Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Masiero
Nejnovější

Masiero Nástěnné svítidlo Vegas LED

Made in Italy: Vegas LED nástěnné svítidlo z ručně vyráběného křišťálového skla, teplá bílá, Ra95 Nástěnné svítidlo Vegas LED se stínidlem z ručně vyráběného strukturovaného křišťálového skla dodá každé místnosti elegantní a moderní vzhled. Integrovaný světelný zdroj LED poskytuje příjemné osvětlení s teplým bílým světlem a velmi dobrým podáním barev (CRI>95). Díky svému designovému stylu se Vegas skvěle hodí do obývacích pokojů, chodeb, ložnic a jídelen. Je také ideální pro použití v gastronomii a hotelnictví. Svítidlo s kovovým rámem v povrchové úpravě plátkového zlata se vyrábí v Itálii, navrhl ho oceňovaný průmyslový designér Marc Sadler a zaujme vysokou kvalitou a zpracováním.

18 499 Kč

Masiero Iglù Kulatý lustr LED

Made in Italy: Iglù Round seven-light LED lustre, 3 000 K, CRI>95 Sedmilamelový LED lustr Iglù Round je ideální volbou pro každého, kdo hledá stylové a kvalitní osvětlení. Díky integrovaným teplým bílým světelným zdrojům LED vytváří v obývacím pokoji příjemnou atmosféru. Toto designové svítidlo boduje také mimořádně dobrým podáním barev (CRI>95). Iglù má šest stínidel kulového tvaru. Zatímco spodní poloviny stínidel jsou téměř zcela uzavřené a mají patinovaný mosazný vzhled ladící s rámem, horní polokoule se strukturou zlatě lakované síťoviny vytvářejí okouzlující hru světla a stínu. Reflektor na spodní straně středové trubice navíc vytváří přímé osvětlení směrem dolů. Tento LED lustr je vyroben v Itálii výrobcem svítidel Masiero a zaujme svým moderním designem, který se bez problémů začlení do jakéhokoli stylu. Svítidlo Iglù navrhl oceňovaný designér Oriano Favaretto.

31 799 Kč

Masiero LED závěsné svítidlo Vegas Double Round

Vyrobeno v Itálii: Vegas Double Round LED závěsné svítidlo z ručně vyráběného křišťálového skla, teplá bílá, Ra95 Závěsné LED svítidlo Vegas Double Round o průměru 40 cm s dvouvrstvým stínidlem z ručně vyráběného strukturovaného křišťálového skla dodá každé místnosti elegantní a moderní nádech. Integrovaný světelný zdroj LED poskytuje příjemné a výkonné osvětlení s teplým bílým světlem a velmi dobrým podáním barev (CRI>95). Díky svému designovému stylu se Vegas skvěle hodí do obývacích pokojů, chodeb, kuchyní nebo jídelen. Je také ideální pro použití v gastronomii a hotelnictví. Svítidlo s kovovým rámem v povrchové úpravě plátkového zlata se vyrábí v Itálii, navrhl ho oceňovaný průmyslový designér Marc Sadler a zaujme vysokou kvalitou a zpracováním.

56 199 Kč

Masiero Stropní svítidlo Iglù LED

Stropní svítidlo Iglù LED, 3 000 K, Ra95, Made in Italy Stropní svítidlo Iglù LED je ideální volbou pro každého, kdo hledá stylové a kvalitní osvětlení. Díky integrovanému teplému bílému světelnému zdroji LED vytvoří příjemnou atmosféru v každé místnosti, ať už v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo jídelně. Toto designové svítidlo boduje také mimořádně dobrým podáním barev (CRI>95). Iglů má kulovitý tvar. Zatímco horní polovina je uzavřená a má vzhled patinované mosazi, spodní polokoule s pozlacenou síťovou strukturou vytváří okouzlující hru světla a stínu. Toto LED svítidlo je vyráběno v Itálii výrobcem svítidel Masiero a zaujme svým moderním designem, který se bez problémů začlení do jakéhokoli stylu. Svítidlo Iglù navrhl oceňovaný designér Oriano Favaretto.

