Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Menzel
Nejnovější

Menzel TH91303 závěsné světlo s loveckým motivem

Závěsné svítidlo TH91303 se třemi žárovkami ve venkovském stylu Nosník závěsného svítidla TH91303 se třemi žárovkami byl navržen v rustikálním tvaru ze železa s povrchovou úpravou hnědé antracitové. K tomu je magneticky připojeno osm zaměnitelných motivů přírody, které lze vyměnit a uspořádat podle vlastního vkusu. Kulatá stínidla byla opatřena nátěrovým lakem a vytvářejí přímé osvětlení nábytku pod nimi i přímé vyzařování světla směrem nahoru, zatímco stínidla světlo změkčují a nechají jej tlumeně prosvítat. Tato závěsné svítidlo nachází uplatnění nad stolem v obývacím pokoji nebo jídelně ve venkovském stylu.

38 299 Kč

Menzel Anno 1900 nástěnné světlo mosaz brynýrovaná

ANNO 1900 myčka na nádobí z leštěné mosazi s odstínem opálového skla Stěnové a skleněné držáky myčky ANNO 1900 jsou vyrobeny z kovu v leštěné nebo kartáčované mosazi. Bílé opálové sklo zajišťuje světlo bez oslnění, které svítí nahoru na stěnu a nepřímo do místnosti. Nástěnná lampa ANNO 1900 může poskytnout krásné nepřímé sekundární osvětlení v obývacím pokoji a jídelně, ale také na chodbě nebo v ložnici. Tato vysoce kvalitní světla z evropské produkce jsou vyráběna ručně z přírodních materiálů a vyznačují se vysokou úrovní kvality. Malé množství umožňuje individualitu, rozmanitost a jedinečné produkty.

7 899 Kč

Menzel Anteo – LED závěsné světlo

Šumivé LED závěsné světlo Anteo Závěsné LED svítidlo Anteo je zavěšeno různě tvarovanými krystaly. Do hnědočerné železné trubice, která tvoří rám lampy, jsou integrovány čtyři LED diody Citizen, které jedinečným způsobem jiskří křišťálové závěsy. Anteo je šperk a současně zdroj jasného světla nad jídelním stolem. Závěsnou lampu lze volitelně ztlumit pomocí stmívače TRIAC. Tato vysoce kvalitní světla z evropské produkce jsou vyráběna ručně z přírodních materiálů a vyznačují se vysokou úrovní kvality. Malé množství umožňuje individualitu, rozmanitost a jedinečné produkty.

53 499 Kč

Menzel Solo nástěnné světlo hnědá-černá

Železná nástěnná lampa Solo s paprskovými světelnými efekty Nástěnná lampa Solo se skládá ze železného válce s hnědočerným povrchem, který je nahoře a dole otevřený a uprostřed má malé otvory. To dává jednoduchému základnímu designu velmi zajímavý vzhled při zapnutí světla. Díky jasnému světelnému zdroji Solo vyplňuje místnost a stěnu světelným vzorem bodů a paprsků a poskytuje také příjemné, nepřímé celkové osvětlení.

9 099 Kč

Menzel Solo závěsné světlo výškově stavitelné

Výškově stavitelné závěsné světlo Solo se zavěšením stahovadlem Stínidlo závěsného světla Solo má tvar velké polokoule otevřené dolů. Nehledě k temnému zpracování povrchu se světlo rozzáří teplou barvou díky vnitřní straně stínidla pokrytému zlatými lístky. Technickou zvláštností závěsného světla Solo je zavěšení na stahovadle, která se pohybuje přes dvě kladky a umožňuje proměnlivé zavěšení od 60 do 130 cm.

24 599 Kč

Menzel Solo závěsné světlo

Závěsná lampa Solo – žebřík do nebe vyrobený z odstínů Tento dávkovač světla je celkově jednoduchý, ale nabízí zajímavé detaily. Stínidla závěsné lampy Solo ve tvaru koule, kopule a cibule jsou, podobně jako příčky žebříku, uspořádána výškově přesazeně na kulatém vrchlíku. Povrch uvnitř odstínů je vyroben z lesklého zlatého listu a kontrastuje s jinak převládajícím hnědočerným povrchem. Závěsné světlo Solo je vizuálně působivé v mnoha různě zařízených obývacích pokojích.

