Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Patrizia Volpato
Nejnovější

Patrizia Volpato Závěsné světlo Cristalli 340 cm vysoké

Snové závěsné svítidlo CRISTALLI v jemných zlatých tónechTento velkolepý kousek sahá do výšky celých 340 cm – kdekoli je tento prostor k dispozici, může CRISTALLI poskytnout dechberoucí okamžiky. Ať už ve vilách, hotelech nebo veřejně přístupných prostorách, jako jsou vstupní haly, sály nebo muzea. Četné kovové díly pozlacené 24karátovým zlatem a broušené skleněné tyče z muránského skla tvoří rozměrné stínidlo svítidla, které připomíná velkou několikapatrovou budovu. Světlo se láme a odráží od jantarově zbarveného muránského skla a vytváří jiskřivé světelné efekty. Uvnitř svítidla je integrováno 80 žárovek, které jsou samozřejmě součástí dodávky.

1 229 999 Kč

Patrizia Volpato Křišťálové stropní světlo Cristalli

Výrazně navržená stropní lampa Cristalli z 30 % olovnatého křišťáluNespočet trojúhelníkových broušených krystalů z 30 % olovnatého křišťálu tvoří umně navržené stínidlo stropní lampy Cristalli, která dostojí svému názvu, protože její stínidlo je vyrobeno výhradně z křišťálu. Příjemné a okouzlující jiskření v místnosti je s tímto osvětlovacím prvkem zaručeno, protože světlo ze žárovek uvnitř je na své cestě do místnosti několikrát lomeno krystaly a přeměněno na třpyt.

136 499 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Cristalli olovnatý křišťál 18 cm

Stropní svítidlo Cristalli z olovnatého křišťálu o průměru 18 cmMalé, ale jemné – tak by se dalo popsat stropní svítidlo Cristalli, které se svým průměrem 18 cm patří mezi menší zástupce svého druhu. O to, že přesto upoutá pozornost a nesplyne neviditelně se stropem, se stará množství trojúhelníkových broušených krystalů z 30% olovnatého křišťálu. Ty společně tvoří stínítko stropního svítidla, přes které si razí cestu světlo vnitřní žárovky. Na této cestě se světlo mnohokrát láme v krystalech, a proto se jeví jako obzvláště jiskřivé a zářivé.

19 899 Kč

Patrizia Volpato Závěsné světlo Glace se stínidly sklo Murano

Podlouhlá závěsná lampa Glace s mnoha stínidly z muránského sklaVýrazným prvkem této designové závěsné lampy jsou její stínidla a dekorativní prvky z muránského skla. Kromě pěti poměrně nenápadných světelných zdrojů a malých čirých stínidel kolem nich jsou to především velké skleněné prvky visící dolů mezi světelnými zdroji, které dodávají tomuto svítidlu mimořádný vzhled. Skleněná tělesa různých délek a různých barev jsou připevněna k podlouhlé základně a při umístění nad stůl v kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji vytvářejí v celé místnosti třpytivou a – díky barvám skla – přátelskou atmosféru.

101 999 Kč

Patrizia Volpato Skleněné nástěnné světlo Glace se zlatým držákem

Muránské sklo v kombinaci s 24karátovým pozlaceným držákem na zeď: nástěnná lampa GlaceStínidlo této nádherné nástěnné lampy se skládá z mnoha jednotlivých jantarově zbarvených prvků muránského skla. Obdélníkové, tepané skleněné destičky jsou uspořádány do teras, které mírně stíní a jemně rozptylují světlo ze dvou lamp pod sebou. Přes skleněné stínidlo je vidět i nástěnný držák Glace, který je něčím výjimečný. Je pozlacený (24 karátů) a dodává nástěnné lampě velmi zvláštní lesk a nádech exkluzivity.

33 499 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Girasole ve tvaru květu

Chromované stropní svítidlo Girasole s křišťálovou výzdobouPodstavec stropního svítidla Girasole je z lesklého chromu a zdobí ho malé křišťály. Svítidlo Girasole, které vypadá jako velká třpytivá květina, poskytuje dobré celkové osvětlení v každém obývacím pokoji a po vypnutí je také ozdobou místnosti.

