Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Prandina
Nejnovější

Prandina Gong S1 závěsné světlo měď metalická

Závěsná lampa Gong S1 se stínidlem z foukaného skla Stínidlo závěsné lampy Gong S1 je vyrobeno z foukaného skla v kontrastním provedení. Spodní část stínidla je průhledná, horní část je barevná, částečně metalizovaná. Jako samostatné svítidlo je vhodné pro osvětlení malých stolů, ale při montáži ve skupinách osvětlí i dlouhý pult nebo velké stoly, a to jak v soukromém sektoru, tak v gastronomii nebo hotelnictví. Design a výroba svítidla Gong S1 pochází od italského výrobce svítidel Prandina. Společnost, kterou v roce 1982 založil Sergio Prandina, jenž navrhl také sérii svítidel Gong, vyrábí svítidla se stínidly vyrobenými převážně z foukaného skla, která mají díky svému jedinečnému designu vysokou rozpoznávací hodnotu. Spolupracuje se světoznámými architekty a designéry a vyrábí kvalitní svítidla, která se již nacházejí v některých z největších hotelových řetězců a v obchodních prostorách renomovaných společností.

16 816 Kč

Prandina Paraph F3 stmívač LED stojací lampa černá

Stojací lampa Filigree Paraph F3 – nastavitelné světlo Rozhodující vlastností černé stojací lampy Paraph F3 LED je její flexibilní rameno, které lze libovolně otáčet a ohýbat. To umožňuje jakoukoli myslitelnou orientaci, takže teplé bílé diody LED lze nasměrovat na pracovní plochu nebo na stěnu či strop. Plochá čtvercová základna zajišťuje potřebnou stabilitu. Pro ovládání světelného výkonu je Paraph F3 vybaven stmívačem. Volně stojící svítidlo je ideálním zdrojem světla pro soukromé i veřejné obývací a pracovní prostory, například domácí kancelář nebo knihovnu. – Renomovaní designéři Serge a Robert Cornelissenovi navrhli řadu Paraph pro italského výrobce Prandina, který volně stojící svítidla vyrábí v obvyklé vysoké kvalitě.

26 227 Kč

Prandina Machine F3 stojací lampa up/down černá

Moderní LED stojací lampa Machine F3 – rozptyl světla směrem nahoru a dolů Stojací lampa Machine F3 si pohrává se symetrií v designu a světelném efektu. Štíhlý černý rám nese dvojité stínidlo ze dvou kulatých černých prvků. V horní a spodní části jsou vloženy difuzory z opálového metakrylátu. Dva integrované moduly LED vyzařují teplé bílé světlo směrem nahoru a dolů. Například v prostoru pro sezení poskytuje stroj F3 přímé světlo na čtení a zároveň okolní osvětlení, přičemž efekt rozptýleného osvětlení je vždy příjemný. Na zásuvném kabelu je k dispozici spínač stmívače pro nastavení světelného výkonu. Design série Machine pochází od Sergia Prandiny, zakladatele italského výrobce svítidel Prandina. Stojací lampa přesvědčí vysokou rozpoznávací hodnotou a vynikající kvalitou.

39 032 Kč

Prandina Dolomite W1 LED nástěnné 3ks 3 000K bílá

Stylová sada 3 teplých bílých svítících nástěnných svítidel LED DolomiteDesignér tohoto svítidla Claudio Larcher je přesvědčen, že Dolomite je výsledkem spojení jednoduchých linií, které nekomplikovaným způsobem ukazují, co je podstatou designu. Kovové těleso tak získává trojrozměrný vzhled, který přitahuje pozornost.Nástěnné svítidlo LED Dolomite přesvědčí svou originální symetrií, která je výzvou pro oko a vytváří výrazný tvar. Lze jej snadno přizpůsobit modernímu stylu bydlení a jeho barvy jsou střídmé, ale velmi výrazné. Účinné diody LED vyzařují teplé bílé nepřímé světlo směrem ke stěně, odkud je směrováno zpět do místnosti a poskytuje zvýrazněné osvětlení.Prandina je italská designová společnost, která se vyznačuje několika základními kritérii, jež se odrážejí v jejich návrzích osvětlení: Jednoduchost a jasnost tvaru, funkčnost a trvalá kvalita.

30 207 Kč

Prandina Shuttle LED stolní lampa IP44 černá

Přenosná stolní LED lampa Shuttle – designové osvětlení pro interiér i exteriérNeobvyklý design stolní LED lampy Shuttle je inspirován historickým systémem raketoplánů NASA. Kuželový difuzor, který zároveň slouží jako ochrana integrovaných LED diod, je vyroben z foukaného skla. LED diody jsou na přenosné bateriové svítidlo neobvykle výkonné a lze u nich pohodlně měnit jas i barvu světla. K tomu slouží dotykový stmívač, který se používá k zapínání a vypínání světla pouhým klepnutím. Delší stisknutí způsobí stmívání a krátké dvojité stisknutí změní barvu světla ve dvou krocích z teplé bílé na univerzální bílou. Samotnou stolní lampu LED lze použít kdekoli v domě a okolí. Ať už v obývacím pokoji nebo na terase, Shuttle lze díky integrovanému madlu pohodlně přenášet. Lampu lze dobíjet pomocí připojení USB. Doba nabíjení je přibližně osm hodin, abyste mohli svítit čtyři hodiny.

