Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Metallux
Nejnovější

Metallux Dvouzdrojové nástěnné světlo Brick s pozlátkem

Zušlechtění plátkovým zlatem: nástěnné svítidlo Brick, dvoudílnéDvě válcovitá skleněná stínidla nástěnného svítidla Brick byla z vnější strany pokryta plátkovým zlatem, které vytváří patinu s charakteristickými rysy typickými pro tyto kovové povrchové úpravy: Ruční zpracování vytváří v plátkovém zlatě drobné trhlinky, kterými může světlo z vnitřku lampy pronikat ven. Tento nepravidelný vzor na povrchu stínidla je to, co činí toto svítidlo tak přitažlivým, a proto je ideální jako stylový a obzvláště elegantní doplňkový zdroj světla v chodbách, obývacích pokojích a ložnicích.

5 699 Kč

Metallux Nástěnné světlo Conico

Metallux Nástěnné světlo Conico, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, železo, E27, 40W, L: 12 cm, K: 53cm

3 799 Kč

Metallux Stolní lampa Conico

Metallux Stolní lampa Conico, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, železo, E27, 40W, K: 53cm

5 299 Kč

Metallux Nástěnné světlo Dolce

Metallux Nástěnné světlo Dolce, chrom/bílé stínidlo, Obývací pokoj / jídelna, železo, sklo, G9, 25W

3 399 Kč

Metallux Stropní světlo Dolce 4 zdroje

Metallux Stropní světlo Dolce 4 zdroje, chrom/bílá stínidla, Obývací pokoj / jídelna, železo, sklo, G9, 25W, P: 45 cm, L: 45 cm, K: 36cm

16 299 Kč

Metallux Stolní lampa Opera

Metallux Stolní lampa Opera, dva zdroje, čirá stínidla, Obývací pokoj / jídelna, železo, sklo, G9, 40W, P: 30 cm, L: 14 cm, K: 50cm

6 299 Kč

Metallux Nástěnné světlo Icaro dva zdroje chrom

Metallux Nástěnné světlo Icaro dva zdroje chrom, Obývací pokoj / jídelna, železo, sklo, E14, 40W, L: 34.5 cm, K: 24.5cm

8 999 Kč

Metallux Lustr Dedalo osm zdrojů bílá

Metallux Lustr Dedalo osm zdrojů bílá, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: 55cm

31 599 Kč

Metallux Stropní svítidlo Turbo

Metallux Stropní svítidlo Turbo, pevné, bronz, Obývací pokoj / jídelna, železo, GU10, 50W, K: 20cm

2 999 Kč

Metallux Stropní svítidlo Turbo

Metallux Stropní svítidlo Turbo, pevné, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, železo, GU10, 50W, K: 20cm

2 999 Kč

Metallux Stropní svítidlo Turbo

Metallux Stropní svítidlo Turbo, pevné, černá, Obývací pokoj / jídelna, železo, GU10, 50W, K: 20cm

2 999 Kč

Metallux Nástěnné světlo Bolero

Metallux Nástěnné světlo Bolero, bílý držák, bílé koule, Obývací pokoj / jídelna, železo, sklo Pyrex, GU10, 50W, L: 10 cm, K: 35.5cm

6 599 Kč

Metallux Závěsné světlo Raster

Metallux Závěsné světlo Raster, pět zdrojů, nikl matný/bílá, Obývací pokoj / jídelna, železo, E27, 40W, P: 42 cm, L: 42 cm, K: 35cm

16 399 Kč

Metallux Stolní lampa Global Ø 20 cm černá

Metallux Stolní lampa Global Ø 20 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, E27, 40W, K: 40cm

6 299 Kč

Metallux Nástěnné světlo Global Ø 15 cm černá

Metallux Nástěnné světlo Global Ø 15 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, E14, 40W, K: 27cm

