Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Lindby
Nejnovější
-50%

Lindby Maureka látkové stropní světlo

Třílampový látkový stropní svítidlo Maureka s válcovitými textilními stínidly v tmavě šedé barvěNechte se inspirovat tímto tvarovaným stropním svítidlem. Lampa umožňuje kombinovat ji s externím stmívačem (není součástí dodávky) a nastavit si tak jas podle svých představ. Lampa v moderním designu přesvědčí šedou barvou. S touto lampou se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lindby. Stropní lampa má tři patice E27. Skvěle se hodí do vaší jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice. Lampa se skvěle hodí k vylepšení každé domácnosti.

1 299 Kč
-50%

Lindby Aridani stropní svítidlo v černé a zlaté

Stropní svítidlo Aridani v černém a zlatém textilním stínidle Stropní svítidlo Aridani na první pohled zaujme třemi opulentními stínidly ve tvaru válce. Zatímco stropní svítidlo je vyrobeno z černé oceli, stínidla jsou vyrobena z černozlatého textilu. Tato barevná kombinace působí elegantně a vznešeně. Teplá zlatá barva navíc v místnosti vytváří zvláštní světelné akcenty, které působí obzvlášť příjemně.

1 799 Kč
-61%

Lindby Zlata závěsné světlo

Pěti-žárovkové závěsné svítidlo Zlato, jako vodní trubka, skvělý industriální styl Zlata má průmyslový pohled, neboť dlouhá lampy kyvadlového kyvadla je zdobena výrazem nostalgické vodní trubice. Na trámu jsou dokonce starožitné rotační ventily v červené barvě. Ale místo vody, je to světlo vycházející z potrubí. Aby se vzhled přizpůsobil, měly by se žárovky E27 vybírat s klasickým vzhledem blízkým skutečným žárovkám. Každý stylový interiér velkoměsta získává skutečnou výhodu, když namontujete tuto zavěšenou lampu nad jídelním stolem nebo stolem, ale i jiná zařízení, která jsou průmyslově upravená, ale obsahují i obyčejnější prvky, těží z takového zavěšeného světla, které rozhodně nepřichází každý den.

2 099 Kč

Lindby Filamoni stolní lampa v černé a zlaté

Kulová stolní lampa Filamoni v atraktivní kombinaci černé a zlaté barvy Stolní lampa Filamoni má moderní design. Je vyrobena výhradně ze železa a má kulovité stínidlo, které umožňuje únik světla v jednom bodě. Zatímco vnější strana je zcela černá, vnitřek koule je vyveden v atraktivním zlatém odstínu. To poskytuje teplé světelné akcenty a stylový vzhled i ve vypnutém stavu. Tato lampa se ovládá pomocí přepínače připojeného ke kabelu a lze ji použít stejně dobře v obývacím pokoji jako v ložnici.

649 Kč

Lindby Stojací lampa Zera

Elegantní stojací lampa Zera pro krásné osvětlení obývacího prostoru Vizuálně působí lampa Zera minimalisticky a zároveň trochu nostalgicky. To druhé lze přičíst skutečnosti, že povrch byl opatřen starobylou rezavou povrchovou úpravou. Ta příjemně kontrastuje se zlatým stínidlem uvnitř, které vyzařuje teplé světlo a vnáší tak do místnosti více útulnosti.

2 099 Kč
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Štíhlé stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Lampa je vybavena třemi paticemi GU10. Bodovky lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

724 Kč
-18%

Lindby Jorell stropní bodovka černá

Stropní bodové svítidlo Jorell s jednou žárovkou a nastavitelnou hlavouStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas jednolampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilního světelného zdroje a externího fázového stmívače. Rám i samotný spot jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno objímkou GU10. Bodovku lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

224 Kč
-16%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 4zdroje

Čtvercový stropní reflektor Jorell s nastavitelnými hlavami, čtyřplamennýStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního spotu se čtyřmi světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno čtyřmi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

