Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Pamalux
Nejnovější

Pamalux Decentní nástěnné světlo Zsa šedé

Elegantní nástěnné svítidlo Zsa s textilním stínidlem ve dvou barvách Atraktivní nástěnné svítidlo Zsa má dobře tvarované kovové prvky v provedení saténový nikl, které působí na první pohled okouzlujícím dojmem. Nástěnná lampa Zsa má navíc klasicky tvarované stínidlo z jemného textilu, které dokonale doplňuje moderní kovové prvky. Jako další stylový prvek byla pod stínidlo připevněna kovová koule, která ho elegantně stabilizuje. Toto svítidlo vytváří v ložnicích nebo na chodbách zdůrazněné stylové osvětlení, jehož světlo je harmonicky a půvabně rozloženo v prostoru příslušné místnosti. Vhodné pro moderní i klasické styly vybavení. Nástěnné svítidlo Zsa je k dispozici se stínidlem v šedé nebo bílé barvě.

2 099 Kč

Pamalux Průhledné závěsné světlo Mandina – 20 cm

Poutavá závěsná lampa Mandina s dvojitým stínidlem – průměr 20 cmModerní, tvarově i barevně čistá, ale díky dvěma stínidlům přetaženým přes sebe velmi poutavá závěsná lampa Mandina. Vnější drážkované stínidlo je vyrobeno z průhledného plexiskla a odhaluje vnitřní stínidlo z opálového skla, které při rozsvícení vytváří v místnosti útulnou světelnou atmosféru.

2 338 Kč

Pamalux LED podhledové svítidlo Cristalin

Plochý LED zapuštěný bodový Cristalin s kulatým saténovým sklem Zapuštěná LED dioda Cristalin splývá se stropem. Pouze mírně vyčnívá difuzor ze saténového skla, což je díky sálavému univerzálnímu bílému světlu stěží viditelné. Vše, co vidíte, je difuzor, který vyzařuje světlo všude kolem své kulaté plochy. Spot poskytuje dekorativní světelné akcenty a měl by být použit v kombinaci s dalšími z těchto spotů k vytvoření vzrušující světelné show na stropě. Podobně jako hvězdná obloha může být instalován například v ložnici nebo v obývacím pokoji. Díky třídě krytí IP44 jej lze použít také v koupelně nebo na veřejných místech nad bazény, ve wellness oblastech apod.

1 499 Kč

Pamalux Stropní světlo Felice s textilním stínidlem

Bílé kulaté stropní svítidlo Felice s kvalitním textilním stínidlem a skleněným difuzoremDíky třem paticím pro žárovky lze s Felice dosáhnout poměrně dobrého osvětlení místnosti, i když to samozřejmě závisí také na výběru žárovek a jejich svítivosti. Difuzor a bílé látkové stínidlo zajišťují obzvláště rovnoměrné rozložení světla, a proto je stropní svítidlo symbolem útulného světla. Struktura látkového stínidla je poutavá a potah stínidla je bezešvý a bez výřezů, takže se atraktivita stropního svítidla projeví ještě více. Byly použity inovativní textilní příze, které se mimo jiné vyznačují vysokou barevnou stálostí a leskem.

4 499 Kč

Pamalux Závěsné světlo Ganzo

Energeticky úsporná závěsná lampa Ganzo se stínidlem, které se otevírá dolů Mírně lesklý a průsvitný odstín dodává závěsné lampě Ganzo zvláštní efekt. Závěsná lampa tak poskytuje atmosférické a velmi přitažlivé osvětlení, které je ideálně rozloženo pomocí bílého vnitřního stínění. Ať už nad jídelním stolem nebo sedací soupravou v obývacím pokoji, závěsná lampa Ganzo zaujme svými harmonickými světelnými podmínkami a hodí se do různých stylů vybavení. Vyrobeno v Rakousku!

8 188 Kč