4 199 Kč

Metallux Lustr Dedalo pět zdrojů chrom

Nová interpretace klasiky: lustr Dedalo lustr výhradně z kovu Při pohledu z dálky lustr Dedalo vše, co by klasický lustr měl mít: korunu, ze které jsou ramena, víceméně zakřivená, vyčnívající a na konci opatřena jakousi lampou a svíčkou. Zatímco tradiční lustr jsou vyrobeny z křišťálu nebo skla Murano, tento lustr výhradně z jemných kovových tyčí. Dokonce i závěsy, které se obvykle skládají z různě broušených krystalů, byly simulovány kovovou sítí. Jelikož jsou jemné kovové tyče pochromované, září ve světle svíček stejně jako krystaly. Tradice a modernost jsou v lustr Dedalo dokonale spojeny.

24 999 Kč

Metallux LED závěsné světlo Impossible A

Nemožné Závěsné světlo LED – působivý světelný objekt Závěsné světlo Impossible A přitahuje pozornost každého v každé místnosti, protože celý jeho design vypadá umělecky a nějak étericky. Jejich filigránské zpracování se zakřivenými tvary dává jejich vzhledu nádech beztíže. Jako solitér má rozhodující vliv na styl obývacího pokoje a – používá se ve větších místnostech ve skupinách – téměř vypadá jako skupina oblačných útvarů na obloze. Pokud nesvítí, závěsné světlo LED Impossible A se po zapnutí osvětlení stane skutečným zvýrazněním. – stmívatelné

22 499 Kč

Metallux 18zdrojový lustr Opera skleněná stínidla

Lustr Opera s 18 stínidly z čirého a bílého saténového sklaKombinace zaobleného chromovaného rámu a jemných skleněných stínidel, která jsou z vnější strany vyrobena z čirého průhledného skla a z vnitřní strany doplněna tělem ze saténového skla, vytváří harmonický obraz. Nejenže lustr Opera neponechává nic náhodě z hlediska estetiky, ale díky 18 halogenovým žárovkám je osvětlení velké místnosti bezproblémové.

39 799 Kč

Metallux Skleněné stropní světlo Wave s průměrem 65 cm

Skleněné stropní svítidlo Wave s extravagantním vzhledemStropní svítidlo Wave o průměru 65 cm přináší okouzlující světlo do velkých místností a stylově zapadá do moderních interiérů. Jemně zakřivené skleněné prvky tvoří dohromady umělecké dílo. Halogenové žárovky umístěné ve stínidle poskytují nádherný pocit bydlení. Žárovky lze zakoupit v obchodě.

23 999 Kč

Metallux Průměr 50 cm – skleněné závěsné světlo Wave

Sen ze skla – závěsné svítidlo WaveNeobyčejná svítidla řady Wave jsou vyrobena ze skla, které bylo umně zakřiveno a sestaveno do harmonického celku. Malé halogenové žárovky, které se nacházejí uvnitř skleněné tyčové sítě, tak šíří příjemný a ušlechtile jiskřivý paprsek světla a ponoří místnost do extravagantní atmosféry.

15 899 Kč

Metallux Skleněné závěsné světlo Wave s průměrem 65 cm

Závěsná lampa Wave v luxusním vzhleduTato závěsná lampa ze série WAVE okouzlí místnost hrou světla a skla. Chytře zakřivené skleněné prvky dělají z lampy naprosté umělecké dílo se závěsem až 140 cm a průměrem 65 cm. Malé halogenové žárovky jsou umístěny ve stínidle a poskytují nádherné osvětlení. Ty jsou rovněž k dispozici v obchodě.

24 999 Kč

Metallux Stojací lampa Tropic pozlacená

Noble designová stojací lampa Tropic se zlatým povrchem Tato elegantní stojací lampa Tropic září jednoduchostí a brilantností. S výškou 185 cm a průměrem 30 cm dobře zapadá do místnosti. Stínidlo se skládá ze zakřiveného kovového prvku, který je zvenčí bílý a na vnitřní straně zdobený zlatým listem. Lampa poskytuje jemné osvětlení pro útulné večery.

