Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. lumbono
Nejnovější

lumbono Nástěnné světlo N°87 Perlbohne

Nástěnné svítidlo N°87 Pearl Bean se stínidlem z jutového pytle na kávu Každé nástěnné svítidlo N°87 Pearl Bean se vyznačuje jedinečností, protože každý exemplář představuje velmi zvláštní historii použitého materiálu. Stínidlo je vyříznuto z použitého pytlíku na kávu, takže struktura materiálu, intenzita potisku a jeho uspořádání se mohou u jednotlivých lamp mírně lišit. Nástěnné svítidlo N°87 Pearl Bean se vyrábí v Německu. Při výrobě světel hraje rozhodující roli ekologická a sociální odpovědnost. Stínidlo je umístěno na kování z ocelového plechu a je tvarováno pomocí práškově lakovaného železného drátu. Svítidlo se na stěně stane ozdobným prvkem, který upoutá pozornost zejména v interiérech ve stylu vintage, ale i v jiných variantách interiérového designu. Poskytuje velmi měkké osvětlení skrze stínítko a vytváří krásný světelný efekt na stěně, kdy světlo prosvítá nahoru a dolů skrze otvory. Udržitelnost je prioritou i v případě balení, svítidlo je zabaleno do recyklované lepenkové krabice a není potřeba žádný výplňový materiál.

3 299 Kč

lumbono Nástěnné Heimathafen z plachtoviny

Nástěnná lampa home port se stínidlem z pravé plachtoviny Nástěnné svítidlo Heimathafen vnese námořní atmosféru do každého prostředí. Jeho stínidlo je vyrobeno z pravé plachty Shellfoot, která se vyrábí v Německu. V obývacím pokoji s námořním designem, v předsíni nebo také v hotelech či rekreačních bytech u moře – nástěnné svítidlo Heimathafen je světlem i dekorací. Svítidla Lumbono se vyrábějí výhradně v Německu, s ekologickou a sociální odpovědností a ve spolupráci se sociálními projekty, a také na obalech svítidel je udržitelnost napsána velkými písmeny. K přepravě nástěnné lampy se používá uzavíratelná kartonová krabice z recyklovaných materiálů.

3 299 Kč

lumbono Závěsné Heimathafen z plachtoviny 45cm bílá/černá

Závěsná lampa home port – stínidlo z pravého plátna Shellfoot Válcové stínidlo závěsného svítidla Heimathafen je vyrobeno z pravé plachty Shellfoot vyrobené v Německu. Číslo plachty je částečně viditelné a dodává lampě zvláštní nádech. Závěsné svítidlo lze ideálně použít v jídelně, v rekreačním bytě u moře nebo v jachtařském klubu či restauraci, a to nejen v soukromých či komerčních místnostech zařízených námořním nábytkem, ale také k vnesení nádechu námořnické romantiky do jiných interiérů. Svítidla Heimathafen od společnosti Lumbono jsou vyráběna ve spolupráci se sociálními projekty. Výroba probíhá výhradně v Německu a také balení svítidel je velmi udržitelné. Výrobky jsou dodávány v kartonových krabicích vyrobených z recyklovaných materiálů a jako výplň se používá pouze recyklovaný papír.

3 849 Kč

lumbono Závěsné světlo N°93 Perlbohne – stínidlo z juty

Závěsné svítidlo N°93 Pearl bean s individuálním jutovým stínidlem Pytel na kávu vyrobený z juty, ve kterém se dříve kávová zrna vydala na dlouhou cestu, se díky upcyklaci stal stínidlem závěsné lampy N°93 Pearl Bean. Potisk na stínidle prozrazuje jeho původ a předchozí použití a dělá z lampy výjimečný zdroj světla nejen pro soukromé prostory, ale také módní poutač pro gastronomii. Stínidlo visí z ocelového vrchlíku na bílém kabelu potaženém textilem. N°93 Perlbohne je závěsné svítidlo vyráběné v Německu. Děje se tak s ekologickou a sociální odpovědností a ve spolupráci se sociálními projekty. Udržitelnost hraje zásadní roli nejen při výrobě, ale také při balení svítidel. Používají se pouze recyklované lepenkové krabice a jako výplň pouze recyklovaný papír.

