Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Northern
Nejnovější
-20%

Northern Blush LED nástěnné světlo bílá

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Blush se zástrčkouJeho design je spíše nenápadný a zdrženlivý, typicky severský. Funkčnost této elegantní nástěnné lampy je překvapivě dobře promyšlená. Nástěnné svítidlo Blush LED je celé v čistě bílé barvě a má malé stínítko s integrovanými stmívatelnými diodami LED. Stmívání svítidla se provádí velmi jednoduše pomocí otočného přepínače na nástěnné montáži. Nejen světlo, ale i rameno lampy lze nastavit. Díky použitému silikonu je rameno flexibilní a lze jej nastavit do požadované polohy, například pro čtení nebo ruční práce. Díky dodávanému kabelu se zástrčkou lze nástěnné svítidlo Blush nainstalovat téměř kamkoli a nepotřebuje dodatečné připojení ke zdi. Samotný kabel je dlouhý 200 cm, a nabízí tak dostatek prostoru pro dosažení další zásuvky.Design malého nástěnného svítidla Blush pochází od norské designérské dvojice Morten

5 454 Kč
-20%

Northern Tradition tall závěsné světlo

Designová závěsná lampa Tradition s látkovým stínidlemTradition je závěsná lampa s jemnou polyesterovou pleteninou napnutou na ocelovém rámu a doplněnou bílým kabelem s textilním potahem. Lampa svým vzhledem vyzařuje typickou skandinávskou atmosféru – útulnost a jednoduchost. Látkové stínítko umožňuje vyzařování světla do všech stran, ale zabraňuje oslnění. Tradice pochází z pera designérské dvojice Morten

10 267 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa zlatá/zelená

Stojací lampa Oslo Wood ve zlaté barvě se zeleným stínidlem upevněným na kardanuVrcholem severské kultury bydlení je stojací lampa Oslo Wood, jejíž lehce strukturované látkové stínidlo v zelené barvě působivě kontrastuje s jednoduchým trojnohým rámem ve zlaté barvě, a to nejen díky své barvě, ale také díky své pohyblivosti. Kardanový kroužek v horní části stojanu zajišťuje, že stínidlo lze otáčet dokola, a tím ho zcela individuálně vyrovnávat. Díky tomu a regulaci jasu pomocí vestavěného stmívače lze vytvořit vždy jinou atmosféru. stojací lampu Oslo Wood navrhl Ove Rogne, zakladatel a generální ředitel společnosti Northern. Rogneho, který po magisterském studiu ekonomie skutečně pracoval v oblasti manažerského poradenství, vedla touha pracovat kreativněji. v roce 2005 založil se třemi přáteli společnost Northern Lighting a v roce 2006 vytvořil oceňovanou stojací lampu Oslo Wood. V roce 2018 se společnost, která nyní vyrábí také nábytek a další interiérové předměty, přejmenovala na Northern.

11 405 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa ocel/černá

Oslo Wood floor lamp – top design from Norway Stojací lampa Oslo Wood – design Ove Rogne, který v roce 2005 založil společnost Northern Lighting, která pod názvem Northern funguje od roku 2018, je vybaven ocelovým třínohým kovovým stativem. Na horní straně je připevněn kardanový prsten, který zajišťuje, že deštník lze otočit do všech směrů. Stínidlo je vyrobeno ze strukturované, mírně průhledné, černé látky. Textura látky vytváří útulnou atmosféru osvětlení, zatímco variabilní orientace zajišťuje, že atmosféru místnosti lze přizpůsobit individuálním potřebám. Název Oslo Wood byl inspirován stromy v centru Osla, které filtrují městské světlo. Světlo je tlumeno stíny a evokuje asociace s hřejivou záři městských světel, které osvětlují oblohu v temné zimní noci. Intenzitu světla lze regulovat pomocí vestavěného stmívače.

