Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Maglite
Nejnovější

Maglite Příruční kapesní svítilna Solitaire černá

Praktická svítilna SOLITAIRE od MAG-LITE s kroužkem na klíče Svítilna Solitaire od Maglite je designově šikovná, ale vysoce účinná z hlediska světelného výkonu a lze ji snadno nosit v kabelce nebo na klíčence. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Baterie (1 x AAA) je součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 20 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 3,75 hodiny. Svítilna má hmotnost přibližně 24 g včetně baterie. V krytu je integrována náhradní žárovka.

349 Kč

Maglite Funkční kapesní svítilna 2 D-Cell

Mag-Lite D-Cell – klasika mezi baterkami Díky odolnému pouzdru a ochraně proti vniknutí stříkající vody je Mag-Lite D-Cell univerzální svítilnou pro vnitřní i venkovní použití. Vysoce kvalitní svítilna může svítit až 300 m po dobu až 10 hodin, což je zvláště zajímavé pro hasiče, policisty a záchranáře. Šířku světelného paprsku lze měnit mezi reflektorem a bodovým světlem díky reflektorům vypočítaným počítačem. – výkonná kryptonová lampa – 675 g bez baterií – Rezervní lampa ve víčku – kromě baterií (2 x D)

1 199 Kč

Maglite ML300LX 2 D-Cell svítilna LED

LED tyčová lampa ML300LX 2 D-Cell s matným povrchem a rukojetí ve vaflovém provedení LED svítilna LED ML300LX 2 D-Cell v matné černé barvě má protiskluzovou rukojeť ve vaflovém provedení. ML300LX 2 D-Cell je vybaven multifunkčním přepínačem, který uživateli umožňuje volit mezi pěti různými režimy osvětlení: 100% (maximální světelný výkon), nízký (až 143 lumenů), Eco (ekonomický režim až 58 lumenů) , stroboskop (funkce blesku) a okamžité světlo (okamžité zapnutí / vypnutí). Lze zvolit čtyři různé kombinace nastavení / přepínání. Kombinace nastavení / přepínání: 1. Obecně: stiskněte jednou 100%; Stiskněte dvakrát Low; Stiskněte třikrát Eco 2. Venkovní: stiskněte 100% jednou; Stiskněte dvakrát Low; Stiskněte třikrát stroboskop 3. Policie: stiskněte 1 x blikající; Stiskněte dvakrát 100%, stiskněte třikrát Eco 4. Taktické: stiskněte 1 x blikající; Stiskněte dvakrát 100%; Stiskněte třikrát stroboskop Externě svítilna LED ML300LX 2 D-Cell má precizní pouzdro vyrobené z vysoce pevného hliníku, které je zevnitř i zvenčí eloxováno pro zvýšenou odolnost proti korozi. Svítilna je vybavena O-kroužky k ochraně proti stříkající vodě a nárazům. Dosah osvětlení je přibližně 366 m, průměrná doba osvětlení je 6 hodin 30 minut až 69 hodin, v závislosti na použití a síle. Hmotnost bez baterií 295 g. Pokročilý zaostřovací systém pro plynulý přechod z povodňového na bodové světlo.

2 799 Kč

Maglite Stříbrná Mini-Maglite AAA LED kapesní svítilna

Praktická LED svítilna Mini MAG-LITE AAA ve stříbrné barvě Malá a kompaktní LED svítilna Mini MAG-LITE AAA se stane praktickým společníkem ve všech situacích. Její světelný výkon je 84 lumenů a svítivost 3380 kandel. Součástí dodávky jsou 2 baterie AAA/mikro a kapesní klip. Zapíná a vypíná se otáčením hlavy. Je možné plynulé přepínání z bodového světla na světlo záplavové. Dosvit cca 116 m, průměrná doba svícení cca 5 h 45 min. Hmotnost (včetně baterií) 49 g.

899 Kč

Maglite Mini-Maglite AAA LED-kapesní svítilna

Praktická LED svítilna Mini Maglite v titanově šedé barvě Malá LED svítilna Mini Maglite má délku pouze 12,5 cm a průměr 1,9 cm. Díky této kompaktní velikosti jej lze bez problémů uložit prakticky kdekoli. Praktickou svítilnu lze krátkým otočením zapnout a vypnout a okamžitě dosáhne svého maximálního světelného výkonu. Mini Maglite je oblíbeným společníkem nejen pro své malé rozměry, ale také pro přesné hliníkové pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům. To znamená, že ani koroze, hrboly ani stříkající voda nemohou malou lampu poškodit. Kromě toho je lampa příjemně lehká, protože s bateriemi váží pouze 49 g. Světlo lze nepřetržitě přepínat z bodového na únikové světlo. Svítilna svítí na vzdálenost asi 116 m, v závislosti na použití může svítit téměř šest hodin. Světelný výkon je 84 lumenů, maximální intenzita světla je 3380 cd. Součástí dodávky jsou správné baterie a praktická kapesní spona.