999 Kč
-15%

Lindby Birta stojací lampa s poličkou

Stojací lampa Birta ze dřeva s praktickými policemi Stojací lampa Birta svým tvarem připomíná polici a přesvědčí praktickými policovými prvky. Stojací lampa je doplněna černým tělem na horní straně, které obsahuje světelný zdroj. Lampa Birta je vyrobena ze dřeva a díky svému lineárnímu a modernímu designu se hodí do mnoha obytných prostředí. Je ideální jako zdroj světla do obývacího pokoje, kanceláře nebo předsíně. Stojací lampa se zapíná a vypíná pomocí vypínače integrovaného v kabelu. Na policích najdou své místo například knihy, dekorace nebo rostliny. Ve stojací lampě Birta jsou dovedně zkombinovány všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Je vhodná pro použití žárovek s paticí E27.

2 199 Kč
-7%

Lindby Zehra stropní světlo ze skla

Kulaté stropní svítidlo Zehra se stínidlem z kouřově šedého skla Toto stropní svítidlo rozzáří váš interiér. Zehra přesvědčí svým moderním vzhledem, který se skvěle přizpůsobí každému prostředí. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače a kompatibilního světelného zdroje. Rám je černý, zatímco skleněné stínidlo je kouřově šedé. Stropní svítidlo je přizpůsobeno pro použití světelného zdroje E27. Zehra zapůsobí nejen jako světelný prvek, ale plní také dekorativní funkci. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby.

1 199 Kč
-11%

Lindby Hedvig stropní světlo kulaté černá 3 zdroje

Kulaté stropní svítidlo Hedvig se třemi skleněnými stínidly v kouřově šedé barvě Stropní svítidlo Hedvig lze díky jeho nadčasovému designu skvěle začlenit do různých prostředí a stylů interiéru. Rám kulaté stropní lampy se skládá ze železa a je vyveden v černé barvě. Tři stínidla jsou vyrobena z kouřově šedého skla. Dekorativní světelné zdroje jsou pro osvětlení obzvláště vhodné, protože jsou viditelné přes průhledné stínidlo. Jednotlivá skleněná stínidla lze díky pružnému kloubu variabilně nastavit. Hedvig lze použít například jako dekorativní světelný zdroj v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici.

799 Kč
-18%

Lindby Mandus venkovní stropní svítidlo

Stropní svítidlo Mandus pro chráněné venkovní prostoryStropní svítidlo Mandus je vyrobeno z nerezové oceli a skla a díky stupni krytí IP23 je možné jej používat v chráněných venkovních prostorech. Díky svému lineárnímu tvaru a černému barevnému provedení se bez problémů hodí do mnoha prostředí. Průhledné sklo umožňuje pohled na osvětlovací těleso uvnitř, takže použití dekorativního světelného zdroje je ideální. Mandus se báječně hodí k osvětlení vstupního prostoru, balkonu nebo terasy.

1 299 Kč
-15%

Lindby Thorid LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Thorid se vstupem USB a hranatým textilním stínidlemToto krásné nástěnné svítidlo si jistě najde vhodné místo, kde může osvětlit a opticky vylepšit váš domov. Pomocí vypínače lze nástěnnou lampu bez námahy zapnout nebo vypnout. Svým přehledným vzhledem účinně dotváří koncept vybavení každého obývacího pokoje. K zajištění útulného pocitového osvětlení můžete použít externí stmívač (není součástí dodávky). Nástěnné svítidlo v černé a zlaté barvě je vybaveno paticí E27 a ohebným ramenem GU10. Vynikající nástěnná lampa vytváří harmonické osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením každého interiéru. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Nástěnné svítidlo představuje dekorativní způsob osvětlení místností, a proto je vynikající volbou pro váš interiér. Bez této lampy se v budoucnu nebudete chtít obejít. – včetně USB 5Vdc; ideální pro nabíjení mobilních telefonů nebo jiných malých zařízení

1 699 Kč
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Úzké stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, dvouplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního bodového svítidla se dvěma světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno dvěma paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

524 Kč
-11%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 3zdroje

Úhlové stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Nadčasový design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno třemi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