11 099 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Iglù S1 LED

Jednolampový závěsný LED reflektor Iglù, 3 000 K, Ra95, Made in Italy Závěsný LED reflektor Iglù S1 je ideální volbou pro každého, kdo hledá stylové a kvalitní osvětlení. Díky integrovanému teplému bílému světelnému zdroji LED vytvoří příjemnou atmosféru v každé místnosti, ať už v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo jídelně. Toto designové svítidlo boduje také mimořádně dobrým podáním barev (CRI>95). Iglů má kulovitý tvar. Zatímco horní polovina je téměř zcela uzavřená a má vzhled patinované mosazi, spodní polokoule se zlatě lakovanou síťovou strukturou vytváří okouzlující hru světla a stínu. Toto LED svítidlo je vyráběno v Itálii výrobcem svítidel Masiero a zaujme svým moderním designem, který se bez problémů začlení do jakéhokoli stylu. Svítidlo Iglù navrhl oceňovaný designér Oriano Favaretto.

11 699 Kč

Masiero Závěsné svítidlo LED Vegas Single Round

Made in Italy: Vegas Single Round LED závěsné svítidlo z ručně vyráběného křišťálového skla, teplá bílá, Ra95 Závěsné LED svítidlo Vegas Single Round o průměru 12 cm se stínidlem z ručně vyráběného strukturovaného křišťálového skla dodá každé místnosti elegantní a moderní nádech. Integrovaný světelný zdroj LED poskytuje příjemné osvětlení s teplým bílým světlem a velmi dobrým podáním barev (CRI>95). Díky svému designovému stylu se Vegas skvěle hodí do obývacích pokojů, chodeb, kuchyní nebo jídelen. Je také ideální pro použití v gastronomii a hotelnictví. Svítidlo s kovovým rámem v povrchové úpravě plátkového zlata se vyrábí v Itálii, navrhl ho oceňovaný průmyslový designér Marc Sadler a zaujme vysokou kvalitou a zpracováním.

9 899 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Posy Bil6

Vyrobeno v Itálii: Závěsné svítidlo Posy se stínidly z muránského skla Závěsné svítidlo Posy upoutá pozornost v každém moderním obývacím pokoji. Se svými šesti stínidly z muránského skla vytváří inspirativní atmosféru a dodá každé místnosti ten správný šmrnc. Závěsné svítidlo Posy je vyrobeno v Itálii a zaujme vysokou kvalitou a zpracováním. Toto světlo vás okouzlí a v obývacím prostoru vytvoří útulnou a inspirativní atmosféru – Žárovky nejsou součástí dodávky: pro čtyři žárovky E14 (do 10 W, Ø max. 3,7 cm, délka max. 11 cm) a dvě žárovky G9 (do 10 W, Ø max. 3,7 cm, délka max. 7 cm)

61 099 Kč

Masiero LED závěsné svítidlo Sound

Se světlem nahoru & dolů: pětidiodové závěsné světlo Sound LED, teplá bílá, Ra95 Se závěsným světlem Sound LED získáte jedinečný světelný zážitek! Svítidlo s pěti žárovkami v elegantní černé barvě má funkci Up- & downlight a vytváří příjemnou atmosféru v obývacím pokoji. Vyzařuje nepřímé světlo směrem ke stropu, zatímco teplé bílé světlo je vyzařováno přímo dolů. Vnitřní strana stínidel ve vzhledu kartáčované matné mosazi vytváří mimořádně příjemnou atmosféru. Integrované světelné zdroje LED poskytují výkonné celkové osvětlení a navíc přesvědčí vynikajícím podáním barev (CRI>95). Závěsné svítidlo Sound LED je vyrobeno z kovu a je vyráběno v Itálii. Zapůsobí svým moderním a zároveň nadčasovým designem.