899 Kč

Maglite Černá Mini-Maglite AAA LED-kapesní svítilna

Černá mini svítilna Mag-Lite AAA s technologií LED Tenký design a efektivní technologie – to je Mini Mag-Lite AAA LED svítilna. Díky sponě jej lze snadno upnout kdekoli, například na kapsu kalhot, takže se neztratí. Jeho kompaktní tvar umožňuje použití v různých situacích – venku i uvnitř. Díky robustnímu hliníkovému krytu je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej používat v extrémních podmínkách. Průměrná doba hoření je přibližně 5 h 45 minut, dosah světla je přibližně 116 m. Svítilna se zapíná otočením hlavy lampy. Baterie jsou součástí dodávky.

899 Kč

Maglite Modrá LED kapesní svítilna Mini-Maglite

Malá LED svítilna Mini Mag-Lite Mag-Lite je pravděpodobně nejznámější ze všech značek svítilen, což také znamená vynikající kvalitu, dobrou energetickou účinnost a enormní výkon. To dokazuje také LED svítilna Mini Mag-Lite. Šikovná lampa je ideální na cesty a lze ji pohodlně uložit do jakékoli kapsy. Čtyři světelné režimy umožňují různé úrovně a nastavení světla: 100% světelný výkon, 25% světelný výkon (režim úspory energie), režim blikání a signál SOS (3 x krátký, 3 x dlouhý, 3 x krátký). Režimy se volí jednoduchým otočením hlavy lampy. – Dosah osvětlení 101 m – Doba hoření přibližně 18-31 hodin – Hmotnost 118 g (včetně baterií) – Baterie jsou součástí balení (dvě baterie AA) – Robustní hliníkové pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům

1 099 Kč

Maglite Mini-Maglite – červená LED kapesní svítilna

Šikovná LED svítilna MINI MAGLITE jako praktický univerzální společník LED svítilna Mini-Maglite je designově šikovná, ale vysoce účinná z hlediska světelného výkonu a lze ji snadno nosit v kapse kabelky nebo bundy. Multifunkční přepínač umožňuje čtyři různé provozní režimy: maximální světelný výkon (100%), režim úspory energie (25%), režim blikání a nouzový signál SOS (3 x krátký, 3 x dlouhý, 3 x krátký). Režimy lze zvolit otočením hlavy lampy. Reflektory vypočítané počítačem zaručují optimálně nastavitelný světelný paprsek s vysokou svítivostí. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Dosah světla je přibližně 101 m, doba nepřetržitého osvětlení je přibližně 18-31 hodin v závislosti na použití. LED svítilna má hmotnost 118 g včetně baterií. Baterie (2 x AA) jsou součástí dodávky.

1 099 Kč

Maglite LED kapesní svítilna Mini-Maglite

Kompaktní LED svítilna Mini-MAG-LITE pro všechny případy Zvláštností této svítilny je nejen její praktický design, ale také speciální multifunkční spínač se čtyřmi různými možnostmi: 100% světelný výkon, 50% světelný výkon, režim blikání a nouzový signál (SOS). Tyto čtyři úrovně se přepínají otáčením hlavy lampy. – Hliníkový kryt, hmotnost 118 g – Dosah světla 101 m – max. doba světla 31 h – baterie vč.

1 099 Kč

Maglite Užitečná kapesní svítilna LED Mini-Maglite

Praktická LED svítilna mini maglite s funkcí SOS Mini-Maglite je univerzální LED svítilna, protože má čtyři různé funkce, které lze nastavit otočením hlavy světla: – 100% maximální světelný výkon – 25 procent, režim úspory energie – Blikající režim – režim SOS (3 x krátký, 3 x dlouhý, 3 x krátký) S maximálním průměrem 2,5 cm je pouze 17 cm dlouhý a lze jej proto pohodlně uložit a přepravit. I přes své malé rozměry jejich světelný výkon nezanechává nic, co by bylo žádoucí. LED diody svítí 101 metrů daleko a jsou extrémně odolné. – Doba hoření: 18-31 hodin (v závislosti na použití) – Baterie (2 x AA) v ceně

1 099 Kč

Maglite Kapesní svítilna Mini-Maglite

Praktická svítilna MINI MAGLITE jako praktický univerzální společník Svítilna Mini-Maglite má praktický design, ale je vysoce efektivní, pokud jde o světelný výkon, a lze ji snadno nosit v kapse kabelky nebo bundy. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Svítilna má také praktickou funkci svíčky, která zajišťuje rovnoměrné světlo odšroubováním hlavy lampy a nasazením na konec lampy. Baterie (2 x AA) jsou součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 104 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 5 hodin. Svítilna má hmotnost přibližně 107 g včetně baterií. V krytu je integrována náhradní žárovka.