13 599 Kč

Metallux Stolní lampa Tropic s pozlátkem

Designová stolní lampa Tropic zdobená plátkovým zlatemSpeciální vlastností stolní lampy Tropic je povrchová úprava plátkovým zlatem na vnitřní straně kovového stínidla. Podstavec i vnější strany stínidla jsou ponechány v hladké bílé barvě. Jednoduché stínidlo poskytuje diskrétní světlo, ať už na komodě nebo na příručním stolku. S průměrem 17 cm a výškou 30 cm získává stolní lampa také dekorativní charakter a zkrášluje místnost. Potřebné halogenové žárovky lze zakoupit samostatně.

3 399 Kč

Metallux Závěsné světlo Tropic 60 cm bílé/lístkové zlato

Luxusní designové závěsné světlo Tropic s lístkovým zlatem Designové závěsné světlo TROPIC o průměru 60 cm nabízí díky svému ušlechtilému designu nádech luxusu. Mírně zakřivená kovová křídla jsou z vnějšku bílá a uvnitř zlacená. Dvanáct halogenových žárovek, které jsou skryty uvnitř křídel, dodávají místnosti jemné osvětlení. Žárovky nejsou součástí dodávky, ale lze je zakoupit samostatně.

23 199 Kč

Metallux Bílé skleněné stropní světlo Flo

Brilantní skleněné stropní svítidlo Flo v bílé barvě Ušlechtilá stropní lampa Flea o průměru 55 cm se skládá z 18 bílých skleněných prvků ve tvaru kužele, jejichž špičky jsou průhledné. Perfektně se hodí pro velké místnosti jako speciální světelný zdroj. Uvnitř této stropní lampy jsou tři halogenové žárovky. Ty jsou k dispozici samostatně.

14 599 Kč

Metallux Stojací lampa White

Stojací lampa WHITE – mimořádná tvorba lampy obohacuje extravagantní a moderní životní prostředí WHITE stojací lampa okamžitě upoutá pozornost. Jejich neobvyklý design vypadá jako rostlina v květináči. 42 bílých propletených křišťálových skleněných prvků nechalo světlo jasně zářit. Stojací lampa WHITE je vynikající ozdoba do každého obývacího pokoje a jídelny, stejně jako z. B. pro showroomy, ve kterých je důležité zvláštní prostředí.

65 999 Kč

Metallux Stojací lampa Crystal s osazenou tyčí

Extravagantní stojací lampa Crystal ze sklaStojací lampa Crystal inspiruje velmi detailním vzhledem. Ten vytváří 60 spirálovitých a propletených skleněných prvků, které jsou namontovány na sobě. Nacházejí se na širokých plochách svítidla vysokého 170 cm a poskytují příjemné světlo. To je ještě umocněno průhledným zabarvením skla.

67 999 Kč

Metallux Stojací lampa Crystal s ozdobnou hlavou

CRYSTAL stojací lampa – elegantní lampa pro sofistikované životní prostředí Stojací lampa CRYSTAL na první pohled okouzlí svou jemnou elegancí: Chromovaný, jednoduše udržovaný kovový podstavec lampy je korunován stínidlem vyrobeným z dvanácti propletených průhledných křišťálových skleněných prvků, díky nimž světlo nádherně jiskří. Stojací lampa CRYSTAL je exkluzivní ozdobou do každého obývacího pokoje a jídelny, stejně jako do ložnic a vstupního prostoru.

20 499 Kč

Metallux Stolní lampa Cherry

Stolní lampa CHERRY – okouzlující lampa v třešňově červené barvěStolní lampa CHERRY vypadá stejně působivě na postranních stolcích jako dekorativní doplněk na komodě. Kovový podstavec v barvě chromu obklopuje tělo lampy ze tří propletených skleněných prvků v třešňově červené barvě, které nechávají světlo krásně jiskřit. Kombinace výrazného červeného tónu a decentního chromu se stane mimořádnou ozdobou každého obývacího pokoje.