92 299 Kč

Masiero Závěsné svítidlo LED Ribbon Linear

Svítidlo nahoru a dolů: Ribbon Linear LED závěsné svítidlo, teplá bílá, Ra95, vyrobeno v Itálii Závěsné svítidlo Ribbon Linear LED je skutečnou ozdobou každé místnosti. Díky svému modernímu designu a integrovaným teplým bílým světelným zdrojům LED poskytuje silné světlo a vytváří příjemnou atmosféru v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně. Boduje také velmi dobrým podáním barev (CRI>95). Ribbon se vyrábí v Itálii a přesvědčí svou vysokou kvalitou. Toto designové svítidlo navíc vyzařuje světlo jak směrem nahoru, tak dolů. Matně černě lakovaný kovový kryt dokonale ladí s čirými skleněnými litými deskami, které slouží jako stínidlo. Se závěsným svítidlem Ribbon Linear LED si můžete dopřát kousek moderního designu pro váš domov.

60 799 Kč

Masiero Závěsné svítidlo LED Sound Or6

Se světlem nahoru & dolů: šestisvětelné závěsné světlo Sound LED, teplá bílá, Ra95 Se závěsným světlem Sound LED získáte jedinečný světelný zážitek! Šestisvětelné svítidlo v elegantní černé barvě má funkci uplight a downlight a vytváří v obývacím pokoji příjemnou atmosféru. Vyzařuje nepřímé světlo směrem ke stropu, zatímco teplé bílé světlo je vyzařováno přímo dolů. Vnitřní strana stínidel ve vzhledu kartáčované matné mosazi vytváří mimořádně příjemnou atmosféru. Integrované světelné zdroje LED poskytují výkonné celkové osvětlení a navíc přesvědčí vynikajícím podáním barev (CRI>95). Závěsné svítidlo Sound LED je vyrobeno z kovu a je vyráběno v Itálii. Zapůsobí svým moderním a zároveň nadčasovým designem.

94 399 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Posy Vert3

Vyrobeno v Itálii: závěsné svítidlo Posy Vert3 se stínidly z muránského skla Třísvětelné závěsné svítidlo Posy upoutá pozornost v každém moderním obývacím pokoji nebo chodbě. Stínidla svítidla, které se vyrábí v Itálii, jsou vyrobena z kvalitního opálově bílého muránského skla. Rám je vyroben z kovu se vzhledem kartáčované mosazi. Toto stylové závěsné svítidlo dodá každé místnosti zvláštní atmosféru a poskytne příjemné světlo. Posy Vert3 zaujme svým designem a nastaví stylové akcenty – Žárovky nejsou součástí dodávky: pro dvě žárovky E14 (do 10 W, Ø max. 3,7 cm, délka max. 11 cm) a jednu žárovku G9 (do 10 W, Ø max. 3,7 cm, délka max. 7 cm)

35 799 Kč

Masiero Nástěnné svítidlo Posy

Vyrobeno v Itálii: Nástěnné svítidlo Posy se stínidlem z opálového bílého muránského skla Nástěnné svítidlo Posy je moderním vrcholem! Stínidlo o průměru 20 cm vyrobené z vysoce kvalitního muránského skla dodá každé místnosti zvláštní nádech. Elegantní nástěnné svítidlo doplňuje rám ve vzhledu broušené mosazi. Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě – Posy vytvoří příjemnou atmosféru. Je vyrobeno v Itálii, a proto se jedná o skutečně kvalitní výrobek. Pro žárovku E14 o maximálním příkonu 10 W, maximálním průměru 3,7 cm a maximální délce 15 cm (není součástí dodávky, viz příslušenství).

11 699 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Posy S1

Vyrobeno z muránského skla: závěsné svítidlo Posy S1, vyrobeno v Itálii Závěsné svítidlo Posy S1 z opálově bílého muránského skla je moderní umělecké dílo vyrobené v Itálii. Spouští se z černého kovového vrchlíku a nad stínidlem ho zdobí dvě žebrované, vzájemně se protínající tyče ve vzhledu kartáčované mosazi. Svítidlo Posy se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo předsíně a dodá každé místnosti zvláštní nádech. Toto závěsné svítidlo je opravdovou pastvou pro oči a jistě přitáhne obdivné pohledy. Nabízí prostor pro libovolně volitelný světelný zdroj (není součástí dodávky, viz příslušenství).