62 499 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo RONDO z jantarového skla Murano

Nástěnné svítidlo Rondo září v teplých zlato-jantarových tónech. Nástěnný držák je vyroben z 24karátového pozlaceného kovu, skleněné prvky z jantarového muránského skla, jehož název je odvozen od malého ostrova poblíž Benátek, kde se tradice foukání skla předává z generace na generaci již po staletí. V nástěnné lampě Rondo jsou rovnoměrně zakomponovány kulaté i hranaté tvary, protože skla jsou na jedné straně broušena trojúhelníkově, na druhé straně jsou dovedena do celkově zakřiveného tvaru. Forma a materiál spolu v nástěnné lampě Rondo dokonale hrají a výsledkem je exkluzivní světelný objekt na zeď.

49 899 Kč

Patrizia Volpato Závěsné světlo Cristalli čiré

Luxusní závěsná lampa CRISTALLI – snový kus nábytku Pro tento skvost se v obývacím pokoji najde jen stěží místo. Závěsná lampa CRISTALLI se táhne celých 245 cm od horního okraje až po spodní. Zanechá vás bez dechu. Tolik lesku a půvabu se vidí málokdy. Jako spirála, která se směrem dolů a nahoru zužuje, lampa okouzluje nespočtem ručně broušených prvků z muránského skla. Světlo se láme a odráží a vytváří nepopsatelné světelné efekty. Vhodné místo pro tento skvost najdete ve vilách, hotelech nebo jiných veřejných budovách.

489 999 Kč

Patrizia Volpato Stolní lampa Cristalli

Ušlechtilá stolní lampa CRISTALLI se zlatým povrchemStolní lampa CRISTALLI zaujme velmi atraktivním vzhledem, který tvoří kombinace zlatého povrchu rámu a ušlechtile tvarovaného skla. Tvary a barvy vytvářejí atraktivní celkový obraz, který se hodí do mnoha interiérů.

17 199 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Cristalli v chromu

Čirá nástěnná lampa CRISTALLI se třpytí a leskneObdélníkový podlouhlý rám nástěnné lampy má chromovaný a lesklý design. Četné ručně vyráběné prvky z muránského skla visí směrem dolů. Skla jsou trojúhelníková a ručně broušená – v záři světla se okolí krásně leskne lomeným a odraženým světlem. Jiskřivý kus nábytku, který dodá místnosti velkolepou atmosféru. Délka je celých 50 cm.

40 499 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Cristalli sklo Murano chrom 38 cm

Nástěnná lampa CRISTALLI s ručně vyrobenými muránskými sklyNástěnná lampa CRISTALLI se skládá z mnoha čirých muránských skel, která jsou vybroušena do trojúhelníku. Skla různých délek jsou v půlkruhu připevněna k pochromovanému rámu. Díky broušení lámou a odrážejí světlo a dodávají mu jiskru. CRISTALLI lze použít v jakémkoli stylu vybavení a téměř v každé místnosti.

35 799 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Cristalli sklo Murano chrom 25 cm

Nástěnná lampa Cristalli s trojúhelníkovým broušeným muránským sklemStínidlo nástěnné lampy Cristalli je celé tvořeno uspořádáním ručně opracovaných krystalů muránského skla. Jsou uspořádány do půlkruhu kolem světelného zdroje a na spodním konci stínidla se zužují do bodu. Broušení skel způsobuje lom světla a zalévá místnost třpytivým světlem. Křišťálová svítidla, jako je nástěnná lampa Cristalli, vykouzlí v každé místnosti obzvlášť slavnostní atmosféru.

36 299 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Cristalli

Luxusní stropní svítidlo CRISTALLI ve zlatých tónechToto elegantní stropní svítidlo měří v průměru celých 60 cm a okouzluje zlatými a čirými tóny. CRISTALLI zaujme mnoha ručně vyrobenými prvky z kvalitního muránského skla. Kolem lampy jsou tyto skleněné prvky, které různými způsoby lámou a odrážejí světlo. V celé místnosti tak vzniká snová světelná show, která vytváří slavnostní atmosféru. Ať už v obývacím pokoji, nebo v oblasti gastronomie – tímto svítidlem lze vyzdobit mnoho místností.

136 999 Kč

Patrizia Volpato Stolní lampa Cristalli 24 karátů ve zlaté

Ušlechtilá stolní lampa CRISTALLI zdobená zlatem a sklem Inkoustová lampa CRISTALLI je vhodná do ušlechtilého interiéru. Kovový rám potažený 24karátovým zlatem dodává lampě lesklý vzhled. Trojúhelníkové prvky z čirého muránského skla však vytvářejí úžasný lesk a třpyt, jakmile se lampa rozzáří. Horní konec svítidla je rovněž elegantně zdobený a dotváří celkový vzhled svítidla. Poutavé svítidlo, které je vhodné nejen jako doplňkové osvětlení na noční stolek.