12 959 Kč

Prandina Shuttle LED stolní lampa IP44 bílá

Přenosná stolní LED lampa Shuttle – designové osvětlení pro interiér i exteriérNeobvyklý design stolní LED lampy Shuttle je inspirován historickým systémem raketoplánů NASA. Kuželový difuzor, který zároveň slouží jako ochrana integrovaných LED diod, je vyroben z foukaného skla. LED diody jsou na přenosné bateriové svítidlo neobvykle výkonné a lze u nich pohodlně měnit jas i barvu světla. K tomu slouží dotykový stmívač, který se používá k zapínání a vypínání světla pouhým klepnutím. Delší stisknutí způsobí stmívání a krátké dvojité stisknutí změní barvu světla ve dvou krocích z teplé bílé na univerzální bílou. Samotnou stolní lampu LED lze použít kdekoli v domě a okolí. Ať už v obývacím pokoji nebo na terase, Shuttle lze díky integrovanému madlu pohodlně přenášet. Lampu lze dobíjet pomocí připojení USB. Doba nabíjení je přibližně osm hodin, abyste mohli svítit čtyři hodiny.

12 959 Kč

Prandina Gong mini S1 závěsné světlo černé

Gong mini S1 – malá závěsná lampa se stínidlem z foukaného skla Závěsná lampa Gong mini S1 se stínidlem z foukaného skla je malá, ale elegantní. Spodní část stínidla je průhledná, horní část má krásný kontrastní metalizovaný nebo bílý vzor. To znamená, že pro každou oblast použití existuje vhodné závěsné svítidlo, ať už jako samostatný kus, nebo v kombinaci s několika dalšími. Závěsné svítidlo Gong mini S1 je produktem italského výrobce osvětlení Prandina. Lampy Prandina mají vysokou rozpoznávací hodnotu, která je dána především jedinečně tvarovanými stínidly z foukaného skla. Společnost Prandina byla založena v roce 1982 Sergiem Prandinou, který také navrhl sérii lamp Gong. Ve spolupráci se známými architekty a designéry vybavila společnost Prandina svými vysoce kvalitními svítidly několik velkých hotelových řetězců, jako jsou Hilton, Marriott, Radisson, a různé obchodní prostory známých firem.

15 736 Kč

Prandina Santachiara T1 stolní lampa

Stolní lampa Santachiara T1 ze skla s podstavcem z jasanového dřeva Poněkud protáhlé stínidlo stolní lampy Santachiara T1 je vyrobeno z foukaného skla, podstavec lampy je z jasanového dřeva. Stolní lampu lze umístit na příborník i na noční stolek. V restauraci také upoutá pozornost. Santachiara T1 je také stmívatelná pomocí vestavěného dotykového stmívače. Kombinuje umění skleněných stínidel, které značka Prandina představuje, s přírodním materiálem dřeva a neztrácí pohodlí ani eleganci. Díky kulatému skleněnému stínidlu působí klidně a vyrovnaně a díky dřevěnému podstavci také robustně a přirozeně. Italský výrobce lamp Prandina je známý svými jedinečnými skleněnými stínidly foukanými do úst, která vytvářejí velmi zvláštní světelný efekt. Svítidla jsou vždy praktická a zároveň přitahují pozornost. Santachiara T1 je dobrým příkladem toho, jak důležitý je pro Prandinu aspekt nadčasového designu.

11 725 Kč

Prandina Santachiara S5 závěsné světlo

Santachiara S5 – podlouhlé závěsné svítidlo od společnosti Prandina Závěsné svítidlo Santachiara S5 značky Prandina je dalším modelem italského výrobce osvětlení, který zůstává věrný specialitě tohoto výrobce: Svítidla se stínidlem z foukaného skla. Santachiara má podlouhlé stínidlo, které je ve spodní části otevřené, takže kromě rozptýleného světla vycházejícího z boku dopadá tímto otvorem také přímé světlo. Svítidlo lze dobře umístit zejména nad jídelní stůl nebo kuchyňskou linku, ale také do předsíně. Je vhodný i pro použití v hotelnictví. Prandina je značka pro všechny, kteří si zakládají na odolném a nadčasovém designu, ale také pro ty, kteří rádi kombinují různé styly nábytku. Značka pochází z Itálie, kde se skleněná stínidla stále vyrábějí podle tradičních řemeslných postupů.

