Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Lightnet
Nejnovější

Lightnet Basic Déco Floor F3 LED senzor 840 bílá/měď

LED kancelářská stojací lampa Basic Déco Floor F3 s přímým a nepřímým světlem, tlačítkovým a multisenzorovým ovládáním LED stojací lampa Basic Déco Floor F3 je funkčně vyspělý a zároveň vizuálně atraktivní zdroj světla pro moderně zařízené kanceláře. Skládá se z kulaté ocelové základny s výřezem pro nohy stolu apod., trubkového rámu a kulaté hliníkové hlavy. Ten má na vnitřní straně saténovou měděnou povrchovou úpravu, která dekorativně kontrastuje s jinak bílým povrchem. Univerzální bílé světlo vyzařované směrem dolů má díky zapuštěné mikroprismatické optice snížený efekt oslnění, takže Basic Déco Floor F3 je vhodné i pro VDU pracovní stanice. Díky inovativní technologii čoček poskytuje světlo vyzařované směrem nahoru širokoúhlé stropní osvětlení. Dvě tlačítka na stojanu umožňují manuální přepínání a stmívání přímého a nepřímého světla, a to jak společně, tak i odděleně. Podlahové svítidlo LED je navíc vybaveno multisenzorovou technologií, která nabízí automatické nebo poloautomatické přepínání a stmívání v závislosti na okolním jasu a přítomnosti osob.

35 499 Kč

Lightnet LED nástěnné světlo Matric W1 60 cm

Elegantní nástěnné svítidlo LED Matric-W1 s přímým a nepřímým světlem Nástěnné svítidlo Matric-W1 LED s elegantním a šik designem lze použít v obytných i komerčních prostorách. Přímé a nepřímé světlo nástěnného svítidla poskytuje rovnoměrné osvětlení s indexem podání barev Ra>84. Podle osobního vkusu lze svítidlo namontovat vertikálně nebo horizontálně. Svislá montáž vytváří hravý světelný efekt vlevo a vpravo. Přední panel nástěnného svítidla Matric-W1 LED tvoří stříbrný matný hliníkový lisovaný profil, který představuje nadčasovou eleganci.

11 099 Kč

Lightnet Všestranné LED závěsné světlo Wax-P1 – 40 cm

LED závěsná lampa Wax-P1 o průměru 39 cm vytváří krásné světelné podmínky všude kolem Závěsné světlo Wax-P1 přiměřeně osvětluje obytné a obchodní prostory: Velký kulatý akrylový difuzor v opálovém matu vyzařuje všude jasné a příjemné světlo. Wax-P1 je vybaven plynule výškově nastavitelným centrálním odpružením lana (30 – 150 cm) se stříškovým práškovým nástřikem. Přívodní potrubí bylo transparentně opláštěno. Centrálně umístěný přední panel ze stříbrné texturované barvy slouží jako dekorativní prvek. Včetně stmívatelného elektronického předřadníku 1-10 V.

19 999 Kč