Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Novaresi
Nejnovější

Novaresi Skleněná stolní lampa Foglie ze skla Murano

Stolní lampa Foglie s dekorem listů z muránského sklaStolní lampa Foglie má velmi okouzlující design. Skleněné prvky ve tvaru stylizovaných listů jsou zavěšeny kolem ramene lampy. Vzácné muránské sklo doslova obepíná 24karátovým zlatem pozlacený rám lampy. Jasné světlo a osobitá atmosféra spolu s kvalitními materiály dělají z lampy Foglie ideální doplňkovou lampu do stylového interiéru.

8 999 Kč

Novaresi Tronchi – závěsné světlo z čirého skla Murano

Nádherná závěsná lampa Tronchi s kaskádou prvků z muránského sklaZávěsná lampa Tronchi se skládá z množství vysoce kvalitních válců z muránského skla v transparentní barvě. Vytvářejí idiosynkraticky fascinující strukturu mimořádně krásného vyzařování. Pět světelných zdrojů uvnitř lampy dodává tomuto skleněnému uměleckému dílu velkolepý lesk. Tronchi vytváří efektivně jasné osvětlení místnosti a doplňuje stylový obývací pokoj.

40 699 Kč

Novaresi Skleněné závěsné světlo Rondini 24karátové zlato

Dechberoucí závěsná lampa Rondini z nezapomenutelně designového muránského sklaZávěsná lampa Rondini se skládá z 24karátového pozlaceného rámu lampy s mnoha malými háčky. Na něm jsou zavěšena drahocenně navržená skla z muránského skla v různých výškových vrstvách. Skleněné prvky v bílé nebo průhledné optice tvoří na stropě obývacího pokoje nezapomenutelnou pastvu pro oči. Čtyři světelné zdroje uvnitř vytvářejí mimořádně skvostné světelné dojmy. Rondini je umělecký svítidlový doplněk pro stylové obytné prostory.

37 999 Kč

Novaresi 24 karáty zlacené skleněné nástěnné světlo Alba

Nádherná nástěnná lampa Alba z vysoce kvalitního muránského skla s 24karátovým pozlacenímNástěnná lampa Alba, která je celá vyrobena z muránského skla, poskytuje zářivě krásné dodatečné osvětlení místnosti. Světlu dodává zvláštní lesk pokovení 24karátovým zlatem, které bylo místy naneseno na průhledné sklo. Pěkným detailem je list uprostřed, který je rovněž vyroben ze skla.

6 299 Kč

Novaresi Skleněné stropní světlo Foglie

Nádherné stropní svítidlo Foglie ve tvaru květu z muránského skla – šest světelStropní svítidlo Foglie je navrženo jako elegantní květina se šesti okvětními lístky z čirého muránského skla. Za každým okvětním lístkem se skrývá světelný zdroj a proměňuje design v květ světla. Stropní svítidlo je zušlechtěno 24karátovým zlatem. Foglie je stropní svítidlo, které je stejně rozkošné jako nádherné a obohatí lehce romantický obývací pokoj. Jeho neoslňující světlo vytváří jasné osvětlení místnosti a zároveň navozuje atmosféru.

16 099 Kč

Novaresi Stropní světlo Budino zlaté čiré 50 cm

Stropní svítidlo Budino: vrchol z muránského skla a zlata – průměr 50 cmStropní svítidlo Budino, vyrobené výhradně z vysoce kvalitního muránského skla, šíří zářivě krásné světlo pro brilantní osvětlení místnosti. Částečně nanesené 24karátové pozlacení dodává vyzařovanému světlu brilantní lesk a vytváří v místnosti výjimečnou atmosféru.

15 799 Kč

Novaresi Skleněné nástěnné světlo Foglie ze skla Murano

Okouzlující nástěnná lampa Foglie z muránského skla s 24karátovým zlatemNástěnná lampa Foglie je okouzlující světelný doplněk pro nesrovnatelně atmosférické akcentové osvětlení. Na pozlaceném nástěnném držáku jsou tři háčky. Na nich jsou zavěšeny tři stylizované listy z jemného muránského skla. Skrze drahé sklo se efektně třpytí 24karátové zlacení. Při rozsvícení vytváří Foglie fantastickou světelnou atmosféru.