24 599 Kč

Menzel Solo závěsné světlo

Železná závěsná lampa Solo se třemi odstíny Stejně rustikálně, jako je navržen hnědočerný povrch závěsné lampy Solo vyrobené ze železa, vypadá vnitřek odstínů, které jsou pokryty zlatým listem, lesklá. Tři odstíny jsou také tvarovány odlišně, konkrétně jako kopule, žárovka a zvonek, díky čemuž je tento přívěsek tak výjimečný. Solo je vysoce kvalitní, stylový světelný zdroj, který se hodí do mnoha různě zařízených obývacích pokojů a je ideální pro osvětlení stolu nebo pultu.

22 899 Kč

Menzel Solo závěsné světlo cibule hnědočerná 30cm

Jednoplamenová, hnědočerná závěsná lampa Solo s cibulovitým stínidlem Tato závěsná lampa Solo přináší uvolněné charisma. K tomu přispívá cibulovitý, kulatý a zakřivený tvar. Vnitřek kovového stínítka je obložen zlatým listem a v kombinaci s vhodným zdrojem světla zajišťuje teplou barva sv?tla. K dispozici je také exteriér v rustikálním hnědočerném provedení. Celkově lze říci, že Solo oslovuje celou řadu různých stylů vybavení.

11 099 Kč

Menzel Solo závěsné světlo cibule hnědočerná 16cm

Jednoplamenová, hnědočerná závěsná lampa Solo s cibulovitým stínidlem Tato závěsná lampa Solo přináší uvolněné charisma. K tomu přispívá cibulovitý, kulatý a zakřivený tvar. Vnitřek kovového stínítka je obložen zlatým listem a v kombinaci s vhodným zdrojem světla zajišťuje teplou barva sv?tla. K dispozici je také exteriér v rustikálním hnědočerném provedení. Celkově lze říci, že Solo oslovuje celou řadu různých stylů vybavení.

9 399 Kč

Menzel Solo Pipe závěsné světlo

Válcová závěsná lampa Solo ze železa Hnědočerné železné stínítko závěsné lampy Solo je navrženo ve tvaru dlouhého válce, který je rovněž zachycen vrchlíkem. Vnitřek stínu, který je lemován zlatým listem, kontrastuje s celkovým tmavým obrazem. Jednoduchý základní tvar splňuje také požadavky moderního stylu. Závěsná lampa Solo je díky svému celkově nenápadnému charakteru vhodná do mnoha obývacích pokojů s různým prostředím.

6 499 Kč

Menzel Anteo LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Anteo v rustikálním železe Hnědočerný povrch železného závěsného svítidla Anteo mu dodává rustikální charakter. Osm LED světelných zdrojů, jejichž barvu lze změnit, dodávají závěsnému svítidlu Anteo moderní funkčnost. Na nosníku je umístěno sedm selských motivů, které jsou magneticky připevněné a odnímatelné nebo také vyměnitelné. Tyto dodávají svítidlu další kouzlo a závěsné svítidlo je tak vynikající volba pro obývací pokoje ve venkovském stylu, například nad podlouhlým jídelním stolem.

32 799 Kč

Menzel TH7361 nástěnné světlo jeden zdroj

Venkovské nástěnné svítidlo TH7361 s rámem z rustikálního železa Nástěnné svítidlo TH7361 přispívá k autentickému interiéru ve stylu venkovského domu a díky svému stínu v béžovém laku nabízí příjemné základní osvětlení. Zakřivený rám nástěnné lampy je vyroben ze železa a má povrchovou úpravu v hnědé antracitové barvě, což je dekorativní kontrast k béžovému odstínu. Dekorativní motiv Kozoroha lze odstranit.

9 099 Kč

Menzel TH7362 nástěnné světlo dva zdroje

Venkovské nástěnné svítidlo TH7362 s rámem z rustikálního železa Tato nástěnná lampa je autentickým zdrojem světla pro obývací pokoje ve stylu venkovského domu nebo pro loveckou místnost. Rustikální rám je vyroben ze železa a má povrch v hnědé antracitové barvě. Béžový lak dvou odstínů zajišťuje příjemné základní osvětlení, přičemž povrchová úprava je obzvláště účinná při zapnutí osvětlení. Jelení hlava je oblíbeným motivem, který podtrhuje venkovský charakter nástěnné lampy. Může být odstraněn, aby se změnil vzhled lampy.