4 649 Kč

lumbono Stolní lampa Wiener Geflecht s ratanovým stínidlem

Vídeňská proutěná stolní lampa s přírodním válcovým stínidlem Materiál použitý na válcovité stínidlo této stolní lampy je takzvané „vídeňské proutí“. Tento materiál se tradičně používal k potahování sedadel židlí nebo radiátorů – zde je použit jako stínidlo s děrovaným vzorem, který vytváří krásnou hru světla. Stolní lampa je vyrobena v Německu s ekologickou a sociální odpovědností ve spolupráci se sociálními projekty a je vybavena kabelem s textilním pláštěm, eurozástrčkou a vypínačem integrovaným v kabelu. Skvěle se hodí jako noční lampička do ložnice nebo jako další útulný zdroj světla v obývacím pokoji. Udržitelnost hraje u výrobce této stolní lampy významnou roli, a to jak při výrobě, tak při balení. K přepravě svítidel se používají pouze regionálně vyráběné kartonové krabice z recyklovaného materiálu a recyklovaný papír jako výplňový materiál.

3 899 Kč

lumbono Závěsné světlo N°91 Perlbohne stínidlo z juty

Závěsné svítidlo N°91 Pearl Bean s tenkým válcovým stínidlem z jutového pytle na kávu Stínidlo závěsné lampy N°91 Pearl Bean ve tvaru válce je vystřiženo z jutového pytle na kávu, v němž dříve putovala kávová zrna. Díky upcyklaci má nyní tento pytlík na kávu nové využití a představuje se s výrazným potiskem na textilním kabelu zavěšeném na stříšce jako neobvyklá závěsná lampa, která poskytuje osvětlení s módním nádechem v jídelnách, obývacích pokojích nebo dokonce v barech či restauracích. N°91 Pearl Bean se vyrábí v Německu. Zvláštní význam má ekologická a sociální odpovědnost. Výroba probíhá ve spolupráci se sociálními projekty. Díky recyklovanému kartonu a papírovým výplňovým materiálům jsou obaly udržitelné.

3 099 Kč

lumbono Závěsné světlo N°71 Perlbohne – stínidlo z juty

Závěsná lampa N°71 Pearl Bean, stínidlo z použitého jutového pytle na kávu Válcová závěsná lampa N°71 Pearl Bean je dokonalým příkladem zdařilé upcyklace. Nepoužívaný jutový pytel na kávu zde má druhé využití, a to jako dekorativní a neobvyklé stínidlo s osobitým charakterem. Červený potisk pražírny ozvláštňuje jutový odstín a prozrazuje jeho původní použití jako pytle na kávu, ve kterých se kávová zrna posílala do celého světa. N°71 Perlbohne je závěsné svítidlo vyráběné v Německu. S ekologickou a sociální odpovědností a ve spolupráci se sociálními projekty vyrábí společnost Lumbono svítidla v nezávislém designu. Udržitelnost hraje zásadní roli nejen při výrobě, ale také při balení svítidel, takže se používají pouze recyklované kartonové krabice a jako výplňový materiál pouze recyklovaný papír.

2 849 Kč

lumbono Závěsné světlo N°94 Perlbohne z juty

Velká závěsná lampa N°94 Pearl Bean se stínítkem z potištěného kávového sáčku Stínidlo této zajímavé závěsné lampy nadchne velmi osobitým nádechem – je vyříznuté z použitého pytlíku na kávu. Tento druh opětovného použití (upcyklace) umožňuje druhé využití zdánlivě použitých materiálů. Závěsné svítidlo N°94 upoutá pozornost výrazným potiskem pražírny. Skvěle se hodí nejen do jídelny, ale také jako módní doplněk do barů. Závěsná lampa je vyráběna s ekologickou a sociální odpovědností ve spolupráci se sociálními projekty v Německu. Udržitelnost hraje důležitou roli i v obalech; jako výplň se používá pouze recyklovaná lepenka a recyklovaný papír.

