Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Lucande
Nejnovější
-11%

Lucande Edami závěsné světlo ze skla

Závěsná lampa Edami v hodnotném mosazném vzhledu Tato krásná závěsná lampa zaujme svým nádherným designem, který je složen ze zajímavé kombinace materiálů. Kryt byl vyroben ze železa a povrchově upraven mosaznou barvou. Díky tomu lampa vizuálně vynikne a okamžitě oživí místnost. Stínidlo bylo navrženo ve tvaru koule a skládá se ze skla. Protože je místo hoření jasně viditelné, doporučuje se použít dekorativní žárovku, která zdůrazní hodnotný charakter tohoto svítidla.

1 599 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 44 cm

Stropní svítidlo LED Leicy s dálkovým ovládáním a funkcí RGBWToto stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru něco jedinečného. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a lze jej stmívat podle vašeho přání. Má funkci změny barvy, s níž lze barvy světla přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Díky svému krásnému vzhledu stropní svítidlo dokonale doplní váš osobní koncept vybavení a po vypnutí se stane také dekorativním prvkem. Zajistí skvělý vzhled a dodá vašim místnostem větší atmosféru. Lampa je v černé barvě. V tomto stropním svítidle jsou spojeny všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Krásný design lampy dodá vašemu obytnému prostoru příjemný šmrnc, který může prakticky ladit s vaší již existující výzdobou. Stropní svítidlo se skvěle hodí k vylepšení každé domácnosti.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 34cm

Stropní svítidlo LED Leicy s funkcí RGB Toto tvarově povedené stropní svítidlo se skvěle hodí na vaše čtyři stěny. Stropní lampa umožňuje nastavit jas pomocí dálkového ovládání podle vašich představ. Světlo stropní lampy může vyzařovat v různých barvách (teplá bílá – vícebarevné denní světlo) v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy ovládat pomocí dálkového ovladače. Krásný design se dokonale hodí do každého obývacího pokoje a poskytuje útulné světlo pro skvělou atmosféru. Ve vašem pokoji si lampa přijde na své a vytvoří příjemnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Stropní lampa má černou barvu. Je ideální pro příjemné osvětlení vašich místností a dodá vašemu interiéru to pravé. Atraktivní světelný efekt stropní lampy vytváří útulnou atmosféru bydlení, ve které se budete cítit dobře – včetně dálkového ovládání – funkce RGB – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 5

Štíhlé stropní LED svítidlo Leicy s funkcí RGBW – ovladatelné pomocí TuyaNechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Pomocí dálkového ovládání můžete stropní svítidlo snadno zapnout nebo vypnout. Barvu světla si můžete flexibilně zvolit podle své nálady. Svítidlo lze pomocí dálkového ovladače ztlumit pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání. Díky pěknému designu doplňuje osobní koncept vybavení a ve vypnutém stavu je také krásným dekorativním prvkem. S touto lampou volíte osvědčenou kvalitu značky Lucande. Černá lampa se dá dokonale začlenit do vašeho interiéru a vytváří krásný šmrnc. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha stylů zařízení. Útulná atmosféra je s touto stropní lampou zaručena.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 60cm

LED stropní svítidlo Leicy s barevným gradientem RGB – ovládání pomocí dálkového ovladače, který je součástí baleníToto tvarované stropní svítidlo optimálně osvětlí vaše čtyři stěny. Lampa se prezentuje v pěkném stylu a efektivně zapadne do vašeho pokoje. Lze ji pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání a dálkovým ovladačem lze regulovat jas podle vašich představ. Barvu světla lze flexibilně zvolit podle vaší nálady. Toto stropní svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Svítidlo vytváří krásnou atmosféru a ve vašem pokoji si přijde na své. Černá lampa vás nadchne a lze ji harmonicky začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 699 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 64cm

Leicy – praktické stropní svítidlo LED s funkcí CCT a RGBNechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která vám umožní přizpůsobit barvu světla vašim individuálním potřebám. Svým pěkným designem účinně dotváří koncept osvětlení každé místnosti. Stropní svítidlo nabízí možnost nastavení jasu podle vašeho přání pomocí dálkového ovládání, snadno se ovládá pomocí dálkového ovladače a je provedeno v černé barvě. U tohoto stropního svítidla se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Krásná lampa má skvělý design a dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru. Tato lampa, pro kterou se rychle najde to správné místo, obohatí celkový obraz vašeho interiéru. Stropní lampa vyzařuje útulnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 44cm

