Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Maytoni
Nejnovější

Maytoni Beekman LED venkovní nástěnné 3000 K černá

Maytoni Beekman LED venkovní nástěnné 3000 K černá, kov, 5.2W, L: 12 cm, K: 12cm

1 358 Kč

Maytoni Antic nástěnné světlo

Maytoni Antic nástěnné světlo, stínidlo, koňaková, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, K: 56.5cm

3 703 Kč
-8%

Maytoni Rando venkovní svítidlo 2 zdroje černá

Maytoni Rando venkovní svítidlo 2 zdroje černá, kov, E27, 60W, K: 26cm

899 Kč

Maytoni Nostalgia nástěnné světlo 2 zdroje ze skla

Maytoni Nostalgia nástěnné světlo 2 zdroje ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E14, 40W, L: 44 cm, K: 42cm

3 672 Kč
-7%

Maytoni Podhledové světlo Atom

Nastavitelné podsvícení Atom se čtvercovým rámem v jemné bílé barvě Jednoduchý design stropního svítidla Atom nádherně zapadá do stropu s bílou barvou a při vypnutí je stěží patrný. Po zapnutí světla se však projeví jeho funkčnost: Světlo lampy GU10 (není součástí dodávky) svítí směrem dolů cíleným a individuálně nastavitelným způsobem. Světelný zdroj lze otočit až o 25 ° na obě strany, aby bylo možné každou oblast pod ním dokonale osvětlit. Lze použít v nejrůznějších obytných prostorech, například v obývacím pokoji, na chodbě nebo ve studovně.

399 Kč

Maytoni LED nástěnné světlo Trame

LED nástěnné svítidlo Trame v elegantním designu Stylové, elegantní a navíc příjemné světlo: nástěnné svítidlo Trame LED je přesvědčivé ve všech ohledech. Skládá se z kovového těla oválného tvaru, které je uvnitř opatřeno energeticky účinnými LED diodami. Světlo může unikat nahoru a dolů otevřenými stranami a vytvářet tak na zdi krásnou hru světla a stínu. Výsledné okolní světlo je nejen přesvědčivé v soukromých obytných prostorech, ale lze jej stejně dobře použít i pro komerční účely, například v hotelech nebo restauracích.

1 543 Kč

Maytoni Nástěnné světlo Nostalgia

Geometricky řešené nástěnné svítidlo Nostalgia – dvouplamenové Tři rovné linie, obdélník a dvě koule určují vzhled dvouplamenové Nostalgie: nástěnná lampa s obdélníkovým nástěnným držákem, tyče rámu zkřížené ve dvou bodech a dvě koule vyrobené z matného skla slouží nejen jako zdroj atmosférické doplňkové osvětlení v moderním prostředí bydlení, ale také jako dekorativní prvek, který zdůrazňuje styl. Harmonické barevné schéma rámu v matné zlaté a černé barvě nabízí zajímavý kontrast k bílé skleněné kuličce.

3 672 Kč

Maytoni Zapuštěné světlo Akron

Kulaté zapuštěné svítidlo Akron s otočným světelným zdrojem Moderní design z hliníku Akron je ideální pro instalaci na strop, například v soukromém obývacím pokoji nebo obchodní kanceláři. Zapuštěné svítidlo je vybaveno výbojkami GU10, které lze jako světelný zdroj v rámu otočit o 25 ° a individuálně tak vyrovnat. To umožňuje cílené a flexibilní osvětlení.

586 Kč

Maytoni Křišťálové stropní světlo Karolina Ø 51 cm

Stropní svítidlo Karolina s nádhernými křišťálovými šperkyToto stropní svítidlo vytváří zářivě krásné osvětlení místnosti, které nemá konkurenci. Na jedné straně je to rám se světle zlatou povrchovou úpravou, který dodává světlu hřejivý nádech, a na druhé straně je to množství různých krystalů, které svým třpytem zajišťují zvláštní světelný efekt. Poutavým prvkem stropního svítidla Karolina jsou velké krystaly uprostřed stínidla.