4 949 Kč

lumbono Stolní lampa N°17 Perlbohne se stínidlem z juty

Stolní lampa N°17 Pearl Bean – stínítko na kávový sáček s potiskem Upcyklace je velmi oblíbeným způsobem udržitelného života. To se praktikuje i u stolní lampy N°17 Pearl Bean, jejíž válcovité stínidlo je vyrobeno z použitého jutového pytle, v němž kávová zrna putovala po celém světě, než byla použita jako stínidlo. Viditelný otisk pražírny poukazuje na dřívější použití stínidla a zároveň z lampy činí osobitý světelný objekt, protože žádný otisk není stoprocentně stejný jako ostatní. Stolní lampa N°17 Pearl Bean je vyrobena v Německu, výrobce zde spolupracuje se sociálními projekty a klade velký důraz na ekologickou a společenskou odpovědnost. Lampa se skvěle vyjímá i na nočním stolku. Je vybaven kabelem s textilním pláštěm a integrovaným vypínačem. Udržitelnost hraje významnou roli také při balení svítidel – používají se pouze obaly vyrobené v regionu, které jsou recyklované, a jako výplňový materiál se používá pouze recyklovaný papír.

3 349 Kč

lumbono Závěsné Heimathafen z plachtoviny 45cm bílá/modrá

Závěsné svítidlo home port – plátěné stínidlo s číslem Upcyklace je název metody, při níž se z použitých materiálů vytvářejí nové, odlišné předměty. Toto opětovné použití materiálů je udržitelné, zabraňuje vzniku odpadu a vytváří věci, které vyprávějí příběh daného materiálu. Například v případě závěsného svítidla Heimathafen je válcové stínidlo vyrobeno z použité plachty Shellfoot, přičemž počet plachet je na stínidle viditelný ve fragmentech. Stínidlo je zavěšeno na kovové stříšce na bílém textilním lanku. Závěsné svítidlo je ideální pro použití nejen v námořnických pokojích, ale i v jiných interiérech, ať už v jídelně, v prázdninovém bytě u moře nebo v jachtařském klubu, kde vnese nádech námořnické romantiky. Lampy jsou vyráběny ve spolupráci se sociálními projekty. Výroba probíhá výhradně v Německu a udržitelnost je prioritou i při balení svítidel. Výrobky jsou dodávány v kartonových krabicích vyrobených z recyklovaných materiálů a jako výplň se používá pouze recyklovaný papír.

3 649 Kč

lumbono Stolní lampa Heimathafen plachtovina bílá/modrá

Home Port Stolní lampa s plátěným válcovým stínidlem Shellfoot Heimathafen se skvěle hodí jako noční lampička nebo přídavné svítidlo a díky charakteristickému výběru materiálu vnáší do obývacího pokoje námořní atmosféru. K tomuto účelu je stínidlo lampy vyříznuto z pravého plátna Shellfoot vyrobeného v Německu s číslem. Stolní lampa je vybavena textilním kabelem s integrovaným vypínačem a zástrčkou. Stolní lampa Heimathafen se vyrábí v Německu se zvláštním důrazem na ekologickou a sociální odpovědnost a vzniká ve spolupráci se sociálními projekty. Obaly jsou udržitelné; jako výplň se používá pouze recyklovaná lepenka a recyklovaný papír.