11 405 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa černá/béžová

Designová stojací lampa Oslo Wood v černé a béžové barvě Jednoduchý stativ vyrobený z černě lakovaného kovu a jemně strukturovaný a lehce průsvitný textilní odstín – tak se ukazuje podlahová lampa Oslo Wood navržená v moderním severském stylu, která má velmi zvláštní vlastnost: otočení kolem pomocí závěsného kroužku na stativu umožňuje vyrovnání světla, které je zcela přizpůsobeno požadavkům. V názvu nese název norského hlavního města a anglické slovo pro dřevo, dva zjevné protiklady, které stojí za inspirací jejich tvůrce Ove Rogne pro tento zdroj světla. Inspirován fascinující hrou světla a stínu stromů, které filtrují městské světlo a vytvářejí tak na temné zimní obloze hřejivou záři, navrhl Rogne v roce 2006 podlahovou lampu Oslo Wood. Ove Rogne je také zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Northern, která se od jejího založení v letech 2005 až 2018 volala Northern Lighting a byla přejmenována na Northern kvůli dalšímu rozvoji své produktové řady, která nyní zahrnuje také nábytek a doplňky.

11 590 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa černá/zelená

Stojací lampa Oslo Wood design: černý rám, zelený odstín Stojací lampa Oslo Wood opticky představuje moderní severský design a odráží blízkost přírody, která znamená skandinávský styl. K jeho vytvoření byla inspirována designérka Ove Rogne hrou světla a stínu ve městských stromech. Stejně jako stromy ve městě filtrují městské světlo, které jemně osvětluje noční oblohu nad městem, Oslo Wood osvětluje své okolí jedinečným a individuálně nastavitelným způsobem. Na horní část rámu je připevněn kardanový prsten, kterým lze otočit deštník. Jas lze také měnit pomocí vestavěného přepínače stmívače. Ove Rogne, který dříve pracoval jako konzultant pro management a kreativní designér společnosti Oslo Wood, chtěl pracovat kreativněji a v roce 2005 založil společnost Northern Lighting se třemi dobrými přáteli. Společnost, která nyní také prodává nábytek a bytové doplňky, se od roku 2018 jmenuje Northern.

11 598 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa šedá/olivová

Stmívatelná stojací lampa Oslo Wood s olivově zeleným odstínem Tato stojací lampa byla vytvořena s filigránovým třínohým ocelovým rámem a stínidlem z mírně průhledné látky Ove Rogne, který v roce 2005 založil společnost Northern Lighting. O rok později navrhl Rogne podlahovou lampu Oslo Wood. Inspiroval se hrou světla a stínu na stromech v centru Osla, které filtrují městské světlo a rozptylují ho nahoru, čímž osvětlují temnou zimní oblohu. Mimořádnou věcí Oslo Wood je deštník, který lze díky kloubu otočit do všech směrů. Zúžení kónického tvaru navíc nesměřuje nahoru, jak je tomu obvykle u takových deštníků, ale v tomto případě dolů. Celá věc tedy vypadá spíše jako reflektor, ale s výhodou, že vyzařované světlo je velmi měkké a rozptýlené. Oslo Wood lze stmívat pomocí přepínače stmívání v kabelu. Norská společnost fungovala pod názvem Northern Lighting do roku 2018 a byla jednoduše přejmenována na Northern kvůli skutečnosti, že se nyní stále více věnuje obecnému domácímu designu.

11 598 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa bílá/světle modrá

Bílá stojací lampa Oslo Wood se světle modrým odstínem: design Ove Rogne Filigránový třínohý kovový rám v bílé barvě, na kterém lze lehce otočit odstín světle modré látky sem a tam pro osvětlení místnosti, takhle vypadá podlahová lampa Oslo Wood od designéra Ove Rogne, který je také zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Northern, představuje tento atraktivní zdroj světla. Název dostal podle inspirace hrou světla a stínu mezi městskými stromy v Oslu a filtrováním městského světla mezi stromy, které vyplňuje večerní oblohu nad Oslem teplou záři. Dodatečné osvětlení pomocí dřeva Oslo Wood také vytváří v obytném prostoru atmosférickou atmosféru. – Vybaveno stmívačem Od roku 2018 se výrobce Oslo Wood také zaměřuje na severský bytový design, který byl rozhodující pro přejmenování Northern Lighting (založena v roce 2005) na Northern .