11 099 Kč

Masiero Stropní svítidlo LED Sound

Vyrobeno v Itálii: třísvětelné stropní svítidlo Sound LED, teplá bílá, Ra95 Stropní svítidlo Sound LED představuje jedinečný světelný zážitek! Toto designové světlo se třemi žárovkami v elegantním vzhledu matného a broušeného zlatého listu vytváří příjemnou atmosféru v obývacím pokoji, předsíni nebo kuchyni. Integrované světelné zdroje LED poskytují výkonné celkové osvětlení a navíc přesvědčí vynikajícím podáním barev (CRI>95). Stropní svítidlo Sound LED je vyrobeno z kovu a je vyrobeno v Itálii. Zapůsobí svým moderním a zároveň nadčasovým designem.

37 999 Kč

Masiero LED nástěnné svítidlo Ribbon A65

Nástěnné svítidlo Ribbon A65, Ra95, teplá bílá Nástěnné LED svítidlo Ribbon je skutečným poutačem pozornosti v každé místnosti. Díky svému modernímu designu a integrovaným, teple bílým světelným zdrojům LED poskytuje silné světlo a vytváří příjemnou atmosféru v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně. Toto designové světlo navíc vyzařuje světlo jak směrem nahoru, tak dolů. Ribbon se vyrábí v Itálii a zaujme vysokou kvalitou a vynikajícím podáním barev (CRI>95). Kovové pouzdro ve vzhledu leštěné mosazi dokonale ladí s čirými skleněnými litými deskami, které slouží jako stínidlo. S nástěnným LED svítidlem Ribbon si můžete dopřát kousek moderního designu pro váš domov.

29 599 Kč

Masiero Nástěnné svítidlo LED Horo A

Vyrobeno v Itálii: LED nástěnné svítidlo Horo A, 2 700 K LED nástěnné svítidlo Horo A ve vzhledu kartáčované mosazi s kouřově šedým sklem je ideální volbou pro každého, kdo hledá stylové a efektivní řešení osvětlení. Díky integrovanému, teple bílému světelnému zdroji LED poskytuje příjemné světlo, které je ideální pro obývací pokoje, ložnice a chodby. Svítidlo je vyrobeno v Itálii a zaujme svým moderním designem, který dokonale zapadne do jakéhokoli stylu. S nástěnným svítidlem Horo A LED se můžete spolehnout na kvalitu.

16 399 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Horo S1 LED

Vyrobeno v Itálii: Závěsné svítidlo Horo S1 LED Závěsné svítidlo Horo S1 LED s mosazným rámečkem a průhledným sklem dodá každému obývacímu pokoji nebo chodbě moderní nádech. Díky integrovanému, teple bílému světelnému zdroji LED poskytuje příjemné světlo, a je tak nejen vizuální, ale i technickou zajímavostí. Svítidlo je vyrobeno v Itálii a zaujme svým čistým stylem. U závěsného svítidla Horo S1 LED se můžete spolehnout na místní původ a nadčasový design.

13 899 Kč

Masiero Závěsné svítidlo Horo S3 LED

Vyrobeno v Itálii: LED závěsné svítidlo Horo S3, třísvítidlo, teplá bílá Závěsné svítidlo Horo S3 LED ve vzhledu kartáčované mosazi a se zeleným sklem je designové svítidlo vyrobené v Itálii. Díky integrovanému, teple bílému světelnému zdroji LED poskytuje příjemné světlo. Světlo se skvěle hodí do obývacího pokoje a dodá mu inspirativní atmosféru. Se závěsným světlem Horo S3 LED můžete vnést do svých čtyř stěn nádech útulnosti a inspirace.