4 599 Kč

Novaresi Pozlacené křišťálové stropní světlo Losanghe 55 cm

Senzační křišťálové stropní svítidlo Losanghe s 24karátovým pozlacenímStropní svítidlo Losanghe je vznešeným mistrovským dílem v oblasti nádherného designu. Čtvercové svítidlo se skládá ze stropního svítidla pokoveného 24karátovým zlatem. Na něm jsou v pyramidovém vrstvení uspořádány vysoce kvalitní tyče z olovnatého křišťálu. Osm svítidel proměňuje zářivé svítidlo v architektonickou strukturu světla, zlata a křišťálu. Toto nezapomenutelné křišťálové stropní svítidlo je ideální volbou pro každou prestižní příležitost. V obytném prostoru může zdobit obývací pokoj, ložnici i chodbu.

102 999 Kč

Novaresi Závěsné světlo Tulipani se sklem Murano

Závěsná lampa Tulipani z čirého a bílého muránského sklaSvětelné zdroje nejsou v této závěsné lampě z muránského skla přímo vidět, protože jsou zakryty mírně zakřivenými skleněnými prvky. Světlo tak uniká tlumeně a vyplňuje místnost měkkou rovnoměrností. Uspořádání skleněných dekorů navíc poněkud připomíná krásnou okrasnou rybu nebo opeření pěkného ptáka. Jednotlivé prvky jsou uprostřed lakované bílou barvou a uzavírají se průhledným okrajem, což působí neobyčejně elegantně. Dekorativní závěsná lampa pro mnoho příležitostí, stylů a prostor.

36 399 Kč

Novaresi Spirálové křišťálové stropní světlo Shine

Fascinující stropní svítidlo Shine s křišťálem zavěšeným ve tvaru spirály – pět plamenůStropní svítidlo Shine se obejde bez obvyklých typů stínidla nebo difuzoru. Svých pět světelných zdrojů obklopuje pouze látkou z křišťálu. Křišťálový závěs je zavěšen ve tvaru spirály na kulatém chromovaném stropním svítidle. Po zapnutí osvětlení začíná festival světel. Lomy barev, odrazy světla a třpytivé křišťálové odlesky uvolňují úchvatnou atmosféru. Shine je ideální svítidlo pro efektivní náladu.

39 099 Kč

Novaresi Stropní světlo sklo Murano Tartaruga

Nádherná stropní lampa Tartaruga se zlatem a muránským sklemStropní lampa Tartaruga má uzavřené stínidlo z drahého muránského skla. Dekorativní skleněná struktura je vyrobena ve vysoké kvalitě a okouzlí fascinujícím vzhledem. Stropní svítidlo s 24karátovým pozlacením se skrze elegantní sklo třpytí a dodává místnosti vlastní kouzlo. Tartaruga upoutá pozornost v exkluzivním obytném prostředí. Vytváří vizuálně působivý akcent a vytváří jasné celoplošné osvětlení.

39 199 Kč

Novaresi Skleněné nástěnné světlo Rondini 24karátové zlato

Vysoce kvalitní nástěnná lampa Rondini s fascinujícím muránským sklem a zlacenímNástěnná lampa Rondini je skutečným lákadlem pro oči. Na jedné straně je to díky neobvyklému designu. Tři jednotlivé prvky z muránského skla jsou zavěšeny na háčcích a v této sestavě tvoří stínidlo lampy. Na druhé straně je to díky fascinujícímu designu skla, který se skládá z průhledných a bílých ploch. Pozlacený nástěnný držák (24 karátů) se skrze skleněné tabule třpytí. Dva světelné zdroje zasazují tento fascinující design do světla a vytvářejí nezapomenutelnou doplňkovou lampu. Uplatní se zejména v uměleckém obytném prostředí.

7 099 Kč

Novaresi Nástěnné světlo Murano Tronchi

Velkolepá nástěnná lampa Tronchi z muránského skla v průhledném vzhleduVelkolepá nástěnná lampa Tronchi se skládá z pěti válců z muránského skla, za nimiž jsou dva světelné zdroje. Vzhled nenápadně připomíná varhanní píšťaly a průhlednou strukturu ledových útvarů. Toto fascinující svítidlo je na stěně vysoce kvalitní ozdobou a poskytuje jasné a účinné osvětlení. Tronchi je ideálním doplňkovým svítidlem do stylového obývacího pokoje.

