Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. MrMaria
Nejnovější

MrMaria Mr Maria Snuffy noční světlo Bundle of Light

Snuffy Bundle of Light: bateriový zdroj světla do dětského pokojeNoční světlo Snuffy Bundle of Light je dokonalým doplňkem pro relaxační závěr dne. Svým klidným svitem vytváří v pokoji příjemnou atmosféru. To nejlepší na něm? Po 15 minutách se automaticky vypne, a tím šetří energii. Noční světlo je na baterie a dodává se s knoflíkovým článkem. Snadno se používá a lze ji umístit kamkoli. Se Snuffy Bundle of Light se usínání stane opravdovou hračkou. Nejenže dětem dodá pocit klidu a bezpečí.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Lion dětská lampa Bundle of Light

Praktické noční LED světlo Lion Bundle of Light do dětského pokojeNoční světlo Lion Bundle of Light je dokonalým doplňkem na konec dne. Díky roztomilému designu lva nejenže vnáší do místnosti klidnou záři světla, ale je také milou ozdobou každého dětského pokoje. Noční světlo je na baterie a je dodáváno s knoflíkovým článkem, takže je okamžitě připraveno k použití. Obzvláště praktické: Noční světlo se po 15 minutách automaticky vypne, aby šetřilo energii. Můžete tak jít s klidným svědomím spát, aniž byste se museli starat o jeho vypnutí.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Smiley noční světlo Bundle of Light

Užitečný doplněk do dětského pokoje: noční světlo Smiley Bundle of LightNoční světlo Smiley Bundle of Light je dokonalým společníkem pro klidné usínání. Se svým roztomilým usměvavým obličejem přináší do dětského pokoje nejen radost, ale také uklidňující záři světla. Přes den slouží noční světlo jako dekorativní doplněk a dodává pokoji veselou atmosféru. Zvláštností tohoto nočního světla je automatické vypnutí po 15 minutách. díky provozu na baterie je noční světlo také velmi flexibilní a lze jej umístit kamkoli v místnosti. Knoflíková baterie je součástí dodávky, takže noční světlo Smiley Bundle of Light lze ihned uvést do provozu. Smiley Bundle of Light poskytuje dětem pohodové prostředí pro spánek.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Miffy bateriové světlo First Light

Bateriová lampička Miffy First Light – uklidňující světlo pro miminkoBateriová lampička Miffy First Light je ideální volbou, pokud jde o osvětlení v dětském pokoji. Tento malý kamarád ve tmě přináší do místnosti jemnou záři světla a vytváří příjemnou atmosféru pro nejmenší. Lampička je plynule stmívatelná, takže jas lze nastavit zcela podle individuálních potřeb. Další skvělou funkcí je funkce nočního světla. Když je lampa ztlumena na nejnižší úroveň, vyzařuje měkké světlo, které pomáhá dítěti cítit se bezpečně a jistě. Nejlepší ze všeho je, že lampička Miffy First Light na baterie je dobíjecí. Lampička Miffy First Light je nejen funkční, ale také pěkný doplněk do dětského pokoje. Díky svému roztomilému designu ve tvaru zajíčka se lampička stane oblíbenou dětskou hračkou.

2 099 Kč

MrMaria Mr Maria Lion dětská lampa Star Light

Stmívatelná dětská lampička Lion Star Light s nočním světlemDětská lampička Lion Star Light je naprostou nezbytností do každého dětského pokoje! Svým měkkým a příjemným světlem vytváří útulnou atmosféru, která vybízí k odpočinku a snění. Díky funkci plynulého stmívání je možné světlo individuálně přizpůsobit potřebám dítěte. A když je čas jít spát, praktická funkce nočního světla zajistí uklidňující atmosféru. Ať už jako noční světlo, nebo jako osvětlení při hlasitém čtení – dětská lampička Lion Star Light je vždy perfektní volbou. Dětský pokoj se tak promění v útulné útočiště, kde se děti mohou cítit naprosto v pohodě.

3 999 Kč

MrMaria Mr Maria Boris noční světlo Bundle of Light

Noční světlo Boris Bundle of Light: uklidňující světlo pro usínáníNoční světlo Boris Bundle of Light je dokonalým doplňkem pro klidný konec dne. Svým měkkým světlem vytváří uklidňující atmosféru a umožní každému uvolněně usnout. Děti si ho velmi užívají a v útulné záři světla se jednoduše cítí bezpečněji. Noční světlo se po 15 minutách automaticky vypne, a proto je mimořádně energeticky úsporné. Je napájeno bateriemi, a proto jej lze používat flexibilně. Knoflíková baterie je již součástí dodávky, takže noční světlo lze ihned používat.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Snuffy bateriové světlo First Light

Roztomilá lampička na baterie Snuffy First LightNabíjecí lampička na baterie Snuffy First Light je dokonalým společníkem do dětských pokojů. Díky roztomilému designu a měkkému světlu se dobíjecí lampička Snuffy stane malým kamarádem ve tmě a vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru. Plynulá regulace stmívání umožňuje individuální nastavení jasu, zatímco funkce nočního světla má na dítě uklidňující účinek. Díky dobíjecí baterii je lampička Snuffy First Light nezávislá na zásuvkách a lze ji flexibilně umístit v místnosti. Bateriová lampička Snuffy First Light je nejen praktická, ale v dětském pokoji také upoutá pozornost.