799 Kč
-16%

Lindby Thorid downlight

Kompaktní stropní svítidlo Thorid v černém barevném provedení a praktická sada 10 kusůS touto pěknou lampou už nikdo nemusí v noci sedět potmě. Díky svému krásnému stylu lampa dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří příjemnou atmosféru. Jas si můžete nastavit podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Má objímku GU10. Lampa z kovu je nezbytným doplňkem, který dodá každé místnosti krásnou atmosféru. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí téměř s každým nábytkem a vytváří příjemnou atmosféru. Toto svítidlo se skvěle začlení do vašich čtyř stěn.- svítidlo se dodává v desetinásobném provedení

2 599 Kč
-18%

Lindby Nella LED venkovní stolní lampa

Stmívatelná LED lampa na baterie Nella pro venkovní použitíDíky stupni krytí IP44 je stolní LED lampa Nella ideální pro venkovní použití. Je navíc vyrobena z odolného plastu a navržena ve tvaru lucerny, díky čemuž se i ve vypnutém stavu stane venku dekorativním prvkem. Díky svému teplému světlu vytváří lampa na baterie útulnou atmosféru na balkoně, terase nebo na zahradě. Jas lze regulovat ve třech stupních (50 % – 75 % – 100 %), takže lze kdykoli vytvořit ideální světelné podmínky. Lampu Nella lze bez námahy nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB.

1 299 Kč
-11%

Lindby Thorid LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Thorid se dvěma světly, pevnou LED diodou a paticí G9Dopřejte svému domovu útulné osvětlení pomocí tohoto dekorativního nástěnného svítidla. Nástěnnou lampu můžete snadno zapnout a opět vypnout pomocí vypínače. Nástěnné svítidlo svým pěkným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obytnému prostoru skvělou atmosféru. Atraktivní lampa vytváří harmonické osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením všech obytných místností. Lampa má objímku G9 a její ohebné rameno má trvale instalovanou LED diodu. Nástěnná lampa ze železa je udržována v černé barvě. S touto nástěnnou lampou se rozhodujete pro vysokou kvalitu značky Lindby. Nástěnné svítidlo snadno zapadne do jakéhokoli stávajícího stylu interiéru a může být nejen osvětlením, ale i skvělou dekorací. Bez této lampy se nebudete chtít obejít.- včetně USB vstupu; ideální pro nabíjení malých zařízení

1 599 Kč
-19%

Lindby Josefin LED stojací

Stojací lampa Josefin LED s lampičkou na čtení a integrovaným stmívačemVašem interiéru by neměla chybět ani stojací lampa Josefin LED. Tento model díky krásnému designu doplňuje koncepci osobního vybavení a je také dokonalým dekorativním prvkem ve vypnutém stavu. Díky teplé bílé barvě světla vytváří stropní svítidlo příjemnou atmosféru. Pomocí vypínače na rámu lze svítidlo Josefin bez námahy zapínat a vypínat a lze také regulovat jeho jas. Stropní reflektor a malé světlo na čtení lze ovládat samostatně. V tomto svítidle se spojují všechny vlastnosti a speciální funkce, které charakterizují značku Lindby. Model Josefin poskytuje krásný vzhled a obohacuje obytný prostor.

2 499 Kč
-11%

Lindby Yuki LED dekorační figurka

Dekorativní LED figurka Yuki ve tvaru veverky do interiéru i exteriéru Dekorativní LED figurka Yuki byla navržena ve tvaru veverky a je krásným nápadem na vánoční dekoraci. Díky stupni krytí IP44 je Yuki vhodná pro vnitřní i venkovní použití a je jedinečným doplňkem pro zimní výzdobu. Roztomilý design dodá vašemu domovu zvláštní a útulný nádech a vypadá nádherně ve vstupním prostoru, na zahradě, na terase nebo v obývacím prostoru. Dekorativní figurka je osvětlena energeticky úspornými světelnými zdroji LED, které mají dlouhou životnost. Yuki se dodává se zástrčkou a přesvědčí snadnou manipulací.