9 299 Kč

Novaresi Opulentní křišťálové závěsné světlo Woolball 85cm

Exkluzivní osvětlení s křišťálovou závěsnou lampou WoolballZávěsná lampa Woolball zaujme i ve vypnutém stavu. Jakmile se však rozsvítí, naplno se rozvine její kouzlo. Tehdy se vyzařující světlo krásně láme v zakřivených křišťálových tyčích, které jako by se houpaly z jedné strany rámu na druhou. Vzhledem ke svým rozměrům je toto závěsné svítidlo vhodné zejména pro osvětlení větších místností nebo pro použití v hotelech a restauracích.

179 999 Kč

Novaresi Závěsné světlo Pioggia 24 karátů pozlacené Ø 55 cm

Broušené skleněné tyče pro jiskřivou atmosféru – závěsná lampa PioggiaZávěsná lampa Pioggia je po vypnutí skutečným lákadlem pro oči. Jakmile se však rozsvítí, naplno rozvine svůj půvab. Světlo se pak krásným způsobem láme v tyčích z broušeného skla, které při pohledu zespodu vypadají a jiskří jako malé hvězdičky. Závěs od společnosti Pioggia je dalším vrcholem tohoto světelného dávkovače, protože je pozlacený 24karátovým zlatem a září jako hvězda s broušenými skleněnými tyčinkami.

92 499 Kč

Novaresi Stolní lampa Tulipani se sklem Murano

Všestranný doplňkový zdroj světla – stolní lampa TulipaniU této stolní lampy na první pohled zaujme stínidlo ve tvaru tulipánu z muránského skla, které má navíc podobnou barevnou strukturu jako stejnojmenný květ: Střídají se bílé a čiré pruhy, takže světlo i lesk pochromovaného nástěnného držáku prosvítají.

7 699 Kč

Novaresi Nástěnné světlo Tulipani se sklem Murano

Poutavá nástěnná lampa Tulipani z pochromovaného kovuNeobvyklá nástěnná lampa Tulipani přitahuje obdivné pohledy. Skládá se z nástěnného držáku z pochromovaného kovu, před kterým jsou připevněny tři skleněné prvky. Ty jsou zdobeny vzory z bílého skla a na nástěnném svítidle drží pomocí stuh. Jejich výstupek je 12,5 cm.

4 299 Kč

Novaresi Zlatě prosvítající nástěnné světlo Tartaruga

Pěkná nástěnná lampa Tartaruga s 24karátovým pozlacenímNástěnná lampa Tartaruga vysoká 35 cm je jedinečná zejména díky dvěma prvkům: bohatě zpracovanému stínidlu z muránského skla zdobenému ornamentálními vzory a nástěnnému držáku z 24karátového zlata, který prosvítá skrz 25 cm široké stínidlo.

13 899 Kč

Novaresi Stropní světlo Tartaruga

Stropní svítidlo Tartaruga s velkým stínidlem z muránského sklaVelké stínidlo stropního svítidla Tartaruga inspiruje atraktivní skleněnou strukturou a průhledností, která umožňuje působivě prosvítat lesku 24karátového pozlaceného stropního svítidla. Toto krásné stropní svítidlo dodá elegantní atmosféře zvláštní šmrnc a po vypnutí je také absolutní pastvou pro oči.

22 899 Kč

Novaresi Stolní lampa Oldies But Goldies křišťál 4zdrojová

Modernistická stolní lampa Oldies But Goldies se čtyřmi plamenyS výškou 60 cm a průměrem 50 cm zaujímá stolní lampa Oldies But Goldies centrální místo na jídelním stole. Její zvláštní osvětlení umožňují čtyři svíčky. Díky vzhledu, který je definován pochromovaným kovem, získávají křišťálové aplikace střídmou eleganci.

18 199 Kč

Novaresi Nástěnné světlo Oldies But Goldies křišťál 3zdr

Exkluzivně vyrobený zdroj světla pro slavnostní atmosféru – nástěnná lampa Oldies But GoldiesS touto okouzlující nástěnnou lampou lze slavnostně rozzářit i ty nejrůzněji zařízené místnosti. Hřídele tří svíček jsou vyrobeny z lesklého chromovaného kovu a v zářivém světle září spolu s průhlednými křišťálovými závěsy.

