Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
Nejnovější

Lam LED nástěnné světlo Gustav 8060/A02 černá

Nástěnné svítidlo Gustav LED – kontrasty černé a bílé barvy Nástěnné svítidlo Gustav LED se skládá ze základní desky ze skla o tloušťce 6 mm a tří dalších desek, které jsou na základní desku namontovány asymetricky, jedna nad druhou. Dva zadní čtverce jsou čistě bílé, přední tmavě černý. To vytváří vzrušující kontrast, který ze svítidla dělá poutavý prvek. Protože je zdroj světla umístěn za tvary, vzniká nepřímé světlo, které vytváří útulnou atmosféru. Různě umístěné desky navíc vytvářejí vzrušující světelné efekty a zvláštní hru světla a stínu, což dodává nástěnnému svítidlu LED vysokou dekorativní hodnotu jako doplňkovému osvětlení. – Vyrobeno v Itálii

9 199 Kč

Lam Stolní lampa Michele ve venkovském stylu

Stolní lampa Michele – ta s uzlem Venkovská stolní lampa Michele vypadá, jako by v jejím rámu byl uvázán uzel a nebyl dotažen. Skleněné stínidlo krémové barvy dokonale ladí s hnědou barvou kovového rámu. Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici, stolní lampu italské výroby lze použít kdekoli.

1 949 Kč

Lam Nástěnné světlo 1650/A05 postříbřené

Nástěnná lampa 1650 / A05 ve vzhledu stříbrného listu Vznešené a vzrušující – to je nástěnné světlo 1650 / A05. Stříbrný skleněný kryt s listovým vzhledem mu dodává přitažlivou strukturu, která jasně odděluje odstín od těla bílého svítidla. Sklo stříbrné barvy pokrývá dvě třetiny těla svítidla, je mírně zakřivené a nahoře otevřené. Výsledkem je směrovaná emise světla nahoru, jejíž jas je výrazně zvýšen bílým pozadím. Díky tomuto konceptu osvětlení je vytvořeno doprovodné osvětlení místnosti, které zajišťuje atmosférické prostředí bez oslnění. – Vyrobeno v Itálii

3 349 Kč

Lam Nástěnné světlo Alessio

Pěkné nástěnné svítidlo Alessio s kovovým rámem Díky nástěnnému světlu Alessio se dvěma žárovkami se každý pokoj ponoří do příjemného, útulného světla. Alessio nastavuje stylové akcenty zejména v nadčasově navržených prostředích. Nástěnné světlo má rozměry 38 cm (šířka), 16 cm (výška) a 23 cm (vyložení).

2 899 Kč

Lam Nástěnné světlo Alessio v designu reflektoru

Jednoduché a přece rafinované a dekorativní – světlo na zdi Alessio Nástěnné svítidlo Alessio je v klasických barvách bronzové a jantarové. Stínidlo z jemného skleněného skla šíří příjemné světlo. Nástěnné svítidlo zdobí také malý kovový prvek v krásném bronzovém tónu. Vyrobeno v Itálii

1 799 Kč

Lam Kulaté venkovské stropní světlo Samuele

Kulatá stropní lampa Samuele ve venkovském stylu Dekorativní hnědý okraj a stínidlo v krémové nebo jantarové barvě určují vzhled stropní lampy Samuele. Poskytuje atmosféru a útulné světlo a je vhodné pro použití v různých místnostech. Stropní lampa Samuele byla vyrobena v Itálii.

3 649 Kč

Lam Přímočaré nástěnné světlo Sirtaki ocel

Nástěnná lampa Sirtaki s rovnými liniemi z kartáčované oceliNástěnná lampa Sirtaki představuje jednoduchý design s krásným efektem. Poskytuje obývacímu pokoji nepřímé světlo bez oslnění. Světlo svítí směrem nahoru i dolů a dotváří design každé stěny a místnosti. Osvětlovací těleso není součástí dodávky.