799 Kč
-16%

Lindby Thorid stropní bodové světlo

Černé stropní bodové svítidlo Thorid v praktické sadě 2 kusůPokud chcete do svých prostor stropní svítidlo, které vypadá atraktivně a zároveň vydává krásné světlo, je pro vás toto bodové svítidlo skvělým řešením. Funkce stmívání umožňuje individuální regulaci jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design svítidla snadno zapadne do vašich místností a poskytne krásné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. Svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby. Na výrobu této lampy byl použit kov. Do zápustného svítidla můžete vložit žárovky s paticí G9. Černá lampa je obzvláště atraktivní v jakémkoli prostoru a vytváří útulnou atmosféru. Je ideální pro úspěšné dotvoření designu vašeho pokoje. Tato lampa rozzáří každou domácnost.- Reflektor je dodáván v praktické sadě 2 kusů

2 599 Kč
-14%

Lindby Josefin LED stojací

Stojací lampa Josefin LED s lampičkou na čtení a integrovaným stmívačemVašem interiéru by neměla chybět ani stojací lampa Josefin LED. Tento model díky krásnému designu doplňuje koncepci osobního vybavení a je také dokonalým dekorativním prvkem ve vypnutém stavu. Díky teplé bílé barvě světla vytváří stropní svítidlo příjemnou atmosféru. Pomocí vypínače na rámu lze svítidlo Josefin bez námahy zapínat a vypínat a lze také regulovat jeho jas. Stropní reflektor a malé světlo na čtení lze ovládat samostatně. V tomto svítidle se spojují všechny vlastnosti a speciální funkce, které charakterizují značku Lindby. Model Josefin poskytuje krásný vzhled a obohacuje obytný prostor.

2 899 Kč
-10%

Lindby Arna stropní světlo

Stropní svítidlo Filigree Arna se dvěma skleněnými stínidly v kouřově šedé barvě Pokud chcete do svých čtyř stěn zabudovat stropní svítidlo, které bude vypadat dekorativně a zároveň příjemně svítit, je bodové svítidlo Arna optimálním řešením. Stropní svítidlo je vhodné pro použití žárovek s paticí E14. Nenápadný rám se skládá ze železa a je vyveden v černé barvě, zatímco dvě stínidla jsou vyrobena z kouřově šedého skla. Ta lze díky flexibilnímu kloubu variabilně nastavit. K osvětlení se hodí zejména dekorativní světelné zdroje. Arnu lze bez námahy začlenit do různých stylů vybavení a v kombinaci s odpovídajícími svítidly vytváří příjemnou atmosféru.

649 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Jednoduché stropní svítidlo Thorid – ideální pro osvětlení chodbyS touto dekorativní lampou nemusíte večer sedět ve tmě. Svítidlo má pěkný design a efektně zapadne do vašeho prostoru. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete nastavit jas podle svých představ. Lampa je nezbytným doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každé místnosti. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Černá lampa je vyrobena z kovu. Je vybavena objímkou GU10. Váš interiér bude cíleně doplněn díky lampě, kterou lze efektivně umístit do vašich místností. Tato lampa vykouzlí příjemné světlo v každé domácnosti.

574 Kč
-17%

Lindby Ilana venkovní nástěnné senzor

Dekorativní venkovní nástěnná lampa Ilana se senzorem pohybuVenkovní nástěnná lampa Ilana je ideální volbou pro útulné venkovní osvětlení. Nástěnná lampa se prezentuje krásným designem a skvěle se začlení do každého venkovního prostoru. Díky stupni krytí IP44 je chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 mm a stříkající vodě. Ilana je vyrobena z nerezové oceli a skla. Průhledné stínítko uvolňuje světlo na osvětlovací těleso uvnitř, takže se doporučuje použít dekorativní světelný zdroj. Kromě toho je vybaven senzorem, který detekuje pohyb v prostředí a automaticky zapíná světlo. Venkovní nástěnné svítidlo poskytuje skvělý vzhled a díky integrovanému detektoru pohybu dodá každému prostoru větší atmosféru a bezpečnost.

