Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. MELIUS
Nejnovější

MELIUS UV-C náhradní žárovka pro MellonAir 200

UV-C náhradní lampa pro MellonAir 200 Tato trubicová lampa slouží k výměně původního světelného zdroje přístroje MellonAir 200. Výrobce doporučuje lampu UV-C vyměňovat každý rok. Změnu může provést uživatel v souladu s provozním návodem. – Životnost cca 8500 h

2 608 Kč

MELIUS náhradní filtr pro MellonAir 200

Náhradní filtr pro MellonAir 200 Tento filtr s aktivním uhlím je vhodným náhradním filtrem pro čističku vzduchu MellonAir 200. Doporučujeme jej každý rok vyměňovat. Uživatel může filtr vyměnit v souladu s návodem k použití.

2 338 Kč
-10%

MELIUS MellonAir 200 čistič vzduchu UVC

Čistička vzduchu MellonAir 200 UV-C v místnosti s třístupňovou filtrací Čistič vzduchu MellonAir vyrobený v Německu 200 značek MELIUS slouží k odstraňování aerosolů, mikročástic a patogenů ze vzduchu. Zařízení je opticky technicky neutrální ve formátu kvádrové věže s bílým pouzdrem z hliníkového plechu a má zástrčkový kabel pro připojení 230 V a válečky pro jeho přemisťování. Vzduch nasávaný integrovaným ventilátorem je čištěn třístupňovým vícekomorovým systémem. To zahrnuje filtr s aktivním uhlím, UVC lampu a ionizátor. Tato kombinace zajišťuje eliminaci suspendovaných látek (např. Pyl) a jemného prachu různých velikostí, těkavých organických sloučenin (VOC) i plísní, bakterií a virů (např. Patogenů nachlazení a chřipky). Znečišťující látky a pachové látky ve vzduchu uvolňované zpět do místnosti jsou výrazně sníženy, UV-C světlo eliminuje 99,99% virů (vědecky potvrzeno). V závislosti na velikosti místnosti a znečištění ovzduší lze výkon zařízení MellonAir 200 regulovat ve čtyřech stupních. Po otevření se kryt okamžitě deaktivuje, aby do místnosti nemohlo proniknout žádné škodlivé UVC záření. MellonAir 200 je vhodný nejen pro soukromé obytné prostory, ale také pro školicí, vzdělávací a pečovatelská zařízení, kancelářské a administrativní budovy, recepce, průchody, odpočinkové a salonní místnosti, kuchyně a jídelny, kadeřnické a kosmetické salony, čekárny a praktiky. – Čištění vnitřního vzduchu od znečišťujících látek a patogenů pomocí filtrů s aktivním uhlím, UVC světla a ionizace – Doporučená velikost místnosti: max. 25 m² – Režim Boost pro rychlé čištění – vysoce kvalitní zvuková izolace pro normální provoz s nízkou hlučností – Příkon: max. 75 W. – Hlasitost: max. 48 dB – Ionizační výkon: 2 x přes 9 milionů iontů / cm³ – maximální čisticí objem 300 m³ / h – Doporučený čisticí objem: 200 m³ / h – UV-C lampa: 40 W, životnost 8500 h – Hmotnost: 13 kg Doporučujeme vyměňovat filtr a UV-C lampu každý rok (výměna dostupná prostřednictvím příslušenství).

42 024 Kč