6 299 Kč

Metallux Stolní lampa Blue

Mimořádná stolní lampa Modrá s kovovým rámem Modrá stolní lampa inspiruje modrou záři, kterou vytvářejí barevné skleněné spirály. Svítidlo poskytuje dekorativní vylepšení v různě zařízených místnostech, přičemž je samozřejmě k dispozici také funkční aplikace.

13 299 Kč

Metallux Nástěnné světlo Blue

Zářivá modrá s nástěnnými lampami BlueMilovníci extravagance si přijdou na své s nástěnnou lampou BLUE. Tři modře zbarvené skleněné spirály jsou připevněny k jemným kovovým tyčím a nástěnnému držáku a společně tvoří hravé umělecké dílo. Ať už jednotlivě, nebo v řadě, můžete s nástěnnou lampou vytvořit moderní barevné akcenty. Díky rozměrům 25 x 20 cm si lampa BLUE najde místo i v malých místnostech. Odpovídající žárovky jsou k dostání samostatně.

4 899 Kč

Metallux Zářivé nástěnné světlo Gold

Ušlechtilá nástěnná lampa se skleněnými prvky ve zlaté barvě Nástěnná lampa GOLD je nejen krásná na pohled, ale také univerzální. Ze nástěnného držáku tři chromované, mírně zakřivené tyče, ke kterým jsou připevněny zlaté skleněné spirály. Nástěnná lampa je vhodná ke zdobení každé místnosti a je o velikosti 20 x 25 cm ideální také jako nástěnná dekorace, která vypadá skvěle. Příslušné zdroje světla jsou k dispozici jednotlivě a zajišťují pohodlné osvětlení.

6 699 Kč

Metallux Jednoduché stropní světlo Copper

Stropní svítidlo COPPER – štíhlé svítidlo v lesklém zlatém odstínuStropní svítidlo COPPER zaujme svou jednoduchostí a je ideálním řešením v případě omezeného prostoru: skládá se z kulatého stropního svítidla v barvě chromu, z něhož uprostřed vystupuje štíhlý kovový kolík s objímkou jako rám. Kolem rámu se vinou tři propletené skleněné prvky měděné barvy. Zdrojem světla je halogenová žárovka, která není součástí dodávky.

6 499 Kč

Metallux Stropní světlo Cherry Ø 50 cm

Stropní svítidlo CHERRY – chrom a červená jako oživující prvkyStropní svítidlo CHERRY působí díky své intenzivní barvě velmi oživujícím dojmem ve všech obytných prostorách. Z chromovaného půlkruhového stropního svítidla vedou chromované stuhy k devíti třešňově červeným skleněným prvkům, které se proplétají a spojují do kulatého tvaru. Jsou zapotřebí tři halogenové žárovky. Halogenové žárovky však nejsou součástí dodávky.

12 199 Kč

Metallux Stropní světlo Amber 60 cm Ø

Stropní svítidlo AMBER šíří hřejivou zářiStropní svítidlo AMBER má kulatý kovový stropní držák zlaté barvy. Z tohoto stropního držáku vychází chromovaný rám zlaté barvy, na jehož paprskovitě uspořádaných vzpěrách se spojuje 12 propletených skleněných prvků jantarové barvy do oválného tvaru. Jsou zapotřebí tři halogenové žárovky. Halogenové žárovky nejsou součástí dodávky.

15 299 Kč

Metallux Stropní světlo Crystal

Stropní svítidlo CRYSTAL: zářivé světlo a třpytivé skleněné prvkyStropní svítidlo CRYSTAL se skládá z kulatého kovového stropního svítidla v barvě chromu. Čtyři 60wattové halogenové žárovky uspořádané do tvaru hvězdy vyzařují z tohoto stropního svítidla jasné světlo. Hvězda lampy je obklopena 42 průhlednými propletenými skleněnými prvky, které se vinou dolů ze stropního svítidla. Halogenové žárovky nejsou součástí dodávky.

33 899 Kč