53 099 Kč

Masiero Lustr Fontana s mosazí a křišťály

Tvarovaný lustr Fontana s krystalickými závěsy ze Swarovski Elements lustr Fontana představuje kombinaci krystalických prvků, propracovaného barevného schématu a podmanivého tvaru samotné lampy. Záclona ze šumivých prvků Swarovski dodává lampě velmi zvláštní kouzlo. Jedná se o konstrukci kovových spojů, které tvoří tělo vysoké 100 cm a průměrné 100 cm. Uvnitř je použito celkem 13 žárovek E14, každá s výkonem 60 wattů. Mohly by být například použity také energeticky úsporné nebo LED světelné zdroje. Rám ví, jak nastavit akcenty, které jednak podporují lešení, a tím definují jeho základní tvar. Na druhou stranu je vyroben z vysoce kvalitní pozlacené mosazi, což je v naprostém kontrastu se zbytkem struktury celku. Zavěšení je možné až do 200 cm, prochází čtyřmi stropními konzolami připevněnými ve tvaru obdélníku.

309 999 Kč

Masiero Noblesní stolní lampa Marvine

Jemná stolní lampa Marvine s textilním stínítkem Stolní lampa Marvine se vyznačuje jemným stínítkem ze šantungové tkaniny, což vytváří velmi příjemné rozložení světla po celém prostoru. Má slonovinově zbarvený tón, který umožňuje, aby byl integrován do téměř každého bytového prostoru. Například jako stolní nebo noční lampička. Stojan a výztuhy, které vedou až ke třem 60-wattovým žárovkám E14, se chlubí zlatem zbarveným povrchem. Stolní lampa má výšku 65 cm a průměr pouhých 40 cm. To znamená, že by také mohla sloužit jako sekundární osvětlení ve větších prostorách nebo jako dělící prvek na větších jídelních stolech nebo konferenčních stolech.

38 599 Kč

Masiero Stolní lampa Sarafine

Stolní lampa Sarafine se čtvercovým skládaným stínidlem a pozlaceným rámečkem Jako stolní lampa je Sarafine klasický skrz naskrz. To je zvláště patrné v kombinaci bílého skládaného odstínu s velmi podrobným pozlaceným základem. Umělecký tvar kovových prvků v neposlední řadě připomíná starodávné nádherné budovy ze starověkého Řecka nebo trofej, za kterou je oceněn vítěz. V každém případě velmi stylový osvětlovací prvek pro všechny pokoje s klasickým interiérem. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Výsledkem jsou kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

19 099 Kč

Masiero Stolní lampa Sarafine

Sarafin – stolní lampa s pozlaceným rámem a hranatým stínidlem Stolní lampa Sarafine byla navržena v klasickém designu skrz naskrz. Úspěšná kombinace hranatého, bílého odstínu vyrobeného z jemné pongee tkaniny se zlatým okrajem na horním a dolním okraji s patkou z pozlaceného kovu, umělecky navržená jako starožitný sloup starobylé nádherné budovy, dělá stůl Sarafine lampa stylový osvětlovací prvek, který je dekorativní a vypadá ušlechtile. Každý klasický interiér je obohacen a působivě osvětlen stolní lampou Sarafine. Nejlepší zpracování a zpracování pouze vysoce kvalitních materiálů charakterizuje italského výrobce této jedinečné stolní lampy Sarafina.

14 199 Kč
-24%

Masiero Lustr Imperia

Majestátní lustr s hravým kouzlem: Imperia jednoduše vtáhne každého pod své kouzlo Jako filigránské umělecké dílo obklopené vznešeným leskem je tento lustr skvostem každého klasického prostředí. Dalo by se téměř myslet, že to vyvrcholilo přímo z minulých domén, natolik, že unesl nakloněného diváka do doby pompézního, imperiálního stylu. V neposlední řadě je to záclona z nesčetných prvků Swarovski Elements, které se kolem rámu hnízdí jako korunní kryt. To je vyrobeno z masivních pozlacených mosazných kouzel s hravými květinovými detaily, které doslova korunují Imperii. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

396 699 Kč

Masiero Stolní lampa Galà 22 cm slonovina/zlatá

S jemným látkovým stínidlem v barvě slonové kosti/zlaté a křišťálovými korálky: stolní lampa Galà Stolní lampa Galà působí klasicky a zároveň půvabně díky baňatému stříbrnému podstavci a textilnímu stínidlu v barvě slonové kosti, které má navíc nádech zlata. Podstavec je navíc posetý mnoha malými skleněnými krystaly, které podtrhují exkluzivitu lampy a poskytují jiskřivou světelnou show. Stínidlo ze saténové tkaniny nadchne svou elegancí a lehkostí.