LED stropní svítidlo Leicy – praktický společník do interiéru s funkcí RGB a CCTTToto stropní svítidlo osvětlí váš interiér. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Lze ji bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje nastavit jas podle vašich představ. Díky svému vynikajícímu designu lampa stylově zvýrazní koncept osvětlení jakéhokoli prostoru. Černá lampa se úspěšně začlení do vašeho pokoje a vytvoří krásnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Stylový vzhled stropní lampy dodá každému obytnému prostoru útulnou atmosféru, která může dokonale ladit s jakoukoli vaší stávající dekorací. Podtrhněte s tímto svítidlem atmosféru svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 499 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW bílá 64cm

Bílé stropní svítidlo LED Leicy v hranatém designu s funkcí CCT a RGBVe vašich čtyřech stěnách vytvoří toto tvarované stropní svítidlo útulnost a vynikající světelné podmínky. Pěkný design snadno zapadne do vašeho obývacího pokoje a poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru. Svítidlo lze intuitivně ovládat pomocí dálkového ovladače. Pomocí dálkového ovládání lze světlo ztlumit podle vašich představ. Svítidlo má různé možnosti nastavení, s jejichž pomocí si můžete vždy vybrat správnou barvu světla pro každou situaci. Vytváří osobní atmosféru a dobře vypadá ve vašem prostoru. Toto svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Svítidlo dokonale doplní design jakéhokoli prostoru. S tímto stropním svítidlem můžete vytvořit úžasnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 10cm

Ovladatelné stropní svítidlo Tuya LED Leicy s funkcí RGBWS tímto tvarovaným stropním svítidlem získáte vynikající světelné podmínky a útulnost ve svém domově. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro jakýkoli obytný prostor a díky svému pěknému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vlastních potřeb. Stropní lampu lze bez problémů ovládat pomocí dálkového ovladače a nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ. V obvyklé kvalitě značky Lucande znamená promyšlený design a skvělý zážitek z bydlení. Černé svítidlo poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim obytným prostorám. Je dekorativním způsobem, jak rozzářit styl vašeho interiéru, a proto je vynikající volbou pro váš domov. S tímto stropním svítidlem vytvoříte přitažlivé osvětlení svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 899 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 40cm

Úhlové stropní svítidlo LED Leicy s funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo se jistě stane ozdobou vašich čtyř stěn. Díky svému skvělému vzhledu lampa stylově doplní koncept osvětlení vašeho obývacího pokoje. Světlo stropního svítidla může vyzařovat v různých barevných teplotách v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje vám nastavit jas podle vašich představ. Bez ohledu na to, kde je nainstalováno, dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Pro úspěšné dotvoření vzhledu každého interiéru je černá stropní lampa ideální. S tímto stropním svítidlem můžete vytvořit nádhernou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 099 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 64cm

Ovladatelné stropní svítidlo LED Tuya Leicy – s dálkovým ovládánímToto tvarované stropní svítidlo je ideální pro vaše čtyři stěny. Stropní svítidlo se uživatelsky snadno ovládá pomocí dálkového ovladače a lze jej stmívat podle vašeho přání. Díky svému krásnému designu příjemně zvýrazní koncept osvětlení každého obytného prostoru. Světlo stropní lampy může svítit různými barvami v závislosti na vaší náladě. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení se stropní lampa kombinuje, dodá každému obytnému prostoru osobitější nádech. Všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lucande, jsou dovedně zkombinovány. Černá lampa vám udělá radost a lze ji harmonicky začlenit do různých stylů interiéru. Nádherný světelný efekt stropní lampy vytváří útulnou obytnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K) – možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 099 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 8cm

Stropní svítidlo LED Leicy ve štíhlém designu, které lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo aplikace TuyaToto stropní svítidlo se skvěle hodí do každé domácnosti. Stropní svítidlo můžete snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje nastavit barvu světla podle vašich potřeb. Díky funkci stmívání můžete pomocí dálkového ovládání vytvořit útulnou atmosféru. Vynikající design stropního svítidla nenápadně zapadne do vašeho interiéru a zároveň poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. V tomto svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Vytváří krásnou atmosféru a mimořádně dobře dotváří atmosféru jakéhokoli vybavení domácnosti. Stropní lampa je vedena v černé barvě. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s jakýmkoli prostředím a vytváří tak atmosféru pohody. S touto stropní lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 699 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 100cm