11 598 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa bílá/bílá

Oslo stojací lampa se stmívačem Oslo Wood je design norského designéra a zakladatele společnosti Ove Rogne ze společnosti Northern. Základna připomíná stativ – vyrobený z oceli, bíle lakovaný matně – zástěna – také bílá – má typický kuželovitý tvar, ale neroztahuje se dolů jako obvykle, ale nahoru. Další speciální vlastností deštníku je kardanový kloub, který umožňuje jeho vyrovnání ve všech směrech. Ove Rogne byl inspirován pro jméno Oslo Wood stromy, které jsou v Oslo a jeho okolí. Filtrují městské světlo a dodávají mu jemný třpyt. Přepínač stmívání na kabelu stojací lampy umožňuje plynulé nastavení jasu.

11 598 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa ocel/béžová

Ocelová stojací lampa Oslo Wood s béžovým odstínem Tuto moderní stojací lampu s kovovým třínohým rámečkem a látkovým stínidlem vytvořila Ove Rogne, která v roce 2005 založila osvětlovací společnost Northern Lighting se třemi dlouholetými přáteli. V roce 2006 navrhla Rogne oceňovanou podlahovou lampu Oslo Wood. K tomuto designu ho inspirovala hra světla a stínu na městských stromech v Oslu, které filtrují městské světlo a rozptylují ho nahoru, aby osvětlily temnou zimní oblohu. Zvláštností dřeva Oslo Wood je možnost otočení stínu všude kolem a tím schopnost znovu a znovu měnit atmosféru místnosti. To umožňuje kardanový kroužek na horní straně stativu. Stínová struktura také umožňuje, aby se světlo jemně lesklo látkou; v případě potřeby je možné jej ztlumit pomocí integrovaného přepínače stmívače. Norská výrobní společnost změnila svůj název až do roku 2018 pod názvem Northern Lighting a byla způsobena skutečností, že nyní přeorientovala design interiéru na přepravu severského životního stylu, přejmenovaného na Northern.

11 405 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa karamel/béžová

Designová stojací lampa Oslo Wood s vypínačem Na filigránovém, béžově zbarveném třínohém ocelovém rámu sedí mírně průhledný odstín z textilu karamelové barvy. Zvláštností tohoto deštníku je, že má kardanový prsten, a proto jej lze otočit do všech směrů – podobně jako reflektor. Světelný efekt a stín z Oslo Wood jsou však něco jiného než reflektor. Světlo je jemně rozptýlené a, jak tvrdí designér Ove Rogne, připomíná světla města Oslo, která jsou za tmavého zimního večera jemně filtrována stromy v centru města a rozptýlena do temné noční oblohy. Stojací lampu lze stmívat pomocí přepínače stmívání na kabelu.

11 598 Kč
-20%

Northern Dahl závěsné světlo small mosaz matná

Northern Dahl závěsné světlo small mosaz matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 40W, K: 22cm

6 842 Kč
-20%

Northern Dahl závěsné světlo small tmavě šedé

Northern Dahl závěsné světlo small tmavě šedé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 40W, K: 22cm

6 635 Kč
-20%

Northern Dahl závěsné světlo mosaz matná

Northern Dahl závěsné světlo mosaz matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 75W, K: 33cm

8 294 Kč
-20%

Northern Dahl závěsné světlo tmavě šedé

Northern Dahl závěsné světlo tmavě šedé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 75W, K: 33cm

8 294 Kč
-20%

Northern Oslo Wood stojací lampa černá/černá

Třínohá stojací lampa Oslo Wood – celá v černé barvěStojací lampa Oslo Wood se díky svému kardanovému stínidlu jasně odlišuje od ostatních stojacích lamp, ale díky svému uhlazenému modernímu designu ji lze sladit s ostatními předními designy osvětlení. Není náhodou, že Oslo Wood nese její jméno. Její tvůrce Ove Rogne se k tomuto designu inspiroval městskými stromy norské metropole, které filtrují městské světlo a osvětlují tak oblohu v temné zimní noci. Stojací lampa, která již v nerozsvíceném stavu představuje severský domácí design a po rozsvícení vytváří nesrovnatelnou atmosféru. vestavěný stmívač umožňuje individuální regulaci jasu. ove Rogne, zakladatel a generální ředitel společnosti Northern, vystudoval magisterský obor ekonomie a zahájil kariéru v oblasti manažerského poradenství. Jeho rozhodnutí pracovat kreativněji a vize rozjasnit design osvětlení vedly v roce 2005 k založení společnosti Northern Lighting. Společnost mezitím zanechala svou stopu nejen v designu svítidel, ale také v designu domácností a od roku 2018 vystupuje pod názvem Northern.