11 699 Kč

Masiero Stolní lampa Darshan s koženým potahem

Krásná elegance – stolní lampa Darshan s kvalitní ekokůžíObohatí svou přítomností každou místnost: ušlechtilá a stylová stolní lampa Darshan nabízí elegantní doplňkové osvětlení pro každý interiér. Harmonická kombinace tmavě hnědé italské kůže a prvků v barvě mosazi dělá z lampy Darshan opravdový poutač na oči. Světelný objekt, navržený a ručně vyrobený v Itálii, je stejnou měrou osvětlením i dekorací. Ať už v soukromých obývacích pokojích, v hotelech nebo v gastronomii, elegantní stolní lampa Darshan dokáže přesvědčit v každém prostředí a stylu interiéru.

21 299 Kč

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P

Dvoudílné závěsné svítidlo LED Vollee S1 P – elegantní a neobvyklé Závěsné svítidlo Vollee LED se skládá ze dvou částí: jedna část je LED reflektor, který visí na dvou kabelech a je uložen v malém válcovém černém držáku. Vyzařuje teplé bílé světlo selektivně směrem nahoru. Druhou částí je téměř plovoucí prohnuté stínidlo, jehož spodní strana je bílá, zatímco horní je výrazně tmavší. Světelný zdroj LED vrhá světlo na světlou spodní stranu stínidla a díky odrazu vytváří nepřímé světlo bez oslnění. Závěsné svítidlo se výborně hodí jako atmosférické osvětlení v obytném prostoru, kde vytváří záměrné akcenty. Vollee je příkladem estetického spojení světla a designu.

10 499 Kč

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P

Dvoudílné závěsné svítidlo LED Vollee S1 P – elegantní a neobvyklé Závěsné svítidlo Vollee LED se skládá ze dvou částí: jedna část je LED reflektor, který visí na dvou kabelech a je uložen v malém válcovém černém držáku. Vyzařuje teplé bílé světlo selektivně směrem nahoru. Druhou částí je téměř plovoucí prohnuté stínidlo, jehož spodní strana je bílá, zatímco horní je výrazně tmavší. Světelný zdroj LED vrhá světlo na světlou spodní stranu stínidla a díky odrazu vytváří nepřímé světlo bez oslnění. Závěsné svítidlo se výborně hodí jako atmosférické osvětlení v obytném prostoru, kde vytváří záměrné akcenty. Vollee je příkladem estetického spojení světla a designu.

10 499 Kč

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P

Dvoudílné závěsné svítidlo LED Vollee S1 P – elegantní a neobvyklé Závěsné svítidlo Vollee LED se skládá ze dvou částí: jedna část je LED reflektor, který visí na dvou kabelech a je uložen v malém válcovém černém držáku. Vyzařuje teplé bílé světlo selektivně směrem nahoru. Druhou částí je téměř plovoucí prohnuté stínidlo, jehož spodní strana je bílá, zatímco horní je výrazně tmavší. Světelný zdroj LED vrhá světlo na světlou spodní stranu stínidla a díky odrazu vytváří nepřímé světlo bez oslnění. Závěsné svítidlo se výborně hodí jako atmosférické osvětlení v obytném prostoru, kde vytváří záměrné akcenty. Vollee je příkladem estetického spojení světla a designu.