2 349 Kč

Lam Lustr 3447

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

7 999 Kč

Lam Nástěnné svítidlo 3447

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

2 799 Kč

Lam Nástěnné světlo Royal GD 0008/4PLP pozlacené 55×55

Nástěnná lampa Royal GD 0008 se vzhledem zlatých listů Nástěnná lampa Royal GD se skládá ze dvou různě velkých čtverců ze skla. Sklo je silné 4 mm. Zatímco větší, zadní je bílý, přední, menší má atraktivní zlatý list. Výrazná struktura vytváří zajímavé světelné efekty. Díky nepřímému vyzařování světla je v místnosti dosaženo měkkého dodatečného osvětlení, které vytváří atmosférické prostředí. Celkově čtyři světelné zdroje zajišťují dekorativní a zároveň praktický koncept osvětlení, který by neměl chybět v žádném moderním prostředí bydlení. – Vyrobeno v Itálii

6 199 Kč

Lam Závěsné světlo Marybell sklo

Lam Závěsné světlo Marybell sklo, chrom/bílá 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 6W, K: 20cm

2 399 Kč

Lam Závěsné světlo Damiano

Závěsné svítidlo Damiano – zvláštní poutač pro elegantní prostředíTmavě hnědý rám svítidla Damiano je částečně zušlechtěn povrchovou úpravou v barvě starozlatého zlata a zaujme svým detailním designem. Miska lampy se skládá ze satinovaného skla v krémové barvě a vyzařuje světlo do všech směrů, což působí velmi útulně. Jako další světelné zdroje fungují tři svíčky, které – vybavené svíčkami Windblast – poskytují obzvlášť útulný nádech. – Vyrobeno v Itálii!

12 999 Kč

Lam Obloukové stropní světlo POEMA 9130 66 x 34 cm

Stropní světlo POEMA poskytuje měkkou záři Opálové sklo stropního světla Poema je působivě zakřivené, což znamená, že záření je generováno nepřímo a bez oslnění. Části rámu jsou pochromovány, což zdůrazňuje jednoduchou eleganci lampy.

6 199 Kč

Lam Stropní světlo 4555

Lam Stropní světlo 4555, dvě stínidla, béžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 6W, K: 21.5cm

2 699 Kč

Lam Závěsné světlo 4555

Lam Závěsné světlo 4555, tři stínidla, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 6W, K: 17cm

3 399 Kč

Lam Stropní světlo 4555 tři stínidla zlatá/stříbro/měď

Lam Stropní světlo 4555 tři stínidla zlatá/stříbro/měď, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 6W, K: 22cm

4 199 Kč

Lam Nástěnné světlo 3446

Lam Nástěnné světlo 3446, dva zdroje, béžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 4W, L: 32 cm, K: 34cm

2 799 Kč

Lam Závěsné světlo 4555

Lam Závěsné světlo 4555, 3 stínidla zlatá/stříbrná/měď, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 6W, K: 17cm

3 899 Kč

Lam Lustr 3446

Lam Lustr 3446, šest zdrojů, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 4W, K: 67cm

6 999 Kč

Lam Závěsné světlo Aldabra z tkaniny

Lam Závěsné světlo Aldabra z tkaniny, Ø 70 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, ocel, E27, 8W, K: 21cm

14 199 Kč

Lam LED nástěnné světlo Start

Lam LED nástěnné světlo Start, dim, 3 000K, antracit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, PMMA metakrylát, 15W, L: 21 cm, K: 25cm

6 299 Kč

Lam Stropní světlo Aldabra z tkaniny

Lam Stropní světlo Aldabra z tkaniny, Ø 80 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, ocel, E27, 6W, K: 23cm

11 499 Kč

Lam Stropní světlo Aldabra z tkaniny

Lam Stropní světlo Aldabra z tkaniny, Ø 60 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, ocel, E27, 6W, K: 19cm

8 999 Kč

Lam LED nástěnné světlo Start

Lam LED nástěnné světlo Start, dim, 3 000K, šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, PMMA metakrylát, 15W, L: 21 cm, K: 25cm

6 699 Kč

Lam LED nástěnné světlo Segno

Lam LED nástěnné světlo Segno, dim, 3 000K, šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, PMMA metakrylát, 10W, L: 9 cm, K: 17cm

4 799 Kč

Lam Stojací lampa Marybell stínidlo ze skla chrom/bílá

Lam Stojací lampa Marybell stínidlo ze skla chrom/bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 8W, K: 178cm

6 799 Kč

Lam LED nástěnné světlo Segno

Lam LED nástěnné světlo Segno, dim 3 000K, antracit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, PMMA metakrylát, 10W, L: 9 cm, K: 17cm