11 879 Kč

Maytoni Koncový napáječ Track

Dráha koncového posuvu pro 1fázové systémy v bílé barvě

154 Kč

Maytoni Koncový napáječ Track

Dráha koncového posuvu pro 1fázové systémy v černé barvě

154 Kč
-20%

Maytoni Kulaté závěsné světlo Dallas

Kulaté závěsné svítidlo Dallas s 25 kulovitými skly zlaté barvyVzhled závěsného svítidla Dallas je velmi dekorativní i v nerozsvíceném stavu díky stínidlům z tónovaného skla umístěným kolem lakovaného kovového prstence zlaté barvy, která jsou na jedné straně nápadná svým pěkným kulovitým tvarem a na druhé straně jemným zlatým odstínem skla.Když se rozsvítí, závěsné svítidlo Dallas šíří přes 25 skleněných lamp jemně tónované světlo s brilantním leskem, které vytváří velmi okouzlující atmosféru.

12 999 Kč

Maytoni Antic nástěnné světlo

Maytoni Antic nástěnné světlo, stínidlo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, K: 56.5cm

3 703 Kč
-18%

Maytoni Ring závěsné světlo 6 zdrojů černá/bílá

Maytoni Ring závěsné světlo 6 zdrojů černá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 25W, K: 28cm

4 899 Kč

Maytoni Koncovka Track

Dráha koncovky pro 1fázový systém v bílé barvě

93 Kč

Maytoni Lustr Bella s bohatým závěsem

Lustr Bella: zářivě krásné osvětlení pro slavnostní atmosféruU tohoto fantasticky navrženého lustru nevíte, co obdivovat dřív: kovový rám potažený teplým zlatem, okolní patinovaný mosazný pás s jemnými ornamenty nebo nespočet různě broušených krystalů různých tvarů a velikostí?Lustr Bella je naprostým uměleckým dílem, které působí velkolepým dojmem, když není osvětleno, ale naplno rozvine svou slavnostní záři, teprve když se rozsvítí světlo, které zvýrazní hřejivý lesk kovového zlacení a krystaly se intenzivně třpytí.

15 458 Kč

Maytoni Antic závěsné světlo

Maytoni Antic závěsné světlo, stínidlo, koňaková, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, K: 34.7cm

3 055 Kč

Maytoni Aster nástěnné světlo z lisovaného skla

Maytoni Aster nástěnné světlo z lisovaného skla, Obývací pokoj / jídelna, kov, lisované sklo, E14, 40W

3 456 Kč

Maytoni Fleur venkovní nástěnné svítidlo

Maytoni Fleur venkovní nástěnné svítidlo, bronz, hliník, sklo, E27, 60W, K: 48cm

3 024 Kč

Maytoni Spojka Track

Tuhá spojovací lišta pro 1fázové systémy v bílé barvě S tímto konektorem můžete vzájemně propojit dvě odpovídající kolejnice.

154 Kč

Maytoni Rando venkovní svítidlo 1 zdroje černá

Maytoni Rando venkovní svítidlo 1 zdroje černá, kov, E27, 60W, K: 16cm

771 Kč

Maytoni Závěsné světlo Nostalgia

Závěsné svítidlo Nostalgia s devíti žárovkami s kulatými stínidly ze skla Závěsné světlo Nostalgia poskytuje působivý pohled: ze závěsné tyče uprostřed vyčnívají do místnosti tři kovové tyče, které jsou vybaveny devíti samostatnými kulatými světly v různých výškách. Tento zdánlivě geometrický obraz dodává každé místnosti moderní svěžest. Kulatá světla jsou vyrobena z bílého skla, které je jasně osvětleno použitými žárovkami. Výsledkem je komplexní osvětlení místnosti s jemným charakterem. Barevné provedení v černé, matné zlaté a bílé barvě vypadá velmi elegantně. – výškově nastavitelné pouze při montáži

14 039 Kč

Maytoni Grace lustr 6 zdrojů mosaz/bílá

Maytoni Grace lustr 6 zdrojů mosaz/bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, křišťál, E14, 60W, K: 56cm

9 226 Kč

Maytoni Stropní světlo Broche s křišťály

Elegantní stropní světlo Broche jiskří a září díky mnoha krystalům Pokud se v obývacím pokoji nechcete obejít bez něčeho velmi zvláštního, můžete se vrátit k okouzlujícímu stropnímu světlu Broche. Skládá se z kulatého svítidla, které je vybaveno mnoha krystaly různých velikostí. Po zapnutí světla začne Broche jiskřit a svítit, protože světlo se mnohokrát láme a krystaly se navzájem odrážejí. Vytváří se tak úžasné momenty světla, které vytvářejí útulné prostředí. Tato velkolepá lampa přitahuje pozornost každého a vždy kráčí jemnou postavu