11 499 Kč

Novaresi Lustr Oldies But Goldies křišťál 12zdrojový

100 cm vysoký lustr Oldies But Goldies s 12 žárovkamiDvanáctilampový lustr Oldies But Goldies je mimořádným zdrojem světla. Skládá se z velké části z křišťálového skla, které bylo zformováno do mnoha jednotlivých prvků, díky nimž působí krásný lustr ještě jedinečněji. Jeho průměr je 70 cm.

48 599 Kč

Novaresi Jemně průsvitné nástěnné světlo Monja

Nástěnné svítidlo Monja – okouzlující zdroj světla z muránského sklaNástěnné svítidlo Monja z bílého skla vyzařuje do svého okolí jemně mihotavé světlo. I když je vypnutá, je tato krásná nástěnná lampa ozdobou, která upoutá pozornost. Svítidlo Monja lze navíc sladit s nejrůznějšími styly nábytku.

11 099 Kč

Novaresi Dekorativní stropní světlo Monja ze skla Murano

Bílé stropní svítidlo Monja s atraktivním vzhledemStropní svítidlo Monja z bílého muránského skla s centrálním ozdobným prvkem z lesklého chromovaného kovu vyzařuje do místnosti jasné světlo. I když je vypnuté, je toto krásné stropní svítidlo na stropě dekorativní ozdobou. Svítidlo Monja lze také sladit s nejrůznějšími styly vybavení.

21 299 Kč

Novaresi Nástěnné světlo Grecia za skla se zlatem

Nástěnná lampa Grecia ve tvaru květu s muránským sklemNástěnná lampa Grecia vysoká 40 cm poskytuje nejen více světla. Je také krásným dekorativním prvkem. Světlé stínidlo je vyrobeno z muránského skla, které má tvar květu. Průsvitný nástěnný držák je vyroben z kovu a pozlacen 24K zlatem.

20 099 Kč

Novaresi Průhledné skleněné závěsné světlo Cobweb

Závěsná lampa Cobweb s nádherným skleněným stínidlemZávěsná lampa Cobweb poutá pozornost i ve vypnutém stavu. Jakmile se však rozsvítí, naplno odhalí své kouzlo. Tehdy se vyzařované světlo krásně láme ve stínítku, které je tvořeno sítí z průhledného skla, a vytváří tak nádherné odlesky.

13 399 Kč

Novaresi Nástěnné světlo sklo Murano Circus

Skleněná nástěnná lampa Circus – dekorativní doplňkový zdroj světlaV nástěnné lampě Circus se řadí filigránské skleněné kroužky a v záři světla vytvářejí atmosférické doplňkové osvětlení. Průhlednost kroužků je přerušena čtyřmi kroužky v měděné barvě, které ve světle hřejivě září.

40 099 Kč

Novaresi Stropní světlo Budino zlaté čiré 40 cm

Stropní svítidlo Budino: vrchol z muránského skla a zlata – průměr 40 cmStropní svítidlo Budino, vyrobené výhradně z vysoce kvalitního muránského skla, šíří zářivě krásné světlo pro brilantní osvětlení místnosti. Částečně nanesené 24karátové pozlacení dodává vyzařujícímu světlu brilantní lesk a vytváří v místnosti výjimečnou atmosféru.

12 399 Kč

Novaresi Stropní světlo Budino zlaté čiré 30 cm

Stropní svítidlo Budino: vrchol z muránského skla a zlata – průměr 30 cmStropní svítidlo Budino, vyrobené výhradně z vysoce kvalitního muránského skla, šíří zářivě krásné světlo pro brilantní osvětlení místnosti. Částečně nanesené 24karátové pozlacení dodává vyzařujícímu světlu brilantní lesk a vytváří v místnosti výjimečnou atmosféru.

8 399 Kč

Novaresi Kulaté stropní světlo Archimede pozlacené

Impozantní stropní svítidlo Archimede se zlatemStropní svítidlo stropního svítidla Archimede je pokryto 24karátovým zlatem, a proto vypadá obzvlášť vznešeně. Visí z něj nespočet podlouhlých skleněných prvků, v nichž se jasné světlo tisíckrát odrazí, než je vypuštěno do místnosti, kde se krásně rozptýlí.

