Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Konstsmide Season
Nejnovější

Konstsmide Season LED dekorativní světlo kaktus

Vůbec ne pichlavý – LED dekorativní světelný kaktus Moderní LED lampa je navržena s trubicovou siluetou ve tvaru kaktusu. Je to bílá, když je vypnutá, a svítí jen jasně zeleně, když je světlo zapnuté. Uvnitř jsou zabudovány zelené LED diody, které jemně a efektivně vyzařují světlo do okolního prostředí. Ideální pro zdobení večírků nebo jako cílený dekorativní prvek doma. LED kaktus je napájen z baterie a má také 6hodinový časovač.

524 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka liška

Konstsmide Season LED světelná figurka liška, samostatná, akryl, Energetická třída: F, P: 25.5 cm, L: 24 cm, K: 40cm

2 158 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka pes

Konstsmide Season LED světelná figurka pes, akryl, Energetická třída: F, P: 26 cm, L: 18 cm, K: 31cm

1 798 Kč

Konstsmide Season LED světelná figurka králík

Konstsmide Season LED světelná figurka králík, na baterie, akryl, P: 24 cm, L: 14.5 cm, K: 22cm

999 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka panda

Konstsmide Season LED světelná figurka panda, 5ks jako řetěz, akryl, Energetická třída: F, P: 400 cm

1 258 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka liška

Konstsmide Season LED světelná figurka liška, 5ks jako řetěz, akryl, Energetická třída: F, P: 400 cm

1 258 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka prasátko

Konstsmide Season LED světelná figurka prasátko, 5ks jako řetěz čirá, akryl, Energetická třída: F, P: 400 cm

1 258 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka prasátko

Konstsmide Season LED světelná figurka prasátko, 5ks řetěz růžová, akryl, Energetická třída: F, P: 400 cm

1 258 Kč
-10%

Konstsmide Season LED světelná figurka medvídek

Konstsmide Season LED světelná figurka medvídek, 5ks jako řetěz, akryl, Energetická třída: F, P: 400 cm

1 258 Kč
-10%

Konstsmide Season Venkovní světelný řetěz Lampion

LED světelný řetězový lucerna s dvaceti malými lucernami v zelené, růžové, fialové a žluté barvě Působivý řetěz lampionů má celkem dvacet malých luceren, které se střídají ve čtyřech barvách a lze je použít pro atmosférické a dekorativní osvětlení. Ať už na balkóně, v terase nebo pergole, řetěz světel s malými lucernami rozřezává všude jemnou postavu. Vytváří uvolněnou atmosféru a jemně osvětluje okolí malými teplými bílými LED diodami uvnitř luceren. Světelný řetěz lucerny je dodáván s odpovídajícím externím transformátorem 24 V.

899 Kč

Konstsmide Season LED světelný řetěz Plameňáci

Akumulátorové LED plameňáky Skvělé pro večírky nebo chladné dekorace v karibském stylu: LED světelný řetěz Flamingos má 10 plastových zvířat, která jsou navržena jako růžové plameňáky a na vnitřní straně jsou vybaveny teplými bílými LED. Jelikož je pohádkové světlo napájeno z baterie, může být zdobeno téměř kdekoli. Praktický 6hodinový časovač také umožňuje cílené a automatické zapnutí a vypnutí. – na baterie: 3 x AA (není součástí balení – lze objednat prostřednictvím příslušenství)

399 Kč

Konstsmide Season LED světelný řetěz kaktus

Stylové kaktusy s víly LED Moderní, stylové a naprosto trendy: Kaktusy LED s bateriovým napájením jsou vybaveny deseti malými plastovými kaktusy, které jsou zevnitř osvětleny teplými bílými LED. Světelný řetězec je jemným zdrojem světla a chladnou dekorací zároveň. Lze jej použít různými způsoby a má praktický 6hodinový časovač, který umožňuje světelnému řetězci svítit přesně 6 hodin po zapnutí a po 24 hodinách začne znovu ve stejnou dobu.

399 Kč

Konstsmide Season LED světelný řetěz ananas

Buďte opatrní, ovocný – LED ananas s lehkým řetězcem Ovocný, slunný ananasový dekorativní světelný řetězec je vybaven deseti plastovými plody, ve kterých jsou umístěny teplé bílé LED. Pohádková světla jsou jemné osvětlení a barevná dekorace zároveň. Ať už se používá na večírcích nebo například jako cílový prvek v kuchyních, LED ananasový světelný řetěz okamžitě upoutá pozornost. Může být umístěn kdekoli, protože je napájen z baterie a vybaven praktickým 6hodinovým časovačem.

399 Kč

Konstsmide Season LED dekorativní světlo palma

Zaručený pocit ostrova: LED dekorativní lehká dlaň Perfektní dekorace pro malé oázy klidu nebo pohody: LED světlo Palme je silueta hadice v optice palmy a uvnitř má žluté nebo zelené světlo emitující diody, které při zapnutí dekorační lampy jasně září. Malá lampa může být umístěna kdekoli, protože je napájena z baterie a má také 6hodinový časovač. Je ideální pro party dekorace, pro zvláštní zvýraznění v oblasti oken nebo jako stylový poutač na komody nebo příborníky.

524 Kč

Konstsmide Season LED dekorativní světlo Flamingo

Svítí růžově: Flamingo LED dekorativní světlo Moderní růžová dekorace: Dekorativní lampa Flamingo je trubicovou siluetou stejnojmenného zvířete a uvnitř má růžové LED, které při zapnutí světla jasně září. Když je plameňák vypnutý, je bílý a plně se rozzáří pouze ve tmě. Ideální pro nápady na karibskou výzdobu, malé večírky nebo pro příležitostné aranžmá na parapetu nebo na příborníku. Bateriová lampa zajišťuje dobrou náladu všude a je vybavena 6hodinovým časovačem.

441 Kč
-10%

Konstsmide Season LED dekorativní světlo Flamingo sada 5ks

LED světelné postavy plameňák v sadě 5 Tato sada dekorativních světel LED nejen zkrášluje vaši vlastní zahradu během dne, ale také v noci, kdy LED diody začínají svítit a oživují pět postav plameňáků svým jantarovým světlem. Figurky jsou vyrobeny z akrylu odolného proti povětrnostním vlivům a lze je umístit ve vzdálenosti 100 cm na postel, louku nebo na terasu nebo podobně. – Zástrčka: 500 cm – Vzdálenost mezi světelnými postavami: 100 cm – včetně 24V externího transformátoru

1 168 Kč