20 056 Kč

Prandina Marlene S3 závěsné světlo

Opálově bílá závěsná lampa Marlene S3 od firmy Prandina Marlene S3 má stejně jako většina mistrovských děl výrobce svítidel Prandina stínítko z foukaného skla, které podporuje rozložení světla v místnosti takovým způsobem, že vzniká jedinečná atmosféra, kterou lze zažít pouze se svítidlem Prandina. Svítidlo v sobě spojuje jednoduchost s nadčasovou elegancí tak, aby zprostředkovalo nejvyšší kvalitu a především dlouhou životnost. Marlene S3 se lehce začleňuje do již existujících stylů vybavení a zároveň vybízí k objevování nových stylů. Matně bílý lakovaný vrchlík ladí s robustním, ale lehkým skleněným stínidlem. Prandina je výrobce, pro kterého je důležité, aby svítidlo vydrželo dlouho, a ne jen po dobu trvání trendu. To je důvod, proč jsou svítidla poměrně jednoduchá a ladí s každým novým stylem. Společnost založil v roce 1982 Sergio Prandina a mezi jeho mistrovská díla patří především lampy se stínidly z foukaného skla.

15 952 Kč

Prandina Teca Supernatural T1 LED stolní lampa

Stolní lampa LED Teca Supernatural T1 s otočným stínidlem Podstavec i stínidlo stolní lampy Teca Supernatural T1 LED jsou vyrobeny z jasanového dřeva. Obě části jsou spojeny tenkou kovovou trubkou. Stínidlo je otočné o 270° a vyzařuje světlo pouze směrem dolů. Minimalistická stolní lampa je vhodná pro použití na příborníku i na nočním stolku nebo psacím stole. Prandina je italský výrobce svítidel, který je od svého založení v roce 1982 známý svými stínidly z foukaného skla. Kromě lamp se skleněnými stínidly nabízejí ve svém sortimentu také lampy z kovu nebo, jako zde, lampy ze dřeva. Společnost Prandina se vždy zaměřuje na velmi vysokou úroveň kvality v kombinaci s vysokou funkčností.

26 134 Kč

Prandina Glam stolní lampa 36 cm čirá/zrcadlená

Stolní lampa Glam – kompletně vyrobená z foukaného skla se stmívačem Stolní lampa Glam je zdrojem světla, který působí senzačně, ať už na stolku v obývacím pokoji, nebo v prestižní kanceláři či hotelové hale. Skládá se výhradně z foukaného skla. Zatímco základna zůstává průhledná, stínidlo bylo navrženo barevné a matné, aby se snížil odlesk osvětlovacích těles, zajistilo se rovnoměrné vyzařování světla a vytvořil se kontrastní efekt. Dokonce i kabel, který byl potažen textilií v červené barvě, vyniká a dodává svítidlu charakter. Luc Ramael navrhl stolní lampu Glam, která dodnes vyzařuje svůj vlastní půvab. Belgický designér vytváří nábytek a svítidla, která se prezentují jako užitečné předměty bez zbytečných příkras. Se svými návrhy získal již několik národních i mezinárodních ocenění. Výrobcem této fascinující stolní lampy Glam ze skla je společnost Prandina, kterou v roce 1982 založil Sergio Prandina. Výrobky tohoto výrobce mají vysokou uznávanou hodnotu díky jedinečnému designu se stínidly, která jsou vyrobena převážně z foukaného skla. Společnost Prandina spolupracuje se známými designéry a architekty po celém světě.

30 546 Kč

Prandina Elle T1 LED stolní lampa

LED stolní lampa Elle T1 z kovu od Prandiny Stolní lampa LED Elle T1 je vyrobena z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj světla LED. Díky minimalistickému, ale ušlechtilému designu se přizpůsobí mnoha stylům vybavení a přesto vždy upoutá pozornost. Zejména na pracovním stole, ale také jako noční lampička, se obzvláště dobře vyjímá – ve vaší domácnosti i v hotelu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu. Stolní lampu Elle T1 navrhl Jannis Ellenberger pro výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila zejména použitím skleněných stínidel ve svých lampách a získala si jméno díky italskému sklářskému umění, kterým jsou stínidla vyráběna. Výrobce si zakládá na kvalitě a funkčnosti celého sortimentu.

11 879 Kč

Prandina Glam stolní lampa 48 cm čirá/červená

Stolní lampa Glam – kompletně vyrobená z foukaného skla se stmívačem Stolní lampa Glam je zdrojem světla, který působí senzačně, ať už na stolku v obývacím pokoji, nebo v prestižní kanceláři či hotelové hale. Skládá se výhradně z foukaného skla. Zatímco základna zůstává průhledná, stínidlo bylo navrženo barevné a matné, aby se snížil odlesk osvětlovacích těles, zajistilo se rovnoměrné vyzařování světla a vytvořil se kontrastní efekt. Dokonce i kabel, který byl potažen textilií v červené barvě, vyniká a dodává svítidlu charakter. Luc Ramael navrhl stolní lampu Glam, která dodnes vyzařuje svůj vlastní půvab. Belgický designér vytváří nábytek a svítidla, která se prezentují jako užitečné předměty bez zbytečných příkras. Se svými návrhy získal již několik národních i mezinárodních ocenění. Výrobcem této fascinující stolní lampy Glam ze skla je společnost Prandina, kterou v roce 1982 založil Sergio Prandina. Výrobky tohoto výrobce mají vysokou uznávanou hodnotu díky jedinečnému designu se stínidly, která jsou vyrobena převážně z foukaného skla. Společnost Prandina spolupracuje se známými designéry a architekty po celém světě.