Stropní svítidlo LED Leicy vybavené funkcí barevného gradientu RGB Toto stropní svítidlo vytváří atraktivní světelné akcenty a dodá vašim čtyřem stěnám zvláštní nádech. Pěkný design nenápadně zapadá do obytného prostoru a zároveň poskytuje krásné světlo pro individuální atmosféru. Stropní svítidlo je vybaveno funkcí změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvy světla vašim potřebám. Lze jej pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovladače a lze jej ztlumit podle nálady. Skvělé svítidlo se díky svému krásnému designu dokonale hodí do stylu vašeho interiéru a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Černá stropní lampa stojí v kvalitě značky Lucande za promyšleným designem a skvělým pocitem z bydlení. Váš interiér doplní tato lampa, která si rychle najde to správné místo. Se stropním svítidlem tam můžete vytvořit útulnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 899 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 124cm

Obdélníkové stropní svítidlo LED Leicy s funkcí CCT a RGBToto tvarované stropní svítidlo rozzáří váš interiér. Stropní svítidlo lze snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání a umožňuje regulovat jas podle vašich představ. Je vybaveno funkcí změny barvy, která vám umožní přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Vynikající vzhled umožňuje četné možnosti použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do vašich místností. V kvalitě značky Lucande zaujme černá lampa vkusným designem a jedinečným pocitem bydlení. Vytváří nádhernou atmosféru a ve vašem prostoru se obzvlášť krásně vyjímá. Díky vynikající optice lampa ladí téměř s každým nábytkem a vytváří atmosféru, ve které se budete cítit dobře. Nechte svůj obytný prostor zazářit v nové nádheře.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 799 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní 80cm RGB color flow

Praktické stropní svítidlo LED Leicy s funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Stropní svítidlo svým průhledným vzhledem stylově doplní koncept osvětlení každého obytného prostoru. Nabízí možnost nastavení jasu pomocí dálkového ovládání podle vašich představ a lze ji pohodlně zapnout a vypnout pomocí dálkového ovladače. Barvu světla stropní lampy lze měnit podle vaší nálady. Stropní lampa je dokonalým předmětem pro vytvoření krásné atmosféry v každé domácnosti. Jedinečný pocit z bydlení a vynikající design charakterizují stropní lampu od značky Lucande. Stropní lampa v barvě niklu je ideální pro krásné osvětlení a dodá vašemu domovu extra šmrnc. Nechte svůj domov zazářit v nové nádheře s touto lampou. – včetně dálkového ovládání – funkce RGBIC

5 199 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní 60cm RGB color flow

Hranaté stropní svítidlo LED Leicy v moderním designu s praktickou funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Stropní svítidlo má různé možnosti nastavení, s nimiž si vždy můžete vybrat vhodnou barvu světla pro každou situaci. Možnost stmívání zajišťuje flexibilní světelné podmínky a útulné pocitové osvětlení s dálkovým ovládáním. Toto svítidlo přesvědčí svým stylovým designem, který se účinně přizpůsobí každému prostředí. Pomocí dálkového ovládání lze lampu snadno zapnout a opět vypnout. Lampa v barvě niklu přesvědčí v kvalitě značky Lucande zdařilým designem a vynikajícím zážitkem z bydlení. Je to dokonalý předmět, který dodá vašim místnostem skvělou atmosféru. Stropní svítidlo je ideální pro doplnění vzhledu každého obytného prostoru. Je nejen opravdu dobrým zdrojem světla, ale vypadá skvěle i jako dekorativní prvek nábytku.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC

4 999 Kč

Lucande Overa svítidlo na soklu

Tmavě šedá podstavec Overa z hliníku a cementu Svítidlo Overa je moderní osvětlovací objekt, který zaujme zvědavé pohledy. Má válcovitý tvar a byl vyroben z hliníku. Patice lampy je vyrobena z pevného cementu a nabízí dobrou stabilitu na podlaze. Uživatel může hořák E27 vybavit žárovkou podle svého výběru. LED žárovky se zvláště doporučují, protože jsou jasné a úsporné z hlediska spotřeby energie. Důmyslný design této lampy je příjemným doplňkem moderních venkovních prostor.