4 149 Kč

lumbono Nástěnné světlo N°67 Perlbohne z juty

Nástěnné svítidlo N°67 Pearl bean se zástrčkou – stínidlo z použitého sáčku na kávu Stínidlo nástěnné lampy N°67 Pearl Bean je vyřezáno z použitého jutového pytle, v němž v době svého prvního života putovala kávová zrna po celém světě. Každý odstín má svůj vlastní příběh a je jedinečný díky individuální povaze jutového materiálu, potisku a jeho uspořádání. Lampa se vyrábí v Německu a při její výrobě hraje hlavní roli ekologická a sociální odpovědnost a udržitelnost. Stínidlo je umístěno na kování z ocelového plechu a práškově lakovaného železného drátu. Lampa je vybavena textilním kabelem se zástrčkou, takže k připojení stačí zásuvka a lampu lze použít téměř kdekoli. Světlo žárovek jemně prosvítá skrz jutové stínidlo a světlo vycházející otvory směrem nahoru a dolů vytváří na stěně skvělý efekt. K balení svítidel se používají recyklované přepravní kartony a v případě potřeby se jako výplňový materiál používá pouze recyklovaný papír.

3 649 Kč

lumbono Nástěnné světlo N°87 Perlbohne z juty

Nástěnné svítidlo N°87 pearl bean z pravého kávového sáčku – vybavené vypínačem a zástrčkou s kabelem Nástěnná svítidla řady N°87 Perlbohne jsou samostatnými kusy, protože stínidlo svítidel je vyrobeno z použitého pytle na kávu. Každý výřez pro odstín se proto může od ostatních kopií lišit barevným tónem a intenzitou i uspořádáním potisku. S ekologickou a společenskou odpovědností, velkou vášní a nasazením se lampa vyrábí v Německu udržitelným způsobem – z pytle, ve kterém kávová zrna procestovala celý svět. Každý design je jedinečný a má svůj vlastní příběh. Kování nástěnného svítidla se skládá z ocelového plechu a práškově lakovaného železného drátu, stínidlo z laminované jutové textilie. Díky vybavení svítidla textilním kabelem včetně zástrčky lze svítidlo namontovat kdekoli nezávisle na připojení ke zdi – stačí zásuvka. Hrubý jutový materiál vyzařuje do místnosti měkké světlo a otvory v horní a dolní části vytvářejí na stěně atmosférický světelný vzor. Obal lampy je vyroben z recyklovaného kartonu, do kterého není třeba vkládat žádné výplňové materiály.

3 649 Kč

lumbono Závěsné Traditionsschiff z plachtoviny bílá/modrá

Tradiční závěsná lampa Ship s plátěným stínidlem Stínidlo závěsné lampy Traditionsschiff je vyrobeno z použité dakronové plachty. Jako plachta na lodi už toho látka zažila hodně – vysoké vlny, hučící mlhu a prudký vítr. Nyní, když už má plachta své dny za sebou, nachází další využití, a to jako stínidlo na lampu. Stopy používání a struktura zůstávají zachovány, takže každý kus vypráví svůj vlastní příběh. Ozdobnými prvky jsou barevné klikaté prošívání a malý emblém s vlněnou nití. Stínidlo je ke stříšce z práškově lakované oceli připevněno lankem v textilním plášti. Závěsné svítidlo se vyrábí v Německu ve spolupráci se sociálními projekty. Udržitelnost je také prioritou při balení svítidel. Používají se regionálně vyráběné kartonové krabice z recyklovaného materiálu a recyklovaný papír jako výplňový materiál.