33 323 Kč

Prandina Flyer W5 LED nástěnné světlo

Otočné nástěnné svítidlo LED Flyer W5 od společnosti Prandina, stmívatelné Flyer W5 od společnosti Prandina je nástěnné svítidlo, které připomíná obloukovou stojací lampu. Jeho všestrannost je dána především možností horizontálního otáčení, protože při správných podmínkách a po správném nastavení může optimálně osvětlit i příjemné chvíle na pohovce, například po večeři u jídelního stolu. Lze jej použít i v hotelnictví a přitahuje pozornost. Moderní design ztělesňuje eleganci a kvalitu, což jsou přesně ty faktory, které italský výrobce svítidel Prandina představuje. Svítidlo Flyer W5 bylo vyrobeno z kovu a vyzařované světlo se krásně rozptyluje díky rozptylovacímu kotouči, který je zabudován do stínidla. Model Flyer W5 navrhla společnost Needs Studios pro italského výrobce Prandina. Značka Prandina, která si zakládá na nejvyšší kvalitě svých charakteristických stínidel foukaných do úst, neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků, včetně svítidel z kovu.

41 654 Kč

Prandina Flyer W5 LED nástěnné světlo černá

Otočné nástěnné svítidlo LED Flyer W5 od společnosti Prandina, stmívatelné Flyer W5 od společnosti Prandina je nástěnné svítidlo, které připomíná obloukovou stojací lampu. Jeho všestrannost je dána především možností horizontálního otáčení, protože při správných podmínkách a po správném nastavení může optimálně osvětlit i příjemné chvíle na pohovce, například po večeři u jídelního stolu. Lze jej použít i v hotelnictví a přitahuje pozornost. Moderní design ztělesňuje eleganci a kvalitu, což jsou přesně ty faktory, které italský výrobce svítidel Prandina představuje. Svítidlo Flyer W5 bylo vyrobeno z kovu a vyzařované světlo se krásně rozptyluje díky rozptylovacímu kotouči, který je zabudován do stínidla. Model Flyer W5 navrhla společnost Needs Studios pro italského výrobce Prandina. Značka Prandina, která si zakládá na nejvyšší kvalitě svých charakteristických stínidel foukaných do úst, neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků, včetně svítidel z kovu.

41 654 Kč

Prandina Chorus Mini 3R závěsné světlo

Závěsná lampa Chorus Mini 3R se stínidly z foukaného skla v opálově bílé barvě Závěsné svítidlo Chorus Mini 3R má tři stínidla z foukaného skla, která jsou připevněna ke stříšce v různých výškách. Tím se zabrání jejich vzájemnému narážení a rozbití. Různé výšky navíc zajišťují jasné, ale příjemné rozložení světla v místnosti, které je navíc rozptýleno skleněnými stínidly. Kombinuje tak funkčnost svítidla s estetikou stínidla, které je foukané podle italského tradičního umění. Závěsné svítidlo Chorus Mini 3R lze použít na mnoha místech, ale jeho potenciál se naplno projeví zejména ve velké vstupní hale hotelu nebo restaurace. Krása stínidla z foukaného skla je ochrannou známkou italského výrobce svítidel Prandina a dodává svítidlům jejich rozpoznávací hodnotu. Jednoduchý design nijak neovlivňuje přesnost a bezchybnost svítidel, ale pouze je umocňuje. Vysoké nároky zakladatele Sergia Prandiny trvají již od založení společnosti v roce 1982 a zajišťují nejvyšší kvalitu svítidel.

30 377 Kč

Prandina Flyer W3 LED nástěnné světlo černá

LED nástěnné svítidlo Flyer W3 od Prandiny Toto nástěnné svítidlo LED upoutá pozornost nejen svou velikostí, ale také tím, že se dá horizontálně otáčet a přizpůsobit tak individuálním potřebám. Pokud je například namontován na stěně mezi jídelním stolem a pohovkou, může být Flyer používán jako lampa na jídelním stole i jako osvětlení obývacího pokoje v pozdějších hodinách. Svítidlo Flyer W3 upoutá pozornost i v hotelovém sektoru, protože díky svému jasu je ideálním svítidlem do recepcí a jídelen. Svým designem připomíná obloukovou stojací lampu, ale protože je připevněna na stěnu, zabírá v místnosti podstatně méně místa. Svítidlo Flyer W3 je vyrobeno z kovu a má ve stínítku zabudovaný difuzér, který optimálně rozptyluje světlo v místnosti. Nástěnné svítidlo Flyer W3 navrhlo studio Needs pro italského výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila svými poutavými svítidly se stínidlem z foukaného skla a neustále rozšiřuje svůj sortiment. S modelem Flyer W3 přibyl do sortimentu další člen, který je však vyroben z kovu.