4 899 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, modrým stínidlem a dubovým dřevemKrásně tvarovaná závěsná lampa Jinda se bude ve vaší domácnosti vyjímat. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu, která vychází z konceptu Ingo Thieleho, přesvědčuje o kvalitě značky Lucande a představuje tak přesvědčivý zážitek z bydlení a vynikající design. Závěsné svítidlo v modré a dubové barvě má patice E27. Výborně se hodí do jídelny nebo obývacího pokoje a plní dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.

4 699 Kč
-31%

Lucande LED žárovka E27 G95 4W 1 800K dim smoke

LED žárovka E27 G95 s kouřovým vzhledem, 4 W, stmívatelná, CRI >; 90 Tato LED žárovka E27 s koulí zaujme svým výrazným vzhledem, který je dán nejen jejím bujným tvarem, ale také kouřově šedou barvou skla. Moderní technologie LED má nízkou spotřebu a díky spirálové žárovce nabízí zvláštní vzhled. V případě potřeby lze lampu stmívat pomocí stmívače s fázovým řezem nebo fázovým řezem. Vysoká hodnota CRI umožňuje mimořádně dobré podání barev. Technická data – stmívatelná pomocí fázového stmívače s náběžnou hranou a stmívače s odstupňovanou hranou – energetická účinnost třídy B – srovnávací hodnota: 5 W – životnost: 25 000 h – počet spínacích cyklů: 50 000 – účiník >; 0,5 – CRI >; 90 Speciální vlastnosti – optické vlákno – dekorativní charakter

324 Kč
-8%

Lucande LED žárovka E27 Ø 18cm 4W 1800K smoke

Kulatá LED žárovka s paticí E27 a kouřově šedým sklemLED žárovka v kouřově šedé barvě je elegantní a moderní volbou pro vaše osvětlení. S barevnou teplotou 1800 K poskytuje teplé a útulné světlo. Je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), takže si můžete nastavit jas a vytvořit dokonalou atmosféru

1 099 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 2700K jantar

LED žárovka s paticí E27 a jantarově zbarveným sklemLED žárovka s paticí E27 a jantarově zbarveným sklem je energeticky úsporná a ekologická alternativa ke klasickým žárovkám. Žárovka je stmívatelná, takže ji lze individuálně nastavit, a vytváří teplé bílé osvětlení.

799 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 Ø15cm 4W 2700K jantar

Jantarově zbarvená LED lampa s paticí E27 a poutavým designemTato lampa přesvědčí svým vzhledem. Je žárovková a má baňatý tvar. Sklo má jantarovou barvu a hodí se zejména do svítidel s volným výhledem na světelný zdroj. V případě potřeby lze LED svítidlo také stmívat.

899 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 Ø 16cm 4W 1800K smoke

LED žárovka ve tvaru zvonu s paticí E27 a kouřově šedým sklemTato žárovka je vyrobena z kouřově šedého skla a je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem. Má tvar jakéhosi zvonu a vytváří teplé bílé světlo. Pokud je LED žárovka kombinována s externím stmívačem (není součástí dodávky), lze ji stmívat.

649 Kč
-15%

Lucande LED žárovka E27 Ø9

Kulatá LED lampa s jiskřivým vnitřkem a teplou bílou barvou světlaTato lampa vytváří útulnou atmosféru a je senzačním dekorativním prvkem. Její tmavé sklo obklopuje třpytivý prach, který z lampy dělá něco výjimečného. Pro tuto lampu jsou jako stvořená zejména svítidla s otevřeným stínidlem. Navíc vytváří atraktivní teplé bílé světlo, které je ideální pro použití v interiéru, a je stmívatelné pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

274 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø14cm 4W 1800K smoke

LED svítidlo ve tvaru trychtýře s kouřově šedým sklemTento světelný zdroj je ideální pro svítidla, která umožňují jasný výhled na světelný zdroj. Jeho sklo je kouřově šedé a má trychtýřovitý tvar. Svítidlo LED vydává teplé bílé světlo a lze jej podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 2700K jantar

Trubicová LED žárovka s paticí E27 v nápadném designuTato LED žárovka je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem. Má jantarové zbarvení a podlouhlý tvar. Generovaná barva světla svítí příjemnou teplou bílou barvou a žárovku lze podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

299 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 1800K titanium

LED žárovka v barvě titanu s paticí E27 – stmívatelnáPodlouhlá žárovka má skleněný povrch v barvách titanu. Vytváří teplé bílé světlo a lze ji stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Je dokonale vhodná pro svítidla s otevřeným stínidlem.