48 499 Kč

Novaresi Čtvercové stropní světlo Archimede pozlacené

Čtvercové stropní svítidlo Archimede fascinuje zlatým leskem U stropního svítidla Archimede se ze čtvercové kovové základny do místnosti valí skutečná kaskáda skleněných prvků, z nichž některé jsou čiré a jiné pozlacené. Stropní svítidlo bylo pokryto 24karátovým zlatem. Díky vyzařujícímu světlu se sestava působivě třpytí.

45 999 Kč

Novaresi Skeněné tyčové závěsné světlo Cannucce

Krásná hra světla se závěsnou lampou Cannucce V závěsné lampě Cannucce jsou do kruhu uspořádány četné filigránské tyče, přesněji řečeno skleněné trubice, které po rozsvícení halogenových žárovek G9 vytvářejí mimořádně efektní hru světla. Pak to vypadá, jako by se kolem válcového stínidla spojovalo několik světelných kruhů. Cannucce lze použít jako závěsné svítidlo v soukromých domácnostech, které má něco do sebe, ale je to také dekorativní světelný zdroj s mimořádným účinkem v gastronomii.

52 499 Kč

Novaresi Soap – závěsné světlo ze skleněných koulí

Velká závěsná lampa Soap s křišťálovými prvky a duhovými skleněnými koulemi Soap – rychle zjistíte, že tento název nebyl zvolen náhodně, stačí se podívat na povrch četných skleněných koulí, které jsou součástí této designově zaměřené závěsné lampy. Nejsou pouze čiré, ale mají skutečně duhový povrch, jak jej známe z mýdlových bublin. Nezáleží na tom, zda jde o mýdlové bubliny, které se vypouštějí do vzduchu jako oblíbená dětská hračka, nebo o ty, které vznikají náhodně všude tam, kde se setkává mýdlo s vodou, například v koupelně nebo v kuchyni. V každém případě jejich kouzlu nikdo neunikne a i dospělí se při pohledu na ně cítí přeneseni zpět do bezstarostných a šťastných dnů v dětství. Nejenže připomínají mýdlové bubliny, ale jejich duhový povrch dokáže také mnohem silněji odrážet světlo – ve všech barvách duhy! Závěsné svítidlo, s nímž lze umístit zvláštní akcenty, nad jídelní stůl v moderním, prostorném soukromém domě nebo jako poutač pozornosti v restauraci. Značný průměr 95 cm doporučuje Soap jako stropní svítidlo zejména do velkých místností.

98 999 Kč

Novaresi Stolní lampa Molle

Klasická stolní lampa Molle se zlatou barvou Stolní lampa Molle má průměr 18 cm a výšku 27 cm. Díky tomu vypadá malá a elegantní a neruší. Na druhou stranu je také dostatečně velká, aby svou 60W žárovkou jemně osvětlila okolí. Rámeček, který je vidět zejména na základně a v horní části, je vyroben z kovu, který je pozlacený 24K zlatem. Kolem osvětlovacího tělesa je několik skleněných rolí.

13 599 Kč

Novaresi Nástěnné světlo Molle

Klasicky vyhlížející nástěnná lampa Molle s 24karátovým pozlaceným kovovým rámemMolle je krásný zdroj světla pro byty a domy zařízené v klasickém stylu. Skleněné prvky jsou určitým způsobem stočené a mají speciální drážkovanou strukturu. Čiré sekvence se navíc střídají s bílými, takže vzniká velmi krásná hra světla, která zajišťuje útulnost a příjemnou atmosféru. Kovový rám nástěnného svítidla má 24karátové pozlacení – pro auru půvabu a elegance!

12 699 Kč

Novaresi Závěsné světlo Molle z kroucených skel

Kroucená závěsná lampa Molle s krytím IP21Pokud jsou vaše pokoje zařízeny v klasickém stylu, závěsná lampa Molle je ideálním osvětlením. Stínidlo se ve světle třpytí a tvoří ho závěs z čirého a bílého muránského skla. Vypadá, jako by bylo právě srolováno do mnoha malých ruliček. Závěsné svítidlo vysoké 55 cm vypadá mimořádně elegantně také díky pozlacení rámu 24karátovým zlatem, který je ve skutečnosti vyroben z kovu.

85 999 Kč