11 598 Kč
-20%

Northern Birdy – stojací lampa v černé

Stojací lampa Birdy – nadčasový světelný zdroj s výklopnou hlavou a ramenem Tuto stojací lampu navrhl v roce 1952 Birger Dahl, jeden z průkopníků skandinávského designu. Stylová kombinace jasných forem, zdrženlivých barev a funkčních vlastností charakterizuje také stojací lampu Birdy. Jeho stínidlo je vytvořeno z hliníku zkoseného kužele pod úhlem. Je připevněn k dlouhému rameni pomocí vertikálně sklopného kloubu, jehož sklon lze také upravit pomocí dalšího kloubu. Spodní část rámu se skládá ze svislého stojanu a kruhové základny. Kabel se spínačem je zasunut do zadního konce horní části paže. Díky svému charakteristickému designu a nastavitelnému světlu je Birdy vrcholem mnoha koncepcí vybavení, od retro až po moderní.

11 386 Kč
-20%

Northern Over Me stropní světlo bílé 30 cm

Lze je použít prakticky všude: Stropní svítidlo Over MeNorská designérská dvojice Morten Skjærpe Knarrum a Jonas Norheim, známá spíše jako Morten

7 861 Kč

Northern Salto LED stolní lampa

Stmívatelná a otočná LED stolní lampa Salto Salto je designová lampa od designérské společnosti Gridy z Osla, jejíž designéři si při navrhování lampy vzpomněli na své mládí a lásku ke skatingu a snowboardingu. Ačkoli je stolní lampa navržena puristicky, vykazuje některé zvláštní detaily, konkrétně štíhlé rameno, které má jakousi smyčku jako kloub a lze jím otáčet od základny i otáčet hlavou. Třístupňový dotykový stmívač je rovněž umístěn v hlavě. Tím je zajištěna nejlepší možná flexibilita. Stolní lampa Salto je kvalitní výrobek od společnosti Northern. Společnost sídlí v Norsku a vyrábí svítidla, nábytek a doplňky v typickém skandinávském stylu

11 046 Kč

Northern Salto LED stojací lampa

Stmívatelná a otočná LED stojací lampa Salto Puristická stojací lampa Salto je návrh designové společnosti Gridy z Osla, která se při práci na lampě Salto inspirovala láskou ke skateboardingu a snowboardingu. Navzdory minimalistickému designu se stojací lampa může pochlubit některými zvláštními detaily, konkrétně štíhlým ramenem, jehož kloub je jakýsi smyčkový a které lze otáčet od nohy i otáčet v hlavě. Na přední straně hlavy svítidla je také třístupňový dotykový stmívač. Stojací lampa LED Salto je produktem společnosti Northern. Společnost se sídlem v Norsku vyrábí svítidla, nábytek a doplňky v typickém skandinávském stylu.

14 625 Kč

Northern Salto LED stolní lampa

Stmívatelná a otočná LED stolní lampa Salto Salto je designová lampa od designérské společnosti Gridy z Osla, jejíž designéři si při navrhování lampy vzpomněli na své mládí a lásku ke skatingu a snowboardingu. Ačkoli je stolní lampa navržena puristicky, vykazuje některé zvláštní detaily, konkrétně štíhlé rameno, které má jakousi smyčku jako kloub a lze jím otáčet od základny i otáčet hlavou. Tříúrovňový dotykový stmívač je rovněž umístěn v hlavě. Tím je zajištěna nejlepší možná flexibilita. Stolní lampa Salto je kvalitní výrobek od společnosti Northern. Společnost sídlí v Norsku a vyrábí svítidla, nábytek a doplňky v typickém skandinávském stylu