12 499 Kč

Menzel TH3361 stolní lampa s motivem jelena

Stolní lampa TH3361 ve venkovském stylu s motivem jelena Rám této stolní lampy je vyroben ze železa v rustikálním tvaru s antracitově hnědou povrchovou úpravou. Kónické stínidlo je opatřeno světlým lakovým povrchem. Magneticky připevněný motiv hlavy jelena lze libovolně odstranit, aby se změnil vzhled lampy. Tato flexibilita přispívá k tomu, že se stolní lampa TH3361 stane atmosférickým kusem nábytku a světelným zdrojem pro obývací a jídelní místnosti ve stylu venkovského domu, který vydrží dlouhou dobu.

10 899 Kč

Menzel Provence matt nástěnný reflektor tři zdroje

Bodové svítidlo Provence matné se třemi keramickými odstíny Tři odstíny z matné bílé keramiky v krásném, jemném tvaru byly připevněny k kovovému rámu pro nástěnnou lampu Provence matný, který se skládá z kulatého nástěnného prvku a kovové tyče a je navržen v hnědočerné barvě. Každá clona může být otočena a otočena pomocí kloubu na tyčích, takže tříplamenová lampa, ať už je namontována na zeď nebo na strop, může být použita pro specifické osvětlení různých oblastí, například na dlouhé chodbě. Lampa vypadá perfektně ve stylu venkovského domu, když je kombinována s dalšími příklady série.

8 799 Kč

Menzel Pusta nástěnný reflektor

Nástěnné bodové světlo Pusta se dvěma odstíny, ručně vyráběné Dvoubodový nástěnný bodový reflektor Pusta – ručně vyrobený kvalitní výrobek od společnosti Menzel-Leuchten, je vyroben ze železa a má hnědočernou barvu, díky čemuž je vhodný zejména pro venkovský nebo venkovský styl. Na zadní konec dvou obrazovek byly připevněny malé tyče, na které lze srovnat reflektory, aby bylo možné světelným paprskem zaostřit na různé oblasti místnosti nebo vybavení. Bodové světlo se dvěma plameny lze také instalovat jako stropní světlo v malých místnostech.

7 299 Kč

Menzel Pusta stropní reflektor

Hnědočerný stropní reflektor s pěti lampami Pusta, ruční práce Tento stropní bodový reflektor Pusta s pěti žárovkami je vyroben ze železa s povrchovou úpravou, kterou výrobce nazývá černohnědé tečkované. Bodové světlo s pěti plameny bylo vyrobeno ručně a díky své barvě a tvaru dokonale zapadá do stylu venkovského domu nebo do rustikálně zařízených místností. Na dlouhé tyči lze jednotlivě otáčet a natáčet pět reflektorů, takže reflektor lze použít také ve velkých místnostech nebo na dlouhých chodbách a na různé oblasti místnosti lze zaostřit světlem. Jako světelné zdroje jsou vhodné halogenové žárovky GU10 nebo energeticky úsporné varianty LED s touto paticí. Osvětlení není zahrnuto. Při použití stmívatelných světel lze stropní bodové světlo stmívat také pomocí stmívače v elektrické instalaci.

17 599 Kč

Menzel Pusta stropní reflektor

Stropní reflektor se třemi lampami Pusta v hnědočerné barvě, ruční práce Stropní bodové svítidlo Pusta se třemi lampami bylo vyrobeno ručně a díky černohnědému skvrnitému povrchu je lze obzvláště dobře integrovat do venkovského stylu nebo rustikálního nábytku. Reflektor je vyroben výhradně ze železa a je vybaven třemi skvrnami na kulaté tyči s ozdobnými kuličkami na koncích, které lze podle potřeby otáčet a otáčet pomocí kloubů, například pro zaostření na různé oblasti na dlouhé chodbě nebo v obývacím pokoji místnosti nebo cíleně osvětlit nábytek.

10 599 Kč

Menzel Provence La Maison nástěnné světlo

Nástěnná lampa Provence La Maison s keramickými prvky a skleněným stínidlem Tato neuvěřitelně dekorativní nástěnná lampa přináší kouzlo starého venkovského domu do každé místnosti, ve které je namontována. Nástěnný držák a dekorativní prvek na horním konci stínítka, ve kterém sedí objímka E27, jsou vyrobeny z bílé keramiky, vyčnívající zakřivené rameno je vyrobeno z hnědé a černé litiny a kónické stínítko je vyrobeno z opálového bílého skla , což zajišťuje velmi pohodlné vyzařování světla. Nástěnné svítidlo a rameno lze otočit do strany a úhel stínítka lze také upravit pomocí kloubu.