4 399 Kč

Lam Nástěnné světlo Marybell stínidlo sklo

Lam Nástěnné světlo Marybell stínidlo sklo, chrom/bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 6W, L: 25 cm, K: 21cm

1 699 Kč

Lam Závěsné světlo Mattia ve venkovském designu

Lam Závěsné světlo Mattia ve venkovském designu, 2zdr, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 100W, P: 80 cm

7 399 Kč

Lam Florentinská stojací lampa Giovanni

Stojací lampa Giovanni ve zlaté barvě s alabastrovým stínidlemPůvabná stojací lampa Giovanni upoutá pozornost svým květinovým dekorem. Podstavec je vyroben z kovu v barvě zlata a slonové kosti. Tři pěkná stínidla jsou vyrobena z alabastrového skla a zajišťují příjemné osvětlení místnosti a atmosféru.

10 799 Kč

Lam -Závěsné světlo Lorenzo

Závěsná lampa Lorenzo vyzařuje svěží venkovský šarmZakřivené prvky z tmavě hnědého kovu dodávají závěsné lampě Lorenzo živost. Stínidla z krémového saténového skla krásného tvaru visí na třech ramenech, která směřují do všech stran od kulatého středu. Přes ně světlo svítí bez oslnění do místnosti, zatímco přímo dolů svítí jasně. Vyrobeno v Itálii.

6 099 Kč

Lam Zpracované v antickém stylu stropní světlo Armelle

Kulaté stropní svítidlo Armelle z ItálieStropní svítidlo Armelle vytváří v místnosti téměř starožitnou atmosféru. Kulaté svítidlo se skládá z bílého skla, které díky jantarovým pigmentům získává mimořádný vzhled. Už tento design nabízí módní poutač, navíc Armelle po zapnutí dodá příslušné místnosti útulnou atmosféru. Stropní svítidlo doplňuje tmavě hnědý kovový rám. Jako primární zdroj světla se hodí zejména do místností zařízených v rustikálním nebo středomořském stylu.

6 649 Kč

Lam Se zlaceným dekorem nástěnné světlo Bandiera 46 cm

Zlatá nástěnná lampa Bandiera s grafickým vzhledemDesign této krásné nástěnné lampy je hrou tvarů a barev: Nad dvěma podlouhlými skleněnými obdélníky v bílé barvě se klene čtverec ze stejného materiálu, který byl zušlechtěn krásnou povrchovou úpravou z plátkového zlata. Světlo je nepřímo směrováno na stěnu nebo jemně prochází 4 mm silnými skleněnými deskami. Svítidlo Bandiera je vhodné i pro montáž na strop.

3 499 Kč

Lam Nástěnné světlo Ilaria 2zdrojové

Kombinace zlaté a stříbrné – nástěnné svítidlo IlariaNástěnné svítidlo Ilaria je ideální jako tvarově výrazné doplňkové osvětlení. Svítidlo se dvěma lampami vyzařuje diskrétní a útulné světlo, které je tlumené saténovým stínidlem. Stínidla jsou připevněna k závěsu z kovu ve starožitném vzhledu. Stropní svítidlo italské výroby je doplněno stříbrnými a zlatými plátky.

8 499 Kč

Lam Venkovské nástěnné světlo Francesco

nástěnné svítidlo Francesco se 2 lampami z kovu a sklaNástěnné svítidlo Francesco se svým krásným vzhledem důkladně přizpůsobilo oblíbenému venkovskému stylu. Především zakřivené linie dvoulampového provedení tvoří kouzlo této nástěnné lampy, která svým teplým světlem zalévá místnost útulnou atmosférou. Lampa byla vyrobena v Itálii s vysoce kvalitní povrchovou úpravou.

3 099 Kč

Lam Venkovské stropní světlo Luca kulaté

Jednoduché a elegantní: venkovské stropní svítidlo Luca Rám stropního svítidla Luca je vyroben z tmavě hnědého kovu a má efektní detaily. Efektně rámuje satinované skleněné stínidlo krémové barvy a dodává stropnímu svítidlu okouzlující vzhled. Univerzální stropní svítidlo Luca o průměru 60 cm příjemně a bez oslnění osvětlí každou místnost.

5 699 Kč