11 046 Kč

Northern Balancer mini LED nástěnné svítidlo

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Balancer mini s přívodním kabelem a zástrčkouSvítidlo Balancer mini, které může být nástěnným i stolním svítidlem, má velmi všestranné použití a provoz. Je vybavena přívodním kabelem a zástrčkou a lze ji připevnit na zeď nebo použít jako stolní lampu. Jas lze ztlumit pomocí dotykového stmívače na krytu, který jej ztlumí ve třech krocích. Stínidlo kulové hlavy lampy je vyrobeno z opálového skla foukaného do úst a zajišťuje neoslňující rozložení světla.Balancer pochází z norské společnosti Northern, která vyrábí svítidla a nábytek od mezinárodních designérů, ale vždy zůstává věrná skandinávskému dědictví jednoduchosti.

8 207 Kč

Northern Balancer mini LED nástěnné světlo červená

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Balancer mini s přívodním kabelem a zástrčkouSvítidlo Balancer mini, které může být nástěnným i stolním svítidlem, má velmi všestranné použití a provoz. Je vybavena přívodním kabelem a zástrčkou a lze ji připevnit na zeď nebo použít jako stolní lampu. Jas lze ztlumit pomocí dotykového stmívače na krytu, který jej ztlumí ve třech krocích. Stínidlo kulové hlavy lampy je vyrobeno z opálového skla foukaného do úst a zajišťuje neoslňující rozložení světla.Balancer pochází z norské společnosti Northern, která vyrábí svítidla a nábytek od mezinárodních designérů, ale vždy zůstává věrná skandinávskému dědictví jednoduchosti.

8 207 Kč

Northern Balancer mini LED nástěnné světlo

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Balancer mini s přívodním kabelem a zástrčkouSvítidlo Balancer mini, které může být nástěnným i stolním svítidlem, má velmi všestranné použití a provoz. Je vybavena přívodním kabelem a zástrčkou a lze ji připevnit na zeď nebo použít jako stolní lampu. Jas lze ztlumit pomocí dotykového stmívače na krytu, který jej ztlumí ve třech krocích. Stínidlo kulové hlavy lampy je vyrobeno z opálového skla foukaného do úst a zajišťuje neoslňující rozložení světla.Balancer pochází z norské společnosti Northern, která vyrábí svítidla a nábytek od mezinárodních designérů, ale vždy zůstává věrná skandinávskému dědictví jednoduchosti.

8 207 Kč

Northern Birdy stolní lampa

Klasika: stolní lampa Birdy ve výroční edici – 70 let značky BirdyV roce 1952 navrhl norský designér Birger Dahl (1916-1998) sérii lamp Birdy. Nyní, u příležitosti 70. narozenin, vychází limitovaná speciální edice stolní lampy – kompletně z kartáčovaného hliníku nebo oceli.Stínidlo stolní lampy má tvar seříznutého kužele, který je na výstupu světla ohraničen pod úhlem. Díky dvěma kloubům lze měnit sklon stínidla a ramene, a tím lampu také výškově nastavit. Součástí je přepínač s mezikusem.

10 275 Kč

Northern Salto LED stojací lampa

Stmívatelná a otočná LED stojací lampa Salto Puristická stojací lampa Salto je návrh designové společnosti Gridy z Osla, která se při práci na lampě Salto inspirovala láskou ke skateboardingu a snowboardingu. Navzdory minimalistickému designu se stojací lampa může pochlubit některými zvláštními detaily, konkrétně štíhlým ramenem, jehož kloub je jakýsi smyčkový a které lze otáčet od nohy i otáčet v hlavě. Na přední straně hlavy svítidla je také třístupňový dotykový stmívač. Stojací lampa LED Salto je produktem společnosti Northern. Společnost se sídlem v Norsku vyrábí svítidla, nábytek a doplňky v typickém skandinávském stylu.