21 499 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Cristalli 24karátové zlacené

Drahocenné 24karátové pozlacení na stropním svítidle CristalliCristalli – italský název tohoto stropního svítidla trefil hřebíček na hlavičku, protože toto stropní svítidlo se skládá převážně z ručně broušených skleněných tyčí, které tisíckrát lámou světlo žárovek a vytvářejí v místnosti zvláštní světelnou záři. Tu korunuje 24karátovým zlatem pozlacená stropní deska, k níž jsou tyčinky z muránského skla připevněny. Reprezentativní, vznešené a exkluzivní – tato přídavná jména vystihují stropní svítidlo Cristalli nejvýstižněji.

79 499 Kč

Patrizia Volpato Lustr Intrecci se sklem Murano

Lustr INTRECCI z pochromovaného kovu s muránským sklem Jednoduchý a ušlechtilý je osmi světelný lustr INTRECCI, který je vyroben z pochromovaného kovu a jehož ramena a svícny jsou z ušlechtilého muránského skla. Zakřivená ramena jsou zakončena čirými svícny, v nichž bílé stonky svíček vytvářejí dojem hořících voskových svíček. Uvnitř svíčkových stvolů však svítí zářivé světlo žárovek G9. Svítidlo INTRECCI zdobí četné skleněné závěsy z broušeného muránského skla.

111 499 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Petali se sklem Murano 33 cm

Zářící nástěnné svítidlo PETALI ve dvou úrovníchMilovníci květin si s jemným nástěnným svítidlem PETALI přijdou na své – vedle sebe umístěné a částečně se překrývající skleněné prvky zabírají 24karátové pozlacené nástěnné svítidlo. Bylo použito vysoce kvalitní muránské sklo, které bylo opatřeno zrnitou strukturou, jež v záři světla vytváří příjemné a jiskřivé světelné podmínky. Jednotlivé skleněné prvky připomínají tvarem okvětní lístky. PETALI měří na výšku 31 cm, a proto je malým, ale jemným doplňkovým osvětlením téměř v každé místnosti.

22 199 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Petali se sklem Murano 19 cm

Jemné nástěnné svítidlo PETALI jako stylový zdroj světla Ušlechtilé nástěnné svítidlo PETALI, které vypadá jako sen, může opticky vylepšit každou stěnu a dodat místnosti určitou atmosféru. Vedle sebe a částečně se překrývající okvětní lístky z muránského skla jsou připevněny k nástěnnému svítidlu pozlacenému 24karátovým zlatem. Ty mají mírně zrnitou strukturu a jsou zachovány velmi čiré. Při jejich nasvícení se v bezprostředním okolí vytvářejí nádherné světelné efekty. Lampa je univerzální a lze ji samozřejmě zavěsit i do řady.

14 199 Kč

Patrizia Volpato Stolní lampa Petali se sklem Murano 31 cm

Brilantní stolní lampa PETALI s muránským sklemKovový rám stolní lampy PETALI potažený 24karátovým zlatem má připevněné četné skleněné prvky ve tvaru úzkých, mírně zakřivených okvětních lístků. Skleněné prvky mají jemnou strukturu, která ve světle vytváří příjemné efekty. Výška elegantní stolní lampy je 31 cm, takže může sloužit jako nenápadné doplňkové světlo nebo jako lampička do ložnice na noční stolek jako pěkný zařizovací prvek a příjemný zdroj světla.

20 799 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Petali sklo Murano chrom-bílá

Okvětní lístky z muránského skla – stropní svítidlo PetaliVe stropním svítidle Petali jsou jednotlivé prvky z muránského skla, které vypadají jako okvětní lístky, spojeny do jednoho velkého květu. Zajímavé je zbarvení jednotlivých prvků, které jsou většinou bílé a průhledné pouze na koncích. Výsledkem je příjemné světlo a možnost použít stropní svítidlo Petali v různých stylech interiéru díky neutrálnosti barev.

109 499 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Petali sklo Murano zlato-jantar

Honosné stropní svítidlo PETALI ve zlatých a jantarových tónech Příznivci květinového designu si přijdou na své díky nádhernému stropnímu svítidlu PETALI. Napůl otevřené a nahoru vybíhající kalíšky z muránského skla vypadají v celkovém obrazu jako velký, otevírající se květ. Sklo každého poháru je jantarově zbarvené a na horním okraji mírně strukturované a průsvitné. Mnoho kalichů je připevněno k 24karátovému pozlacenému kovovému rámu. Celkově harmonické svítidlo, které opticky zvýrazní prostor.