4 649 Kč

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P

Dvoudílné závěsné svítidlo LED Vollee S1 P – elegantní a neobvyklé Závěsné svítidlo Vollee LED se skládá ze dvou částí: jedna část je LED reflektor, který visí na dvou kabelech a je uložen v malém válcovém černém držáku. Vyzařuje teplé bílé světlo selektivně směrem nahoru. Druhou částí je téměř plovoucí prohnuté stínidlo, jehož spodní strana je bílá, zatímco horní je výrazně tmavší. Světelný zdroj LED vrhá světlo na světlou spodní stranu stínidla a díky odrazu vytváří nepřímé světlo bez oslnění. Závěsné svítidlo se výborně hodí jako atmosférické osvětlení v obytném prostoru, kde vytváří záměrné akcenty. Vollee je příkladem estetického spojení světla a designu.

9 099 Kč

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 G

Elegantní závěsná LED lampa Volle S1 G se zakřiveným stínidlem Závěsná LED lampa Volle svým vnějším vzhledem okamžitě připomíná horkovzdušný balón. Tento jedinečný design z něj dělá dekorativní světelný objekt, ať už v obývacím pokoji nebo v jídelně. Reflektor LED, který je vymodelován na koši, vrhá světlo vzhůru na bílý zakřivený kovový disk, jehož horní strana je v černé barvě. Jemně odráží světlo a vyzařuje ho do okolí. Vzhledem k tomu, že reflektor směřuje vzhůru, je oslnění omezeno na minimum. Závěsné svítidlo LED je efektním poutačem pozornosti, který se hodí zejména do mnoha luxusně zařízených obytných prostor.

18 499 Kč

Masiero Stolní lampa Sound TL1

Stolní lampa Sound TL1 se zlatým rámečkem a kulatým zdrojem světla Stolní lampa Sound je malovaná kartáčovaným zlatem a skládá se z kulatého zlatého kovového rámu, dvou bílých kulatých skleněných desek, které slouží jako difuzor a textilního kabelu. Bílé skleněné desky jsou strukturovány a zajišťují neoslňující a rozptýlené světlo, protože obklopují světelný zdroj. Stolní lampa je vybavena paticí G9 (není přijata). Díky zlatému designu lze lampu elegantně integrovat do obývacího prostoru. Vysoce kvalitní exteriér je harmonicky kombinován s obrazem měkkého světla a vytváří elegantní dekorativní prvek s tím něčím jistým.

15 099 Kč

Masiero Papilio TL1 stolní lampa ze skla Murano

Výjimečná stolní lampa Papilio TL1 – směs mnoha tvarů Stolní lampa Papilio je ideální pro atmosférické osvětlení v kontextu mnoha současných stylů vybavení a je stejně fascinující na komodě nebo na parapetu, jako na stole v obývacím pokoji. Lampa se skládá z černého kovového rámu, na kterém je namontována koule vyrobená ze skla Murano triplex. Míč je vybaven paticí E14 a poskytuje jasné světlo bez oslnění. Zvláštností této stolní lampy jsou dvě křídla, která slouží jako difuzor. Křídla jsou mírně zakřivená a obklopují světelný zdroj jako mřížku. Díky tomu snadno zachytí světlo a vytvoří speciální světelný efekt. Záměrně umístěné detaily v měděné barvě vytvářejí kontrast k černé barvě.

13 199 Kč

Masiero RGBW venkovní stojací lampa Drylight přes aplikaci

Svítí ve všech barvách duhy – venkovní stojací lampu LED Drylight lze ovládat pomocí aplikace LED stojací lampa Drylight STL6 ozdobí domácí zahradu, zámecký park nebo venkovní plochu hotelů nebývalým leskem. Pompézní vzhled této stojací lampy ověšené třpytivými kameny přitahuje pozornost všech ve dne i v noci. Když je však světlo zapnuto, rozvíjí se jeho plná nádhera. Protože pak šest LED diod osvětluje luxusní stojací lampu v těch nejúžasnějších barvách světla. Od modré, zelené a červené po purpurovou, tyrkysovou nebo oranžovou – diody LED mohou svítit ve všech barvách duhy. Samotná rozmanitost barev světla činí z technologie Drylight velmi zvláštní druh světelného zdroje. Jeho exkluzivitu završuje skutečnost, že svítidlo lze ovládat také pomocí smartphonu nebo tabletu. Aplikace Masiero Smart Light je k dispozici pro operační systémy iOS a Android v obchodě s aplikacemi a nabízí možnost pohodlného dálkového ovládání světla Drylight a tím podle potřeby měnit barva sv?tla stojací lampy. Alternativně lze svítidlo také integrovat do systému domácí automatizace provozovaného pomocí DMX. Zejména ve venkovním prostředí, jako stylové osvětlení pro oslavy, je tato stojací lampa velmi výjimečná a díky své jedinečné hře světla už na ni nezapomenete.