14 625 Kč

Northern Grafo LED nástěnné světlo černá

Černé designové nástěnné svítidlo LED Blush se zástrčkou a stmívačem Jasné, přímé světlo, které lze přesně umístit, nebo měkké nepřímé osvětlení – obojího lze dosáhnout s nástěnným svítidlem navrženým Mortenem

7 683 Kč
-17%

Northern Me dim LED stojací lampa stmívací béžová

Flexibilní stojací lampa LED Me dim ve skandinávském designu s praktickou funkcí stmívání Stojací lampa LED Me dim má nekomplikovaný a jednoduchý tvar, díky kterému ji lze snadno začlenit do různých prostředí. Její tyč plynule přechází z oceli na silikon v horní části, což jí dodává určitou flexibilitu. Na vrcholu malého ocelového stínidla se nachází mosazný otočný stmívač, kterým lze nastavit jas. Me dim je ideální zdroj světla pro čtení. Me dim pochází od designérské dvojice Morten & Jonas. Norští designéři založili své studio v Bergenu a vytvářejí ultramoderní design nábytku a osvětlení. Jejich multifunkční nábytek, modulární police a diskrétní osvětlovací objekty najdete mimo jiné v portfoliu norské společnosti Northern, která si dala za cíl spojit krásu a funkčnost.

8 499 Kč
-17%

Northern Me dim LED stojací lampa stmívací černá

Flexibilní stojací lampa LED Me dim ve skandinávském designu s praktickou funkcí stmívání Stojací lampa LED Me dim má nekomplikovaný a jednoduchý tvar, díky kterému ji lze snadno začlenit do různých prostředí. Její tyč plynule přechází z oceli na silikon v horní části, což jí dodává určitou flexibilitu. Na vrcholu malého ocelového stínidla se nachází mosazný otočný stmívač, kterým lze nastavit jas. Me dim je ideální zdroj světla pro čtení. Me dim pochází od designérské dvojice Morten & Jonas. Norští designéři založili své studio v Bergenu a vytvářejí ultramoderní design nábytku a osvětlení. Jejich multifunkční nábytek, modulární police a diskrétní osvětlovací objekty najdete mimo jiné v portfoliu norské společnosti Northern, která si dala za cíl spojit krásu a funkčnost.

8 499 Kč
-17%

Northern Me dim LED stojací lampa stmívací petrol

Flexibilní stojací lampa LED Me dim ve skandinávském designu s praktickou funkcí stmívání Stojací lampa LED Me dim má nekomplikovaný a jednoduchý tvar, díky kterému ji lze snadno začlenit do různých prostředí. Její tyč plynule přechází z oceli na silikon v horní části, což jí dodává určitou flexibilitu. Na vrcholu malého ocelového stínidla se nachází mosazný otočný stmívač, kterým lze nastavit jas. Me dim je ideální zdroj světla pro čtení. Me dim pochází od designérské dvojice Morten & Jonas. Norští designéři založili své studio v Bergenu a vytvářejí ultramoderní design nábytku a osvětlení. Jejich multifunkční nábytek, modulární police a diskrétní osvětlovací objekty najdete mimo jiné v portfoliu norské společnosti Northern, která si dala za cíl spojit krásu a funkčnost.

8 499 Kč

Northern Me dim LED stojací lampa stmívatelná šedá

Flexibilní stojací lampa LED Me dim ve skandinávském designu s praktickou funkcí stmívání Stojací lampa LED Me dim má nekomplikovaný a jednoduchý tvar, díky kterému ji lze snadno začlenit do různých prostředí. Její tyč plynule přechází z oceli na silikon v horní části, což jí dodává určitou flexibilitu. Na vrcholu malého ocelového stínidla se nachází mosazný otočný stmívač, kterým lze nastavit jas. Me dim je ideální zdroj světla pro čtení. Me dim pochází od designérské dvojice Morten & Jonas. Norští designéři založili své studio v Bergenu a vytvářejí ultramoderní design nábytku a osvětlení. Jejich multifunkční nábytek, modulární police a diskrétní osvětlovací objekty najdete mimo jiné v portfoliu norské společnosti Northern, která si dala za cíl spojit krásu a funkčnost.