39 957 Kč

Prandina Bima W1 USB LED nástěnné světlo

Elegantní nástěnné svítidlo LED Bima W1 s variabilním připojením USB, bílé Nástěnné svítidlo LED Bima W1 je vybaveno praktickým připojením USB, a slouží tak nejen k osvětlení, ale také k nabíjení chytrého telefonu, notebooku nebo tabletu. Přípojka USB je k nástěnné lampě připojena bílým dlouhým kabelem a lze ji flexibilně namontovat na vhodné místo v jejím dosahu. Svítidlo z kovu tak splňuje individuální požadavky. Hodí se zejména k montáži na stěnu nad postel nebo vedle ní, ale je také praktickou ozdobou předsíně nad komodou. Aby byl světelný paprsek rovnoměrný a neoslňoval, je ve stínítku nástěnné lampy zabudován difuzor. Nástěnné svítidlo Bima W1 USB navrhl italský produktový designér Filippo Protasoni pro italského výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina, založená v roce 1982, se vyznačuje především vysoce kvalitními svítidly se skleněnými stínidly foukanými podle italského sklářského umění. Přestože řada Bima nemá takové skleněné stínítko, představuje kombinaci nejvyšší kvality s maximální funkčností, stejně jako všechna svítidla Prandina.

11 879 Kč

Prandina Santachiara S3 závěsné světlo

Podlouhlá závěsná svítidla Santachiara S3 Podlouhlé stínidlo závěsné lampy Santachiara S3 je vyrobeno z foukaného skla. Skleněné stínidlo tohoto svítidla slouží také jako difuzor, který umožňuje jemnější dopad světla do místnosti. Otvorem ve spodní části stínidla však svítidlo vydává také přímé světlo, které dopadá dolů. Díky tomu je svítidlo vhodné zejména pro použití v jídelně, ale je to také zvláštní kus nábytku s velmi zvláštním světelným efektem v kuchyni nebo na chodbě. Bílý lakovaný vrchlík dodává lampě moderní vzhled, ale lze ji kombinovat s mnoha styly interiéru. Italská značka Prandina se svými ručně vyráběnými skleněnými stínidly představuje především kvalitu a trvanlivost. Zároveň se neorientují na aktuální trendy – vytvářejí svítidla, která přežijí každý trend a dají se kombinovat s mnoha trendy a styly.

15 119 Kč

Prandina Glam stolní lampa 48 cm čirá/zrcadlená

Stolní lampa Glam – kompletně vyrobená z foukaného skla se stmívačem Stolní lampa Glam je zdrojem světla, který působí senzačně, ať už na stolku v obývacím pokoji, nebo v prestižní kanceláři či hotelové hale. Skládá se výhradně z foukaného skla. Zatímco základna zůstává průhledná, stínidlo bylo navrženo barevné a matné, aby se snížil odlesk osvětlovacích těles, zajistilo se rovnoměrné vyzařování světla a vytvořil se kontrastní efekt. Dokonce i kabel, který byl potažen textilií v červené barvě, vyniká a dodává svítidlu charakter. Luc Ramael navrhl stolní lampu Glam, která dodnes vyzařuje svůj vlastní půvab. Belgický designér vytváří nábytek a svítidla, která se prezentují jako užitečné předměty bez zbytečných příkras. Se svými návrhy získal již několik národních i mezinárodních ocenění. Výrobcem této fascinující stolní lampy Glam ze skla je společnost Prandina, kterou v roce 1982 založil Sergio Prandina. Výrobky tohoto výrobce mají vysokou uznávanou hodnotu díky jedinečnému designu se stínidly, která jsou vyrobena převážně z foukaného skla. Společnost Prandina spolupracuje se známými designéry a architekty po celém světě.

36 995 Kč

Prandina Elle T1 LED stolní lampa

LED stolní lampa Elle T1 z kovu od Prandiny Stolní lampa LED Elle T1 je vyrobena z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj světla LED. Díky minimalistickému, ale ušlechtilému designu se přizpůsobí mnoha stylům vybavení a přesto vždy upoutá pozornost. Zejména na pracovním stole, ale také jako noční lampička, se obzvláště dobře vyjímá – ve vaší domácnosti i v hotelu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu. Stolní lampu Elle T1 navrhl Jannis Ellenberger pro výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila zejména použitím skleněných stínidel ve svých lampách a získala si jméno díky italskému sklářskému umění, kterým jsou stínidla vyráběna. Výrobce si zakládá na kvalitě a funkčnosti celého sortimentu.