8 899 Kč

Menzel Provence matt nástěnný spot

Bodové svítidlo Provence matné s keramickým odstínem Jednoplášťový matný nástěnný reflektor Provence s jemným designem splňuje širokou škálu světelných úkolů, ať už v obývacím pokoji, na chodbě nebo v ložnici. Stínidlo z matné bílé keramiky sedí na spoji na kulaté nástěnné konzole, takže otvor a tím i světelný kužel lze cíleně umístit, například pro zvýraznění kusu nábytku nebo jiného kusu nábytku.

3 399 Kč

Menzel Provence matt nástěnné světlo dva zdroje

Nástěnná lampa Provence matná se dvěma keramickými odstíny Dvouplamenová nástěnná lampa Provence má matný design ve formě reflektoru. Na kulatém vrchlíku sedí kovová tyč s ladným, krásně tvarovaným stínidlem z matné bílé keramiky na každém konci. Kovové části v černo-černé barvě vytvářejí pěkný kontrast k bílým odstínům a dodávají modernímu venkovskému domu dokonalý vzhled. Tyto dva odstíny lze podle potřeby vyrovnat pomocí spojů a lampu lze také namontovat na strop.

6 199 Kč

Menzel Provence matt stolní lampa s ramenem

Stolní lampa Provence matná s keramickým stínidlem v matné bílé barvě Hnědočerný designový rám ve formě kulatého podstavce a pružného ramene přibližně z poloviny výšky a jemného stínu ve tvaru kalicha z matně bílé keramiky – to jsou součásti stolní lampy Provence mat. Stolní lampa je vhodná zejména do moderního venkovského stylu, ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo na stole. Stínidlo s integrovanou paticí GU10 pro vybavení lampou dle vašeho výběru lze podle potřeby upravit díky dlouhé oblasti flexu. Stolní lampa je vybavena kabelovým spínačem.

8 499 Kč

Menzel Provence matt nástěnné světlo s ramenem

Nástěnná lampa Provence matná s flexibilním ramenem a keramickým stínidlem Matně bílý, jemně tvarovaný keramický odstín nástěnného svítidla Provence matný je připevněn k pružnému ramenu na kulatém nástěnném držáku, a lze jej proto podle potřeby vyrovnat. Díky tomu je nástěnná lampa perfektní lampou na čtení v oblasti gauče nebo křesla. Světelný zdroj – žárovku GU10 do 35 W – lze libovolně zvolit, aby bylo možné zvolit vhodný světelný zdroj, a to jak z hlediska barva sv?tla světla, tak z hlediska světelného výkonu, který je přizpůsoben světelnému úkolu.

6 399 Kč

Menzel Provence matt stojací lampa 1 zdroj rameno

Stojací lampa Provence matná s keramickým stínidlem – perfektní lampa na čtení Stojací lampa Provence matná se prezentuje v moderním venkovském stylu, který se skládá z kulatého podstavce s klenutými tyčemi z hnědo-černého železa a matně bílého keramického stínu. V horní oblasti je rám navržen jako pružné rameno, takže clonu lze vždy dokonale upravit tak, aby světelný kužel přivedl do požadované polohy. Z tohoto důvodu je drobná stojací lampa dokonalá, aby fungovala jako lampa na čtení v obývacím pokoji vedle vašeho oblíbeného křesla.

10 999 Kč

Menzel Provence matt stropní světlo 3 zdroje

Stropní svítidlo Provence matné se třemi matnými bílými keramickými odstíny Na kulaté stropní desce matného reflektoru Provence jsou tři krásně tvarované, matně bílé keramické odstíny, které lze pomocí kloubů posunout do různých poloh, aby bylo možné cíleně osvětlit různé oblasti místnosti nebo chodby. Kombinace hnědočerného kovového designu a matně bílé keramiky činí z lampy světelný zdroj, který lze snadno integrovat do stylu venkovského domu. V zásuvkách GU10 lze použít osvětlení (exkluzivní) podle vašeho výběru až do 12 W.

8 799 Kč
-11%

Menzel Provence La Maison závěsné světlo Ø39cm

Závěsná lampa Provence se samostatným závěsným bodem, opálové bílé sklo Kombinace hnědočerného závěsu ze železa, dekorativních prvků z bílé keramiky a stínítka z opálově bílého skla činí z přívěsku Provence light klenot pro pokoje ve venkovském stylu. Díky samostatnému zavěšení s háčky lze stínidlo perfektně namontovat nad stůl, i když není elektrická zásuvka přímo nad ním, a díky tomuto přídavnému zavěšení s háčky je také snadno možné zavěšení na šikmý strop. Odpružení lze kdykoli změnit pomocí protizávaží posunutím clony nahoru a dolů pomocí rukojeti na vnitřní straně clony.