10 345 Kč

Northern Me dim LED stojací lampa stmívatelná bílá

Flexibilní stojací lampa LED Me dim ve skandinávském designu s praktickou funkcí stmívání Stojací lampa LED Me dim má nekomplikovaný a jednoduchý tvar, díky kterému ji lze snadno začlenit do různých prostředí. Její tyč plynule přechází z oceli na silikon v horní části, což jí dodává určitou flexibilitu. Na vrcholu malého ocelového stínidla se nachází mosazný otočný stmívač, kterým lze nastavit jas. Me dim je ideální zdroj světla pro čtení. Me dim pochází od designérské dvojice Morten & Jonas. Norští designéři založili své studio v Bergenu a vytvářejí ultramoderní design nábytku a osvětlení. Jejich multifunkční nábytek, modulární police a diskrétní osvětlovací objekty najdete mimo jiné v portfoliu norské společnosti Northern, která si dala za cíl spojit krásu a funkčnost.

10 345 Kč

Northern Heat závěsné světlo

Umění a design v dokonalé souhře – závěsná lampa Heat Stínidlo působivé závěsné lampy Desginer Heat tvoří jemně síťovaná nerezová ocel s třpytivým stříbrným odstínem. Působivý je sochařský povrch, který vypadá jako velký mrak s mnoha vlnami a přímo uchvátí každého pozorovatele. Výrazně umístěné závěsné svítidlo Heat upoutá pozornost v každé místnosti a může být začleněno do konceptu vybavení jako cílený designový objekt. Svítidlo Heat se naplno rozvine až po zapnutí světla. Protože světlo může prosvítat skrz poloprůhledné stínidlo, vypadá to, jako by se v místnosti vznášel stříbrný obláček. Rozptýlené světlo, které vydává, spolehlivě osvětluje místnost ze všech stran.

42 756 Kč

Northern Heat závěsné světlo

Tepelná závěsná lampa z mosazi ve vzrušujícím designu Heat je dynamické svítidlo, které naplní interiér kreativitou a představivostí. Skládá se ze stínidla z lesklé mosazné tkaniny, které obklopuje vloženou žárovku. Tato tkanina vytváří velmi zvláštní osvětlení a svým tvarem připomíná mrak. Světlo promění stínidlo v ohnivý oblak, který osvětluje místnost. Závěsné svítidlo vzniklo na základě tvůrčích experimentů designérky Johanny Forsberg. Heat distribuuje norský výrobce osvětlení a nábytku Northern, který si dal za cíl esteticky spojit krásu a funkčnost.

42 756 Kč

Northern Glint LED nástěnné světlo

Kulaté nástěnné svítidlo LED Glint se zástrčkou a přívodním kabelem Nástěnné svítidlo Glint LED je atraktivním doplňkem stylu interiéru. Má kulaté tělo lampy vybavené diodami LED, které vytvářejí teplé bílé osvětlení. Díky jemnému perforovanému vzoru v kulatém ocelovém stínítku svítidlo odráží světlo a vytváří atraktivní hru světla, které se rozprostírá po celé místnosti. Kulaté nástěnné svítidlo Glint LED je ideální pro instalaci na chodbu nebo schodiště, ale skvěle se hodí i do obývacího pokoje nebo ložnice. Nástěnné svítidlo Glint LED pochází od švédského designéra Felixe Isidorssona. Inspiroval se hodnotou světla pro život a vytvořil lampu, která poskytuje vzrušující osvětlení s jemným vzorem otvorů. Glint vyrábí a distribuuje norská společnost Northern, která se zaměřila na spojení krásy a funkčnosti.

11 123 Kč

Northern Glint LED

S hliníkovým stínidlem: Designové nástěnné svítidlo Glint s vypínačem, zástrčkou a přívodním kabelem Nástěnné LED svítidlo Glint od designéra Felixe Isidorssona má velmi plochý design. Kulaté hliníkové stínidlo je po celé ploše mírně perforované a zaručuje nejen neoslňující osvětlení, ale také zajímavou hru světla a stínu v místnosti. Z technického hlediska je Glint všestranný, protože jej lze provozovat jak prostřednictvím zásuvky (včetně přívodního kabelu, zástrčky a přepínače mezi šňůrami), tak prostřednictvím připojení do zdi. LED diody jsou v podstatě stmívatelné a lze je stmívat pomocí nástěnného vypínače, pokud jsou připojeny ke zdi. Nástěnné svítidlo Glint od švédského designéra Felixe Isidorssona vyrábí a distribuuje norská společnost Northern. Severní znamená typický skandinávský design – puristický a spojující krásu s funkčností.

11 123 Kč