11 879 Kč

Prandina Santachiara T3 stolní lampa

Stolní lampa LED Santachiara T3 s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Santachiara T3 se skládá z podstavce z jasanového dřeva, na kterém je připevněno skleněné stínidlo z foukaného opálového skla. Santachiara T3 má integrovaný dotykový stmívač a kombinuje funkčnost s elegantním designem. Stolní lampu lze umístit na příborník v obývacím pokoji i na noční stolek v hotelovém pokoji. Vzhledem k tomu, že je T3 poměrně vysoký, může být v některých oblastech umístěn i na podlaze. Santachiara T3 působí díky dřevěnému podstavci elegantně a půvabně, aniž by však působila přeplácaně. Společnost Prandina, která pochází z Itálie, byla založena v roce 1982 a od té doby sleduje cíl vytvářet svítidla, která vzbuzují emoce a zároveň používají nadčasový design, takže nepřežívají pouze trend, ale jsou společníkem na celý život. Svítidla jsou navíc navržena tak, aby je bylo možné kombinovat s jinými styly.

18 204 Kč

Prandina Over S3 LED závěsné světlo

Závěsné světlo LED Over se stínidlem z foukaného opálového skla Závěsné svítidlo Over italského výrobce svítidel Prandina kombinuje eleganci skla jako materiálu s funkčností svítidla. Toto svítidlo lze použít v mnoha oblastech, například jako svítidlo nad jídelním stolem nebo nad pultem v kuchyni, ale také v gastronomii a hotelnictví, a díky svému nadčasovému designu se dá kombinovat s mnoha styly vybavení. Tyto schopnosti z něj dělají ideálního společníka, který díky své dlouhé životnosti a jednoduchosti přežije všechny trendy. Stínidlo z opálově bílého skla, které je ručně vyrobeno podle italského tradičního umění, vytváří příjemnou atmosféru, kterou mohou vytvořit pouze svítidla Prandina. Italský výrobce Prandina spojuje v závěsném svítidle Over své nejdůležitější hodnoty, za kterými tento výrobce stojí: jednoduchost, trvanlivost a nadčasovost. Ve společnosti Prandina vznikají svítidla, která jsou určena k dlouhodobému používání a nekupují se jen podle aktuálního trendu.

22 061 Kč

Prandina Flyer W3 LED nástěnné světlo černá

LED nástěnné svítidlo Flyer W3 od Prandiny Toto nástěnné svítidlo LED upoutá pozornost nejen svou velikostí, ale také tím, že se dá horizontálně otáčet a přizpůsobit tak individuálním potřebám. Pokud je například namontován na stěně mezi jídelním stolem a pohovkou, může být Flyer používán jako lampa na jídelním stole i jako osvětlení obývacího pokoje v pozdějších hodinách. Svítidlo Flyer W3 upoutá pozornost i v hotelovém sektoru, protože díky svému jasu je ideálním svítidlem do recepcí a jídelen. Svým designem připomíná obloukovou stojací lampu, ale protože je připevněna na stěnu, zabírá v místnosti podstatně méně místa. Svítidlo Flyer W3 je vyrobeno z kovu a má ve stínítku zabudovaný difuzér, který optimálně rozptyluje světlo v místnosti. Nástěnné svítidlo Flyer W3 navrhlo studio Needs pro italského výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila svými poutavými svítidly se stínidlem z foukaného skla a neustále rozšiřuje svůj sortiment. Model Flyer W3 je nyní dalším členem sortimentu, který je však vyroben z kovu.

39 957 Kč

Prandina Elle T1 LED stolní lampa

LED stolní lampa Elle T1 z kovu od Prandiny Stolní lampa LED Elle T1 je vyrobena z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj světla LED. Díky minimalistickému, ale ušlechtilému designu se přizpůsobí mnoha stylům vybavení a přesto vždy upoutá pozornost. Zejména na pracovním stole, ale také jako noční lampička, se obzvláště dobře vyjímá – ve vaší domácnosti i v hotelu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu. Stolní lampu Elle T1 navrhl Jannis Ellenberger pro výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila zejména použitím skleněných stínidel ve svých lampách a získala si jméno díky italskému sklářskému umění, kterým jsou stínidla vyráběna. Výrobce si zakládá na kvalitě a funkčnosti celého sortimentu.

11 879 Kč

Prandina Marlene S1 závěsné světlo

Závěsné svítidlo Marlene S1 se stínidlem z foukaného skla Opálově bílá závěsná lampa Marlene S1 je kvalitní lampa se stínidlem z foukaného skla od společnosti Prandina. Díky skleněnému stínítku rozptyluje světlo do místnosti zcela jedinečným způsobem, jak to umí pouze svítidla Prandina. Matně bílý lakovaný vrchlík velmi dobře zapadá do celkového harmonického obrazu lampy, kterou lze díky této elegantní jednoduchosti začlenit do mnoha stylů vybavení, aniž by se v něm ztrácela. Zvláštní vlastnost svítidel Prandina vždy vyniká. Od svého založení v roce 1982 je italská společnost Prandina symbolem vynikající kvality, která dlouho vydrží. To platí zejména pro lampy se stínidly z foukaného skla, ale i všechny ostatní lampy, které tato společnost vyrábí, splňují tyto normy.