549 Kč

Maglite Praktická kapesní svítilna Mini-Maglite

Praktická svítilna MINI MAGLITE jako praktický univerzální společník Svítilna Mini-Maglite má praktický design, ale je vysoce efektivní, pokud jde o světelný výkon, a lze ji snadno nosit v kapse kabelky nebo bundy. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Svítilna má také praktickou funkci svíčky, která zajišťuje rovnoměrné světlo odšroubováním hlavy lampy a nasazením na konec lampy. Baterie (2 x AA) jsou součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 104 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 5 hodin. Svítilna má hmotnost přibližně 107 g včetně baterií. V krytu je integrována náhradní žárovka.

549 Kč

Maglite Modrá kapesní svítilna Solitaire

Praktická svítilna SOLITAIRE od MAG-LITE s kroužkem na klíče Svítilna Solitaire od Maglite je designově šikovná, ale vysoce účinná z hlediska světelného výkonu a lze ji snadno nosit v kabelce nebo na klíčence. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Baterie (1 x AAA) je součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 20 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 3,75 hodiny. Svítilna má hmotnost přibližně 24 g včetně baterie. V krytu je integrována náhradní žárovka.

349 Kč

Maglite Solitaire kapesní svítilna v červené

Praktická svítilna SOLITAIRE od MAG-LITE s kroužkem na klíče Svítilna Solitaire od Maglite je designově šikovná, ale vysoce účinná z hlediska světelného výkonu a lze ji snadno nosit v kabelce nebo na klíčence. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Baterie (1 x AAA) je součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 20 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 3,75 hodiny. Svítilna má hmotnost přibližně 24 g včetně baterie. V krytu je integrována náhradní žárovka.

349 Kč

Maglite kapesní svítilna Solitaire in Titan

Praktická svítilna SOLITAIRE od MAG-LITE s kroužkem na klíče Svítilna Solitaire od Maglite je designově šikovná, ale vysoce účinná z hlediska světelného výkonu a lze ji snadno nosit v kabelce nebo na klíčence. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Baterie (1 x AAA) je součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 20 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 3,75 hodiny. Svítilna má hmotnost přibližně 24 g včetně baterie. V krytu je integrována náhradní žárovka.

399 Kč

Maglite Kožený pásek ke kapesní svítilně C-Cell

Kožený kroužek na opasek pro baterku C-Cell S tímto příslušenstvím lze baterku pohodlně připevnit k opasku.

224 Kč

Maglite Mini-Maglite – kapesní svítilna v červené

Praktická svítilna MINI MAGLITE jako praktický univerzální společník Svítilna Mini-Maglite má praktický design, ale je vysoce efektivní, pokud jde o světelný výkon, a lze ji snadno nosit v kapse kabelky nebo bundy. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Svítilna má také praktickou funkci svíčky, která zajišťuje rovnoměrné světlo odšroubováním hlavy lampy a nasazením na konec lampy. Baterie (2 x AA) jsou součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 104 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 5 hodin. Svítilna má hmotnost přibližně 107 g včetně baterií. V krytu je integrována náhradní žárovka.

549 Kč

Maglite Příruční svítilna Mini-Maglite 2AA-Cell

Praktická svítilna MINI MAGLITE jako praktický univerzální společník Svítilna Mini-Maglite má praktický design, ale je vysoce efektivní, pokud jde o světelný výkon, a lze ji snadno nosit v kapse kabelky nebo bundy. Reflektory vypočítané počítačem zaručují pomocí výkonné kryptonové lampy optimálně nastavitelný světelný paprsek od záplavového po bodové světlo. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je velmi robustní a odolné proti stříkající vodě. Svítilna má také praktickou funkci svíčky, která zajišťuje rovnoměrné světlo odšroubováním hlavy lampy a nasazením na konec lampy. Baterie (2 x AA) jsou součástí dodávky. Dosah světla je přibližně 104 m, nepřetržitá doba svícení je přibližně 5 hodin. Svítilna má hmotnost přibližně 107 g včetně baterií. V krytu je integrována náhradní žárovka.

549 Kč