72 499 Kč

Patrizia Volpato Podhledové svítidlo Boccioli

Okouzlující dekorativní vestavné stropní svítidlo BOCCIOLIBOCCIOLI je ručně vyrobeno z broušených čirých drahokamů, které tvoří květ v interakci s bílým saténovým skleněným prvkem uprostřed. Stropní deska je vyrobena z pochromovaného kovu. K instalaci je zapotřebí zapuštěný otvor o průměru 6,5 cm. BOCCIOLI je vestavné svítidlo velmi zvláštního druhu, které dotváří scénu stropu místnosti, zejména při montáži několika svítidel.

8 799 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Marea 45 cm

Skleněné stínidlo ve tvaru vlny – nástěnná lampa Marea splňuje to, co slibuje její názevItalský výraz pro příliv a odliv je „marea“ a tak se jmenuje i tato nástěnná lampa, kterou tak její tvůrci nepojmenovali nadarmo. Sklo stínidla je na okrajích vlnité a také rytý vzor je v zakřivených tvarech, které naznačují věčný pohyb jako mořské vlny. Řetízky z krystalů Swarovski rovněž tvoří zakřivené tvary vln. Nástěnná lampa Marea je elegantní a romanticky hravá

28 099 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo MAGMA

Efektivní, pochromované stropní svítidlo MAGMA s čirými krystalovými závěsy Stropní svítidlo MAGMA vypadá působivě a efektivně díky rámu z chromovaného kovu, který má velmi nepravidelnou strukturu. Čiré křišťálové kapičky, stříhané blízko sebe, visí uvnitř. MAGMA rozzáří každou místnost – nejen když je zapnutá. Krystaly rozbijí světlo tisíckrát a rozzáří ho. MAGMA – šperk na strop v mnoha stylech vybavení – lze také připevnit k několika vedle sebe.

18 199 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo MAGMA

Křišťálové stropní svítidlo Magma ve čtvercovém tvaru Vzhled stropního světla Magma určuje dvě výrazné vlastnosti. Na jedné straně je pochromovaný kovový rám s nepravidelným povrchem a na druhé straně je mnoho kapek z broušeného křišťálového skla, které visí ze spodní části lampy. Lesk a třpyt šíří obě funkce, což jasně ukazuje, že stropní svítidlo Magma je skutečným klenotem, pokud jde o exkluzivní všeobecné osvětlení.

81 499 Kč

Patrizia Volpato Závěsné světlo MAGMA

Podlouhlá závěsná lampa Magma s čirými krystalovými závěsy a pochromovaným povrchem Lesklé pochromované tělo závěsné lampy Magma je navrženo téměř v reliéfu s velmi nepravidelným povrchem. Ze spodního otvoru tohoto těla visí nesčetné jasné kapičky z broušeného křišťálu, které jsou nejen ozdobami, ale také lámou světlo, než se může rozšířit z lampy v místnosti. Vizuálně je závěsná lampa Magma rozhodně skutečným vrcholem a určitě dokáže očarovat a získat každého diváka.

76 499 Kč

Patrizia Volpato Stropní světlo Prisma 52 cm

průměr 52 cm – stropní svítidlo Prisma s třpytivým stínidlemPři zapnutí stropního svítidla Prisma se celá místnost okamžitě zalije třpytivým mořem světla. Může za to nespočet hranolů, které tvoří stínidlo svítidla. Podobně jako krystaly lámou světlo a zvláštním způsobem ho rozvádějí po místnosti. Na stěnách a stropě tak vznikají zajímavé odrazy světla, které zajišťují, že takové stropní svítidlo není vnímáno pouze jako zdroj světla, ale také jako zařizovací předmět, který v domácnosti poskytuje něco navíc.

72 999 Kč

Patrizia Volpato Nástěnné světlo Prisma

Třpytivé akcentové světlo s nástěnným svícnem Prisma Nástěnný svícen Prisma je po celé ploše posetý různě broušenými čirými kameny, jejichž stínítko se skládá prakticky jen z křišťálových prvků, které zajímavým způsobem lámou světlo vycházející zevnitř svítidla a vytvářejí na stěně a stropě krásné třpytivé hry světla. Akcentní světlo – to je to, pro co jsou nástěnná svítidla známá a oblíbená, a nástěnné svítidlo Prisma je přináší s jistou elegancí a potřebným šarmem.

36 699 Kč