799 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 hvězda 4W 3D ohňostroj

Dekorativní LED žárovka ve tvaru hvězdy s paticí E27 Pokud hledáte světelný zdroj, který má kromě světla také dekorativní charakter, tato LED žárovka vás nezklame. Představuje se ve tvaru hvězdy, uvnitř které je vidět jakási optika ohňostroje. Generované světlo svítí v teplém bílém zabarvení, které se skvěle hodí do interiéru a vytváří útulnou atmosféru.

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø12

LED svítidlo s třpytivou optikou a teplou bílou barvou světlaTento světelný zdroj je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem, které nabízí jasný výhled na světelný zdroj. Lampa LED má velmi zvláštní design, protože její vnitřek připomíná třpytivý prach. Vytváří teplou bílou barvu světla a lze ji podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

299 Kč
-19%

Lucande LED žárovka E27 Ø 14cm 4W 2700K jantar

Výrazná LED lampa v jantarové optice Tato lampa má velmi zvláštní design. Její tvar připomíná jakýsi trychtýř a její sklo je v příjemné jantarové barvě. Lampa generuje teplé bílé světlo a je dokonale vhodná pro svítidla, která nabízejí jasný výhled na světelný zdroj.

524 Kč
-19%

Lucande LED žárovka E27 Ø 9cm 4W 2700K jantar

Podlouhlá LED lampa s paticí E27 a jantarově zbarveným sklemTato lampa přesvědčí svým zvláštním designem. Vlákno má jantarovou barvu a neobvykle dlouhý tvar. Svítidlo LED lze podle potřeby stmívat a je ideální pro svítidla s volným výhledem na světelný zdroj.

724 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 12

LED lampa s paticí E27 se speciálním designem ve vzhledu ohňostroje LED lampa s 3D efektem ohňostroje představuje skvělý způsob, jak vytvořit jedinečné a atmosférické osvětlení. Je nejen funkční, ale také estetická. Díky barevné teplotě 1 800 K poskytuje teplé a útulné světlo. LED lampa je vhodná zejména pro svítidla, která mají otevřené stínítko a poskytují tak jasný výhled na světelný zdroj.

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 1800K smoke

Podlouhlé svítidlo s kouřově šedým sklem a paticí E27Tato LED žárovka svým nápadným vzhledem promění každé svítidlo v něco výjimečného.Její sklo je kouřově šedé a generovaná barva světla svítí příjemnou teplou bílou barvou – ideální pro použití v interiéru. Svítidlo lze stmívat v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky).

299 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 1800K smoke

LED lampa s kouřovým šedým sklem v nápadném vzhleduLED lampa s paticí E27 a kouřovým sklem je energeticky účinnou alternativou k žárovkám. Žárovka vytváří teplou bílou barvu světla, je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), a lze tak individuálně regulovat osvětlení.

799 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 4W Ø15cm 1800K smoke

Kouřově šedá LED žárovka ve speciálním provedení pro svítidla s paticí E27 Tato žárovka má patici E27 a je vhodná zejména pro svítidla, která nabízejí volný výhled na světelný zdroj. Její sklo je v kouřově šedé barvě a má baňatý tvar. Svítidlo lze podle potřeby stmívat.

899 Kč

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 1800K titanium

LED lampa v barvě titanu s paticí E27 v senzačním designuTato lampa přesvědčí svým zvláštním designem. Má titanovou barvu a podlouhlý tvar. Generovaná barva světla je teplá bílá – vhodná zejména pro použití v interiéru. V případě potřeby lze LED lampu kombinovat s externím stmívačem (není součástí dodávky) a zajistit tak flexibilní jas.

324 Kč