12 728 Kč

Prandina Flyer W5 LED nástěnné světlo černá

Otočné nástěnné svítidlo LED Flyer W5 od společnosti Prandina, stmívatelné Flyer W5 od společnosti Prandina je nástěnné svítidlo, které připomíná obloukovou stojací lampu. Jeho všestrannost je dána především možností horizontálního otáčení, protože při správných podmínkách a po správném nastavení může optimálně osvětlit i příjemné chvíle na pohovce, například po večeři u jídelního stolu. Lze jej použít i v hotelnictví a přitahuje pozornost. Moderní design ztělesňuje eleganci a kvalitu, což jsou přesně ty faktory, které italský výrobce svítidel Prandina představuje. Svítidlo Flyer W5 bylo vyrobeno z kovu a vyzařované světlo se krásně rozptyluje díky rozptylovacímu kotouči, který je zabudován do stínidla. Model Flyer W5 navrhla společnost Needs Studios pro italského výrobce Prandina. Značka Prandina, která si zakládá na nejvyšší kvalitě svých charakteristických stínidel foukaných do úst, neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků, včetně svítidel z kovu.

41 654 Kč

Prandina Over S5 LED závěsné světlo

Závěsné světlo LED Over se stínidlem z foukaného opálového skla Závěsné svítidlo Over italského výrobce svítidel Prandina kombinuje eleganci skla jako materiálu s funkčností svítidla. Toto svítidlo lze použít v mnoha oblastech, například jako svítidlo nad jídelním stolem nebo nad pultem v kuchyni, ale také v gastronomii a hotelnictví, a díky svému nadčasovému designu se dá kombinovat s mnoha styly vybavení. Tyto schopnosti z něj dělají ideálního společníka, který díky své dlouhé životnosti a jednoduchosti přežije všechny trendy. Stínidlo z opálově bílého skla, které je ručně vyrobeno podle italského tradičního umění, vytváří příjemnou atmosféru, kterou mohou vytvořit pouze svítidla Prandina. Italský výrobce Prandina spojuje v závěsném svítidle Over své nejdůležitější hodnoty, za kterými tento výrobce stojí: jednoduchost, trvanlivost a nadčasovost. Ve společnosti Prandina vznikají svítidla, která jsou určena k dlouhodobému používání a nekupují se jen kvůli aktuálnímu trendu.

24 067 Kč

Prandina Glam stolní lampa 36 cm čirá/červená

Stolní lampa Glam – kompletně vyrobená z foukaného skla se stmívačem Stolní lampa Glam je zdrojem světla, který působí senzačně, ať už na stolku v obývacím pokoji, nebo v prestižní kanceláři či hotelové hale. Skládá se výhradně z foukaného skla. Zatímco základna zůstává průhledná, stínidlo bylo navrženo barevné a matné, aby se snížil odlesk osvětlovacích těles, zajistilo se rovnoměrné vyzařování světla a vytvořil se kontrastní efekt. Dokonce i kabel, který byl potažen textilií v červené barvě, vyniká a dodává svítidlu charakter. Luc Ramael navrhl stolní lampu Glam, která dodnes vyzařuje svůj vlastní půvab. Belgický designér vytváří nábytek a svítidla, která se prezentují jako užitečné předměty bez zbytečných příkras. Se svými návrhy získal již několik národních i mezinárodních ocenění. Výrobcem této fascinující stolní lampy Glam ze skla je společnost Prandina, kterou v roce 1982 založil Sergio Prandina. Výrobky tohoto výrobce mají vysokou uznávanou hodnotu díky jedinečnému designu se stínidly, která jsou vyrobena převážně z foukaného skla. Společnost Prandina spolupracuje se známými designéry a architekty po celém světě.

30 238 Kč

Prandina Teca Supernatural S3 LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Teca Supernatural S3 z jasanového dřeva Závěsná lampa Teca Supernatural S3 od společnosti Prandina má stínidlo vyrobené z jasanového dřeva. Stříška je lakovaná matnou bílou barvou. Díky svému podlouhlému tvaru a vyzařovanému jasu se dobře hodí nejen nad jídelní stůl, ale také nad pracovní stůl. Vyloučeno není ani využití v hotelovém sektoru. Jasanové dřevo s individuální kresbou dodává svítidlu přirozenost a vestavěný světelný zdroj LED kombinuje tuto přirozenost s inovacemi moderní technologie LED. Prandina je italský výrobce svítidel, jehož ochrannou známkou jsou svítidla z foukaného skla. Společnost založil v roce 1982 Sergio Prandina a od té doby klade velký důraz na vysokou odolnost a nadčasový, ale elegantní design svých výrobků, které se vyrábějí v Itálii.