12 999 Kč

Menzel Anno 1900 stolní lampa kouřové sklo Scavo

Stolní lampa Anno 1900 s odstínem kouřového skla Scavo, leštěná mosazná základna Anno 1900 je stolní lampa, která – jak naznačuje její název – vypadá, jako by pocházela z jiného století. Díky své výšce je vhodný nejen do obývacího prostoru, ale také jako noční lampička. Patice lampy je vyrobena ze železa a má povrchovou úpravu z leštěné mosazi. Krásně zakřivené stínidlo stolní lampy je vyrobeno ze skutečného kouřového skla Scavo. Toto sklo má velmi zvláštní vlastnosti: základní sklo, které je opatřeno kapkou jantarového skla, které je ve skle nepravidelně distribuováno odstředivou technikou, se po aplikaci speciální receptury znovu vypálí. Tím se vytvoří speciální zjemnění s nepravidelně uzavřeným povrchem a opakované vypalování může také mírně změnit tvar stínu tak, aby již nebyl úplně kulatý. Tyto vlastnosti nejsou důvodem k reklamaci, ale znamením jedinečnosti každého deštníku.

11 599 Kč

Menzel Solo nástěnné světlo Ecke hnědá-černá/zlatá

Nástěnná lampa Solo v černohnědé barvě pro montáž do rohu Tato nástěnná lampa Solo byla speciálně vytvořena pro instalaci v rohu místnosti, do které díky svému tvaru perfektně zapadá. Nástěnná lampa je vybavena paticemi GU10 nahoře a dole, které mohou být vybaveny reflektory GU10 až do 35 W. Světlo vyzařované nahoru a dolů je dáno obzvláště teplým dotekem uvnitř svítidla lemovaným zlatem, vytváří jedinečný efekt v rohu místnosti a osvětluje místnost nepřímo a bez oslnění. Přední část lampy zdobí dekorativní prvek pokrytý zlatým listem.

6 699 Kč

Menzel Solo Pipe stropní světlo v hnědo-černé

Tenké stropní svítidlo Solo Pipe v černohnědém provedení, uvnitř pozlacené Stropní světlo Solo Pipe, které je vyrobeno ze železa a má černohnědou povrchovou úpravu, se prezentuje jako štíhlý válec. Žárovka je vybavena paticí GU10, takže – v závislosti na volbě zdroje světla – může svítit širším nebo užším úhlem paprsku. Ať už jako samostatná verze pro nastavení cíleného světelného akcentu, nebo v kombinaci s několika pro osvětlení větší plochy – jednoduché svítidlo zapadá do téměř jakéhokoli prostředí a poskytuje přímé osvětlení směrem dolů.

1 888 Kč

Menzel Solo Tul14 závěsné světlo v hnědo-černé

Závěsná lampa Solo Tul14 ze železa se stínidlem uvnitř zdobeným zlatým listem Stínidlo jemné závěsné lampy Solo Tul14 bylo navrženo ve tvaru tulipánu. Zatímco vnější část lampy byla natřena hnědočernou barvou, vnitřek stínítka je pokryt jemným zlatým listem. To nejen vytváří ušlechtilý vzhled, ale také velmi pohodlné a teplé světelné záření z použitého osvětlení (není součástí dodávky). Závěsná lampa Solo Tul14 může být například instalována v ložnici jako náhrada za noční lampu nebo osvětluje malé stoly v obývacím pokoji a jídelně nebo v kuchyni nebo v sektoru stravování.

7 899 Kč

Menzel Solo Glo12 závěsné světlo beton

Závěsná lampa Solo Glo12 v betonovém provedení Stínidlo půvabné závěsné lampy Solo Glo12 se skládá z kovového tvaru, který byl navržen s betonem na vnější straně a zlatým listem na vnitřní straně. Trendový materiál beton z něj dělá závěsnou lampu, která zapadá do mnoha stylů a barevných konceptů a osvětluje menší plochu – ať už v obývacím pokoji postranní stolek nebo v ložnici plochu u postele jako náhradu za noční lampu. Vnitřek stínítka pokrytý zlatým listem poskytuje vyzařovanému světlu velkou část pohodlí a lampě exkluzivní nádech.