10 059 Kč

Maytoni 1fázová kolejnice Track v bílé

Příslušenství pro 1fázové systémy: Kolejnice z hliníku v bílé barvě Moderní jednofázová kolejnice se používá k rozšíření stávajícího systému. Napájecí zdroj a odpovídající koncové kryty jsou již součástí dodávky.

463 Kč

Maytoni Lištový reflektor Track LED 4000K černý 800lm

Nastavitelné LED pásové bodové světlo pro 1fázové systémy v černé barvě Tento stopový reflektor má moderní a univerzální bílé LED diody, které sedí uvnitř pohyblivého bodu. Skládá se z hliníku opatřeného práškovou barvou a lze jej otáčet o 360 ° a otáčet o 90 °. LED pásové bodové světlo Track umožňuje velmi dobré, individuálně přizpůsobivé a selektivní osvětlení.

833 Kč
-7%

Maytoni 1fázový reflektor Track LED 3000K 6W černá

LED pásový reflektor pro 1fázové kolejové systémy v černé barvě Jednoduchý a nastavitelný LED reflektor Track je vybaven moderními LED diodami, které svítí teplým bílým světlem. Bod lze otočit o 360 ° a otočit o 90 ° pro individuální osvětlení.

599 Kč
-14%

Maytoni LED nástěnné světlo Trame

Moderní nástěnná lampa Trame s teplými bílými LED Moderní design LED nástěnného světla Trame přesvědčí na první pohled. Tři kovové obdélníky jsou pěkně uspořádané jeden nad druhým a na zadní straně mají energeticky úsporné LED diody, které při zapnutí poskytují příjemné okolní světlo. Ideální pro všechny obytné prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna, nástěnné LED svítidlo Trame může svítit také v komerčních prostorách. Ať už se jedná o hotely nebo restaurace, moderní a elegantní design lze použít mnoha způsoby.

2 499 Kč

Maytoni Combinare stropní světlo

Maytoni Combinare stropní světlo, sklo, rustikální, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 28cm

5 554 Kč
-20%

Maytoni Mabell nástěnné světlo ze skla

Maytoni Mabell nástěnné světlo ze skla, chrom, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, L: 20.8 cm, K: 27.5cm

3 099 Kč

Maytoni Marmo nástěnné světlo ve zlaté s mramorem

Maytoni Marmo nástěnné světlo ve zlaté s mramorem, Obývací pokoj / jídelna, kov, mramor, E14, 40W, L: 19 cm, K: 48cm

3 147 Kč

Maytoni Kovový závěs Track

Kovové zavěšení pro kolejové jednofázové systémy, délka lana 200 cm – pro montáž koleje z dosahu koleje od stropu

185 Kč

Maytoni Flare nástěnné světlo

Maytoni Flare nástěnné světlo, křišťálový dekor, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, L: 22.5 cm, K: 27cm

3 672 Kč

Maytoni Jack-stone nástěnné světlo 36

Maytoni Jack-stone nástěnné světlo 36, 6 cm zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 8W, L: 36.3 cm, K: 26.9cm

5 214 Kč

Maytoni LED venkovní nástěnné světlo Fulton

S nastavitelným úhlem výstupu – venkovní nástěnné světlo Fulton LED Krásné, jednoduše navržené venkovní nástěnné svítidlo Fulton je vybaveno moderními, energeticky úspornými LED diodami. Svítí nahoru a dolů univerzálním bílým světlem. Úhel výstupu každé strany lze podle potřeby snadno nastavit, od širokého po úzký. Čtvercový tvar venkovního nástěnného světla z něj také dělá vizuální poutač, který je stejně moderní i nadčasový. Robustní kovový rám také zajišťuje, že venkovní lampa vydrží každé počasí.

1 190 Kč

Maytoni Spojka Track

Tuhý vodič pro jednofázové systémy v černé barvě S tímto konektorem můžete vzájemně propojit dvě odpovídající kolejnice.

154 Kč