1 399 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Kulaté stropní svítidlo Thorid v černé barvě – jednoduchý společník do interiéru Toto bodové svítidlo zaručuje atmosférické osvětlení vašeho interiéru. Svítidlo nadchne svým stylovým vzhledem, který se snadno přizpůsobí každému interiéru. Světlo lze ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Krásná lampa má skvělý design a dodá každé místnosti příjemnou atmosféru. Lampa vyrobená z kovu v sobě umně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Je v černé barvě. Lampa je vybavena objímkou GU10. Efektivně zapadne do stylu vašeho interiéru a může nejen svítit, ale být i skvělým dekorativním prvkem. Tato lampa rozzáří každou domácnost.

574 Kč
-11%

Lindby Yuki LED dekorační figurka

Zimní LED figurka Yuki ve tvaru medvěda pro vnitřní i venkovní použití Dekorativní LED figurka Yuki byla navržena ve tvaru medvěda a je krásným nápadem na vánoční dekoraci. Díky stupni krytí IP44 je Yuki vhodná pro vnitřní i venkovní použití a je jedinečným doplňkem pro zimní výzdobu. Roztomilý design dodá vašemu domovu zvláštní a útulný nádech a vypadá nádherně ve vstupním prostoru, na zahradě, na terase nebo v obývacím prostoru. Dekorativní figurka je osvětlena energeticky úspornými světelnými zdroji LED, které mají dlouhou životnost. Yuki se dodává se zástrčkou a přesvědčí snadnou manipulací.

574 Kč
-15%

Lindby Nimbora stojací lampa

Úzká stojací lampa Nimbora se skleněným stínidlem Stojací lampa Nimbora se skládá z úzkého kovového rámu a dekorativního skleněného stínidla v kouřovém vzhledu. I ve vypnutém stavu je stojací lampa dekorativním prvkem pro vaše vlastní čtyři stěny a lze ji ideálně použít jako zdroj světla do obývacího pokoje, jídelny nebo i na chodbu. Lampa Nimbora se zapíná a vypíná nožním spínačem a je vybavena paticí E27. Díky průhlednému skleněnému stínítku nabízí využití dekorativního světelného zdroje. Nimbora je stojací lampa značky Lindby, která se vyznačuje jedinečným zážitkem z bydlení a promyšleným designem

2 199 Kč

Lindby Shervan nástěnné světlo

Ušlechtilé nástěnné světlo Shervan se spirálovým kovovým dekorem Shervan jistě přesvědčí všechny, kteří mají rádi lustrové osvětlení. Nástěnné svítidlo je velmi romantické díky svému tmavě hnědému starobyle působícímu povrchu a kovovému designu se zakřivenými rameny ve tvaru spirály. Nahoře je tmavý kovový talíř, který přechází do patice E14, která je určena pro použití se svíčkovými žárovkami. Výběr žárovky je libovolný, ale obzvlášť doporučit lze zejména žárovky s technologií LED, které mají odpovídající nostalgický vzhled, ale také efektivní spotřebu.

1 199 Kč
-27%

Lindby Taraneh nástěnné svítidlo

Taraneh, nástěnné svítidlo v designu rostliny Matně bílé skleněné stínidlo nástěnného svítidla Taraneh se nachází na rámu světla jako květina na stonku. Vzhled rostliny je podpořen zakřiveným rámem, na kterém je připevněna dekorativní deska z kovu a jedna z akrylu. Na chodbě nebo v rohu obývacího prostoru poskytuje Taraneh rovnoměrné osvětlení a je zvláště vhodné pro interiér venkovského domu.