3 899 Kč

lumbono Nástěnné světlo Wiener stínidlo z ratanu

Vídeňská proutěná nástěnná lampa se stínidlem z lehkého ratanu Nástěnné svítidlo Wiener Geflecht (vídeňské proutí), které nese svůj název podle materiálu stínidla, působí přirozeně a dekorativně. Tradiční vídeňské proutí z pedigu s rovnoměrně rozmístěným vzorem otvorů tvoří stínidlo nástěnné lampy, které má tvar půlválce a umožňuje fascinujícím způsobem prosvítat žárovkám za ním. Kování svítidla je vyrobeno z ocelového plechu. Nástěnné svítidlo Wiener Geflecht působí harmonicky v každém interiéru, ať už se jedná o obývací pokoj, chodbu nebo ložnici. Při výrobě svítidel hraje rozhodující roli ekologická a sociální odpovědnost a udržitelnost. Lampa je vyrobena v Německu z udržitelných materiálů a k její přepravě se používá regionálně přizpůsobená a znovu uzavíratelná krabice z recyklovaného kartonu, do níž není třeba vkládat žádné výplňové materiály.

4 649 Kč

lumbono Stolní lampa N°15 Perlbohne – stínidlo z juty

Stolní lampa N°15 Pearl Bean s válcovým stínidlem ve tvaru kávového sáčku Stolní lampa N°15 Perlbohne je vyrobena v Německu se zvláštním důrazem na ekologickou a sociální odpovědnost. Jeho odstín tvoří použitý pytel na kávu, ve kterém kávová zrna putovala po celém světě, než byla upcyklována a našla zde své druhé využití. Ať už jako noční lampička nebo jako další zdroj světla v obývacím pokoji – ať už je lampa umístěna kdekoli, poskytuje útulné světlo a vytváří příjemnou atmosféru. Lampa je vybavena kabelem v přírodní barvě s textilním opletením, vypínačem a zástrčkou. Ve stínítku je umístěna patice E27. Udržitelnost je prioritou i při balení svítidel – používají se pouze kartonové krabice vyrobené v regionu z recyklovaného materiálu a jako výplňový materiál se v případě potřeby používá pouze recyklovaný papír.

4 399 Kč

lumbono Závěsné světlo N°66 Perlbohne stínidlo z juty

Závěsná lampa N°66 Pearl Bean – stínidlo z potištěného jutového pytle na kávu Stínidlo závěsného svítidla N°66 Pearl Bean je vyrobeno z použitého pytle na kávu a je vyřezáno do tvaru zkoseného kužele. Díky výraznému potisku pražírny je každý odstín výjimečný. Pro každý exemplář je použit pytlík na kávu s individuální historií, takže vždy vznikne individuální lampa – velmi zvláštní, módní doplněk pro soukromé obývací pokoje a jídelny, ale i bary a restaurace. Závěsná lampa N°66 Pearl Bean je vyráběna v Německu ve spolupráci se sociálními projekty a v souladu s vysokými ekologickými a sociálními standardy. Obal je vyroben z recyklované lepenky a jako výplň se používá recyklovaný papír.

4 649 Kč

lumbono Závěsné světlo N°62 Perlbohne – stínidlo z juty

Závěsné svítidlo N°62 Pearl Bean se stínidlem z potištěné juty Upcyklace je forma recyklace materiálů. V případě závěsné lampy N°62 Pearl Bean tvoří materiál stínidla starý jutový pytel na kávu, ve kterém se kávová zrna přepravovala po celém světě. Ten má nyní nové využití jako zajímavé stínidlo na lampu v podobě výřezu s dekorativním potiskem pražírny. Díky materiálu stínidla je lampa ideálním zdrojem světla pro jídelní stůl nebo také pro bary. Upcyklace stejně tak znamená udržitelnost, protože zdánlivě nepotřebné věci nebo odpadní produkty se zde využívají k jiným účelům. Výroba závěsného svítidla N°62 probíhá v Německu ve spolupráci se sociálními projekty; ekologická a sociální odpovědnost a udržitelnost mají nejvyšší prioritu. Udržitelnost je také nejvyšší prioritou při přepravě lamp. Lampy jsou baleny do kartonových krabic vyrobených z recyklovaného materiálu z regionu a jako výplň se používá pouze recyklovaný papír.