75 899 Kč
-20%

Masiero Aplikací ovládaný lustr Drylight venkovní použití

LED lustr Drylight S6 pro venkovní použití – se změnou barvy a ovladatelný pomocí aplikace Tento lustr Drylight S6 LED je opravdu mistrovským dílem, opticky i technicky. Je vyroben výhradně z čirého methakrylátu a jeho plnou krásu odhalí až po zapnutí světla. Tam, kde v klasických lustrech dříve byly skutečné svíčky, je Drylight vybaven šesti LED diodami, které jsou skryty za saténovými stínidly ve tvaru svíčky. Ale na rozdíl od běžného lustr může svítit Drylight ve všech představitelných barvách světla. Po instalaci aplikace Masiero Smart Light, která je k dispozici pro iOS a Android, lze na lustr pomocí aplikace ovládat světlo lustru. Jako třetí možnost lze Drylight také integrovat do jakéhokoli systému domácí automatizace ovládaného DMX a ovládat jej. Suché světlo okouzlí vnější část každého domu – ať už v soukromém prostoru nebo v zahradách hotelů nebo jiných veřejných budovách – jedinečnou světelnou show, kterou lze kdykoli změnit. lustr je vybaven třídou ochrany IP65, takže jej lze těžko poškodit za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

51 899 Kč

Masiero LED venkovní nástěnné světlo Drylight A2

Transparentní venkovní LED nástěnné světlo Drylight A2 Venkovní nástěnné světlo Drylight A2 zaujme především svým kompaktním designem, který získává na struktuře a dynamice prostřednictvím krystalických prvků. S projekcí 30 cm nezabírá příliš mnoho místa, aby ho bylo možné použít například jako osvětlení cesty. Jeho výška je 35 cm, šířka je 40 cm. Z nástěnného držáku vyběhly dvě stříbrné kovové vzpěry. Samotný nástěnný držák je vyroben z extra pozinkovaného kovu, který je ideální pro konstantní povětrnostní podmínky. Byl vyroben podle standardů IP65, což jde ruku v ruce s prachotěsností a ochranou proti vodním paprskům. Materiál vydrží i extrémní povětrnostní podmínky. Rychlost větru, která dosahuje 90 kilometrů za hodinu nebo více, není problém. Extrémní výkyvy teplot až do -30 nebo +50 stupňů Celsia jsou také dány do perspektivy materiálem. Pro provoz je nutný transformátor, který je již součástí dodávky.

12 299 Kč

Masiero LED stojací lampa Drylight STL6

Vysoce kvalitní stojací lampa Drylight STL6 LED se šesti plameny To, co dělá stojací lampu Drylight STL6 LED tak výjimečnou, je kombinace dekorativního designu a vysokých bezpečnostních standardů v konstrukci. Jako volně stojící svítidlo je speciálně navrženo pro venkovní použití, které má zcela odlišné požadavky na vlastnosti materiálů a povrchové úpravy. Základem je rám, který je vyroben z plastu a samostatně vyztužen skleněnými vlákny. Tímto způsobem je zachována antracitově zbarvená povrchová struktura a zároveň je rámu dodána potřebná stabilita. Následují ozdoby a nakonec desky pro šest tříwattových LED žárovek. Samotná základna je chráněna proti proudu vody podle IP65 a je také chráněna proti prachu. Venkovní prostory tak mohou být atraktivně řešeny po celý rok a zároveň uspořádány tak, aby se dekorace spojila s funkčností. Součástí dodávky je transformátor.

49 099 Kč