649 Kč
-38%

Lindby Janea stolní lampa černá/kávová/bílá 3ks

Černá stolní LED lampa Janea v sadě 3 kusů s dobíjecí baterií v černé, kávové a bílé optice Pokud hledáte lampu, která nejen osvětlí váš interiér, ale také vás vizuálně přesvědčí, je tato stolní lampa vynikající volbou. Lampa má stupeň krytí IP44 a lze ji snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Teplota teplé bílé barvy světla zalije váš obývací prostor atmosférou. Stolní lampa poskytuje možnost stmívání pro individuální regulaci jasu podle vašich přání a boduje kvalitou použitého hliníku. Přesvědčivý pocit z bydlení a zdařilý design dávají vyniknout této stolní lampě od společnosti Lindby. S touto lampou můžete ozdobit své čtyři stěny. Janea se dodává v sadě 3 kusů v různých barvách. Technické údaje – včetně li-ion baterie 3000 mAh – včetně kabelu USB-C

2 899 Kč

Lindby Sunil podhledové bodové svítidlo

Zlaté vestavné bodové svítidlo Sunil z hliníku Toto bodové svítidlo vytvoří ve vašem interiéru nové akcenty. Svítidlo umožňuje regulovat jas podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Vyznačuje se krásným designem a efektivně se začlení do všech obytných prostor. Svítidlo je určeno pro použití žárovek s paticí GU10. Je vyrobeno z hliníku. Svítidlo ve zlaté barvě v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lindby. Dokonale se začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří skvělou, útulnou atmosféru. Lampa je ideální pro doplnění vzhledu jakéhokoli prostoru. Tato lampa vykouzlí ve vašem domově útulné světlo.

324 Kč
-7%

Lindby Hinay textilní stojací lampa černá/zlatá

Textilní stojací lampa Hinay s otočným stínidlem Stojací lampa Hinay navozuje útulnou atmosféru. Hodí se téměř ke každému nábytku a díky svému krásnému designu obohatí váš pokoj. Stojací lampu můžete snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Nechte se přesvědčit vysokou kvalitou a vynikajícím designem značky Lindby. Model Hinay má barevné provedení černá a zlatá. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. Skvělý vzhled lampy dodá každé místnosti krásnou atmosféru, která může prakticky ladit s vašimi již existujícími dekorativními prvky.

1 299 Kč
-12%

Lindby Ismene stojací lampa s otočným ramenem

Stojací lampa Ismene s látkovým stínidlem a otočným ramenemStojací lampa Ismene se skvěle hodí i do vašeho interiéru. Stojací lampu lze snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače integrovaného v kabelu. Svým skvělým vzhledem účinně dotváří koncept vybavení jakéhokoli prostoru. Rám lampy má bronzovou barvu, zatímco látkové stínidlo je bílé. Vytváří tak atraktivní barevný a materiálový kontrast. Ismene je vybavena objímkou E27. Díky otočnému rameni lze světlo nasměrovat přesně tam, kam je potřeba. Ve značkové kvalitě Lindby je stojací lampa symbolem vkusného designu a skvělého zážitku z bydlení. Stylový design lampy dodá všem místnostem útulnou atmosféru.

2 099 Kč
-18%

Lindby Purnima nástěnné světlo ve vzhledu lucerny

Působivá nástěnná lampa Purnima – výrazná lucerna pro vnitřní použitíAť už ji připevníte kamkoli, tato nástěnná lampa vám vždy zajistí pěkné osvětlení. Díky svému skvělému vzhledu lampa příjemně zvýrazní designový koncept interiéru. Nástěnná lampa je naprostou nezbytností pro dodání útulné atmosféry každému interiéru. Má objímku E27. Nástěnná lampa Prunima v barvě mosazi vám nabízí dokonalé světlo s jedním světelným zdrojem. Lampa z kovu a skla vám udělá radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha interiérů.

899 Kč
-15%

Lindby Soula stolní lampa látkové Ø 20 cm

Třínohá stolní lampa Soula se stínidlem z plastu a textilu Tato stolní lampa upoutá pozornost. Stolní lampa se uživatelsky snadno ovládá pomocí vypínače. Svým skvělým vzhledem působí dekorativně a obohatí tak váš interiérový koncept. Stolní lampa se skvěle hodí do každé místnosti a vytvoří v ní útulnou atmosféru. Tato stolní lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. Lampa má barvu světlého dřeva. Dodává se s objímkou E27. Váš interiér tato stolní lampa šikovně doplní. Stolní lampa je vynikajícím doplňkem vašeho interiéru.

1 099 Kč