6 099 Kč

Menzel Solo Glo12 závěsné světlo v hnědo-černé

Závěsná lampa Solo Glo12 ze železa se zlatým odstínem uvnitř Malá, vysoce kvalitní závěsná lampa Solo Glo12 je ideální k osvětlení malého bočního stolku nebo menší plochy nebo k výměně noční lampičky za závěsnou lampu v ložnici. Vnější hnědočerný designový odstín byl uvnitř zpracován zlatým listem, který dodává světlu lampy (není součástí dodávky) velmi teplý a útulný nádech. Solo Glo12 je exkluzivní závěsná lampa, která byla vyrobena v tradičním řemeslném zpracování a zaujme svou nadčasovostí a prvotřídní kvalitou.

6 399 Kč

Menzel Opera – nástěnné světlo ve vzhledu svícnu

Starožitné nástěnné svítidlo Opera Dalo by se téměř myslet, že nástěnná lampa Opera je vybavena skutečnými svíčkami. Protože jejich vzhled vrací diváka zpět do starověku, kdy byla světla stále vybavena blikajícími voskovými svíčkami. Opera tento styl úspěšně vymodelovala. Dvě hnědočerná ramena lampy vyrobená ze železa, každá s držákem svíček vyrobeným z mosazi, které jsou vybaveny lampami E14 (kromě). Jednoduchá, ale stylová, Opera je dobrou volbou pro mnoho obytných prostor. Tato vysoce kvalitní světla z evropské produkce jsou vyráběna ručně z přírodních materiálů a vyznačují se vysokou úrovní kvality. Malé množství umožňuje individualitu, rozmanitost a jedinečné produkty.

7 599 Kč

Menzel Living Oval – nastavitelné nástěnné světlo

Mosazné nástěnné svítidlo Living Oval se třemi klouby Living Oval je nástěnná lampa, která svým elegantním vzhledem obohacuje klasicky zařízený obývací pokoj. Living Oval, který je například v ložnici připevněn jako noční lampička, vypadá skvěle se svým leštěným mosazným rámem, který začíná zářit ve světle světla. Široký odstín černé látky harmonicky završuje elegantní design nástěnné lampy. Lampu lze nastavit až na projekci 54 cm na celkem tři klouby. Tato vysoce kvalitní světla z evropské produkce jsou vyráběna ručně z přírodních materiálů a vyznačují se vysokou úrovní kvality. Malé množství umožňuje individualitu, rozmanitost a jedinečné produkty.

13 799 Kč

Menzel Solo – třínohá stojací lampa

Solo – mimořádná stojací lampa pro každé zařízení S podlahovou lampou Solo nabízí výrobce MENZEL Leuchten jedinečný světelný zdroj. Solo může být skvělým poutačem, zejména v jinak slušně zařízených pokojích. Model se skládá ze tří železných nohou – díky svému uspořádání poskytují potřebnou stabilitu. K těmto hnědočerným pólům byl připevněn míč. Ve spodní oblasti je to také udržováno v nádherném hnědém tónu, zatímco horní oblast je otevřená. Světelný zdroj je umístěn v tomto otvoru. Protože vnitřek stínidla byl opatřen zlatým listem, poskytuje zde světelný zdroj jedinečné světelné efekty. Stojací lampa Solo nabízí nepřímé a měkké světlo. Tento mimořádný model si přijde na své zejména v obývacích pokojích a může plně rozvinout svůj účinek. Tato lampa také vytváří to určité v ložnici.

16 399 Kč

Menzel Solo – třínohá stolní lampa

Výjimečná stolní lampa Solo Stolní lampa Solo díky svému tvaru vždy vyniká od ostatních stolních lamp. Sférické stínidlo lampy, také vyrobené ze železa, sedí na trojnohém železném rámu. Zdá se, jako by byla koule na jedné straně proříznuta, aby do ní byl umístěn světelný zdroj. Tento trik se rozhodně podařilo, protože stolní lampa vypadá jako malý krb, protože uvnitř koule pokryté zlatými listy brilantně odráží světlo. Solo je také vhodné pro umístění na podlahu v rohu obývacího pokoje, například pro zajištění příjemného nepřímého světla. Tato vysoce kvalitní světla z evropské produkce jsou vyráběna ručně z přírodních materiálů a vyznačují se vysokou úrovní kvality. Malé množství umožňuje individualitu, rozmanitost a jedinečné produkty.

7 899 Kč