla, která poskytují jasný pohled na světelný zdroj a neskrývají nápadný vzhled svítidla.- Dodává se v praktické sadě 2 kusů

724 Kč