3 899 Kč

lumbono Stolní lampa Traditionsschiff N°53 bílá/modrá

Tradiční stolní lampa Ship s válcovým stínidlem z pravého plátna Válcovité stínidlo z použité plachtoviny s barevným klikatým švem a kulatý podstavec z kovu – to je stolní lampa Traditionsschiff, která nadchne nejen jako noční lampička, ale také jako doplňkové svítidlo v obývacím pokoji s námořnickým nádechem. Lampa je vyráběna v Německu s ekologickou a sociální odpovědností ve spolupráci se sociálními projekty. Upcyklace je zde trumfem, protože k výrobě stínidel se používají vyřazené plachty, takže každá lampa vypráví svůj vlastní příběh jako jedinečný kus. Stolní lampa je vybavena textilním kabelem včetně vypínače a zástrčky. Udržitelnost a ekologická odpovědnost se odráží i v obalech, které jako náplň používají pouze recyklovanou lepenku a recyklovaný papír regionální výroby.

4 399 Kč

lumbono Závěsné světlo N°68 Perlbohne z juty

Závěsné svítidlo N°68 Pearl Bean se stínítkem ve tvaru zkoseného kužele z použitého jutového pytle na kávu Upcyklace je název metody, při níž se použité předměty nebo dokonce odpadní produkty využívají nově. Stínidlo závěsné lampy N°68 Perlbohne je proto vyrobeno z použitého jutového pytle na kávu. Díky otisku pražírny a viditelnému stárnutí je každý kus jedinečný. Závěsné svítidlo N°68 Pearl Bean je ideálním světlem do soukromých obývacích pokojů a jídelen i do gastronomických prostor, jako jsou módní restaurace a bary. Závěsná lampa je vyráběna s ekologickou a sociální odpovědností ve spolupráci se sociálními projekty v Německu. Důležitou roli v obalech hraje také aspekt udržitelnosti. Je vyroben z recyklovaného kartonu a jako výplň je použit pouze recyklovaný papír.

4 649 Kč

lumbono Závěsné Heimathafen z plachtoviny 60cm bílá/modrá

Závěsné svítidlo home port – plátěné stínidlo s číslem Upcyklace je název metody, při níž se z použitých materiálů vytvářejí nové, odlišné předměty. Toto opětovné použití materiálů je udržitelné, zabraňuje vzniku odpadu a vytváří věci, které vyprávějí příběh daného materiálu. Například v případě závěsného svítidla Heimathafen je válcové stínidlo vyrobeno z použité plachty Shellfoot, přičemž počet plachet je na stínidle viditelný ve fragmentech. Stínidlo je zavěšeno na kovové stříšce na bílém textilním lanku. Závěsné svítidlo je ideální pro použití nejen v námořnických pokojích, ale i v jiných interiérech, ať už v jídelně, v prázdninovém bytě u moře nebo v jachtařském klubu, kde vnese nádech námořnické romantiky. Lampy jsou vyráběny ve spolupráci se sociálními projekty. Výroba probíhá výhradně v Německu a udržitelnost je prioritou i při balení svítidel. Výrobky jsou dodávány v kartonových krabicích vyrobených z recyklovaných materiálů a jako výplň se používá pouze recyklovaný papír.

4 949 Kč

lumbono Stolní lampa Heimathafen plachtovina bílá/černá

Home Port Stolní lampa s plátěným válcovým stínidlem Shellfoot Heimathafen se skvěle hodí jako noční lampička nebo přídavné svítidlo a díky charakteristickému výběru materiálu vnáší do obývacího pokoje námořní atmosféru. K tomuto účelu je stínidlo lampy vyříznuto z pravého plátna Shellfoot vyrobeného v Německu s číslem. Stolní lampa je vybavena textilním kabelem s integrovaným vypínačem a zástrčkou. Stolní lampa Heimathafen se vyrábí v Německu se zvláštním důrazem na ekologickou a sociální odpovědnost a vzniká ve spolupráci se sociálními projekty. Obaly jsou udržitelné; jako výplň se používá pouze recyklovaná lepenka a recyklovaný papír.