2 099 Kč

MrMaria Mr Maria Lion bateriové světlo First Light

Lion First Light – stmívatelné, dobíjecí bateriové světloBateriové světlo Lion First Light je ideální volbou pro zajištění teplého a měkkého osvětlení v dětském pokoji. Jako malý přítel ve tmě přináší Lion First Light do místnosti příjemnou záři světla a vytváří útulnou atmosféru. Plynule stmívatelné. Pomocí funkce nočního světla lze regulovat jas. Pro dítě je tak vytvořeno uklidňující prostředí. Dobíjecí bateriové světlo je nejen funkční, ale také roztomilý doplněk ve tvaru lva, který malým dětem zrychlí tep.

2 099 Kč

MrMaria Mr Maria Smiley dětská lampa Star Light

Rozkošná dětská lampa Smiley Star LightDětská lampa Smiley Star Light je dokonalým doplňkem do každého dětského pokoje! Díky svému milému a přátelskému designu vykouzlí v pokoji hřejivou a útulnou atmosféru. Měkké a plynule stmívatelné světlo je obzvláště příjemné pro oči a vytváří útulnou náladu při usínání. Lampa má navíc praktickou funkci nočního světla, která ložnici zalévá měkkým světlem, a tím zajišťuje uklidňující atmosféru. Dětská lampička Smiley Star Light je nejen praktickým, ale i dekorativním prvkem v dětském pokoji.

3 099 Kč

MrMaria Mr Maria Smiley dětská lampa High Light

Zářivý úsměv do dětského pokoje: dětská lampa Smiley High LightDětská lampa Smiley High Light je dokonalým doplňkem každého dětského pokoje! Svým měkkým a útulným světlem vytváří útulnou atmosféru a zajišťuje příjemné prostředí. Její velikost a výrazný design z ní navíc činí efektivní designový předmět, který je nejen praktický, ale také stylový. Dětská lampička Smiley High Light je plynule stmívatelná a má dokonce funkci nočního světla, která pomáhá dítěti usnout. Roztomilý design dělá z dětské lampy Smiley High Light opravdovou atrakci. Je vyrobena z robustního materiálu, a proto je obzvláště odolná.

3 999 Kč

MrMaria Mr Maria Boris dětská lampa Star Light

Dětská lampa Boris Star Light – individuálně stmívatelnáDětská lampa Boris Star Light je dekorativním i praktickým doplňkem každého dětského pokoje! Svým měkkým a příjemným světlem vytváří útulnou atmosféru a poskytuje příjemné osvětlení při hraní, čtení nebo usínání. Díky funkci plynulého stmívání lze jas individuálně nastavit a funkce nočního světla dodává malým dětem pocit bezpečí ve tmě. Roztomilý design je opravdovým lákadlem pro oči a potěší každé dítě.

3 999 Kč

MrMaria Mr Maria Miffy noční světlo Bundle of Light

LED noční světlo Miffy Bundle of LightOkouzlující noční světlo Bundle of Light Miffy ve tvaru roztomilého králíčka vykouzlí v místnosti příjemnou atmosféru svým měkkým světlem, a proto je ideálním společníkem na konci dne. Noční světlo je na baterie a snadno se používá. Po 15 minutách se automaticky vypne, aby šetřilo energii a zajistilo ještě delší životnost. Miffy Bundle of Light je nejen praktickým doplňkem, ale také okouzlující ozdobou každého dětského pokoje nebo ložnice. Provoz na baterie: Dodávka obsahuje knoflíkový článek.

624 Kč

MrMaria Mr Maria Miffy dětská lampa Star Light

Ideální zdroj světla do dětského pokoje:Dětská lampa Miffy Star Light je ideálním doplňkem do dětského pokoje! Roztomilá Miffy vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Měkké světlo má uklidňující účinek. Světlo je plynule stmívatelné, takže světelné podmínky lze individuálně přizpůsobit potřebám. Dětská lampička je navíc vybavena praktickou funkcí nočního světla, která zajišťuje dodatečnou bezpečnost. S lampičkou Miffy Star Light se dětský pokoj stane útulným místem, kde se malí hosté cítí příjemně a mohou si přijít odpočinout.

3 999 Kč

MrMaria Mr Maria Miffy dětská lampa High Light

Dětská lampa Miffy High Light s výrazným designemDětská lampa Miffy High Light je výrazný designový předmět do dětského pokoje! Je nejen vynikajícím zdrojem osvětlení, ale díky svému jedinečnému tvaru a velikosti také upoutá pozornost. Měkké a příjemné osvětlení vytváří útulnou atmosféru a dodává místnosti příjemnou náladu. Dětská lampa Miffy High Light je plynule stmívatelná, a lze ji tak individuálně přizpůsobit potřebám dětí. Kromě toho má praktickou funkci nočního světla, která zajišťuje uklidňující atmosféru v dětském pokoji a usnadňuje usínání.

6 199 Kč

MrMaria Mr Maria Boris bateriové světlo First Light

Dobíjecí bateriové světlo Boris First Light – uklidňující světelný zážitekDobíjecí bateriové světlo Boris First Light je dokonalým zdrojem světla do dětského pokoje. Jako malý kamarád ve tmě poskytuje Boris měkkou záři světla a vnáší do místnosti příjemnou atmosféru. Díky funkci plynulého stmívání lze jas nastavit podle potřeby. Mimořádně praktická je také funkce nočního světla, která má na miminko nebo dítě uklidňující účinek a zajišťuje klidný spánek. Bateriová lampička Boris First Light se snadno používá a díky systému dobíjecích baterií je šetrná k životnímu prostředí.

2 099 Kč