19 346 Kč

Prandina Flyer W3 LED nástěnné světlo

LED nástěnné svítidlo Flyer W3 od Prandiny Toto nástěnné svítidlo LED upoutá pozornost nejen svou velikostí, ale také tím, že se dá horizontálně otáčet a přizpůsobit tak individuálním potřebám. Pokud je například namontován na stěně mezi jídelním stolem a pohovkou, může být Flyer používán jako lampa na jídelním stole i jako osvětlení obývacího pokoje v pozdějších hodinách. Svítidlo Flyer W3 upoutá pozornost i v hotelovém sektoru, protože díky svému jasu je ideálním svítidlem do recepcí a jídelen. Svým designem připomíná obloukovou stojací lampu, ale protože je připevněna na stěnu, zabírá v místnosti podstatně méně místa. Svítidlo Flyer W3 je vyrobeno z kovu a má ve stínítku zabudovaný difuzér, který optimálně rozptyluje světlo v místnosti. Nástěnné svítidlo Flyer W3 navrhlo studio Needs pro italského výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila svými poutavými svítidly se stínidlem z foukaného skla a neustále rozšiřuje svůj sortiment. Model Flyer W3 je nyní dalším členem sortimentu, který je však vyroben z kovu.

39 957 Kč

Prandina Bima T1 USB LED stolní lampa

Bílá stolní LED lampa Bima T1 s USB připojením Stolní LED lampa Bima T1 USB z kovu slouží nejen jako osvětlení pracovního stolu, ale také jako nabíjecí stanice pro smartphone, notebook a další elektronická zařízení díky USB připojení v základně lampy. Díky této praktické doplňkové funkci se hodí nejen na stůl v domácnosti, ale může být také oblíbeným produktem v hotelovém sektoru. Díky plastovému difuzoru ve stínítku je světlo vyzařováno rovnoměrně a bez oslnění, což vytváří příjemné osvětlení, které je vhodné zejména pro akcentní osvětlení. Jas lze nastavit pomocí přepínače na rámu. Stolní LED lampu Bima T1 navrhl italský produktový designér Filippo Protasoni pro výrobce osvětlení Prandina. Ochrannou známkou svítidel Prandina jsou stínidla z foukaného skla, která se vyrábějí v Itálii od roku 1982 podle italského sklářského umění.

9 257 Kč

Prandina Santachiara S1 závěsné světlo

Závěsná svítidla Santachiara S1 s podlouhlým stínidlem Závěsné svítidlo Santachiara S1 má skleněné stínidlo, které je ručně foukané podle italského foukačského umění a má podlouhlý tvar. Díky skleněnému stínidlu je světlo vyzařováno měkčeji směrem ven, což je možné pouze se skleněným stínidlem Prandina. Santachiara S1 má ve spodní části skleněného stínidla otvor, kterým vyzařuje další přímé světlo. Stříška je lakovaná matnou bílou barvou, a ladí tak s celkovým harmonickým vzhledem tohoto svítidla. Prandina je italský výrobce svítidel, který se proslavil svými stínidly z foukaného skla. Značka se vyznačuje především nadčasovým designem a vysokou kvalitou všech svých svítidel.

10 028 Kč

Prandina Elle T1 LED stolní lampa

LED stolní lampa Elle T1 z kovu od Prandiny Stolní lampa LED Elle T1 je vyrobena z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj světla LED. Díky minimalistickému, ale ušlechtilému designu se přizpůsobí mnoha stylům vybavení a přesto vždy upoutá pozornost. Zejména na pracovním stole, ale také jako noční lampička, se obzvláště dobře vyjímá – ve vaší domácnosti i v hotelu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu. Stolní lampu Elle T1 navrhl Jannis Ellenberger pro výrobce osvětlení Prandina. Společnost Prandina se proslavila zejména použitím skleněných stínidel ve svých lampách a získala si jméno díky italskému sklářskému umění, kterým jsou stínidla vyráběna. Výrobce si zakládá na kvalitě a funkčnosti celého sortimentu.

11 879 Kč

Prandina Chorus Mini S1 závěsné světlo

Závěsné svítidlo Chorus Mini S1 se stínidlem z opálového bílého skla foukaného do úst Stínidlo závěsného svítidla Chorus Mini S1 z foukaného skla je vyrobeno podle tradičního italského umění foukání skla, a vytváří tak jedinečné světelné efekty. Závěs závěsného svítidla je vyroben z eloxovaného hliníku. Díky jednoduchému, prostému designu lze toto svítidlo kombinovat s mnoha různými styly vybavení a přesto vždy vynikne svou jedinečností. Díky dlouhému zavěšení jej lze dokonale umístit do velkých místností s vysokými stropy, kde se stane skutečným lákadlem pro oči. Ochrannou známkou italského výrobce svítidel Prandina, založeného v roce 1982, jsou stínidla foukaná do úst, která svítidlům dodávají to, o čem jsou. Prvotřídní kvalita a design dodávají svítidlům vysokou uznávanou hodnotu. Svítidla Prandina spojují jednoduchost s formální precizností a funkčnost s trvalou kvalitou, mimo krátkodobé trendy.

11 710 Kč