4 149 Kč

lumbono Nástěnné světlo N°67 Perlbohne

Nástěnné svítidlo N°67 Pearl Bean se stínidlem z pravého jutového pytle na kávu Nástěnné svítidlo N°67 Pearl Bean je opatřeno stínidlem vyříznutým ze starého pytle na kávu, který cestoval po celém světě a převážel kávová zrna. Díky své bohaté historii je každá lampa z tohoto materiálu jedinečná, protože v závislosti na stopách používání se potisk může lišit svou intenzitou, a dokonce i uspořádáním na stínidle. Lampa, která se vyrábí v Německu s velkou ekologickou a sociální odpovědností, přesvědčí svým osobitým vintage vzhledem a nadchne velmi harmonickým světelným efektem. Světlo jemně prosvítá stínidlem do místnosti a jasněji prosvítá otvory směrem nahoru a dolů, čímž vytváří na stěně krásné efekty. Udržitelnost je také v popředí zájmu při balení svítidla, protože k přepravě se používá recyklovaná lepenková krabice, ve které není potřeba žádný výplňový materiál.

3 099 Kč

lumbono Nástěnné Heimathafen z plachtoviny

Nástěnná lampa home port se stínidlem z pravé plachtoviny Nástěnné svítidlo Heimathafen vnese námořní atmosféru do každého prostředí. Jeho stínidlo je vyrobeno z pravé plachty Shellfoot, která se vyrábí v Německu. V obývacím pokoji s námořním designem, v předsíni nebo dokonce v hotelu či rekreačním bytě u moře – nástěnné svítidlo Heimathafen je světlem i dekorací. Svítidla Lumbono se vyrábějí výhradně v Německu, s ekologickou a sociální odpovědností a ve spolupráci se sociálními projekty, a také na obalech svítidel je udržitelnost napsána velkými písmeny. K přepravě nástěnné lampy se používá uzavíratelná kartonová krabice z recyklovaných materiálů.

4 149 Kč

lumbono Závěsné Heimathafen

Závěsná lampa home port – stínidlo z pravého plátna Shellfoot Válcové stínidlo závěsného svítidla Heimathafen je vyrobeno z pravé plachty Shellfoot vyrobené v Německu. Číslo plachty je částečně viditelné a dodává lampě zvláštní nádech. Závěsné svítidlo lze ideálně použít v jídelně, v rekreačním bytě u moře nebo v jachtařském klubu či restauraci, a to nejen v soukromých či komerčních místnostech zařízených námořním nábytkem, ale také k vnesení nádechu námořnické romantiky do jiných interiérů. Svítidla Heimathafen od společnosti Lumbono jsou vyráběna ve spolupráci se sociálními projekty. Výroba probíhá výhradně v Německu a také balení svítidel je velmi udržitelné. Výrobky jsou dodávány v kartonových krabicích vyrobených z recyklovaných materiálů a jako výplň se používá pouze recyklovaný papír.

3 649 Kč

lumbono Nástěnné Heimathafen z plachtoviny

Nástěnná lampa home port se stínidlem z pravé plachtoviny Nástěnné svítidlo Heimathafen vnese námořní atmosféru do každého prostředí. Jeho stínidlo je vyrobeno z pravé plachty Shellfoot, která se vyrábí v Německu. V obývacím pokoji s námořním designem, v předsíni nebo také v hotelech či rekreačních bytech u moře – nástěnné svítidlo Heimathafen je světlem i dekorací. Svítidla Lumbono se vyrábějí výhradně v Německu, s ekologickou a sociální odpovědností a ve spolupráci se sociálními projekty, a také na obalech svítidel je udržitelnost napsána velkými písmeny. K přepravě nástěnné lampy se používá uzavíratelná kartonová krabice z recyklovaných materiálů.

3 099 Kč